• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
klidné velikonoční ráno, u nás už byly 4 bandy mrskáčů a Nelinka byla nadšená, rozdávala vejce sama :grinning:
25. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, Nelinka je šikulka..:grinning: My už to máme odbytý, Tadík mě vymrskal ráno, synoveček tady už taky byl..Takže teď klídek..Jdu vařit a pak se psem.
25. dub 2011 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ne není. Já právě nevím co mám koupit. Normální kosmetiku používáme niveu.
25. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak zkus tu niveu krémy, ale určitě ne nižší jak 25
25. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: děkujeme v pohodě, já taky zapomínám :wink: zoo jihlava je super :slight_smile: letos chceme brno, nevíš jaká tam je zoo náhodou a taky ten dinopark?
@janaj0 šikulka :slight_smile:

my už máme taky dopo mrskání za sebou, vjta vyspinkanej, zuza ještě spí a pak razíme mrskat směr stržanov a na oběd k petrášům :slight_smile:

25. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - Gabčo, no já jsem hrozná, poslední dobou se mi to stává často..V Brně se mi zoo vůbec nelíbí, teď o tom psala Ivet, byly tam s Lucinkou a tchýní v pátek - tak mrkni o něco dozadu..My tam byli s Járou asi před čtyřmi roky, oba jsme byli zklamaní, jet tam s Tadíkem by byla ztráta času, takže tam neee.Na dinopark jsem ovšem slyšela samou chválu, ten je ve Vyškově, že? Tam bych taky ráda..
25. dub 2011 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě z toho děcka trefí: z dvouhodinové procházky spal 25 minut přesně! Protivný je jak vřed na zadku!!! :angry: :angry:
25. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se hlásíme... :wink:
jsem vás dočetla ale už nevím co psát :angry: :wink: no u nás nic nového já byla nemocná ale to už víte od jitušky bylo to děs hlavně v noci nemohla jsem pořádně spát jen v sedě a furt jsem kašlala :frowning2: ale už jsem o.k. takže můžem plně užívat krásného počasí až teda na dnešek :frowning2: ale snad to bude už jen lepší...
ted furt něco děláme kolem baráku...no prostě tady je furt práce jak na kostele :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsme se daly do zvětšování terasy na sezení takže zase práce :wink: :slight_smile: ale zase to tu bude vypadat líp :wink:

Dnes jsem dělala řidiče Domíkovi a Honzovi tak si to plně vychutnaly :grinning: a já měla klid od návštěvníků :wink: i když jsem to taky samozřejmě trochu schytala :slight_smile: ale to musí být... :wink: a co vy???Domča si vykoledoval plný košík má sladkostí na celý rok :grinning: dnes samozřejmě nechtěl nic jiného než koko :grinning: tak jsem mu celkem povolovala ale od zítra už koko nebude :wink: no ale byl nadšenej ...

koukám že jste začaly výletovat taky chceme letos do zoo asi opět Jihlava klasika ted je to Domíkovi jedno až bude mít více rozumu chtěla bych do Zoo do Prahy ale zatím Jihlava stačí :slight_smile: a je to tam pěkně opravený...tak co :wink:
zato Brno jak píše Jituš je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: mě se tam taky nelíbilo...

25. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak počasí nám vyšlo a Zoo jsme si užili,Zítra,jestli bude čas,tak přidám pár fotek.Štěpánek to prospal,jen jednou jsem nakojila přímo v Zoo,pak jsme ještě jali na oběd,tak si tam broukal v sedačce,spokojený.Je to zlato,fakt.A ze včerejška na dnešek spal celou noc bez kojení v 5,45 jsem ho budila,aby se teda jako napil :wink: Tak jsem zvědavá,jak bude spinkat dneska :wink:

@gaba3 Gábi,Zoo v brně se mi taky nelíbí,je to do kopce,roztahané...Jihlava je lepší.A taky Zoo Lešná je moc hezká nebo v Ostravě,ale to je z ruky. :wink:
25. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nejak nestihám včera jsme byli na veselým kopci :slight_smile: :slight_smile: bylo to fajn :slight_smile: jinak celý vikend jsme slavili musim se pochlubit s dortíkem co jsem poprvé vytvořila :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Nádhera. :wink:
26. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já právě dodělala větší úklid, jsme vzhůru zase od pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpo se chystáme na návštěvu za Gabčou a dětma, tak snad to tentokrát vyjde - po skoro pěti měsících :grinning:
@petule33 - Peťo, nádhera, jsi šikovná! To musel mít oslavenec radost :slight_smile:

Pokud po obědě vyzbyde čas, tak taky přihodím nějaké fotky.
26. dub 2011 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86
@criterska děkuji byl moc dobrý :slight_smile: snedl se celý :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k To spaní v kočárku i v noci závidím! Já už nemám ani zbytek nervů na to jeho řvaní a vztekání se! V kočárku už teda nespí vůbec, teda tak 20 - 30 minut, víc ani ťuk, pak čučí, točí se na bok, kope nohama...řve, kouše si ruce...s ním chodit ven je úplně zbytečné... :frowning2:
26. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Dort krásný, úplně jsem dostala hlad :grinning: . Mňam.
26. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 tak to vypadá úžasně
26. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne

@petule33 dort krásný
26. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila mě Nelinka kolem 4 měsíce přestala spávat v kočárku a spala jen doma. Venku jen koukala do nebe a vydržela tam jen chvíli. Ale doma spávala dobře.
26. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nestrašte, já doufám, že to naše miminko pak taky bude spávat v kočárku tak krásně jako Tadík..A ono třeba taky ne, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala asi 4 fotky ze Zoo k Tadíkovi a pak něco co jsme pořídili pro miminko :slight_smile:
A my jdeme na nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 peti: šikulka, fakt krásný!!! :dizzy_face: holky, jak to všechny děláte, já jsem hrozný tele, jak tak na to koukám :grinning: :sweat_smile:
26. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanulka190 hani: otíčkovi všechno nejlepší k svátečku :slight_smile: :wink: :wink: copak dostal pěknýho? :slight_smile:
26. dub 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky, díky, do brna nejedem, ale ten dinopark asi dáme..ještě chceme aquapalace v praze, nebyla jste tam některá? jo a holky nemáte některá kontakt na nějaký dobrý apartmán v chorvatsku? nejlépe istrie? moc díky :slight_smile:

co se týče chrnění v kočáře, tak u nás to funguje tak, že musí být klid a moc nedrncat, nejlépe teda na balkoně, ujezdit-uspat a pak klid..jak vojta zařve u kočáru, tak je po spánku a princezna protivná jak prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vojtas mi taky v kočáře moc nespal, on vlastně nikdy moc nespal - dával si 30min. a bylo po ptákách, až kolem roku začal, když spal jen jednou denně ... jsou to nespavci, maminky by chrněly o 106 a jen ty dětičky ne a ne že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 petulko ty jsi nejvíc šikovná :slight_smile: fakt krása jako :slight_smile:
a na pátek jsme domluvený :slight_smile:
26. dub 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSÍM

Soutěž bude brzy končit, prosím podpořte našeho malého kamaráda Davídka.. je to hlavní kandidát na výhru..ale potřebuje hlásky aby se dostal na 1.místo..momentálně je na 3.místě...tímto prosím hlasujte pro Davídka

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000160879314#!/photo.php?fbid=19727...
27. dub 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
@janaj0 Jani, on kdysi tež dobře spal v kočárku, nevím, co se ted´děje, jestli proto, že jsme vytáhli fusak? Když jsem ho tam dala poprvé bez fusku, tak se rozhlížel, furt máchal ručkama, překvápko to bylo :grinning: . Nevím.

Včera jsme byli venku 2 hodiny, z toho 2x usnul asi na 30 minut, takže hodinku, ale ne v kuse, samozřejmě, ale bylo to znát, v klidu vydržel do 17.30 na koupání, usnul v 18.00 bez kraválu, a spal až do 0.30, kdy jsem nakojila, pak zase spal do 2.30, to řval, ale na hodinu ho ududlal dudlík, pak kojo ve 3.30, v 5 kravál, tak ke mně a v 5.30 jsme vstávali. Dalo by se říct super noc. Krom toho, že jsem od té 0.30 skoro nespala, nemohla jsem usnout, co jsem zabrala, malý byl právě vzhůru...jak naschvál...no snad to dneska nějak vydržím.
Taky jsem začla znova plést, sice to jde pomaleji, není tolik času,ale aspoň něco..
27. dub 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, mi taky malý spí tak 30 minut, někdy 20, včera dopoledne vytuhnul na 40, to jsem byla překvapená! Já bych spala, až bych brečela, vždycky, když ho vozím, si říkám, jak já bych spala, kdyby mě někdo vozil, a nemusel by ani vozit! :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
27. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek