• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
7. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jojo no hledáme všichni ( já, Michal, markétka a aji Nikolka) proto sháním manducu :grinning: :grinning: a taky proto, že bych jí ráda využila na jeden výlet :slight_smile:
@gaba3 jo aha, já koukla, pěkný věcičky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2011 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ale hlavně na to hledání :grinning:
8. dub 2011 v 00:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
8. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 koukni na ty stránky co dala Monča. Je to vlastně hledání, ,,skříněk,, podle souřadnic na navigaci. většinou je to na nějakých známých místech,památky,sochy,....... Těch druhů kešek je víc. U nás tomu hoví spíš Aleš. To byl jen takový hodně stručný popis :grinning:
8. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha, já to slovo keška slyším poprvé, ted už vím, co jste myslely a díky :slight_smile:
8. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
to je počasí, že? Už mě štve ten vichr, dva poslední dny to stojí za prd, k tomu pořád ještě nejsme úplně OK, když už jsem si včera říkala, že snad bude líp, rýmu už skoro nemáme, tak Tadík začal chraptět a mně večer pořádně rozbolelo v krku. Doufám, že přes víkend už se toho zbavíme..

@monaberuska1 - Moni, aktivní ani zase tolik nejsem :grinning: Teď se v podstatě od pondělka válím doma a dost mě to štve, včera jsem měla být na Zumbě, dnes na Zumba party a zítra zase na Zumbě, Jaruška od pondělí odjíždí na čtrnáct dní do Egypta, takže Zumba nebude, no ale mám smůlu, nechci riskovat, tak jsem doma a když nejsem zdravá, tak radši poskakovat nepůjdu. Nebýt těhotná, tak na to prdím, ale takhle mám přeci jen strach..Jinak fotky mám, založila jsem si album - Čekáme miminko. S těmi věcičkami na miminka máš pravdu, to jsou pálky, hrůza, vše je předražené, vydělává se holt na všem! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kijonkova.k - Kristiko, to jo, však mě to štvalo, už jsme se k vám těšili, no, tak snad příští nebo přespříští týden, až budeme stoprocentně fit, tak se ozvu..

@gaba3 - Gabčo, Ty jsi mě pobavila s tím móněm :grinning: Prej jestli je Vojtík špinavej nebo domlácenej, to jsou učitelky..:grinning: Snad by jsi tam nešla s totál špinavým dítětem, ne? :grinning:
A čumím jaká je Zuzanka šikulka s tím nočníkem, Tadík taky nebyl zrovna rychlík, však víš :wink:

Co budete dnes dělat? My máme taťku celý víkend v práci, takže to bude takové na prd..Dnes je tam do dvou, zítra zase jde až na odpoledne, ale bude tam asi až do večera..Nic mě tak nějak nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

9. dub 2011 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak my dnes od 5.15 vzhůůruuu, to je hrůůůza, ale Zdenkovi přišel výjezd, tak nás probudil, stejně nikam nejel, bo se chystal do práce a i tak to byl planej poplach :angry: :angry: :angry:

Tak za chvilku vyrážíme na město, nakoupit dobrůtky na zítřejší oslavičku.

Jinak za měsíc odlétáme s bráškou do Alicante, sehnali jsme levné letenky, tak nás třídenní výlet vyjde komplet na 2500,-/osoba, tak už se strašlivěěěěě těěěěěěěěěšímmmmmmmm.

Hezký víkend všem
9. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju dobré ránko
jeli jsme na týden domů včera nebyl čas sem zajít,tak snad jste všechny ok
byli jsme na zkoušce prstýnků a sedí pěkně
jinak dneska jedeme zvát další rodinu na svatbu tak mi držte palce at dobře pořídíme jinak vám přeju pěkný den :wink:
9. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska to je dobře, jen mysli na mimíšátko :slight_smile: ono jak jsem koukala na fotky tak se divím, že jsi ještě mohla tancovat :grinning: ty máš docela velký bříšenko na 15 tt :slight_smile: krásně rostete :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a Zumba počká :slight_smile: :hearts:taky máme taťulíka celý den v práci.. ale ten náš přijde až vpůl 11 večer :frowning2: v jednu bude odjíždět, na prd....ale taky mě nic nebaví... nějaký blbé období..ale mám děsnou lenoru.. ale te´d at chci nebo ne..musím poklidit :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@antana123 držíme palce :slight_smile::hearts:
9. dub 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

my taťku v práci nemáme :slight_smile: Chystáme se jít pokročit v budování podkroví, už máme schody a obložení tak to začnem lakovat aby to do čtvrtka bylo několikrát přelakovaný (to nám přijdou pokládat lino).

@ivis ty se máš, že si vyrazíš za odpočinkem :slight_smile: Taky bych potřebovala si trošku od Anet odpočinout. Užijte si zítřejší oslavu a těším se na fotečky ;)
9. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré dopoledne
9. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka tak přestavbu nezávidím, jsem ráda, že ji máme za sebou. Ale zařizování - to je jiná. To mě bavilo a baví :wink:
9. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 nejhorší je už za námi :slight_smile: Teď už "jen" to zařizování :grinning:
9. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka jé já bych taky už chtěla budovat :slight_smile: ale tak chvilinku ještě musím počkat :slight_smile:

jinak všem krásný večer :slight_smile:
9. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 jééé vy budete taky budovat?? a co domeček nebo rekostruovat byteček? nejlepší je pak to zařizování , :slight_smile: doteď z toho byl jen bordel :(
9. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno. Dneska budíček v 5.40 :wink:
10. dub 2011 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Eliško, vy jste dělali celý podkrovní byt nebo jen ložnice? Až to bude hotové, tak přihoď fotky :wink:
10. dub 2011 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

@janaj0 jenom ložnice, 3 pokoje vč. koupelny a malé šatničky. Nejdřív to vypadalo jako hrozně malinkaté, ale nakonec to docela jde :slight_smile: Dělali sme to vč. nové střechy, takže si asi dokážeš představit tu spoušť :unamused: Vy ste si dělali celý byt?
10. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka No my bydlíme v dvougeneračním domku a naši se srěhovali dolů a my měnily okna, topení v celém domě a pak měnily proporčně koupelnu. Protože jsme chtěli zvlášt Wc a do koupelny ještě sprcháč. Nebyl to tak velký zásah, ale měla jsem toho chvílemi plný brejle. Hlavně, když jediné čisté místo v domě byla postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale bylo to hotové za 4 měsíce, včetně vybavení. Tak to šlo. Máme v rodině šikovné chlapi, dělali do nevidím.
10. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Lucko opravdu pěkný účes a sluší Ti. Kubík je zlatíčko a šikulka. Vůbec nestíhám dočítat. Nám se už ztrácí ta vyrážka na obličejí a v pátek jsem Michálka vážila, tak máme 3550 g a měříme 55 cm.
10. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobé ranko
11. dub 2011 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné randko holky..já ted vůbec nestíhám tak se nezlobte :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky tak my lezem po kolínkách a říkáme táta :slight_smile:
11. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
přihodila jsem pár foteček :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 Kubík je šikulka, hezké fotečky
@lucifirek Lucko, Ty jsi si pořizovala ten friťák na lžičku oleje? A dají se v něm dělat i řízky a takové věci? Já nesnáším smažení, tak uvažuju o friťáku. Dík
11. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co všechny děláte? My jsme pořád tak nějak doma, přijde mi, že je docela chladno, dnes tedy moc nefouká, ale jinak fučelo o 106, tak mám strach vyrážet někam dál, abysme zase s Tadíkem nelehli..Už jsme skoro zdraví, jen máme poslední zbytečky rýmy, tak snad i ta během dvou tří dnů ustane..Už je to otravný! Brala bych tak krásně jak bylo před čtrnácti dny :slight_smile:

@monaberuska1 - Moni, pupek mám velikej, já vím, jak v šestým měsíci :grinning: Ale co nadělám :grinning: Prostě nekontrolovatelně rostu a to na kila moc nepřibírám, tak nevím čím to je..A na Zumbu bych ráda chodila co to půjde, takže ještě tak dva až tři měsíce určitě, dokud budu ještě jakžtakž zvládat a udýchávat to..Nic nám nechybí, mám to povolené od dr., takže mi nic nebrání..

@ivis - Ivet, Lucince opožděně také vše nej k narozeninám, koukala jsem na FB na fotky, moc vám to tam všem sluší, moc se mi líbila ta fotka jak má radost z kola až to obrečela :slight_smile: To je hezký :slight_smile: A v dobrém závidím tu dovču, taky bych někam vyjela..Kdoví jak to bude s námi, chystáme se, ale nevím jak to bude s penězi.

@petule33 - Peťo, malý je roztomilý, připomíná mi synovečka, když byl menší. A je to smíšek, co? Pokojíček bude mít krásný, jste šikovní. Jste byli v ZOO v Jihlavě nebo kde? Taky se chystáme a už se moc těším..

@janaj0 - Jani, taky by se mi líbil ten friťák na lžičku oleje, jen si nedovedu představit, jak se v něm to jídlo dělá? My ho využíváme docela dost..Spíš teda Jára než my, ale třeba řízky v něm dělám, to je fakt :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska no mě to právě zaujalo. Lucka tu jednou psala, že koupila friťák, ve kterém se dá i zapékat.
11. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 - aha, tak to ani nevím..Ale každopádně by to bylo fajn udělat na lžičce oleje řízek :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se mi vás podařilo dočíst. my ze soboty na neděli v noci horečky 39, takže jsme nasadili čípky panadol baby a vůbec nevím z čeho. Tak prosím o rady. Včera měla 38,2 a přes má teď 37,8 jinak je jako v klídku,nemá rýmu, ani kašel, směje se, hraje si, baští pěkně, ani dásně nemá nateklý, tak nevím jestli zoubky, ale když ty dásně má normoš tak nevím.Vždycky večer jí ta teplota stoupne. Tak jsem si říkala, že počkám do zítra a kdyžtak bych zavolala mudr.Dneska teda nikde nebyli, jsme celý den doma.
Díky za rady.
11. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek