• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 ale uměla neboj :slight_smile:
@monaberuska1 krásný fotečky určo jste si to užili :slight_smile:
@criterska teda to tě obdivuju že ještě zumbuješ
Jinka přeju dobré ránko :slight_smile:
4. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji...je to jen část foteček, ne všechno, ale vše až pozděj :grinning: :grinning: :grinning: jste hodný,bylo to opravdu super
4. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, jo o vrstvu navíc, sice ji máš za zády, je krytá, ale i tak...., jo a vozím s sebou pásek, když usne, tak aby ji nespadla hlavička- uchytím za helmu a provlíknu sedačkou :slight_smile: Jo a my jezdíme tady lesama, tak i slabé rukavičky :slight_smile:
4. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobré ránko :slight_smile:

my o víkendu koupili sedačku na kolo a helmu na kolo tak budem taky vyrážet :slight_smile: Včera sme byli na takové krátké projížďce a musím říct, že vůbec nejsem trénovaná :frowning2: Takže sme na tom @hanulka190 asi stejně :slight_smile:

@monaberuska1 fotečky super, ale to sem ti už psala na FB ;)

@antana123 bylo na stezce hodně lidí?? Sousedka mě přemlouvá abych si brusle taky pořídila a že budem jezdit, tak uvidíme......

@gaba3 Zuzík je šikulka :slight_smile:
4. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka děkuji, ty jsi hodná :slight_smile::hearts:
4. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jo bylo vážně hodně lidí
4. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 děkuju. No mi budem jezdit asi spíš po silnici, protože loni jsem toho moc nenajezdila :frowning2: , tak budem začínat pozvolna. Jenda vyfasuje Nelinku, ať je pomalejší :wink:
@eelka taky se té první jízdy děsím, abych pak mohla chodit :wink:
4. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: super fotečky! :dizzy_face: holky jsou kočky a už taky jezdíte ve sprotáku a čumákujete vid? a hned se líp jezdí že? :slight_smile: :wink:

@lucifirek luci: tak mi musíš pak napsat, do měsíce chci jít, tak se třeba taky na podkovu sprčím :grinning:

@janaj0 jéé tak to je šikulka, prej holčičky jsou na tohle lepší jak kluci, tak jsem zvědavá, enbylo by to špatné :slight_smile:
@hanulka190 hani, v čem že malého vozíš? to je to vozítko, to neznám? já si právě říkám, jak letos, vojta už je na sedačku těžkej, má 16kg a mirek na ot jeho kolo nosič dávat nechce, to víš, chystá se letos na samej mtb závod a nosič na kole, to se mi vysmál :grinning: :grinning: :grinning: :angry: a vojta sám nikam ještě neujede, jedině zuza na sedačku a co zase s vojtou..takže letos mám asi opět po kole, co se dá dělat, tak snad už další léto se dočkám, taky se na to už klepu :grinning: hlavně zpevnit povolené svaly, letos v plavkách to bude velká bída :angry: :angry: :angry: asi si pořídit nějakej pytel na pláž :grinning:
4. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka eli: díky, kolo fakt závidím, za chvilku budeš šlapat jak drak, uvidíš :wink: tak si to užívejte :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo na 100% je to lepší :slight_smile: čučí co kolem lítá a je pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak děkuji za pochvalu :slight_smile::hearts::hearts:

@eelka ¨na kole na kole :slight_smile: paráda takže tady se bude sportovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 joo,vozík za kolo, máme ho už po Kiki, odmítám totiž sedět na mateřský na zadku :grinning: Máme tento, ale starší,tyhle jsou nový http://www.vozikycroozer.cz/voziky-croozer/croozer-kid-for-1/
4. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mooooooooc super věc, jezdila jsem s tým moc a zase se chystám, nemám doma auto, poněvadž si ho bere ráno mužík, se takhle aspoň někam kouknu :grinning:
No nic, jdu dodělat oběd a za chvilku razím do práce, děťulky spí, tak ještě vytřu a hurrrrrrrrááááá do práce
4. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 koukám, že jsme si vzali stejný nadšence, můj si teď koupil celoodpružený kolo a též se chystá na závody, třeba se někde potkají
4. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 http://www.mall.cz/voziky/croozer-kid-for-2?v=374612 pro 2 děti, my jsme ten jednomístnej kupovali v tý půjčovně ve Žďáře už jetej jednu sezonu za 6000kč, tehdy- je to 3 roky- stál nový 12000kč nebo si ho tam zkuste půjčit a uvidíš, já na něj nedám dopustit. PS: se sedačkou teda nejezdím
4. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no uvidíme, jak to s tím nočníkem půjde dál. Bylo by to fajn, být přes léto už bez plínek, máme strašnou spotřebu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Až mě napadlo, že jsem měla jít do látky, ale to bych se o to musela zajímat už dřív :confounded: A s tím kolem - kolegině měla pro syna na kole tandemovou tyč - upne se to pod sedlo rodiče a pod řídítka dítěte a když dítě nemůže, táhne ho rodič
4. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak se po dlouhé době hlásíme...jen se vás snažím dočítat ale nechce se mě psát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale jináč fotečky nádherný děti rostou jako z vody...Domča je celkem hodnej až na určitý dny nebo chvilky :grinning: asi možná pochycuje rozum :grinning:
Lucifirku, pěknej učes...

Ted jsme furt venku jen vždicky uvařím a velím ven Domík spí a já můžu makat a pak pokračujeme společně :wink: kolem baráku je furt co dělat třeba tuhle jak bylo pěkně jsme se daly na dodělávání studny tak jsme potřebovaly dovozit hlínu na srovnání tak jsme lítala z kolečkama hlíny jak fik bylo jich celkem 12 a druhý den 8 no hrůza vyflusnutá jako pra...a ty nohy jak mě bolely :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs :angry: ale hlavně že je hotovo..ted ještě tu stříšku s tím motáním na vodu a bude hotovo... :wink: to bude krása :slight_smile:

Taky musíme nachystat kolo Domča se letos bude ještě vozit mámě za zadkem :grinning: tady ty vozítka já neuznávám je to vražda pro dítě :angry: ani zadarmo bych to nechtěla!!!Natož takový prachy za to dávat...
No nic Domča už je vzhuru táta taky už je doma takže nevím co budem dělat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: otrava to počasí včera to bylo na kratasi a dnes na zimní bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve 4 jdu naočkovat Jacka proti vzteklině tak pá...
4. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 proč myslíš, že je to vražda pro dítě? Kvůli splodinám z aut? Nebo proč? Ono mezi sedačkou nebo vozítkem asi rozdíl nebude - v bezpečnosti . Ale nemůžu posoudit máme jen sedačku :wink:
4. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jedete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nestíhám jen to že s etady plánuje kolo :grinning: :grinning: tak na to mi postupně šetříme a chceme pokoupit, aby jsme mohli frčet :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ale pokud mě nikdo nepřesvědčí jinak jdeme do klas sedačky na kolo.. též moc neuznávám to vozítko nebo co to je :grinning: :grinning: přijde mi to nebezpečné nevím.... ale tot můj názor :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani né kuli smogu :grinning: ale bezpečnost...nevidíš na něj neslyšíš ho no prostě jak píše Mona nebezpečné můj nazor...taky máme sedačku to víš že není nic 100% ale cítím ho za zadkem slyším no prostě pro muj klid je to na můj názor lepší...
4. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 já s tím vozítkem zkušenost nemám, ale myslím, že je celkem bezpečné, když jede první a druhý ho hlídá. Ale jak říkám, nemám zkušenost :wink: .
4. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 S vozíkem lítám už 3 roky a bojím se se sedačkou, vozík je naprosto bezpečný, pokud spadneš z kola,vozík stojí na cestě, nehledě na to, že jsme ho zkoušeli převrátit-nejde to. Když máš dítě v sedačce a spadneš, tak radši nedomýšlet následky. Co se týče smogu, tak vozík má síťku a pláštěnku, takže nehrozí určo víc smogu než v sedačce...Já radši dám prachy na sportovní věci, aby s námi děti mohli podnikat výlety, než na jiné blbosti..Toť můj názor
4. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky, :slight_smile:
holky neplánuje se nějaký srazík? třeba na ven?? když už by mělo být pěkné počásko mohli by jsme nikam na prochajdu ne? nebo na zahrádku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se teda taky vyjádřím k vozíku, já bych do toho taky nešla a nehledě na to že můj táta je instruktor v autoškole a vůbec by se s tím nemělo na silnici, takže možná po stezce. :frowning2: Ale je to každého věc a každý jsme zodpovědný za zdraví svých dětí.A není to levná záležitost.
4. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 ještě sem se chtěla zeptat :slight_smile: jak zumba?? :slight_smile: co nového? :slight_smile:
@peta86 ahojky holky tak co novýho u vás :slight_smile: :dizzy_face:

k vozíčku se vyjadřovat už nebudu :dizzy_face: myslím že to je opravdu věc názoru. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda dneska bylo hnusně fuj tajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý mají přijít aji bouřky.no potěš..
4. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahojky, u nás nic novýho není, projeli jsme autí, postupně si zvykám, chce to trénink. :slight_smile: krásný fotečky. Já dávám taky do kupy fotky abych to nechala vyvolat, konečně je akce. :grinning:
4. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
tak my jsme vzhůru už od pěti hodin, Kristýnku v noci bolelo bříško, před chvilkou zase usnula..Otíček sedí v autosedačce a houpe se :grinning:
Doufám, že bude aspoň trošku pěkně, abysme mohli na chvilku ven..
@peta86 kde je akce? Potřebuju taky nechat vyvolat :slight_smile:
5. dub 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
tak my jsme vzhůru už od pěti hodin, Kristýnku v noci bolelo bříško, před chvilkou zase usnula..Otíček sedí v autosedačce a houpe se :grinning:
Doufám, že bude aspoň trošku pěkně, abysme mohli na chvilku ven..
@peta86 kde je akce? Potřebuju taky nechat vyvolat :slight_smile:
5. dub 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis ivet: lucince všechno nejlepší ke včerejším narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a milující rodiče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: omlouvám se, že jsem nenapsala už včera, ale kolikátého je a že má lucinka narozeniny mi došlo až včera večer v posteli, jsem ostuda :sweat_smile:
5. dub 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: souhlasím, ted v té kavárně už to stojí úplně za prd, jak to smrksli :angry: a když bude hezky :slight_smile:
@peta86 peti a kde je akce? my ještě nevyvolávali, co se zuzka narodila :sweat_smile: taky musíme...
@hanulka190 hani, aha , díky, já si říkala, zda je to vozík či co to je :slight_smile: určitě to bude pro dítě pohodlnější a sítka musí být super, i když zase dítě nemá takový výhled (mně by v tom určitě řvali, jak je znám), v bezpečnosti nevím, každý na to má jak koukám jiný názor, já myslím, že oboje má své pro i proti...a koukám, že to není levná záležitost, jako všechny věci pro děti :angry: tak at se vám hezky a bezpečně cestuje :slight_smile: a at malou brzoučko přestane bolet bříško!
5. dub 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
ad vozíček taky budeme pořizovat za kolo super věc :dizzy_face:
5. dub 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
@ivis tak se připojujeme ke gratulaci. A jak si užila oslavu, už je dobrá?
5. dub 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek