• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 tak to jsem ráda, ty jsi zas uklidnila ty mě víš?? :grinning: No to nevím raz dva jo? :grinning: ale do týdne to být musí, pak už by bylo pozdě :grinning: ty jsi lichotnice :dizzy_face: děkuji, ale zdaleka ne.. :grinning: právě tolik věcí bych chtěla umět a nic mi nejde :grinning: tak aspoň že to čmodrchání mi jde :grinning:
14. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jojo manžel směnuje. Teď má odpolední a jak bylo ráno hnusně,tak koukal s Nelinkou na školku a já vařila
14. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nestíhím vůbec číst.

@criterska Jíťo,to je jak naschvál že?A co Radka,nějaká viroza?

Já jsem vám jen chtěla napsat,že Štěpánek se dneska začal přetáčet ze zad na bříško,náhoda to asi nebude,povedlo se mu to několikrát za sebou.Je to šikula,ale začal nějak brzo,aspoň mi to tak příjde.A Karolínka byla dneska u kadeřnice,tak má vlásky na mikádko.Zítra ji zkusím nafotit a přidat fotečky. :grinning:
14. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to je Štěpánek šikulka, to začne třeba i brzo lézt :wink:
14. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k jé to je šikulínek, moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takto se mi vojtík začal otáčet, byly mu čerstvý 3 měs. :slight_smile: lezl na začátku 6. měs., v 7. měs. chodil kolem nábytku a v9. měs. už sám chodil - no spíš lítal :grinning: tak se mamko připrav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: já jsem byla ale ráda, zuza je sice oproti vojtíkovi trošičku pomalejší, ale rarášek taky pěknej :grinning: ty taky nemáš klidné ležavé děti co? :wink:
15. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k to je kočka! mě se tak ta mikádka líbí, už se taky těším na Zuzu :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my byli s Tadíkem dnes na pizze s mýma exspolužačkama, bylo to moc fajn, vydržel sedět hodinu a půl, což bylo nad mé očekávání :slight_smile:
Zdlábl třičtvrtě pizzy, což jsem taky nečekala, takže jsem si doma dala ještě menší porci od oběda co jsem vařila Járovi, bylo to poprvé, co jsem přijela z pizzerky hladová :grinning:

@kijonkova.k - Kristinko, to jo a já se tak těšila, že vás uvidíme zase po nějaké době..Vím, že Raduš marodila od středy, asi fakt nějaká virozka jako jsem měla já, Dominika si do dneška odvezla její mamka, aby měla na léčení klid..Ale slyšela jsem, že zítra razí na diskotéku, tak to asi nic vážného nebylo..Jak s ní budu mluvit, tak se pak domluvíme a určitě za vámi dorazíme.
Jo a Štěpánek je teda fakt šikulka, to Tadík jen ležel touhle dobou :grinning: Karolínce to moc sluší, slušet mi mikádo, jdu do něj taky.

@gaba3 - Gabčo a co my? Bysme se mohli konečně příští týden sejít, co? Jste zdraví? My konečně jo, tak snad nám do toho zase něco nepřijde..

Jdeme na poštu - máme tam nějaký balíček - buď těhu tílko pro mě na léto nebo bundičku pro miminko, na oboje jsem zvědavá.
15. dub 2011 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: klidně, čekám, až se ozveš, že jste zdraví :wink: tak pak písni, nám se to většinou hodí až tak kolem té 5hodiny...hodí se vám? představ si, že vojtík už zase po obídku spí /zato ted ještě v posteli prudí/ :angry:
15. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes to tam vypadá nadějně, co?
Měla bych uklízet, ale asi na to prdím, taťku máme opět v práci, takže poklidíme jen tak "povrchově" a půjdeme nakoupit a ven. S obědem se taky zalamovat moc nebudu, udělám nějakou rychlovku jen..Musíme využít krásného počasí, než se zase pokazí.

@gaba3 - Gabčo, no tak to je fajn s tím poo spánkem, ne?Akorát teda to večerní usínání, co?Tadík vstává kolem páté, spát chodí okolo dvanácté, tak do půl druhé a většinou večer v půl deváté mi spí,tuhle usnul až teda taky po půl desáté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolem té páté je to na nás trošku dýl, no ale přizpůsobíme se, tak někam vyrazíme nebo se stavíte vy nebo máme my? Můžeme jakýkoliv den, tak nějaký vyber dle toho jak se vám to hodí.

@peta86 - Peti, co Teuška, asi už dobrý, že?
16. dub 2011 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Jéééé, ta je fajná!
@criterska Jituš, tak jak se máte? Co miminko? Kdy máš kontrolu a dozvíš se, co nosíš? :wink:
16. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila- Zuzi, dobře, konečně jsme zdraví, taky se to se mnou táhlo skoro čtrnáct dní.. A mám radost, že je venku hezky, konečně!!! Na kontrolu půjdu ve čtvrtek na půl jedenáctou, už se nemůžu dočkat :slight_smile: Snad bude mít dr. dobrou náladu a řekne mi, co čekáme.
A co vy, co malý, spinká teď líp, viď?
16. dub 2011 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jo, líp :slight_smile: . Většinou do 18.30 spinká, kojo ve 23 - 24, další 3 -4 hodiny, kdy je vždycky po 15 minutách hotovo a spí. Dneska teda hodinu s náma v posteli, bo se vzbudil v 5.20, ale šoupla jsem ho k nám a hned usnul :grinning: . Možná někdo namítne, at´si ho neučím, ale...mi to neva. I když se to naučí, jednou ho to stejně přestane bavit, a nepředpokládám, že bude spát s rodičema až do 15 :grinning: :grinning: .
Hodný je i přes den, pláče jen, když si chce odpočinout, to mu dám dudlíka, šoupnu do postýlky cestovní v obýváku, dám medvídka a spinká cca 20 - 30 min, nebo když má hlad.

Jen mi vrtá hlavou, že celý týden se mu drží váha na 7,8 kg...no snad nemá mléko jen na žízeň, ale po kojo je spokojený a klidný...snad přibírá, nerada bych dokrmovala, chci kojit plně do 6 měsíců... :wink:

Jsem zvědavá, co čekáte, zdálo se mi, že holčičku... :slight_smile:
16. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahojky, Teuška je o.k. tak se to snad nevrátí, už je 2 dny bez teplot tak bysme dneska šli ven na chvilku. Tak jsem ráda, mudr, říkala, že je tojen nějáá virozka. tak se těším ven, že půjdem konečně.
@zuzimila Zuzi nám Teuška jeden měsíc taky nepřibrala, ale vytáhlase o 4 cm :grinning: tak se třeba Zdenda taky natahuje :grinning:
16. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Díky, Peti, já už zase mám představy o flašce a umělém mlíku... :angry: :grinning: . No snad je to o.k., počkám do 28.4., to jdeme na další očkování, když nepřibere, zeptám se dr.

Holky, nemoci vám fakt nezávidím, hrozím se toho každý den, že bude nemocný, ale tak nějak mám vnitřní pocit, že mu dávám v mléku dost protilátek, jelikož jsem se já v nemocnici setkala s kdečím a kdeco přechodila, protilátky budu mít taky hojné a rozmanité :grinning: :grinning: . Si ho očkuju doma sama tím kojením... :grinning:
16. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, no tak to je paráda, to spinká pěkně, brouček.Je šikovný. Tadík mi spinkal docela pěkně od šestinedělí, do té doby to byl doslova horor, pak se mu to pokazilo kolem sedmého měsíce, kdy mu rostly zoubky, to pak byly noci na prd. A že spí s vámi v posteli je vaše věc, když to nevadí vám, tak co, všem ostatním to může být buřt :slight_smile: Já do toho nekecám nikomu, každému to vyhovuje jinak. Tadík teda spával v postýlce jenom, občas jsme spolu ve velké posteli usnuli při kojení, ale jinak ne, měla jsem strach, aby mi nespadl nebo jsme na něj nelehli..I když dneska s náma nocoval pes a když jsem se probudila - tak čtyřikrát za noc - Tadík měl špatné sny - tak jsem byla pokaždé tak zkroucená, to byly polohy, jen pes celej rozvalenej, asi jsem mu podvědomě uhýbala.. :grinning:
A fotky Zdeněčka jsou úžasné, je roztomiloučkej, bobík, jak spinká. A s tím přibíráním - ono už to teď nebude takový fofr, tak si z toho nic nedělej, určitě je spokojený, to by jsi poznala, kdyby nebyl.
Na pohlaví jsem taky zvědavá, fakt strašně, ale uteklo to docela rychle, přijde mi jako chvilka co jsem zjistila, že jsem těhotná.

@peta86 - tak to je, Peti, dobře, dnes je tam fakt nádherně, zrovna jsme přišli z vycházky. Jdu vařit sójové maso, se mi nic nechce, ještě bych zůstala venku :grinning:
16. dub 2011 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska No Bobinu bych do postele nebrala ani za nic, už kvůli té mé aversi proti ní a strašně smrdí :unamused: .

Vlastně je jedno, co čekáte, Jutiš, hlavně, aby bylo miminko zdravé!!
16. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, to Mates s náma spí normálně, spával i když se Tadík narodil, ale během šestinedělí se dobrovolně odstěhoval do obýváku na gauč - jak Tadík celé noci řval, tak se vůbec nevyspal :grinning:
16. dub 2011 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska :grinning: Tak to by Bobině nevadilo, když je hluchá :grinning:
Zdenda s náma spí je krátkou chvíli ráno, když chci, aby ještě dospal. Spím asi na 20 cm, malého u sebe, velký Zdenda má dost místa. Jak říkám, vlastně ani nespím, jen dřímu, nebo jsem vzhůru, ale ještě ležím :grinning: . Budíček v 6 ráno je pro mě ideální, vzhledem k tomu, že chodím spát nejpozději ve 20.00. A i tak vše stihnu, mám umytá okna, naklizeno, konečně máme doma nějaký řád a já poznám, kdy chce spát, kdy jíst... :wink: . Takže je i hodný, pláče jen když je unavený nebo má hlad. Myška naše. Včera jsem žehlila, prala, vysávala, vytírala, pekla bábovku, uvařila oběd, stihla s malým ven a ve 14.00 jsme měli návštěvu..tak v pohodě. :grinning:
16. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme slavili Tomíkovi 3 roky. Všichni natšení, Tomík z kola a my, že máme šikulu a jezdí už sám i Karolínka dělá pokroky, otočila se na bříško.
@ zuzimila s námi deti taky spí. Ze začátku jsem měla strach, že je zalehnem, ale nespíš tak tvrdě a cítíš ho. I manža si zvykl.
16. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se po pauze hlásíme..jak už víte od Jitušky tak jsem lehla ale fest :frowning2: v uterý v noci jsem se vrátila z brigády a už jsem si naměřila horečku,tek jsem hned zustala spát v obýváku vzala jsem si prásek zavázala si krk a padla jsem ráno když šel táta do práce tak jsem psala mamce aby přijela že ležím že bych k DOmíkovi nedokázala každejch pět min.vstávat tak mamka přijela a starala se o Domíka a já v klidu ležela byla to uleva....nakonec si ho mamka odvezla abych měla klid děsně mě bolela hlava a aby to hlavně nechytil on...druhý den mě zečala rýma a kašel a do dnes mám kašel a píchá mě v hlavě při sklonění...takže ještě nic moc ale už jsem se štourala v zahrádce :wink: no musím to pomaly rozcházet ale ještě to není ono ale příští týden doufám že budu o.k....
Domík se drží tak je to fajn a doufám že to je letos naposledy už jsme byly všichni nemocní tak doufám že už bude klid...

jináč u nás asi nic nového...
Holky fotečky máte krásný , dětičky šikovný.....to to letí to je hrůza teda Štěpánek je rychlík taky mě přijde že je to brzy...ale někomu to hold trvá a někdo je rychlík... :grinning:

16. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte tam nové fotečky.... :wink:
16. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všichni máte nádherný fotečky :slight_smile:

Já se omlouvám za nepřítomnost, ale jaksi tak trochu nestíhám :sweat_smile: Tak se nezlobte prosím :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že v neděli vás sem moc nezavítá :slight_smile:
My dnes byli na zkoušku na obědě na Táferně, Tadík obstál opět na jedničku, tak snad přesvědčil i Járu, zastává názor, že děti do restaurace nepatří. Táta tam bude za tři týdny slavit padesátiny, tak jsem chtěla vyzkoušet, jak Tadík vydrží sedět u stolu, jíst a tak - jestli to nebyla tuhle v pizzerce jen náhoda.
No a odpoledne jsme byli ještě s Járovou mamkou na dlouhé vycházce, obešli jsme toho docela dost, jsem celkem utahaná, tak doufám, že na Táďu to bude působit stejně a večer padne a bude chrnět a ne vymýšlet blbosti..

@zuzimila - Zuzi, no tak vidíš jakou má Bobinka "výhodu" :grinning: Matesovi to fakt strašně vadilo, ale po šestinedělku se vrátil ještě rád zpět :grinning: A když byla špatná noc, tak se prostě sebral a odešel do obýváku. Na Tadíka to ranní dospávání vůbec neplatilo, bohužel, prostě jak proloupl oči a bylo víc jak půl páté, tak už se nám ho uspat nepodařilo..A tak to platí pomalu doteď..Ani teď ho nebaví se s náma chvilku ještě poválet v posteli, hned skáče ven a maže do kuchyně nebo k televizi..Takže se musím vykutat z pelechu taky. Já hlavně doufám, že to druhé bude aspoň trochu spavější. No, necháme se překvapit..No a vidíš jak jsi dobrá, Ty jo, tak to já to takhle nezvládala ani náhodou, ani teď nemám okna umytá (ale to bude spíš lenost), navíc jak které se dá otevřít, že..(To jsou ty naše pravěká, dřevěná), upeču něco sem tam a mám pocit, že čím je Tadík větší, tím toho zvládám míň - mělo by to teda být dle mě naopak, ale?

@burianka - Tomíkovi vše nejlepší k narozeninám!! :slight_smile:

@kyticka33 - Raduko, fotky krásný, Domča roste taky jak z vody. A Ty se pěkně kurýruj, ať se můžeme potkat taky konečně a ať můžeš padnout na prdel z mýho břicha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když koukala jsem, že už mi ho vesele komentuješ :grinning: A ať taky můžeme jet za holkama do Města!Už se těším.

@monaberuska1 - Moni, to se neomlouvej, já sem taky kolikrát nechodím, nebo jen nakukuju a píšu až dýl - holt lenost (u mně) je šílená věc :grinning: Ty jsi vytížená na sto pro, to já vím :wink:
17. dub 2011 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, ale já zase byla neschopná po porodu, to jsem byla ráda, že po tom zážitku stojím na nohou / doted´si myslím, že právě proto mi Zdenda nepřibral ten první týden, já byla grogy /, pak přišly ty prdíky - bože, to je slovo :grinning: - a to byl maras! Furt plakal, nedalo se nic. Ted´už je to vlastně super, dneska jsem zase makala a ještě ted´jsem dělala oběd na zítra, at´má Zdeněk do práce. Tak už si připdám celkem i schopně, ale zezačátku , to jsem byla marná a nechápala, jak se dá s dítětem krom trochu jídla a dvou sprch denně ještě něco stihnout :grinning: . Jen se najím, dám sprchu a mažu spát. Zdeněk jde dneska na pivo a já stejně chodím spát fakt brzo...
17. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila- Zuzi, však já na tom byla stejně, taky jsem se z porodu hned tak nevzpamatovala, navíc jsem hrozně vypadala, to mi moc nepřidalo, byla jsem celkově zdrchaná docela dlouho..Ty dva tři měsíce určitě taky.Nejlepší to bylo pak v létě, ale to Tadíkovi bylo tak těch pět měsíců. Jára je teď zase na bowlingu, dnes to zabalím taky brzo, nespala jsem po obědě, tak jsem hin :grinning: A spát jsem chodila brzy tak do Táďova roku a půl, skoro do dvou, protože ono když usnul sice v osm, ale v noci hodněkrát vstával, do toho ráno budíček kolem půl páté, tak jsem byla ráda, že se můžu vyspat a chodila jsem tak kolem půl deváté, deváté..
17. dub 2011 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ahojky,Karolínce to sekne,je to kóča. A Štěpánek je teda šikulka. My teprve plazíme a začal klekat na čtyři.
Jinak pro tebe mám pořád ty kuponky na ty prsní vložky,jestli ještě chceš.
17. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,
@criterska děkuji, předem dál.
@ zuzimila Zuzi u prvního dítěte jsem na tom byla na stejno, unavená, kolikrát jsem usnula s Tomíkem. Měla jsem strach jak budu zvládat dvě děti a ted je to pohoda. První týden po porodu to bylo náročnější, ale ted super. Tomík jak se starší je rozumnější a Karolínka je pohodářka. Mohu Ti říct, že bych šla i do třetího dítka.
17. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
18. dub 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek