• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
mimi docela zlobí, pořád mě pobolívá břícho a jsem pořád unavená :frowning2: . Koukám, že už si mimnko pěkně vymýšlí v bříšku, co potom až se narodí :wink: :grinning:
26. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dnes se hlásíme déle, dopoledne jsme dělali velký úklid a vařili jsme, nebyl čas, pak se tu stavovala tchýně za Tadíkem, taky jsme byli na vycházce..Tak Kytička mi dnes po vizitě psala, že už v nemocnici zůstává, ráno to ještě vypadalo, že ji na pár dní pustí domů a nechají ji přenášet, ale pak ji prohlédl primář a už ji domů jít nenechal - pokud neporodí dnes či zítra, v pátek ráno dostane tbl na vyvolání..Takže Domča tu bude každou chvilku :slight_smile: Mám váš všechny pozdravovat..Je jí tam prý smutno a nemůže spát - to je rozdíl proti tomu jak chrněla doma - každý den pomalu do 11 :grinning:

Zuzimila - děkujieme za info, Kiju a malou moc zdravíme, jsme rádi, že je vše O.K., už mi to bylo divný..Karolínka určitě dělá pokroky..My nic!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi - děkujeme za gatulaci, to jste si vzpomněli dřív než já :grinning: Mně to napadlo až okolo poledne.. :slight_smile: Noc byla lepší než jindy- vstávali jsme 3x, takže docela pohoda, ale zase strašně chrápal pes, tak mě často budil..Vojtíšek baští krosan? :slight_smile: To Tadík ne, max. rohlík, ale je z toho vždy šílenej binec - kousíčky jsou všude, co padá na zem žere pes, tak aspoň neplýtváme :grinning: Teď si oblíbil ty sýrové tyčinky Kidiboo, ale musím mu je trhat na kousíčky..Zoubek pořád zlobí, asi tak jako vám, tvářičky dnes máme úplně rudý a i Tadík je od rána takovej vzteklejší, mazali jsme gelíkem, tak byl chvilku lepší, ale teď už to začíná nanovo.. :frowning2: Teď tady pořád shazuje koš na plíny a naučil se ho i otvírat - hrůza.. :grinning: Na chodítko se těšíme, ale asi ho necháme až na narozky, na Vánoce by u nás bylo dost brzy..Vy už ho máte doma? Taky ho necháváš na Vánoce nebo ho Vojtík dostane hned? Původně jsme taky chtěli to jak máte vybrané vy, ale pak jsem si říkala, že se nebudeme opičit a tohle se mi také líbilo, tak to u nás vyhrálo.. :grinning: Na mobílek se těším, já na červenou moc nejsem, ale tohle je vyjímka, když jsem ho viděla vyfocenej na netu, doslova jsem slintala.. :grinning: Mají mi ho dovízt mezi 16 - 17 hod..

Renkam - já taky byla pořád v těhotenství unavená a hlavně se mi pořád chtělo spát - spala jsem odpoledne, pak jsem chodila spát okolo deváté, dýl ne, byla jsem pořád úplně hin, zase jsem teda vstávala brzy, ale stejně.. :slight_smile: Obdivuju ty mamči, které jsou čilé a lítají s břichem nebo i na začátku těhu, fakt jsem byla věčně K.O. Do toho nevolnosti, to je lahoda, že?
26. lis 2008 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: Ahojky,prosím Tě, nevíš, kdy je ve Žďáře Jarmark?Ségra by se chtěla zajít podívat.Tak jsem si vzpomněla na Tebe... Díky, B.
26. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska:Už to vím,volala jsem si na radnici :slight_smile: Kdybys chtěla,je to 12.12. :slight_smile:
26. lis 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barushko, díky, ani jsem nevěděla, že tu nějaký má být.. :slight_smile: Tak to se určitě půjdeme podívat, pokud nebude moc veliká zima..A co malej, jak se vám vede?
26. lis 2008 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska, pozdravy jsem vyřídila, pokroky malá dělá, ale nechám maminku, at´se s nimi pochlubí sama :wink: . Se nedivím, že tady tak často chodí, je tady příjemná atmosféra, i pro nemaminky, zatím.
26. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: my se máme dobře, malej je zlatej, hraje si, nezlobí, pořád se směje, takže super. A co vy, už se chystáte na Vánoce. Já se těším, mám už i zabalený dárky :sweat_smile:
26. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzimila: To věřím, že se Kija moc ráda pochlubí, taky se ráda chlubím Tadeáškem :slight_smile: :wink: A děkujeme za lichotku, to je od Tebe hezký.. :wink:

Barush: Takže ho to období přešlo, že? To se máte, nám rostou zoubky a to je opravdu utrpení.. :frowning2: A je to takovej mamánek, jak ho položím na zem, aby si chvilenku hrál sám, už křičí "mamamama" a musíme se nosit nebo si aspoň musím hrát s ním :sweat_smile: V postýlce není přes den ani minutku..Teď jsem žehlila, tak jsem ho musela mít v kuchyni v židličce a to jsem mu musela ještě dávat křupky, aby byl hodnej.. :slight_smile: Na Vánoce se chystáme, moc se těším.. :wink: Dárečky už mám, jenom ne zabalený, to já flákám, většinou balím až na Štědrý den :slight_smile: A c máš pro malého?
26. lis 2008 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tak to už se na malého bobíčka těšíme :slight_smile: hlavně, aby to šlo hladce a rychle !!!
renkam: jen at o sobě dává vědět, ale je pravda, vojta byl v břicho hooodně aktivní, i dr. podle uz říkala, že bude divočejší jak ostatní a ono se to splnilo :sweat_smile: :grinning:

jíto: držte se se zoubkama, chtěl ajsem ti napsat na zítřek na ven a pak na návštěvu, ale nevím nevím, vojtík ted měl 37,6 :frowning2: nevím, asi zoubky, tak jsem mu dala opět nurofen, jen 2ml, tak snad nevadí, když jsem vynechala jen dva dny!!! ale teplůtka je teplůtka nejen bolest zoubků že? jsem zvědavá, co zítra... je hodně teplej a pořád chce spinkat a nosit se, chudinka moje malá :frowning2: a máme malinko rýmu, ještě ale neodsávám, jak poznám, kdy odsávat? zatím jen kapu libenar 2x denně....díky!!! jsem mimo, ještě jsme rýmu neměli, ale fakt to není nic děsnýho, občas trochu soplík nebo si zafuní....

baruska: díky, možná se taky půjdeme podívat :slight_smile: abychom se tam všechny nesešly, to by bylo fajn :slight_smile:barush si udělá výlet a bude že? :wink:

a co mobílek jíto? spokojenost ?
26. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, to jo, těšíme se na bobíčka moc, já se těším i na Tadíkova bratránečka, ale ten má ještě tak 14 dní čas.. :slight_smile: Však ono to uteče a budou oba na světě, holky to zvládnou v pohodě, tomu věřím, bude to fofr.. :grinning: Dr. měla teda pravdu, že? :grinning: To Tadík byl lenoch v břiše a pokračuje to i teď venku :grinning:
Vojtíšek je teda chudinka, my teplotky od zoubků nemáme, ještě jsme teplotku neměli nikdy, díkybohu za to, protože už se vidím, jak bych panikařila..Určitě to bude mít od zoubků a když má do toho ještě rýmičku, tak je to jasný..S tím Nurofenem myslím, že to nevadí, já bych Tadeáškovi taky dala, kdyby bu vyrazila teplotka..Já jsem zkoušela odsávat jen jednou, ještě když byl úplné mimi, ale moc úspěšně to nedopadlo, nešlo mi to a to vůbec.. :angry: Myslím si, že odsávat nemusíš, to by jsi určitě poznala, kdyby byl hodně zahleněnej..Když má jen občas soplík, tak je to v poho, to už jsme taky měli, jak ho měl v nosánku, tak jsem ho vytáhla vatovou tyčinkou a bylo - pěkně to nesnáší :slight_smile: Takže se mi vždycky cuká, ale jinak to nejde..My bychom dnes ven bohužel ani nemohli, rádi bychom vás viděli, po dlouhé době, jenže mám objednanou návštěvu z daleka - má se dnes zastavit sestřenice mojí babičky, je moc hodná, neviděla jsem ji tak 5 let a ona by chtěla vidět Tadeáška..Do toho mají přijet Loseničáci, takže od rána budu mít fofr - musím trošinku poklidit - hlavní úklid jsem dělala už včera..A pak vařit..
Mobílek super, je fakt moc krásnej, předčil očekávání :wink:
27. lis 2008 v 05:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska : pro malého mám od Lamaze vkládací látkovou kostku,sice ji bude používat asi trochu později,ale nechci moc zbytečných hraček...Tak ať ho to trochu rozvíjí :wink: No a pak různý věcičky, co jsem pokoupila - tričko,mikinka,ponožky... Ale manža to neviděl,tak to bude aspoň překvápko pro něj. A co máš pro Tadíka?
No, já dneska vyrážím s kámoškou do obchodů, konečně, už jsem dlouho nikde nebyla, tak třeba ještě na něco natrefím :grinning:
27. lis 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Barushko - já mám pro malého tygra od FP, brouka od FP, potom koníka od Lamaze, hrací xylofonek od Lamaze, obyčejné kostky, vkládačku, bowlingovou plyšovou sadu - to spíš kvůli tatínkovi - ještě budeme mít odražedlo kombinované s odstrkovadlem, ale to mu schovám až na narozeninky..A co Ty, objevila jsi ještě něco v obchodech? Já mám většinu přes net..
27. lis 2008 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Radunce zavedli před půl osmou tabletku na vyvolání a od té doby se mi neozvala, to je divný, že by už jí začaly bolesti opravdu natvrdo? No, až dá vědět, tak vám sem písnu. Jinak my dnes noc dobrá, vstávali jsme jen 2x, takže paráda, akorát teď vstáváme už před pátou, takže to není zase tak dobrý..Teď jdeme svačit..Ven půjdeme až odpoledne, je tam docela kosa..
28. lis 2008 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: třeba jo a za chvilku napíšeš, že už je bobík venku :slight_smile: přála bych jí to, já jsem si teda s tabletkama zažila :grinning:

jinak my katastrofa, budíme se po půl hodinách nebo 10min. ani prso nechce, vždy se třeba uklidní a ududá, asi ty zoubky, druhej už je dnes taky úplně venku, nebo vlastně čvrtej, doufám, že ted nepolezou ty špičáky, nebo mě hrábne :unamused:

no a včera jsme byli samušky s vojtíkem, mirek zůstal spát v jihlavě, měli prac. akci, takže žranici a pijavici, takže by nemohl v noci řídit a dnes makaj :grinning:
co plánujete na víkend? my jedeme v neděli za bráchou do pelhřimova, má dvě dětičky (5let a 4roky a švagrová je těhotná), tak jse na ně zvědavá :grinning:

tak zatím papa a hezký den.. .

jíto: informuj :wink: :wink:
28. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - tak se mi teď ozvala, jsou to 2 hodinky poté co dostala tbl a zatím prý nic, jen že ji bolí celý spodek a záda, porodní asistentka jí řekla, že se ve 14 hod rozhodne - buďto porodí nebo to nechají na zítra a zase budou zavádět tbl - to je na tom zatím stejně jako jsem byla já..

S těma zoubkama vás teda fakt lituju, my se taky vztekáme a říveme, ale teď trošku míň, zatím nám zuban ani neprosvítá, u nás to fakt trvá vždycky dlouho..Už aby je měli všëchny a bude klid..Je to nezvyk spát sama, viď? Já bez Járy špatně usínám..No a na víkend zatím nic neplánujeme, jen bych se chtěla jet podívat za Radkou do nemocnice, pokud se Dominiček dnes nebo zítra narodí, jeden den bude odpo určitě Tadík u babičky a dědečka, tak bych tam jela asi sama..No a Jára má v ne bowlingový turnaj, takže to bude celé dopo a možná i kus odpo pryč, takže asi si dáme vycházku nebo půjdeme na návštěvu - hlavně podle počasí..Taky přejeme hezký den..
28. lis 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: zdravím :slight_smile: Tak já nic nepokoupila, ale za to manža volal, jakou má Junis velikost a přinesl úplně parádní tričko a bundičku s autíčkama, takže to dohnal za mě :grinning: Jinak já dost věcí na netu okouknu a pak si je zajedu koupit, přeci jen tu mají všechno. I když vkládací kostku mám ze ZR z Konventu :slight_smile: Je to divný, ale většinou stejně nejhezčí kousky nakoupím u našich.
Teda Tadík bude mít fakt hodně dárků! To já to letos moc nerozjíždím, příští rok si to už užijeme víc, Junis je ještě malinkej. Spíš se těším, jak bude koukat na svíčky... A jsem ráda, že je z něj zase usměvavý pohodář!
28. lis 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Raduš pořád nic, ještě chudák leží na hekárně, má bolesti, ale neotevírá se, takže si ji tam nechají do šesti, zítra půjde na zátěžový test a v ne nanovo na vyvolávání - je mi jí fakt líto.. :frowning2:

Barushko - ahojky, tak to je manžel dobrej, že sám něco takhle koupí, to je mezi chlapy vyjímka :wink: Já zase spíš věci okouknu v obchodě a pak je koupím mnohem levněji na netu :slight_smile: Jo, v Conventu mají pěkný věcičky, ale docela drahý, sem tam tam taky něco koupím, ale nejvíc fakt nakupuju na netu..Tadík jich má dost, to je fakt, taky nakupuju už někdy od začátku září, najednou bychom neměli tolik peněz..Ale asi si to taky ještě tolik neužije, příští rok to bude určitě lepší - jak psala Gabča - nejvíc se jim budou líbit šustící papíry.. :grinning: Taky se těším co bude Tadík říkat na stromeček a ozdobičky..Minulej rok ho devastoval pes - byl ještě štěně, letos budou asi oba :grinning: A to se máš, že je Junisek teď zase hodnej a usměvavej, Tadík je vzteklej a náladovej - zubiska.. :frowning2:
28. lis 2008 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem zpátky,konečně.Doma je doma,i když bylo dobře.Ani jsem to všechno nečetla,jen,že je kytička na sále,snad to půjde dobře nakonec. :slight_smile:
28. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak máme dva zuby dole a 4 se nám tlačí nahoře,taky už máme na 100% holčičku,nechali jsme Karolínce nastřelit naušničky v Orlové.Plazíme se jako divé,do lezení nám troška ještě chybjavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')í :slight_smile:
U kamarádky jsme byli,malý Kubík je nádherné miminko,jako každé asi.Je malinký,droboučký,takový uzlíček :slight_smile:
28. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: hurááááááááááá .-) to jsem ráda, že jste si to užili:wink: tak nám naušničky vyfot? a byl řev nebo v pohodě? a jste šikulky! :wink:

na kytičku celý den myslím, tak jsem se těšila, že si od jíti přečtu příspěvek, že je malej na světě a ono nic :unamused: moc na ní myslím....

jinak my dnes koupili první bačkůrky, vojtík se jich nemůže nabažit a furt si je rozvazuje a krásně v nich stojí, takže mu to neklouže a nepadá tolik - jupíííí :slight_smile:a koupili jsme pod poštou s žirafkou za 129 mebo tak nějak, spokojenost, všem doporučuji + nám prodavačka výborně poradila a s námi vyzkoušela.... :slight_smile:
28. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: s těma zoubkama to máte podobně jako my, máme 2dole + 2 nahoře a ted asi lezou i špičáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jíto: je zajímavé, že tádíkovi ještě nelezou, když ho bolí a trápí ho vid? chudáček malej, už aby je měl venku a byl klid!!!
28. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naušničky už máme vyfocené,takže až bude více času,tak určitě přidám fotečky :slight_smile: Malá plakala jako blázen,já jsem tam ani nebyla,šla jsem na chodbu a byl tam s ní Jarda,jinak bych řvala asi taky.Ale za 5 min. už o tom nevěděla.Je to hrozně rychlé,žádná krev,minimální traumatizace.Naušničky jsme vybrali titanové se zirkonem.Jednoduché,ale moc pěkné.Ani ji nebudeme dávat zlaté,necháme tyhle a až časem třeba vypadne kamínek,tak koupíme.Dr.říkal,že je klidně může mít do 18 let :grinning:
Večer jsem si všimla,že už je pravý horní prořízlý,ale jen špička zatim :slight_smile:
Karolínka večer snědla 100ml kaše a ještě celou přesnídávku,tak mi udělala radost,protože většinou s jídlem bojujeme,pak se ještě napila mlíčka a před 20h vytuhla :slight_smile: Snad bude hajkat hezky. :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to zase byla noc - Tadík by docela spal,ale budil mě ten vichr za okny a ráno v půl páté telefon.. :frowning2: Raduš nic - včera se to nerozjelo, takže ji poslali se vyspat, dnes jde na zátěžové testy a zítra znovu na vyvolávání..Chudák, fakt..Už aby to měla za sebou.

Jinak jsme rádi, že jsi se nám vrátila, Kijo, a že jste se měli hezky.. :wink: Náušničky - to musíš přidat fotečky, hned jak budeš mít čas, jsme zvědaví.. :slight_smile: Minule, když jsem byla s Tadíkem v poradně, taky dr. píchala ouška nějaké holčičce, to byl řev, hrůza, já bych na to asi neměla nebo by tam taky musel být někdo jiný, čekala bych venku.. :slight_smile:

My zoubky nic, tváře červené, ale v papulce to zatím nevypadá, to je tak vždycky, ale možná se to na chvíli pozastavilo, protože dnešní noc byla fak docela pohodvá,vstávali jsme jen jednou..

Gabi - a kde přesně jste koupili bačkůrky? Pod poštou nevím o žádném obchodě..I když my zatím máme čas.. :grinning: Taky pak budu chtít s žirafkou..

A jinak gratulujeme Karolínce k dnešním 9ti měsícům a Vojtíškovi k 8mi měsícům..
29. lis 2008 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,critersko-děkuji ke gratulaci a taky přejeme Vojtíkovi vše nej k 8 měsícům :slight_smile:
My dneska byli na prochajdě a pak u tchýně na oběd,před chvilkou jsme se vrátili,malá se napila mlíčka a teď usla.
Kytičce nezávidím,aby to nakonec nebylo taky císařem,jako u té kamarádky.No,hlavně,že bude Dominiček i ona v pořádku :slight_smile:
A co Tadík?Nějaké pokroky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky:slight_smile:
jíto: když jedeš dolů od pošty jakoby na veselskou, skoro naproti je tam ta kavárna i s dětským koutkem, už víš?
a co kytička, jak???
kijo: šikulka, hezky jste to zvládly, budu se těšit na foto... vojtíka jsem včera s bakorama vyfotila, tak to sem třeba večer lupnu :slight_smile:
kijo: a gratulace ke špičkám :slight_smile: :wink: nám ty horní už vylezly celé,ale jsou větší, takže bude mít zuby po mě, proto asi takovej řev, větší zub dá asi při proříznutí víc zabrat :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak kijo: ted jak píšeš o tom papání, tak to je malá šikulka, to vám závidím! vojtík toho tolik najednou nesnědl nikdy, vždy max. 120tku zeleniny či ovoce... ale rád se u toho nebo pak láduje rohlíkem nebo sunarkama nebo piškotkama... jo a koupili jsme amarantové, vyzkoušejte, jsou ze zdravé výživy /nový věk/ a bez lepku a chutnají dobře :slight_smile: :wink:
jo a k tomu papání, vojtík mi ted právě vůbec nechce jíst :unamused: v noci je furt u mého prsa, kolikrát dudá skoro celou noc, nechám ho, abych se aspoń trochu vyspala, takže děs běs ty naše noci :unamused: :frowning2:
29. lis 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bačkorky jsou v albíčku :slight_smile:
29. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady nikdo, kdepak jste kočky?
kijo: tak dnes slavíme, že? jen vy to máte o ten měsíc dřív :slight_smile: :wink:
29. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Gabi,my jsme včera slavili,byla tu tchýně s přítelem,bylo fajn :slight_smile: A bačkorky jsou perfektní,taky musím přidat ty fotky :slight_smile:
Dneska si malá už 3x sama sedla,vždycky z lehu a směje se u toho jak divá :slight_smile:
30. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky přidala fotky.Musela jsem už založit 3. album :grinning:
30. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek