• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@ivis - to je moc dobře s Lucinkou, když běhá a divočí, tak už je určitě vše v nejlepším pořádku. To jo, napíná, jsem zvědavá jak to dopadne příště..Třeba už se to dozvíme. No, hlavní je, že je miminko zdravé..

@janaj0 - Jani, myslíš? A Ty ho znáš nějak líp? :grinning: No, náladový docela je, to je fakt. Ale zase jinak byl v pohodě, milý, příjemný, akorát jsem byla poslední pacientka před obědem, tak už mě asi chtěl mít z krku :grinning:
31. bře 2011 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska já k němu chvíli chodila, co prevence to jiný názor. Te%d jsem k němu chodila jen na Uz a ve 12tt těhotenství mi řekl, že mimčo se neukazuje, že by mi pohlaví jinak řekl. Ale asi měl teď už hlad a pospíchal :grinning:
31. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jinak nám se malá neukazala asi do 36tt, až v nemocnici, když jsem tam ležela, ale to už mě ani nezajímalo - vše nakoupeno neutrální a ty 4 týdny jsme to už vydrželi :wink:
31. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Ty jo, mně z něj teda klepne, no tak já to nechápu, já si přišla málem jak debil, když mi vysvětloval, že to prostě není možné, přitom vím od Tebe i jiných holek, že to možné je..No, asi jsi to tipla dobře :grinning:
Ale je fakt, že jednou jsem dle něj 12 tt, podruhé 13 tt, mění mi to každý týden..Jednou to sedí a podruhé jsme o týden pozadu, ale to dělal i u Tadíka, tak to neřeším..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2011 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ona to stáří plodu se měří podle délky stehení kosti, obvodu bříška a hlavičky (teda myslím, že už i ve 12tt) a stačí aby se mimčo vyčůralo nebo nějak otočilo hlavičkou a stáří se mění, ale týden sem týden tam.Nejjistější je, když náhodou víš, kdy jsi otěhotněla :wink:
31. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky měli jsem krásný den. přijela za mnou kámoška-bývalá vychovatelka z intru a fakt jsme si to užily.I ven jsme šli chvilku kapkalo ale pak dobrý a nakonec jsme šli na kafe do kavárny a seděli venku.měli tam jeden stoleček a krásně tam svítilo, teuška se vyspala do růžova a my jsme splkli.Doufám, že zítra nebude pršet.
31. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis to jsem ráda, že je lucinka dobrá :slight_smile:
@criterska jak znám lukáše, tak jak píše jana, myslím, že ho není třeba probírat :grinning: :grinning: :grinning: a to koukám, že lukáš dělá ntéčko, tak to je dobrej... bych do něj neřekla... pohlaví snad bobík ukáže příště a já se budu těšit, až nám to tady písneš :slight_smile: :wink:

jinak my dnes taktéž celý den venku, vojtas na kole a já za ním s kočárkem, paráda :slight_smile:
31. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
1. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
1. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes počasí nicmoc, co? Byli jsme venku jenom se psem a to na chvíli..Tadík valil na motorce (kolo ho moc nebere) a to co jindy obejdeme pěšky za půl hodiny, jsme zmákli asi za 12 minut, chudák pes :grinning:

@janaj0 - jé, tak to už bylo potom asi fakt jedno, když se vám Nelinka ukázala až takhle pozdě :slight_smile: Tak jste měli překvapení skoro až do konce. Já už mám taky nějaké hadříky nakoupené - po Tadíkovi jsem si nenechávala - a vše v neutrálních barvičkách :slight_smile: Ale ráda bych buď něco růžového nebo modrého, tak snad se to brzy dozvím, já jsem zvědavá opravdu hrozně.

@gaba3- Jojo, Ntčko dělá, taky jsem byla překvapená. Jinak já si na Lukáše nestěžuju, je docela dobrej, jen je fakt, že občas má nálady.
1. dub 2011 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
u nás je celkem hezky, teď peru a uklízím zimní oblečení, ještě upeču nějakou dobrůtku a mám hotovo.
@criterska Lukáš je nej gynekolog co znám, moc mi pomohl, nebýt jeho, tak nevím.....Jinak co se týče náladovosti tak si nemůžu stěžovat, na mě byl vždycky milej a ochotnej :slight_smile: Myslím, že je profík :slight_smile:
Otíček spinká, tak mám chvilku klídek :wink: Zítra se chystáme výletovat kolmo, croozer je připravenej, tak hurá do kopců :grinning:
1. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
tady počqasí tak nejak nevím :grinning: :grinning: :grinning: chvilku dobrý chvilku přehánka :wink: včera jsem byli celý den na zahrádce konečně jsme se do ni pustili tak se mi tady v domečku začíná moc libit už to bude vypadat tak nejak jak jsme si to predstavovali :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska kočárek moc krásnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska mi si to už nenechali říct, takže překvápko až do porodu. Ale já už od pozitivního testu tvrdila, že to bude holčička - až se mi tchýně smála, že budu sklamaná. A moje tety mi zas nevěřily, že se mimčo neukazuje a že jim to prostě nechcu říct a že budu mít kluka, protože mám "klučičí " břicho a ony že to poznaj :wink: . Ale kdyby to šlo, tak si to nechám říct hned
1. dub 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Nelinka se už učí smrkat - no není to ještě ono, ale nemusíme odsávat. Jen před spaním
@antana123 tak co malej? Už je lepší?
1. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo dneska už bez teplot byla sem s ním už i ráno venku
1. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak to je dobře
1. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 díky odpoledne na procházku nejdu půjde můj a já si v klidu uklidím s malým se to nedá tak se nezlob třeba v pondělí nám to konečně vyjde :wink:
1. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to nevadí, já včera vyslala taky tatínka :wink: . Ale v pondělí jdeme na očkování, máme to na 13.45,ale on to nebere přesně, tak nevím, kdy dojedem. Tak asi zas až v úterý :wink:
1. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
2. dub 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
2. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
založila jsem si nové album, tak můžete mrknout, ale zatím nic zajímavého, to víte, začátek těhu :slight_smile:
Včera jsem byla na Zumbě a super, dnes se chystáme na oslavu narozenin skorošvagříka, tak se těším, popovídáme, děti si pohrajou, bezva odpoledne..Teď máme taťku zase v práci a my musíme s Tadíkem uklidit a uvařit - máme tu docela binec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janaj0 - Jani, aha, já to pochopila tak, že jste si to pak už nechali říct, ale že už to stejně nebylo důležité. No, ono je to fakt, ty čtyři týdny už se dají vydržet, i když já bych to asi nevydržela, jsem fakt zvědavá moc, až chorobně :grinning: Nelinka je šikulka, Tadík se naučil smrkat nedávno, ostudník!

@hanulka190 - Hani, však jo, na mně je taky většinou milej, vlastně na mě poprvé a asi snad i naposledy řval, když jsem vážila svých 94 kg, ale to už je 6 let :grinning: Zase mě to nakoplo k hubnutí, kdyby mi nic neřekl, tak tolik možná vážím doteď. Kdybych s ním byla vyloženě nespokojená, tak samozřejmě přejdu jinam.

@petule33 - Peti, děkuji, snad s ním budeme spokojení, ale to se uvidí až se miminko narodí. Domeček závidím, v dobrém :wink:

2. dub 2011 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska koukla jsem na fotečky a jsou nádherný miminko je kouzelný sice v bríšku ale to jsou ty nejkrásnejsi fotečky držíme palečky at vše dopadne dobře :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska krásný fotečky a bříško máš hezké :wink:
2. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33
@janaj0 - holky, díky moc, jste hodné.. :slight_smile:
2. dub 2011 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme si dneska užili výlet do Jihlavy ted jsme se vrátili malý byl hodny tak dobrý
@criterska krásný pupíček
2. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nelinka konečně usnula, v 19.15 byla strááášně unavená, tak jsem ji šla uspat. Nejdřív odsát - to už si odedneška dělá sama :grinning: a pak přes hodinu uspávání s ukrutným křikem (mezitím, že by chtěla čajík - než jsem ho nachystala,tak křik až se pozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - převlíknout, pak mi dělá pápá ať jdu pryč - šla jsem - křik mámááá, pak až usla. To se mi už dlouho nestalo. Asi ta rýma. No a pak žehlit a teď mám klid - snad.
@antana123 a kde jste byli? Šli jste i do ZOO?
2. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky .-)
byli jsme na Dářku jak jsem psala, přes noc, :slight_smile: s holkama a aji naše chlapi jsme brali právě :grinning: a bylo to super, pak pošlu fotky :slight_smile: to bylo super :slight_smile:
2. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek