• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 tam muselo být dneska nádherně
2. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 bylo :slight_smile: a celkově to bylo fakt super :slight_smile::hearts::hearts: :dizzy_face: pak hodím fotky jak dovybalím :slight_smile:
2. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 pochodili jsme město a obchody no do zoo jsme néšli půjdeme příště
@janaj0 jé chudina tak ju ta rýma trápí???
2. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 na fotky jsem zvědavá :wink:
2. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 nevím jestli to bylo rýmou nebo erupcemi na slunci :wink:
2. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 krásný fotečky :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

taky jsem něco přihodila :wink:
2. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vůbec nějak nestíhám dočítat. Dneska jsem se nechala ostříhat.Přihazuju pár foteček.
2. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ty máš krásný fotečky :slight_smile: děkuji za pochvalu a jinak nové fotečky sem ještě tam nedala :grinning: teprve dám ale asi spíš během zítřka :slight_smile::slight_smile:

@antana123 děkuji, no já taky, jak vyšli:grinning:

@lucifirek krásný účes, takhle to máš krásný :slight_smile:, ty jsi čímdál hezčí ahubenější mamčo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: sekne ti to ..moc :dizzy_face: a malej úžasnej :slight_smile::hearts:

Jinak holky něco nového? Nikolka mi začala trochu rýmovat.tak asi jak byla mezi tolika dětma..uvidíme, hned ode dneška kapeme kapičky a mažeme tymiánkovou mastí :slight_smile: a jelikož jsme od pátka do soboty fakt trajdaly venku.. až do večera tak dneska asi vynecháme.. i když je nádherně..tak asi vynecháme..at se Nikolka uzdraví kdyby měla rýmajznu..
3. dub 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju doré ránko :slight_smile:
@gaba3 krásný fotky :wink:
@lucifirek sluší ti to a malý je šikula
3. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek sluší ti to a možná Ti takhle vyniknou i víc brýle. Moc hezké
Jinak hezký den všem
3. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Super, tak jsi do toho mikádka nakonec šla??tak to je bomba, moc ti to sluší. Co ten zítřek, doufám, že platí.:slight_smile:)
3. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska je ale krásně že?? :slight_smile: úplný jaro skoro léto :grinning: :grinning: no krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo bylo nádherně
my byli dneska po obědě na procházce ve Ždáru na stezce konečně sem si i zabruslila super den
3. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holk,y,
tak mám chvilku tak píšu zažitky z víkendu. V sobotu jsme jeli do Českých Budějovic za švagrem se kouknout, no tak dobrý Budějky jsou krásný město, a hlavně jsem koukala co tam mají za krásný parky a hodně zeleně a těch prolízaček pro děti, úplně bomba, to mi tady dost chybí. Jsou ve městě a zárověň vpřírodě,je tam i tepleji, tak rozdíl 4 stupňů, takže tam bylo na kraťasy, Teuška bal jen v punčochách a bodýnku a byla durch spocená.No ale teda cesta trvala 2,5 hodiny a to teda bylo dost náročný, je na to ještě malá a na zpátek z jihlavy už nechtěla být v sedačce,takže jsá sjem přijela zničená jak Hirošima.Ale byl to hezký výlet, pro nás na dlouhou dobu naposledy, ikdyž v září bysme tam měli jet na svatbu, ale to asi nedopadne, protože takhle na otočku to odmítám.takže příště výlet tam na max.hoďku a půl autem. Dneska jsme byli taky na prochajdě a pak u mamky takže taky krásný den a hlavně všichni spolu. :grinning:
3. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
holky, díky :slight_smile:

@peta86 peti, to jste měli super výlet :slight_smile: úplně tě chápu, já taky vždy přijedu utahaná, cestování s dětmi je náročné, ale zase bez nich by to byla nuda vid? :wink:

@antana123 bruslíš s kočárkem nebo sama?

jinak holky, mě vám přišlo, že tady v zr foukal takovej chladnejší vítr, měla jsem mikinu a byla mi kosa, tak nevím, zda jsem zmrzlík, i když taky na klafaru je to fakt jak na větrnné hůrce :angry:

@lucifirek luci, ty jsi kočka ! tak sis nakonec nechala mikádko :slight_smile: a máš tu podkovu? vzadu vystříhané? já furt uvažuju, zda do toho jít či ne, už bych se ale měla rozhodnou, zvažuju to někdy od vánoc, jsem fakt hrozná...jaký je to teda na údržbu? dobrý nebo to vyžaduje velkou péči? díky :slight_smile:
3. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 chvilku sama a chvilku s kočárkem bála sem se ale šlo to v pohodě :wink:
3. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: at je malá brzo fit! prej to zase řádí :frowning2: já mám taky šílenou rýmu a nějak m i není nejlíp :angry: zuzka rýmuje snad už měsíc v tahu, ale ta to má od zubu, leze jí snad osmej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo holky, musím se pochlubit, naše zuzanka už několikátý den čůrá na nočníček, pokaždé před koupáním, posadím jí a říkám jí, at se vyčůrá, se tlemí a řekne: eeeeee a pak s úsměvem natahuje ručičky, že chce sundat a má tam načůráno :slight_smile: tak s vojtíkem tleskáme, chválíme a ona má vyloženě radost, jako kdyby už z toho fakt měla rozum...tak snad jí to kočce vydrží a nebude s plínama jak vojta do dvou let!

dobrou a klidnou noc
3. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 šikulka! já byhc to snad ani neuměla :grinning:
3. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo tak to ti zatím nepovím,dneska budu umývat hlavu,no minule jsem měla podkovu vzadu na krk a vepředu delší.Ted to mám o trošku vzadu kratší. Ale ve předu to tak jak minule nemám. Prý je to ted takhle ted moderní,různe ,,boby,,. Jsem se pobavila.Já teda tyhle trendy nesleduju. :slight_smile: Tak až to zkusím,tak ti povím.Ta kamarádka stříhá fakt dobře. I ségra,ta má vlasy do půl zad,si libuje,jak jí to prostříhne,tak to krásně drží a tvaruje.
4. dub 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 taky sem slyšela že to zas šíleně řádí :slight_smile:

holky já vám semka hodím pár foteček.. pak všechny nahážu na FB ale teď jen pár :grinning: je jich moc
ta první fotks to jsme všicí aji s chlapama :grinning: a ta druhá jen mi mamči :slight_smile: a ty ostatní tak různě Marký Niký a tak..jen tak na chuť :grinning:
tak no musím stopnout jinak bych to tu zamořila fotkama :grinning: :grinning: :grinning: tak tady něco a zbytek pak hodím do albíčka a na FB jako holky..já sem pořád plno zážitků a dojmů..nejvíc super..a chlapi taky..ani jsme nečekali jak si to užijí oni :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera bylo fakt nádherně, taky jsme byli venku a já pak večer na Zumbě.
@lucifirek - Luci, tyjo, Ty jsi fakt KOČKA! Strašně moc Ti to sluší. Vědět, že bych v takovém sestřihu vypadala taky tak krásně, tak jdu do toho hned! I když asi by mi bylo líto trošku vlasů :slight_smile:

@peta86-Peti, výlet jste měli teda bezva, taky bych někam vyrazila. No, dneska pojedeme busem na město, tak taky budeme mít menší výletek :grinning: Musíme tam něco zařídit a mrkneme po obchodech..
4. dub 2011 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 výletek teda opravdu super :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ty ještě Zumbuješ?? pánečku :grinning:
4. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1- Moni, krásný fotečky, obě holčičky jsou roztomilý, koukám, že jste se měli všichni bezvadně, viď? I počasí vám přálo, muselo to být fajn...Taky bych fakt někam jela!
4. dub 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Jo, Moni, Zumbuju, i když už kolikrát nestíhám, tak si jedu v pomalejším tempu, to víš, pupek začíná překážet :grinning: :grinning: :wink:
4. dub 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda to tě fakt obdivuju :grinning: s pupkem a ještě zumbovat ty jo..klobouk dolů :grinning: :grinning: jako bylo to fakt super, :slight_smile: nejvíc jsme si to užili, v srpnu zas jedeme do Prahy.. no jako byla to jedním slova bomba, super, paráda :slight_smile: ale už musím jít fungovat taky :grinning: pořád se nad víkenden rozplývám :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem, doufám, že bude ještě dneska hezky
4. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 malá je šikulka. Nelinka si taky zvykla před koupáním na nočník a teď na nočník čeká i s bobkem, tak snad v létěbudem chodit bez plínek (přes den)
@peta86 to jste si užili :slight_smile:
@monaberuska1 krásné fotečky
4. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my včera taky super den :slight_smile:
Odpo jsme vyrazili na kola, mužík měl Kiki v sedačce, ja malýho v croozru- paráda, sice to ještě nemám v nohách, ale i tak super...No loni jsem na kole nebyla vůbec, malýho jsme tam ještě nechtěli dávat, předtím těhotná-tak suma sumárum jsem nebyla na kole rok a půl, děs :angry: Ale teď si to vynahradím :grinning: :grinning:
Zítra se chystám s malým na brusle :grinning: Teď Kiki kouká na animáčka a pak se chystáme na písek, uvařeno už mám, vstávali jsme v šest :grinning: No a odpo zase do práce, zrovna když je takhle hezky :confounded:
4. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Hanko, jak malou oblékáš v tomhle počasí na sedačku? O vrstvu navíc? Chtěli bysme taky vyrazit až Nelinka nebude mít rýmu.Dík
4. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek