• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Dobré ranko, dneska budíček v 4.30, ale není se čemu divit, včera vytuhnul hned v 18.00 :grinning: .
A jak se máte, holky? Všichni zdraví?
Co se týká vozíčku za kolo nebo sedátko na kolo...tot´otázka, já bych vůbec nevěděla, sice kolo mám, ale nejezdím ( mám problém s pravidly, neznám je a tudíž pro mě je nejlepší jezdit po chodníku...), takže asi bude jezdit malý s velkým Zdeňkem...a já seberu odvahu a naučím se taky s nima :grinning: . Kromě toho si pletu pravou a levou stranu :unamused: ........
5. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno vubec nestíhhám dočítat :slight_smile:
luci moc ti to sluší a monči ty máš krásné fotečky jde videt že jste si to opravdu užili :slight_smile:
5. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 V rossmannu.
5. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo ale pořád sem se nedokopala vložit tu druhou část Dářka :grinning: :grinning: tak to je super, autí je určo bezvadný že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ivis taky opožděne všecičko nejlepší k narozeninám :slight_smile:
@gaba3
@gaba3 jak to smrskly?? to je ještě menší než to bylo?? a proč?? vždyť ta kavárna byla většinou prázná?? to spíš ta kavárnička s hrací plochou byla plná :slight_smile: no ale určitě je blbé být s dětma zavřený když by měllo být pěkně, ti starší by mohli na písek i nějakou zastávkou a ty mladší by si vyvětraly zobáčky v kočárku :grinning:a nebo za ručku by chodili :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem krásné ranko :slight_smile:
5. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 díky, musím nějaký vybrat, je to super cena
5. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivis,opožděně přejeme Luci k 3 narozkám všechno nejlepší...

Prostě a jasně já bych si to vozítko na dítě nepořídila -muj nazor! Jo a co se týče kolařů na silnici tak ty bych střílele! :angry: jasný kde to nejde tak jedou po silnicci ale nejvíc mě sere to že po celým ZR je stezka a ty čur....si jezdí po silnici to mě vždicky zvedne tlak :angry: jako řidičce auta! a na tož se ještě motat s tím vozítkem to si už tuplem nedokážu přestavit.Děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Samozřejně že se vám muj názor líbyt nebude ale já si za ním stojím...

@monaberuska1,moni zumba super snažím se chodit jak to jde.U nás ted dlouho nebude nebyly termíny ani Jarušce se to nehodilo...ale můžeš přijet na čarodky bude spaciální po dlohé době a už v 16,00-18,00 aby rodiče stihli s dětma čarodky...moc moc se těším...
5. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po dlouhé době se hlásíme, jsme pořád venku a doma nestíhám na pc.
U nás je aprílové počasí. Byli jsme venku a za deště jsme dorazili domů.
Všem oslavencům dodatečně vše nejlepší a hlavně zdravíčko.
Vozítko mi taky neni sympatické, rači na kolo v sedačce.
Jinak nám ve 4 měsících roste asi zoubek, čekám kdy se vyklube.
5. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 no já bych jela ale když bude pěkně tak na čarodky budeme u našich a tím pádem chystání a tak..takže na čarodky ne :frowning2: ted sem si dala tady v Polné 3x v týdnu Zumbu a ještě víkendy tak to už bych asi nedávala..:grinning: ale říkala sem si že když mi někdy nějaká vypadne hned se hlásím a volám ti :grinning: :grinning:

monitor dechu
holky nechcete někdo monitor dechu???koupit? je nový :grinning: já ho Kupovala Nikolce fungláč :dizzy_face: takže ted používáme necelých 5 měsíců :slight_smile: kupvali jsme ho dýl aji :slight_smile:právě :dizzy_face: budud ho prodávat tak červenec/srpen, kdyby jste někdo chtěl nebo o někom věděl :dizzy_face:
5. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky,
@monaberuska1, @antana123 - holky, není to tak hrozný, tak mám trochu pupek, ale jinak jsem jako všechny ostatní Zumbačky :grinning: Samozřejmě, že už necvičím naplno jako dřív..Ale moc mě to baví a ráda bych chodila co to půjde.

Jinak my jsme pro změnu zase nemocní, oba, tentokrát jsem na tom teda o dost hůř já než Tadík, chytla jsem to asi od něj, protože začal rýmovat o víkendu, v pondělí už mi nebylo úplně dobře, ale ještě jsem šla, blbec, na Zumbu no a včera jsem úplně lehla, proležela jsem celé odpoledne v posteli, večer šla hned po osmé spát..Vůbec necítím žádné pachy, vůně, ani chuť jídla, jak já nenávidím rýmu!!!
Dnes je o malinko líp, ale budu se držet doma, jen musím uvařit a trochu poklidit..V sobotu jsem se těšila na Zumba party, ale nepůjdu, i kdyby už mi bylo dobře, nechci riskovat kvůli miminku, asi by to nebylo dobrý, hned se hnát hopsat..

K vozíku za kolo - taky bych do toho nešla, já teda na kole neseděla dobře tak 6 let, nikdy mě to moc nebralo :grinning:, Jára kolo nemá vůbec, takže my zatím tohle neřešíme, ale moc se mi ty vozíky nelíbí. Fakt tak možná někde na stezku, ale ani tak bych do něj nešla, na silnici stoprocentně ne.

@monaberuska1 - Moni, monitor budu mít půjčený, jinak bych si ho od Tebe koupila, ale takhle jsem ráda, že do něj nebudu muset dávat peníze. Navíc teď na pracáku to není žádná sláva.
6. dub 2011 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno - spíš dopoledne :grinning:

@criterska to s tou rýmou je na prd. Nelinka ji má už týden a teď se jí jakoby vrátila, tak jedem nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jů teda ty jsi aktivní těhule :grinning: :grinning: to je ale super, a máš nějakou fotečku? těhulko? :dizzy_face: jo tak jako když ho máte půjčený tím líp, já se jen tak ptala, jestli ho někdo nebude náhodou chtít, že by nemusel kupovat nový, není to nejlevnější že? :frowning2: vše natáhnou co se týče mimísek :frowning2:
Ať jsme brzy zdravoučký a fit :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer přeju.
@criterska Jituš,to je na prd,že jste nemocní,těšila jsem se na vás.Ale hlavně,aby jste se z toho dostali a bylo zase dobře.Tak se moc nepřepínej a snaž se odpočívat,ať to vyležíš.Přijet můžete kdykoliv jindy :grinning:

My byli dnes s Karolínkou na očkování,řvala než jsem ji posvlíkala a u samotné aplikace byla potichu a koukala.Tak zítra vyrážíme koupit malovátka,má je slíbené už od minula,ale to zlobila,takže nic nebylo :wink: A po obědě jsem vyrazili vláčkem do Žďáru,malý to zase prospal(od 12,30do 17)Teď už taky spinká.A Karolínka usnula na gauči skoro hned,jak jsme přijeli,byla hotová.Byli jsme se zase podívat v sekáčku,tak jsem koupila Štěpánkovi mikinku a Karolínce bundičku,takovou jarní teplejší,úplně obyč..už do školky ať má,protože to pak budou ty hadry jen lítat určitě,tak se bude hodit. :grinning:
6. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci děkuje za přáníčka k narozkám. Oslavičku jsme přesunuli až na neděli, aby si to taky mohla užít.

My už chodíme tento týden do školky, tak snad se nám nemoci budou už jen vyhýbat. ťuky,ťuky.

Holky prosím poraďte, Lucinka má v prstíku třísku, uklízela dřevo u babi a samozřejmě jí to bolí, má to zarudlé a trochu oteklé. Musí ta tříska ven??? A jak nejlépe ji dostat ven??? díky, to zas bude masakr :frowning2:
6. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahoj Ivčo! Ta tříska by ven měla jít. Zkuz to zmáčkonout a když se ukáže špička, tak ji vytáhneš pinzetou a nebo to podeber jehlou, ale nevím jak Ti bude držet Lucinka :wink:
Jinak dneska má Nelinka reakci na očkování (příušnice, zarděnky) čekala jsem to nejdříve zítra, ale mi máme všechno jinak :frowning2:
6. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: zkus prodat na mmb...já tam taky prodala, i přbalovací pult a taky dost hadrů po dětech :slight_smile:

@janaj0 jíto: tak to máte asi , to co sjem měla já, ted to prej hrozně zase řádí! tak se držte a snad už se brzo sejdeme!!!!!

@ivis tak pak musíš přihodit fotečky z oslavy..budu se těšit :slight_smile: a tříska - jak janča píše, taky jsme takhle vždy tahali :wink:

@kijonkova.k teda to je spáč, zááááávidím :wink:

@janaj0 jani: a jaký máte projev? na co se mám připravit, že může přijít...slyšela jsem, že se můžou udělat bouličky - zduřelé žlázy nebo co...nebo máte horečky? tak at to máte brzo za sebou!

6. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!

@gaba3 mi měly jen horečky, ale můžou být zduřelé uzliny za ouškama a v tříslech a ještě se osipat. A reakce by měla přijít mezi 4.-14.dnem po očkování. Ale Nelinka mala rýmu, tak jí to začlo asi dřív, ale dneska už vypadá dobře i něco snědla, tak snad dobrý.
7. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jojo mám tam aji teď něco:slight_smile: jé hod mi prosím tvoje ID kouknu, asi to tam pak taky hodím :slight_smile:

PROSÍM HOLKY
nemáte někdo manducu? nebo beco??
7. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ne nebolí :grinning: :grinning: mi malou nenosíme, je ráda v kočárku, ale chodíme na kešky a chceme aji na nějaký turistycký místa kde ale kočárek neprojede, tak přemýšlím o tom...ale potřebovala bych si to vyzkoušet a sesbírat aji od jiných lidiček zkušenosti
7. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 vy sbíráte kešky¨?už jsemo tom četla prý je to supr :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 jojo sbíráme kešky :slight_smile: teda hledáme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: je to bomba
7. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 a to se musiš nekde registrovat vid?právě kluci me prremlouvaji a já to pořád nechápu :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co to jsou kešky??? jsem asi blbec, já nevím :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused:

@monaberuska1 nemáme, měla jsem babyvak - přes den ještě na uspávání využívám, klokan max. do brna do obchodů, je těžká, zlatej kočár u nás :slight_smile: :wink:... ID 84078, ted tam skoro nic nemám, hodně jsem prodala a nemám čas fotit věci po zuze, mám tady pytel, ale kamarádka chce juknout, tak čekám až jak co koupí :slight_smile:

@janaj0 jojo vím, vojtík teda niky neměl reakci, díkybohu a tukám tuk tuk :slight_smile: a to je fajn, že papká, sikulka :slight_smile:
7. dub 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no mi máme reakci skoro pokaždé, protože vždycky před očkováním chytla rýmu, snad jen jednou ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsme dneska měly doma úraz. Nelinka dělala hlouposti a spadla z gauče a má ne čele bouli a ještě se odřela o koberec. Ale plakala jen minutku, protože si ublížila sama. A už máme snad úplně po reakci, protože řádila jak černá ruka :grinning:
7. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo,jo kešky taky občas hledáme.
7. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ty jsi teda nadšený hledač. :grinning: To u nás spíš manža.
7. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek no a co to je?
7. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 šikovná holka teda :sweat_smile: my dnes byli na otevřených dveří ve školkách a vojta má obr monokl na tváři a pod okem, brzdil o stůl v obýváku, tak se mě několik učitele ptalo, jestli je tak špinavej nebo modrákovej, jsem se cejtila :confused: děti no....
7. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek