• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska jo jo uteče to coby dup :wink:
@zuzimila tak to je děs teda :angry:
@peta86 super krásný míry :wink:
jinak přeju dobré ránko
21. dub 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Tak tak, nažeru se a pojedu domů. Stejně: obřad je ve 12 v OV, hostina v Petrovicích, mezitím focení. Takže oběd bude tak ve 15 hod. a pak hurá domů. Zdenda s tím počítá, že mě hodí, a potom teprve popije s Jendasem, ještě Hana mi nabízela, že bych mohla jezdit na kojení domů, že tam budou řidiči, panebože!!! V létě, dky děcko může chtít i co hodinu...škoda mluvit.
@janaj0 Jani, tak to mám v plánu, ona si zakládá na tom, jak je chytrá a má VŠ, ale někdy mi připadá jako pořádný vygum.

@criterska Jitu, nemyslela jsem ji, na tom FB, ale někdy i ona má tyto záchvaty :grinning: . Viz kojení na záchodě. o řekne mně, která to svoje miminko tak opečovává a strachuje se furt kvůli kravině a pak nakojím jako nějaká špína na hajzlu? To už bych radši fakt vytáhla cicek mezi všema, lhostejno, kdo čumí, a nakojila na místě. Kde budu přebalovat, to netuším. Dva inteligenti prostě zařídili podmínky hlavně pro sebe, že tam bude i švagrová s Filípkem, tudíž dvě malá miminka, to je jedno....hlavně aby se ta škaredka konečně vdala, chce mít svatbu jako princezna...ukázat se za peníze svého otce, vše luxus a super, ale že luxusní by bylo, kdybych měla kde nakojit, to je jí samo u řiti...koukat na ni v den svých 30. narozenin... :frowning2: :angry: :astonished: :astonished: :astonished: Ale tak zase se pobavím, tiše ve svojí hlavě, na tu " princeznu" se fakt těším.
21. dub 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - to jo, to kojení na záchodě mi přijde taky dost fuj, to si nedovedu představit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se divím, že ji to nebylo blbý, tohle Ti říct. S tím přebalováním taktéž, leda tak v kočárku za docela špatných podmínek..Nebo si vzít s sebou nějakou dečku a přebalit na trávě - ale někde v centru Ostravy asi těžko, že? Je to prostě blbý, taky bych se nechtěla s miminkem účastnit svatby..Ono i s Tadíkem by to bylo kdoví jaké :grinning:
Se na ni musím ještě mrknout na tom FB, mi přišla docela hezká, ale je fakt, že jsem si ji moc neprohlížela :slight_smile:
21. dub 2011 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ona fakt není hezká, i sám Honza to říkal, když oznámil Zdeňkovi že má novou bau, řekl, že není moc hezká, ale že je milá. Když jsme ji viděli se Z. poprvé, až jsme se lekli.
Zdůrazňuji, aby to z mé strany nevyšlo namachrovaně, že já sama mám sebevědomí 0 a taky si myslím, že já sama jsem hnusná. Ona ale fakt není hezká.
Já jsem byla k světu jednou...na svatbě...
A pak už nikdy :grinning: .
21. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, už jsem koukala..No, máš pravdu..I když je to blbý takhle říct. Je ale divný, že to o ní řekne i její chlap - to by mě teda sakra nasralo a mrzelo, kdyby to o mně řekl Jára. A já mám sebevědomí taky 0, takže jsme na tom stejně :grinning: Ale Ty jsi náhodou hezká, co jsem viděla fotky, tak Ti to vždy slušelo moc! Na těch svatebních taky, moc! Škoda, že nejdou ještě zvětšit, jsem slepejš..
21. dub 2011 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, já jsem taky slepejš, brýle jsou někde zaházené, ani nevím, kde... :grinning:
Jinak samozřejmě je otázkou vkusu, kdo se komu líbí, ale za sebe říkám, že ona se mi nelíbí a nelíbila.

Tak Zdeněk mi taky nijak zvlášt´nelichotí, a já se ani nedivím, není proč, ale že bych byla škaredá, to nikdy neřekl.

A ty jako nejsi hezká? Jsi pako. Jsi hezká.
21. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@zuzimila Svatbu závidím, taky bych šla. Kojení na záchodě humus, vytáhni prso mezi lidma a oni Ti zařídí místnost na kojení. Sebevědomí mám taky 0, ale tobě to na fotkách sluší.
@criterska držím palce at se pěkně natočí a ukáže. Mě Dr. potvrdil holčičku na stoprocent až snad 5 měsíci, nechtěla se nám ukázat. To říkají, že Dr. Hrdina se nikdy nezplete. Jinak u každé kontroli se zhrozil jak je velká. Při narození jsme měli 3980g.
21. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jéé, ty jdeš dneska vlastně na gyndu! Držíme palce, at´se prcík ukáže :dizzy_face: .
21. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila krásná sluší ti to :dizzy_face:
21. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Díky, Anet... :dizzy_face:
21. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme za pochvaly.

@zuzimila Souhlásím s Kristinkou, taky bych to asi tak řešila.Ale uvidíš, třeba se ti tam nakonec zalíbí :grinning: Fotky krásný, ale chtělo yb to ve větším :wink:

@criterska Ať dobře pořídíš :grinning:
My jdeme ven, Teuška ještě nespala od rána tak úplně koukám..
21. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, tak to Ty jsi taky pako...:grinning: Mně se líbíš :wink:

Jinak holky, jsme zpět z gyndy a Tadík už konečně spí..
Je tam nádherně, domů jsme šli odhalení, já jen v tílku a Táďa v tričku s krátkým rukávem.
No, miminko je prý v pořádku, testy nám vyšly na 1*, vše se mu líbí, prý nádherné miminko a na moji otázku na pohlaví mi řekl, že je ještě brzy - přitom před třemi týdny mi sliboval jak už určitě mi to řekne, když bude dobře natočené..Tak jsem ještě chvíli škemrala, tak se koukl a říkal, že tak na 75 - 80% je to holčička, že pindíka nevidí, ale že jistě mi to řekne na kontrole za měsíc..Takže tak. Tak jsem hned skočila pro ty růžové ponožtičky :grinning: :grinning: :grinning:
A teď si jdu pustit úterní Ordinaci a sežeru u toho dva zákusky :grinning:
21. dub 2011 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@criterska to je hezkýýý :slight_smile: gratulace k holčičce :grinning:

@peta86 z Teušky je už kus ženský :slight_smile: počkej za chvilku už bude běhat ;)

jj venku je fakt nádherně, jak se Anetka probudí hnedka půjdeme a budem tam celé odpoledne. Musíme toho využít :wink:
21. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka -Eliško, díky moc :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli mi ji potvrdí i za měsíc..
Jo jo, jen vyražte, venku je nádherně, taky někam půjdeme se provětrat..
21. dub 2011 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hlásím se po delší době, za což se omlouvám, ale makala jsem před baráčkem :wink: . Celé jsem to tam předělávala a vymyslela jsem si tam skalku, takže jsem neměla čas, do toho mám Lukiho stále doma a ještě jsem musela stihnout okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a velikonoční výzdobu, ale naštěstí už to mám jakžtak hotové :wink: . Dneska odpo ještě pojedeme na krtince, aby jsme to tam mohli dodělat :slight_smile: .

@criterska Jíťo, velká gratulace k holčičce, snad už se to nezmění, ale Lukáš by se uričtě nespletl, takže hurá na nákupy růžových věcí :wink:

@zuzimila My byli loni na 3 svatbách (duben, květen, červen), takže Andrejce byly 3 měsíce, 4 a 5. Na první jsme byli na obřadu, pak na obědě, no a pak jí tam na chvíli někdo vozil a pak jsem jí zavezla mým rodičům k nám domů (přijeli z Třince hlídat) a já se vrátila na svatbu s tím, že jsem co 3 - 3,5 hoďky dojela domů malou nakojit. Jinak zázemí jsem neměla žádné, přebalovala jsem v autě nebo v kočáře a kojila taky v autě a pak jsem teda jezdila domů. Ale tady byla v pohodě, naši jí povozili nebo nosili, ale ona byla hodné miminko.
Druhá svatba, byla švagrová, tak to dojeli naši zase hlídat, s tím, že se dělo to samé jako u první, akorát Verča měla zamluvený pokoj, takže jsem si mohla malou jít přebalit tam i nakojit, ale stejně jsem jí pak dovezla zase našim, páč ten rámus z hudby byl šílený.
Třetí svatba byla nejlepší, protože byla venku, bylo prase a my tam spali, takže jsme měli nádherný pokoj a když malá usla, tak jsem jí tam dala chůvu a měla jsem přehled. Taky jsme si to užili, protože pak jsme dali spát i Lukáška a mohli jsme v klidu pařit a chůvička byla v kuchyňi, kde byl klid a mohli nám tedy říct, kdyby něco :slight_smile: . Takže tak :wink:
21. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitulko, gratuluju k dobré kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: . Jsem moc ráda, fakt. A jestli to bude holčička, tak se splní ten sen, se mi zdálo, že to bude holka :grinning: .
21. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 - Kači, díky moc, snad máš pravdu a už se to nebude měnit :grinning: A když náhodou jo, tak nevadí..S tou růžovou se vyřádím, to je fakt :grinning:
Koukám, že jsi taky aktivní, práce na zahrádce, okna umytá, výzdoba hotová, já nemám nic a nejhorší je, že se mi nic nechce..

@zuzimila - Zuzi, děkuji, jsi hodná :-* Hned jsem si na Tebe vzpomněla, když mi řekl holčičku. Podvědomě jsem čekala chlapečka :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíto o alergii mi ani nemluv,hrůza děs. A když si vzpomenu na těhotenství,to bylo šílené.
21. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska a gratulace k holčičce. :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo,to by bylo super,ne???Moc bych vám holčičku přála,je to fajn mít páreček.Moc gratuluju,snad to tak bude i za měsíc :grinning:

Jinak my byli dneska na Romantice.Se sousedkou a dětma,bylo fajně.Teploučko,dali jsme si dobré jídlo...paráda.Sice jsem uchozená až hrůza,ale je mi dobře.Ještě půjdu umýt nádobí a pak zasednu k TV.Zítra ráno jedeme na kyčle se Štěpánkem a po obědě na víkend do Tišnova,v pondělí bych taky ráda někam vypadla,tak uvidíme podle počasí :wink:
21. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: gratluji!!! :dizzy_face: sice jsem až ted na pc, ale potkala jsem k večeru v hypernově mirku a už mi to říkala :slight_smile: :slight_smile: uspím zuzu a pak ti písnu ip :slight_smile:
21. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska gratuluji k růžové :wink: , to se opravdu vyřádíš, protože na holčičky je toho mrk
21. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Gratulujem ke kočence, hlavně že jste o.k.
Já jsem dneska byla u kadeřnice tak jsem spokojená,akorát doma si nevšimli, ale co bych chtěla po chlapovi že?! Segra hlídala a úplně bravurně to s malou zvládá, takže super.Ikdyž teda stejně na ní myslím, když jí hlídá někdo jiný, je to takový divný když jí najednou nemám u sebe.Ale musím si zvykat. :grinning:
@eelka Děkujeme no uvidíme, ale moc se jí nechce. :wink:
21. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 :grinning: jojo ti chlapi, to taky dobře znááááme :grinning:
21. dub 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@criterska gratulka k holčičce jéé taky bych chtěla :grinning:
22. dub 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, novinka!!! Utírám prach zády otočená k malému, který si hrál na hrací dece. Pak slyším nějaké ŤUK o plovoučku, otočím se a aZdeněček je na bříšku a pase koníčky :grinning: :grinning: . Sám se otočil ze zad na bříško! Rychle jsem utíkala pro Zdeňka a radostí brečela :grinning: . Šikulka naše! A mi se zdálo, že má snahu se točit na bříško, ale myslela jsem, že je ještě brzy :slight_smile: .
22. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila No to je teda pašák a rychlík. Teuška s pomocí se taky otočila brzo, ale poprvé sama až v 7 měsících. :unamused:
22. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti, ale já mu vůbec nepomíhala právě, byla jsem zády k němu a utírala prach :astonished: :astonished: . To bylo překvapení, když se otočím...možná to byla jen náhoda a příště se už neotočí, ale i tak jsem ráda, jak je zdatný :grinning:
22. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila šikulka :grinning: To už ho nemůžeš nechat jen tak. :slight_smile:
22. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 No, to jsem si taky uvědomila :grinning: . Tak jsem mu roztáhla deku na zem, at´se neobíjí :grinning: .
22. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek