Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
antana123
4. dub 2011
@gaba3 ale uměla neboj 🙂
@monaberuska1 krásný fotečky určo jste si to užili 🙂
@criterska teda to tě obdivuju že ještě zumbuješ
Jinka přeju dobré ránko 🙂
monaberuska1
4. dub 2011
holky děkuji...je to jen část foteček, ne všechno, ale vše až pozděj 😃 😃 😃 jste hodný,bylo to opravdu super
hanulka190
4. dub 2011
@janaj0 Jani, jo o vrstvu navíc, sice ji máš za zády, je krytá, ale i tak...., jo a vozím s sebou pásek, když usne, tak aby ji nespadla hlavička- uchytím za helmu a provlíknu sedačkou 🙂 Jo a my jezdíme tady lesama, tak i slabé rukavičky 🙂
eelka
4. dub 2011
Ahojky a dobré ránko 🙂

my o víkendu koupili sedačku na kolo a helmu na kolo tak budem taky vyrážet 🙂 Včera sme byli na takové krátké projížďce a musím říct, že vůbec nejsem trénovaná 😞 Takže sme na tom @hanulka190 asi stejně 🙂

@monaberuska1 fotečky super, ale to sem ti už psala na FB 😉

@antana123 bylo na stezce hodně lidí?? Sousedka mě přemlouvá abych si brusle taky pořídila a že budem jezdit, tak uvidíme......

@gaba3 Zuzík je šikulka 🙂
monaberuska1
4. dub 2011
@eelka děkuji, ty jsi hodná 🙂♥
antana123
4. dub 2011
@eelka jo bylo vážně hodně lidí
janaj0
4. dub 2011
@hanulka190 děkuju. No mi budem jezdit asi spíš po silnici, protože loni jsem toho moc nenajezdila 😞 , tak budem začínat pozvolna. Jenda vyfasuje Nelinku, ať je pomalejší 😉
@eelka taky se té první jízdy děsím, abych pak mohla chodit 😉
gaba3autor
4. dub 2011
@monaberuska1 moni: super fotečky! x-) holky jsou kočky a už taky jezdíte ve sprotáku a čumákujete vid? a hned se líp jezdí že? 🙂 😉

@lucifirek luci: tak mi musíš pak napsat, do měsíce chci jít, tak se třeba taky na podkovu sprčím 😃

@janaj0 jéé tak to je šikulka, prej holčičky jsou na tohle lepší jak kluci, tak jsem zvědavá, enbylo by to špatné 🙂
@hanulka190 hani, v čem že malého vozíš? to je to vozítko, to neznám? já si právě říkám, jak letos, vojta už je na sedačku těžkej, má 16kg a mirek na ot jeho kolo nosič dávat nechce, to víš, chystá se letos na samej mtb závod a nosič na kole, to se mi vysmál 😃 😃 😃 ]-( a vojta sám nikam ještě neujede, jedině zuza na sedačku a co zase s vojtou..takže letos mám asi opět po kole, co se dá dělat, tak snad už další léto se dočkám, taky se na to už klepu 😃 hlavně zpevnit povolené svaly, letos v plavkách to bude velká bída ]-( ]-( ]-( asi si pořídit nějakej pytel na pláž 😃
gaba3autor
4. dub 2011
@eelka eli: díky, kolo fakt závidím, za chvilku budeš šlapat jak drak, uvidíš 😉 tak si to užívejte 🙂
monaberuska1
4. dub 2011
@gaba3 Gabčo na 100% je to lepší 🙂 čučí co kolem lítá a je pohoda x-) x-) Jinak děkuji za pochvalu 🙂♥♥

@eelka ¨na kole na kole 🙂 paráda takže tady se bude sportovat x-) x-) x-)
hanulka190
4. dub 2011
@gaba3 joo,vozík za kolo, máme ho už po Kiki, odmítám totiž sedět na mateřský na zadku 😃 Máme tento, ale starší,tyhle jsou nový http://www.vozikycroozer.cz/voziky-croozer/croo...
hanulka190
4. dub 2011
Ale mooooooooc super věc, jezdila jsem s tým moc a zase se chystám, nemám doma auto, poněvadž si ho bere ráno mužík, se takhle aspoň někam kouknu 😃
No nic, jdu dodělat oběd a za chvilku razím do práce, děťulky spí, tak ještě vytřu a hurrrrrrrrááááá do práce
hanulka190
4. dub 2011
@gaba3 koukám, že jsme si vzali stejný nadšence, můj si teď koupil celoodpružený kolo a též se chystá na závody, třeba se někde potkají
hanulka190
4. dub 2011
@gaba3 http://www.mall.cz/voziky/croozer-kid-for-2?v=3... pro 2 děti, my jsme ten jednomístnej kupovali v tý půjčovně ve Žďáře už jetej jednu sezonu za 6000kč, tehdy- je to 3 roky- stál nový 12000kč nebo si ho tam zkuste půjčit a uvidíš, já na něj nedám dopustit. PS: se sedačkou teda nejezdím
janaj0
4. dub 2011
@gaba3 no uvidíme, jak to s tím nočníkem půjde dál. Bylo by to fajn, být přes léto už bez plínek, máme strašnou spotřebu :-p. Až mě napadlo, že jsem měla jít do látky, ale to bych se o to musela zajímat už dřív :-S A s tím kolem - kolegině měla pro syna na kole tandemovou tyč - upne se to pod sedlo rodiče a pod řídítka dítěte a když dítě nemůže, táhne ho rodič
kyticka33
4. dub 2011
Ahoj Holky,tak se po dlouhé době hlásíme...jen se vás snažím dočítat ale nechce se mě psát :-p 😃 ale jináč fotečky nádherný děti rostou jako z vody...Domča je celkem hodnej až na určitý dny nebo chvilky 😃 asi možná pochycuje rozum 😃
Lucifirku, pěknej učes...

Ted jsme furt venku jen vždicky uvařím a velím ven Domík spí a já můžu makat a pak pokračujeme společně 😉 kolem baráku je furt co dělat třeba tuhle jak bylo pěkně jsme se daly na dodělávání studny tak jsme potřebovaly dovozit hlínu na srovnání tak jsme lítala z kolečkama hlíny jak fik bylo jich celkem 12 a druhý den 8 no hrůza vyflusnutá jako pra...a ty nohy jak mě bolely :-p děs ]-( ale hlavně že je hotovo..ted ještě tu stříšku s tím motáním na vodu a bude hotovo... 😉 to bude krása 🙂

Taky musíme nachystat kolo Domča se letos bude ještě vozit mámě za zadkem 😃 tady ty vozítka já neuznávám je to vražda pro dítě ]-( ani zadarmo bych to nechtěla!!!Natož takový prachy za to dávat...
No nic Domča už je vzhuru táta taky už je doma takže nevím co budem dělat ... :-p otrava to počasí včera to bylo na kratasi a dnes na zimní bundu :-p ve 4 jdu naočkovat Jacka proti vzteklině tak pá...
janaj0
4. dub 2011
@kyticka33 proč myslíš, že je to vražda pro dítě? Kvůli splodinám z aut? Nebo proč? Ono mezi sedačkou nebo vozítkem asi rozdíl nebude - v bezpečnosti . Ale nemůžu posoudit máme jen sedačku 😉
monaberuska1
4. dub 2011
teda holky vy jedete 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nestíhám jen to že s etady plánuje kolo 😃 😃 tak na to mi postupně šetříme a chceme pokoupit, aby jsme mohli frčet 🙂 x-) x-) ale pokud mě nikdo nepřesvědčí jinak jdeme do klas sedačky na kolo.. též moc neuznávám to vozítko nebo co to je 😃 😃 přijde mi to nebezpečné nevím.... ale tot můj názor 😃 😃 😃
kyticka33
4. dub 2011
@janaj0 Jani né kuli smogu 😃 ale bezpečnost...nevidíš na něj neslyšíš ho no prostě jak píše Mona nebezpečné můj nazor...taky máme sedačku to víš že není nic 100% ale cítím ho za zadkem slyším no prostě pro muj klid je to na můj názor lepší...
janaj0
4. dub 2011
@kyticka33 já s tím vozítkem zkušenost nemám, ale myslím, že je celkem bezpečné, když jede první a druhý ho hlídá. Ale jak říkám, nemám zkušenost 😉 .
hanulka190
4. dub 2011
@kyticka33 S vozíkem lítám už 3 roky a bojím se se sedačkou, vozík je naprosto bezpečný, pokud spadneš z kola,vozík stojí na cestě, nehledě na to, že jsme ho zkoušeli převrátit-nejde to. Když máš dítě v sedačce a spadneš, tak radši nedomýšlet následky. Co se týče smogu, tak vozík má síťku a pláštěnku, takže nehrozí určo víc smogu než v sedačce...Já radši dám prachy na sportovní věci, aby s námi děti mohli podnikat výlety, než na jiné blbosti..Toť můj názor
monaberuska1
4. dub 2011
hezký večer holky, 🙂
holky neplánuje se nějaký srazík? třeba na ven?? když už by mělo být pěkné počásko mohli by jsme nikam na prochajdu ne? nebo na zahrádku 🙂 x-) x-)
peta86
4. dub 2011
Holky, já se teda taky vyjádřím k vozíku, já bych do toho taky nešla a nehledě na to že můj táta je instruktor v autoškole a vůbec by se s tím nemělo na silnici, takže možná po stezce. 😞 Ale je to každého věc a každý jsme zodpovědný za zdraví svých dětí.A není to levná záležitost.
monaberuska1
4. dub 2011
@kyticka33 ještě sem se chtěla zeptat 🙂 jak zumba?? 🙂 co nového? 🙂
@peta86 ahojky holky tak co novýho u vás 🙂 x-)

k vozíčku se vyjadřovat už nebudu x-) myslím že to je opravdu věc názoru. x-) x-) x-)

teda dneska bylo hnusně fuj tajbl :-p :-p prý mají přijít aji bouřky.no potěš..
peta86
4. dub 2011
@monaberuska1 Ahojky, u nás nic novýho není, projeli jsme autí, postupně si zvykám, chce to trénink. 🙂 krásný fotečky. Já dávám taky do kupy fotky abych to nechala vyvolat, konečně je akce. 😃
hanulka190
5. dub 2011
Dobré ránko 🙂 ,
tak my jsme vzhůru už od pěti hodin, Kristýnku v noci bolelo bříško, před chvilkou zase usnula..Otíček sedí v autosedačce a houpe se 😃
Doufám, že bude aspoň trošku pěkně, abysme mohli na chvilku ven..
@peta86 kde je akce? Potřebuju taky nechat vyvolat 🙂
hanulka190
5. dub 2011
Dobré ránko 🙂 ,
tak my jsme vzhůru už od pěti hodin, Kristýnku v noci bolelo bříško, před chvilkou zase usnula..Otíček sedí v autosedačce a houpe se 😃
Doufám, že bude aspoň trošku pěkně, abysme mohli na chvilku ven..
@peta86 kde je akce? Potřebuju taky nechat vyvolat 🙂
gaba3autor
5. dub 2011
@ivis ivet: lucince všechno nejlepší ke včerejším narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a milující rodiče 🙂 🙂 🙂 omlouvám se, že jsem nenapsala už včera, ale kolikátého je a že má lucinka narozeniny mi došlo až včera večer v posteli, jsem ostuda :-N
gaba3autor
5. dub 2011
@monaberuska1 moni: souhlasím, ted v té kavárně už to stojí úplně za prd, jak to smrksli ]-( a když bude hezky 🙂
@peta86 peti a kde je akce? my ještě nevyvolávali, co se zuzka narodila :-N taky musíme...
@hanulka190 hani, aha , díky, já si říkala, zda je to vozík či co to je 🙂 určitě to bude pro dítě pohodlnější a sítka musí být super, i když zase dítě nemá takový výhled (mně by v tom určitě řvali, jak je znám), v bezpečnosti nevím, každý na to má jak koukám jiný názor, já myslím, že oboje má své pro i proti...a koukám, že to není levná záležitost, jako všechny věci pro děti ]-( tak at se vám hezky a bezpečně cestuje 🙂 a at malou brzoučko přestane bolet bříško!
antana123
5. dub 2011
Přeju dobré ránko
ad vozíček taky budeme pořizovat za kolo super věc x-)
janaj0
5. dub 2011
dobré ráno
@ivis tak se připojujeme ke gratulaci. A jak si užila oslavu, už je dobrá?

Začni psát odpověď...

Odešli