• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Dobré ránko všem.Venku to vypadá na hezké počasí. Nás teda čeká velký uklid,ale odpoledne určitě ven půjdeme.
Ale teda na moravě teda nesrovnatelné teplo.
18. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsme dodělala perníčky (polévala čokoládou) a zítra zkusím dodělat ty kraslice.
18. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jojo, dnes je tam nádherně, taky jsme dopoledne převážně uklízeli, venku jsme byli jen chvilku se psem, teď Tadík spí, tak si půjdu umýt vlasy a pak nádobí - toho tu mám hromadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a odpo potřebuju na město. Dnes nám došla bundička pro miminko a pro Tadíka pyžamka, tak jsem měla z toho radost :slight_smile:
Na Velikonoce asi chystat nic nebudu, jednak je nemám ráda a pak sem stejně nikdo naštěstí nechodí :slight_smile:
Nachystám si jen balíček pro Tadíka a Martínka - synovce. Už mám vše nakoupeno.
18. dub 2011 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska já taky nemám ráda Velikonoce, ale znáš to na dědině chodí kluci barák od baráku, aby to měli , co nejvíc - zběrači no
18. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, aha, já myslela, že pečeš kvůli rodince.. :slight_smile: Stejně jsi dobrá. Sem naštěstí posledních pár let fakt nikdo..Jen loni se tu na mě dobývala parta ožralých pubošů - byt měli správný, ale spletli si barák :grinning:
18. dub 2011 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no u nás se užchodí kolem 7, ale končí už kolem11, tak se to dá. Ale jak říkám jsou to zběrači, ani tě nešlehají a už mají otevčené igelitky
18. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: :hearts:
tak jak se máte :slight_smile:

@janaj0 teda já koukám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: mnam perníček bych si dala :grinning: šikulka :slight_smile:

@criterska děkuji :grinning: :grinning: a co těhulko? jak pokračujeme?? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, buď ráda, že to neberou tak vážně, by jsi byla asi pěkně dobitá :grinning:
@monaberuska1 - ahoj Moni, díky, mám se dobře a pokračujeme snad taky dobře - aspoň dle břicha myslím..Je čím dál větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrůza, vypadám tak na šestý měsíc a ne na čtvrtý..Ve čt jdu na kontrolu, tak už se moc těším, doufám, že mi dr. prozradí pohlaví. A co Ty a holčičky?
18. dub 2011 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to bylo dneska krásně,že?My byli dopoledne v mat.centru a odpo jsme šli před barák na písek.Malá už nějakou dobu spinká,Štěpánka jsem teď uložila,ale zatím to na spánek nevypadá.

@criterska Určitě dej vědět,jak jste se domluvily a přijeďte,nám je jedno,jestli dopo nebo odpo,jak se to bude hodit vám.Budeme se těšit. :grinning: :grinning: :grinning:

@lucifirek Luci,jseš hodná,ale zatím nepotřebuju.Dostala jsem plno těch prsních vložek od známé,takže zatím mám zásobu.Ale děkuji :wink: Třeba se budou hodit ještě Tobě,co víš :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Segra,malý taky moc nepřibral.Teď jsem ho vážila a má něco mezi 6,7-6,8kg.A v nemocnici měl 6,3-4.Takže za 3 týdny přibral asi 400g.Což není nic moc,ale hlavně,že přibírá.
18. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no to je super, že takhle krásně rostete :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: no jé, já taky tak ze začátku vypadla až v tom 25tt se mi to trochu zastavilo a šlo to tak jak má jít, a dokonce sem pak ve finále měla menší pupek než u Marký :grinning: :grinning: nechápu :grinning: Jo holčičky se mají super, teda mluvím za ně:grinning: ale určitě se mají super :dizzy_face: :dizzy_face: o to se postarám :slight_smile: ještě nevíte co ukrýváš v bříšku? držím pěstičky na gyndu, jdu taky 29.4 :grinning: ale nakontrolu :wink:
@kijonkova.k tak tady byl krásný den :slight_smile:to je super :slight_smile:

18. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak konečně bude teplíčko:slight_smile: My hned ze školky razili na písek a přišli jsme domů až v 19h, taky jsem pak měla problém dostat Luci do postele v půl deváté, no naštěstí teď nemusíme brzy ráno vstávat, jezdíme spolu busem, takže chodím do práce až na půl devátou :wink:

Velikonoce : výzdoba není, okna mám umytá jen dvě, a napečeno taky nic, hlavně NO STRESS :wink:

Jitu: už jsem napnutá jak kšandy copak ti Dr poví :wink:
18. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak píšu pár řádků.
My tento týden máme taky docela nebitý. Dneska sjem byla reklamovat boty v hi-tecu, tak se objednala u kadeřnice abych trochu vypadala tak jdu ve čtvrtek, segra má prázky tak bude hlídat o 106 musím toho využít. :grinning: pak nákupy, minulý týden jsme byly celý doma,jak malá horečkovala, tak jsme si to dneska vynahradili.taky jsem se mořila s fotkama, jsem to posílala po netu do rosmanu a asi měli nějakou poruchu, no byla jsem na mrtvici, celkem na 3 krát,měla jsem asi 300 fotek, tak že mazec.
Ve středu jdeme do poradny v 8 měsících to nám to letí, no hrůza.pak má seegra t prázky tak bych taky potřebovala umýt okna, ale nevím jestli to zvládneme, no jak píše Ivis no stress :grinning:
velikonoce neřešíme, akorát jsem nechala jako fotku vyvolat přáníčko,tak dáme babičkám a bude, jinak pojedeme asi do Jihlavy nebo na Veselý kopec, ještě uvidíme, jsme rády že máme taťku doma, tak budeme pohromadě, stejně by koledovat nešel...
Tak se zatím mějte krásně.
18. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
já jsem dnes vzhůru už od pěti, Tadík až od půl šesté, už mi asi hrabe nebo co, můžu spát a nespím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera nám začal zase nějak blbnout kotel, tak jsem z toho byla na mrtvici, zase jsem měla hororové vize :grinning:
Když zapaluje plamen, tak v něm tak divně bouchne, otřásly se až dveře od záchoda a kuchyně, mám z toho divný pocit, dneska to nedělalo zatím, ale asi budeme muset zase zavolat opraváře. Jak já ten kotel nesnáším!!!!

@kijonkova.k - Kristinko, včera jsem psala Raduš jak to vidí a prý si byla pro atb, nemůže se toho zbavit, takže s nimi to ještě nějakou dobu nevidím, ale napadlo mě, že bysme mohli přijet s Tadíkem vláčkem, zítra je to asi moc narychlo, že? Ve čt jdu na gyndu, tak třeba ještě v pátek nebo příští týden. Ještě jsme vlakem nejeli a Tadík by si to rád zkusil. Přijeli bychom asi tím v devět a odjeli buď v jedenáct nebo ve dvanáct..

@monaberuska1 - Moni, no, já myslím, že takový pupek jako mám já jen tak nikdo nemá, to je fakt děs!Už si moc nepamatuju když jsi tu měla fotečky s bříškem, ale vím, že jsem si vždycky říkala, že jsi hubeňourek..A že bříško máš malé. Já doufám, že se mi ten růst brzy zasekne, nebo se v létě nikam nedovalím, a to plánujeme výlety a tak. Hodně chodíme se skorošvagrovkou s klukama ven, když je hezky. Na gyndu jdu tento čt, tak snad mi to už dr. řekne. Doufám! Už si chci koupit nějaký modrý nebo růžový hadýrek na pomazlení :grinning: A holčičky se určitě mají dobře, to věřím, s takovou mamkou taky aby ne :slight_smile: :wink:
19. dub 2011 v 06:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Malý tež tak, cca 500g za 3 týdny. A dneska jsem ho nakojila, brknul, pak ještě raz a bylo to na zemi, kur.a. A zase špatně spíme, dneska jsem vstávala ho hladit nebo dát cumel, ale v 4.30 opět u mě v posteli, zabral asi v 5 do 6.30...V kočárku tež včera nepospal.
19. dub 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: tak vubec nestíhám kubik už leze po kolenách a je to rychlost pořád ho musiom hklidat :slight_smile: :slight_smile: postýlku už jsme museli dát dolu protože už si v ni stoupe a drží se za jednu ruku machr jeden :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ahoj moni tak jsem se s manželem nejak nedomluvila on pořád nemá čas tak bude rychlejší když si pro to zajedu sama:slight_smile:nepojedeš do ždáru?
19. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, venku je krásně, že? Včera taky, teplo, byla jsem jen v mikině, malý ale moc nespal, jen něco přes hoďku a stejně se furt kroutil v tom kočárku. Šla jsem sama, jeliož mám muže v práci. Už mě to samotnou nebaví, v Orlové totiž není kam chodit, lesopark máme, ale v hrozném stavu a sama si netroufám, máme tu dost feťáků...
Dnešní noc nebyla moc dobrá, furt se budí, kňourá, nakonec zase skončil u mě v posteli, kde taky nemohl zabrat, chjo.
Na sporáku už mám svíčkovou, pozvala jsem na ni na zítra švagra, tak čekám, že se mi nepovede :grinning: , jak na schvál :grinning: .

Co vy, taky chodíte po venku, co? Všichni zdraví?
19. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
@criterska s tím kotlem to bude asi špatná jiskra, jak to špatně jiskří, tak se nahromadí plyn a pak to jakoby buchne. Nám to taky dělává. Ale snad už bude teplo a nebude se muset topit
19. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme po nákupu i po venčení, oběhli jsme stezku a spěchali domů, čekám dnes nebo zítra pošťačku s těhuriflema, tak bych ráda, aby mě zastihla doma a nemusela jsem si pro ně na poštu..
Tadíkovi jsem teď pustila Krtka a půjdu dělat pizzu, dnes se mi nechce s ničím moc patlat.Tak jen taková rychlovka.
@petule33 - teda, Kubík je šikovný, to Tadík se teprve plazil :slight_smile:

@zuzimila - taky jsem včera byla jen v mikině, bylo krásně, ve větrovce jsem se potila už dopoledne..Dneska bude stejně, snad. Hned má člověk lepší náladu, že? Zdeněk je v práci hodně, viď? Je to blbý, že nemáte kam chodit, tady se dá chodit pořád někde, jsem za to ráda, protože být jen doma je na palici - aspoň pro mě. Lesopark s feťáky - ježiši, to tu naštěstí taky nemáme, nedivím se, že tam sama nechceš jít. Noc snad dnes budete mít lepší, my to máme doteď - taky kolikrát noci na prd, je třeba 4x vzhůru, což už by teda nemusel..Někdy se už nevzbudí ani jednou, ale to je spíš zázrak. Jé a svíčkovou bych si dala, mňam. Nikdy jsem nebyla omáčková, ale poslední dobou bych se omáček užrala - ale jediná, kluci na ně taky moc nejsou..

@janaj0 - Jani, je to ale divný, vždyť jsme tu měli někdy v únoru opraváře, celý kotel zkontroloval, takových peněz nás to stálo..A co vy máte za kotel? Klasický plyňák s elektrickou jiskrou?Ale díky, aspoň jsi mě uklidnila, už jsem všude cítila plyn atd... - hysterka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitulko, tak se stav, kolik chceš knedlíků? :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, bydlet blíž, tak neváhám :grinning: Jsem skromná - jen tři :grinning:
19. dub 2011 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 AHOJÍNKY POJEDU 29.4 NA GYNDU, TAK KLIDNE TEN DEN :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra pojedeme za Kristinkou a dětma, už se těšíme, jsem zvědavá na Tadíka ve vlaku :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím klikněte TO SE MI LÍBÍ soutěžíme :slight_smile::slight_smile: musíte se stát fanouškem stránky, to ale víte MÁRKETKO PROSÍM .-) :slight_smile::hearts::hearts: děkujeme moc za hlasy .-)
http://www.facebook.com/profile.php?id=1669496903#!/photo.php?fbid=197275330307817&set=a.197273900307960.37604.166106963424654&type=1&theater
19. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak ok tak toho 29. se jeste presne domluvime diky těším se
19. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no klasický plynový, zmáčkneme čudlík a blikne a už hoří. Nám se taky pořád zanášela tryska na plyn, ale to už umí chlapi vyčistit sami. Ale pořád je s ním něco
19. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska O.K., píšu si :grinning: . Jinak už je hotová, už se mi povedla i lépe, na to, že je z hovězího...někdy mám pocit, že ta falešná z kuřecího je lepší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem se po obědě tak krásně vyspala :grinning:
Jára dnes přišel z práce dřív a dostala jsem kytičku a Caesar salát :slight_smile:
@janaj0 - tak to budeme mít podobný, křáp jeden. Nám se taky na něm furt něco kazí :angry:
@zuzimila - kdyby na naši poštu byl opravdu spoleh a platilo - "dnes podáte, zítra dodáme", tak bych navrhla, ať mi pošleš v přepravce :grinning: Takhle by došla asi zkažená..:grinning: Já ji dělala asi před čtrnácti dny a taky se povedla, nedělala jsem ji předtím dlouho..A dělám jedině z hovězího. Z kuřecího neznám.. :slight_smile:
19. dub 2011 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Z kuřecího je jako z hovězího, teda pokud ji děláš na hrnci a ne v troubě. Já ji dělám jako moje máti a ségra na plotně, takže ve finále je jedno, jaké maso tam dáš, protože tu omáčku stejně dělá ta zelenina :wink: .
19. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek