• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,
to je na prd takový počasí, jak na houpačce :frowning2: Dneska sme měli jí na očkování, ale Anetka má rýmu, tak na to asi kašlu. Raděj to necháme na příští týden, to bude snad už fit.

@monaberuska1 prosím tě, uvažuju že si objednám peding na pletení. U toho je stejný postup jako u pletení z papíru, že jo?? :slight_smile:

Jo a ještě sem se chtěla zeptat. Jaký máte zkušenosti s pěnovýma matracema? nebo jaké máte? chystáme se objednávat do nové ložnice a nevím... díky moc za postřehy :wink:
13. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka nene, tam je to pletení jiné :slight_smile: ale vůbec ne složité :slight_smile: teda aspoň já pletu jinak papírové výrobky a zas jinak pedigové výrobky :slight_smile: třeba to jde ale stejně :slight_smile: když tak přemýšlím, klidně něco stejně půjde :slight_smile: ale já osobně pletu jinačíma technikama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je opravdu škaredě. Dopoledne jsem strávila u doktorky - čekala jsem přes 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak honem vyřídit nákupy.
@peta86 Neboj Košťálová Ti určitěnevynadá. Určitě jí zavolej. Pro jistotu a abys věděla pro příště, co jí můžeš dát.
13. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za podporu holky, teď usnula, tak jí pak změřím a kdyžtak zavolám.už je jako o.k. ale na očích to není ona.ale aspoň že už ta teplota klesla.
No to počasí je hnus.
13. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka běz do nábytku, nejlépe spánkového studia a vyzkoušej si. Určitě kupujte alespoň 18cm vysokou a nekupujte si zónovou ( máme a když se netrefíš na zónu, tak se leží hůř). Naši si teď kupovali a z jedné strany je tvrdá a z druhé strany středně tvrdá. A pozor pur pěna = molitan. Ale určitě si na ni lehni. V A je to ve Žďáře mají matrace materasso a docela umí poradit, v Novém Bytě Ti taky poradí. Jo a ještě záleží jaký máte rošt u postelí.
13. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a copak jste měli??? já nedočítám..vůbec nestíhám :frowning2: snad je vše dobré:slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju pěkný den vrátila jsem se z poradny a v 7,5měsících máme 77cm a 9150gramů
13. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo j hod fotku nevadi tak se domluvime a já bych si pro nej pristi týden zajela ju?
13. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak to jsou krásné míry
13. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Krásné míry jste šilkulky.

@monaberuska1 Nevím právě, ale horečkujeme.

Holky tak jsem volala mudr, zase už máme 37,2 tak prý máme chytit moč, nemáte nějaký rady jak na to?
13. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
to je hnus venku, jsem z toho úplně na větvi..
Ráno jsem jela do Hyper Alberta a jak sněžilo, to byl fakt nářez. Já už chci jaro, je to na hlavu být pořád doma a dětem se nedivím, že nejsou dobře naladěné - já taky ne :grinning:

Ven radši nechodíme, nechci znova lehnout, dneska v autobuse všichni tak chrchlali a pokašlávali až mě z toho taky začalo bolet v krku :grinning: Jinak jsem, holky, přibrala zničeho nic dvě kila - takže 74, no hrůza, to je tím mým žraním, takže od zítřka se fakt musím krotit jinak zase vylezu na 90ku před porodem a to teda nechci!!!Jsem z toho taková přepadlá..Dr. mě za týden beztak sprdne. Fakt bych potřebovala hezké počásko a chodit ven.

@peta86 - Peti, teda to neporadím, moč jsme nikdy nosit nemuseli..A u kluka si to teda dovedu představit mnohem snadněji než u holčičky..

@kijonkova.k - Kristinko, tak jsem koukala na fotky, teď bych řekla, že mám břicho jako ty někdy ve 22. týdnu :slight_smile: No budeš koukat, až se konečně sejdeme. Myslela jsem, že bychom přijeli příští týden, já s Tadíkem už jsme OK, mně už taky ta rýma konečně končí, ale dnes mi psala Raduš, že lehla..Takže zase odklad, ach jo :frowning2:
13. dub 2011 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťi, tak jedině dát Teušce hodně napít a tak za 20minut jít do koupelny a pustit vodu a měla by se do nočníčku vyčůrat.

13. dub 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis To je dobrý nápad, akorát teda nemáme ten nočník :grinning: , ale třeba nad miskou by to šlo. zkusíme.no zatím má 37 tak uvidíme v noci.díky
13. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 tady je..ještě není úplně zaschlej lak, udělám teda ještě aspoň 2 nátěry :slight_smile: tak snad se ti bude líbit
13. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no jednou jsem musela taky odebírat moč, ale dala nám jakoby takové sáčky( dávají se klukým hlavně) ale tak na po 6stý to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: držíme pěsti, at jste brzy fit :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ten je bombastický:slight_smile:))))
13. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 šikulka tak jak to udeláme s predáním ty bydlíš kde moni :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťulí:slight_smile: líbí?? a je podle tvých představ?? nebo něco iného jsi chtěla?? .-) já jsem z Polné, jak budeš chtít :slight_smile: do žďáru jedu 29.4 až :frowning2: na gyndu :grinning: :grinning: ale klidně se můžeme sejít, můžete přijed na návštěvu :slight_smile: knám :slight_smile:
13. dub 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 uplně užasnej je fakt krásnej:slight_smile: tak ja se domluvim kdy budu mit auto a zitra ti dám vedet ju?jeste jednou diky..
13. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 fakt? to jsem moc ráda .-) moc moc :slight_smile: určitě písni :slight_smile:
13. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti: zkus jak píše ivet, u nás pokaždé zafungovalo :wink:

holky, to je počasíčko co? :angry:
13. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 počasí..je katastrofa :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Počasí stojí za prd. Nelinka se nudí - teď zrovna ne - kouká na školku s tatínkem
14. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
počasí j katasrofa, Tomík se taky nudí a vymýšlí blbosti.
@janaj0 to se máte,že je táta doma, nám přijede až k večeru
14. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad jsme to zažehnaly, včera i dnes 37,2 takže mudr říkala, že asi jen nějaká virozka, tak už se to snad nevrátí. Díky holky za podporu.
14. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti, tak to jsme rádi :slight_smile:

@janaj0 jani: manžel směnuje nebo má dovču? závidím, nám taky tatka jezdí až k večeru.... :wink:

@monaberuska1 moni:tak už más na velikonoce vše upečené? já ještě ne, nejsem schopná si koupit sádlo, tak snad dnes a už se na perníky vrhnu, to by mi kluci neodpustili, když jsou tak dobrý :slight_smile:

počasí fakt hnus, to chce zase vytáhnout zimní bundy :angry: včera jsme byli celý den doma, dnes potřebuju do města, tak asi vyrazíme, ale moc se mi teda nechce, snad nezmokneme, ale vypadá to dnes líp jak včera, tak snad to vydrží....
14. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: ty jsi šikulka!! co ty všechno zvládneš, úplně koukám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo, můžeme si podat ruce :grinning: já totálně nic nestíhám :grinning: :grinning: :grinning: takže velikonoce mám tak leda houbelc :grinning: :grinning: ale musím začít, jelikož mě rodina pověřila pečením :grinning: :grinning: :grinning: budeme všichni na chalupě, tak jsme si rozdělili práci, a na mě zbylo to největší pleskání :grinning: ale to neva.. musím se taky dokopat, tak hele kopni mě a já kopnu tebe a můžeme začít :grinning: :grinning:
o počasí ani nemluvím.. je to děs běs jako :confused: :zipper_mouth:
děkuji, myslíš ten podnos:slight_smile: jsi moc hodná..:slight_smile: děkuji..
14. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 tak to si mě uklidnila, já si říkala, že už si nachystaná a jen já zase nic :wink: ale ty jsi šikulka, jak tě znám, to budeš mít raz dva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jojo podnos, jak to mamino všechno děláš, to nechápu...je vůbec něco, co ti nejde a co neumíš?no fakt jsi šikovná :wink: :wink: :wink:
14. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek