• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 nene,my jsme si kupovali ten parní hrnec a friták jsme kupovali klasický,máme od Tefalu Versalio,dá se v něm i píct,dusit,zapíkat. Ale s tím na lžičku zkušenost ani refernce nemám. Bohužel. Zkoušela jsem dělat květák a hranolky a musím říct,že květák určitě vypil mnohem mín oleje,než na pánvi.
11. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek aha tak to jsem špatně pochopila :pensive: . Já se dívala na Mall a tam jsem ho našla. Tak to se ještě podívám na ten váš. Dík moc
11. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem na týden doma a nějak nestíhám doufám že se máte fajn dneska jsem ohákla družičku a já si vyměnila svatební šaty kdo chcete mrkněte
http://www.beremese.cz/fotoblog/antana123/album/vse-co-potrebujeme/6671275/
11. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 šatky jsou krásné a družička roztomilá. To je neteř? A proč jsi se rozhodla měnit? Přišly do salonu nové šatky?
11. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo to je neteř :wink: no někdo mi poradil že tam mají jinde lepší je to stejná firma jen o ulici dál tak sem vyměnila líbí se mi víc
11. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 já si zkoušela jiné šaty ještě ve čtvrtek před svatbou :grinning:
11. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no já už další zkoušet nebudu :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 - šaty jsou krásné a moc Ti sluší, určitě nejvíc ze všech. Družička je taky krásná! :slight_smile:

@peta86 - Peti, tak to Ti nevím, když Teušce jinak nic není, tak bych to viděla na ty zoubky, třeba se teprve udělají bouličky, nemá rýmu, kašlík, nic? Kdyby jí bylo špatně, tak by určitě tak pěkně nepapkala a ani si nehrála, je to divné. Tadík teda taky, pokud mu není fakt úplně totálně zle, což jsme zažili asi dvakrát, nevydrží ležet nebo v posteli a normálně pobíhá po bytě, ale nejí a samozřejmě je na něm znát nachlazení. Nech to do zítra, popřípadě pozítří a kdyžtak vyražte k dr., já myslím, že to bude dobrý, uvidíš. Na noc Nurofen a je to, snad bude dobrá.
11. dub 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Díky moc, teď jsem jí měřila má zase vyšší než odpo 38,2 a je ukńouraná, tak nevím.
11. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 - není zač, moc jsem neporadila..Je jasné, že máš strach, taky bych byla nervózní. Třeba má nějakou slabší virozku, teď to řádí, my jsme se z toho teď jakžtakž vyhrabali, taky jsme teda teploty neměli, ale dobře nám vůbec nebylo - Tadík měl rýmu, pak se trošku přidal kašel, já rýmu fakt hroznou a trošku mě škrábalo v krku..Fakt nepříjemný. Tak třeba už zítra bude líp. Nebo natečou dásničky, popřípadě vykoukne zoubek, Tadík taky míval teploty, byl neklidný, nevrlý, občas měl i průjem (což je u něj zázrak).
11. dub 2011 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc nemám čas...budu reagovat za chvilku :grinning: neplánujeme srazík nějaký?? holky já se jdu pochlubit..moje dvoudenní tvorba :grinning:krtek tam je jen pro představu velikosti, krtek má 30 cm :-d

11. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda to je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@criterska děkuju
jinak přeju dobré ránko
12. dub 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@monaberuska1 nádhera, jsi šikovná mamča. Kde jsi se to naučila?
12. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka
@antana123 holky moc děkuji, :slight_smile: Buri- naučila jsem se to doma sama..tak, že jsem zkoušela a vyhledával na netu rady a tak :grinning: a nějak sem to pak začala dělat :grinning:
12. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moc krásné
12. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Krásný, jsi šikulka. :grinning:

hezké poledne, tak u nás žádná změna, v noci 39,1 a teď 37,7 tak to beztak zase večer vylítne, tak asi zavolám mudr. co a jak.Ani nevím jak dlouho by to mělo trvat, už je to od neděle.

@antana123 Sluší ti moc.
12. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 teď nevím jistě, lae k doktorovi by se mělo jít pokud horečky trvají víc jak 2-3 dny v kuse. Určitě jí zavolej. Třeba se i staví k vám.
12. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Díky, zítra jí zavolám jak mám dál postupovat, Je to pořád stejný. :angry:
12. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 určitě se dr. ozvi,když už to trvá několik dní. To mě mrzí,že teplotujete.

Jinak já vůbec ted nestíhám dočítat. Tak se omlouvám.
Dneska teba bylo fakt hnusně. A já jsem dost zmokla.
12. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťo, ještě mě napadlo, že by to mohla být "šestá nemoc". Jsou to nevysvětlitelné horečky asi 5 dnů a pak se dítko osype. A je po všem. Někdo tu o tom už psal, ale nevím kdo.
12. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jejda, tak to teda nevím co je horší, jestli zuby nebotohlee, zítra zavolám, večer už zase měla 38,7 :unamused: a je to ted apěkně dlouhý být zavřený doma,ikdyž teda dneska nebylo až tak hezky, tak snad zítra bude líp. :wink:
12. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Taky mě to štve, ale snad to brzo přejde.
12. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ono si nevybereš :unamused: . Na ty teploty můžeš kombynovat paralen - panadol a nurofen. Abys malé ulevila alespoň na noc, hlavně žádné chlazení zabaly, to je pro ty tělíčka ukrutný šok
12. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Já dávám panadol baby půlčípku 3x denně.
12. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a na jak dlouho jí klesají teploty? panadol můžeš dávat v čípkách a nurofen pro děti v sirupu a nepředávkuješ ji paracetamolem. Ale myslím, že ta půlka je na Teušku málo - teď nevím kolik má kilo. Jinak panadol můžeš opakovat každé 4 hodiny.
12. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťulínku, mám pro tebe hotový podnos :slight_smile: ale jak jsem psala ..tak auto mít nebudu.. :slight_smile: hodím ti aji fotku, semka :slight_smile:večer. jo:slight_smile:

Všem krásné ranko .-) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte??
13. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky tak nevím jestli za to může počasí, že je Michálek nevrlý...Nedá se nic dělat, snad to brzo přejde. A to počasí - no hrůza!!!
13. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
počasí hrůza, u nás sněží a pěkně fouká. Máme jenom 2 stupně. Ven nepůjdem.
@zita14 některé děti reagují na změnu počasí nebo se špatně vyspal.
13. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Díky Jani,píšou tam od 9 kg, to myslím, že už Teuška má, ale měla jsem právě strach jí dát celej, takhle nám to ordinovla mudr.když byla malá, jinak v noci měla 39,2 a teď ráno nic 36,7 tak to snad už bude dobrý, no uvidím v poledne a kdyžtak bych jí zavolala, zase nechci vypadat jako hysterka. :wink:
13. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 ahojky,to počasí je fakt nechutný. Ty dětičky mají náladičky a počasí na ně má vliv určitě.

@peta86 myslím,že Teuška už může taky celý čípek,já tenkrát dr volala a Kuba ještě 9kg neměl a říkala,že můžu dát celý čípek,ta půlka je opravdu jenom pro ty mrnousky. A taky doporučila dávat po třech hodinách vystřídat panadol čípek a nurofen sirup-ten si nadávkuješ podle váhy -návod v krabičce. A jako hysterka rozhodně vypadat nebudeš,lepší zavolat,než něco zanedbat a můžeš být v klidu ani jedna doktorka ti nevynadá.
13. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek