• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ad spaní v kočáře náš jak kdy usne ale když je dobře naladěný tak ano ale už né tak dloho jako dřív
27. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:,

koukám že řešíte spaní v kočárku. Anetka spala v kočáře docela dost, ale na podzim sem jí začala učit spát doma v posteli,takže teď už tam jen vyjímečně. Ale pořád to na ní zabírá :wink:
Jinak u nás dnešní noc katastrofa :angry: :angry: . Zase rostou zuby - špičáky- tak to stojí za to. už aby byly venku. Naštěstí teda zatím horečku nemá, takže můžem na chvilku ven, protivná je ale za dva.

@gaba3 Gabi v aquapalace v Praze sme byli. Bylo to super. Letos se tam chystáme zase,tak doufám že to klapne :slight_smile:

My máme naplánovanou pro letošek zoo v Jihlavě a pak asi ještě zoo v Praze. S hodnocením brněnské zoo naprosto souhlasím. Byla sem tam jednou ještě když sem byla na škole a koukám, že se nic nezměnilo :slight_smile:
27. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo jo jsme o pul pred doktorkou:slight_smile:
27. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno:slight_smile:
27. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak teda vůbec nechápu jak zvládáte s dětičkama dlouhé výlety do Zlína, Prahy atd. U nás je právě maximum to Brno, takže příště asi pojedeme jen k Olympii, Lucka se tam vyblbne s babi a já skočím do obchodů:slight_smile: A celodenní výlet, to už bysme vůbec nedali:frowning2:

Ta Praha a Aquapalace a ZOO mě taky lákají, ale to jedině sehnat si ubytování a jet na dva dny.

Gabčo: na Istrii nejezděte, ta je ošklivá, raději Krk, Rab anebo jiný ostrov tam nahoře.Ale tip bohužel nemám.

Zuzi:Zdeněček ti dává zabrat, úplně vzpomínám na sebe, jak jsem byla k smrti unavená, a to doslovně. Ale neboj bude líp, takže jediná rada vydržet, utíká to, tak užívej ty krásné chvilky a brzy bude hej:slight_smile:

hezký den všem:slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ahoj Gabčo! Naši byli loni v Bašce Vodě a podle fotek pro děti ideální. Je tam udělaná kolonáda nebo spíš cyklistická stezka a v moři byl navezený písek, takže tam byl dobrý přístup a mělčina pro děti. A ubytování tam seženete i až na místě, prý tam bylo hodně nabýdek. A po magistrále to není o moc dál.
27. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jani, díky na bašce jsme už byli a sháněli ubytování taky až na místě a bylo to tam super! ale chci spíš výš- istrie, kvůli dětem,a t se nejede tak dlouho víš... a ubytování taky chci předem, at nemusím děti po cestě plahočit a teprve vybírat apartmány.... tak uvidíme, ale děkuji moc :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis ivet: taky díky..já právě byla na rabacu a líbilo se mi tam :slight_smile: tak nevím, nechci děti tahat tak dlouho autem, přecejen budu ráda, že tu cestu nějak přes noc přežijeme...jestli se teda vůbec vykodrcáme že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my dnes byli na 3m prohlídce.Štěpánek má 6,9 kg a 66 cm :wink: Dostal 2 píchance,chudák,teď je protivný,asi ho to bolí.Jsem zvědavá na noc,protože teď spal 3 noci bez kojení.Ale myslím,že dneska budu vstávat často.Hlavně,aby neměl nějakou hroznou reakci :frowning2:

JInak Karolínku přijali do MŠ,huráááááá :grinning: Kéž by mohla nastoupit hned,je protivná,uřvaná,nic na ni neplatí...děs!Dneska jsme byli venku od 11,30 a vrátili se až v 17h.Tak se jen najedla a vytuhla na gauči.Tak budu háčkovat,chci udělat Štěpánkovi řetízek na kočárek,tak snad se povede tak,jak jsem si to namyslela :sweat_smile: :wink:
27. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k šikulka :slight_smile: a jakej řetízek? ty jseš kreativní mamko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a gratuluji k přijetí do školky!!! já taky čekám na vyjádření a bojím bojím, snad mi ho taky vezmou..koukám, že ve městě v poho, i když jsi na rodičáku se štěpánkem, to je super :slight_smile: :wink: a děkuji za odpověd s kolem :slight_smile:
27. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka zuby to je hrůza tak je brzo líp :wink:
@kijonkova.k krásný míry a super že vyšla škola
jinak v 8měsících máme 9200gramů a 77cm
27. dub 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

Tak noc v pohodě,ve 2,15 si začal cumlat palec,vůbec nekňoural nebo tak,jen koukal a cumlal,tak jsem mu dala napít a pak se vzbudil až v 5,30 :wink: Ale teď měl 37,3 po odečtu,tak budu přeměřovat a když tak mu šoupnu Panadol.

@gaba3 Gábi,dělám taková háčkovaná zvířátka z platových vnitřku od kinder vajíček,tak je chci nějak spojit a udělat z toho hračku(řetěz) do kočárku pro malého.Byl to teda nápad Jardy,viděli jsem na netu do kočárku pro panenky,tak já to doplním o ty zvířátka a uvidíme..A vy chcete kupovat kolo?My tohle obj.přes net (www.yedoo.eu),vyšlo o 800 levněji než v Brně ve Sportisimu :slight_smile: Snad Ti Vojtíka taky vemou,my máme 4.5. info schůzku ve třídě Křemílků :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jsem zvědavá,co nám tam budou povídat :wink:
28. dub 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kristýnko gratuluji k přijetí Karolínky do školky. My čekáme na vyjádření, zda nám ji přemístí blíže, bo trávit čas hodinu ráno a hodinu odpoledne na cestě školka-práce, práce-školka je fakt mazec:frowning2:

Gabčo:tak pak dej vědět, zda jste přijati. A kam jste se tedy hlásili?

Holky, vy jste tak kreativní a šikovné, já jsem levá jak poleno:frowning2:

28. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k ty jo dobrý!! jsi šikulka, pak nám to musíš nafotit jo? :slight_smile: jinak pak napiš, co na schůzce...já jsem zvědavá a trochu se bojím, aby ho vzali, on tak strašně chce a hl. to taky potřebuje jako sůl, vztekloun a nechce půjčovat hračky smrádě :grinning: kolo máme od známých, koupený za levno, chlapeček nebyl zvíře jak vojta, tak je jak nové :slight_smile: tak jsem se lekla, aby mu nebylo malé, když jsem viděla to vaše!!!máte fakt veliký, malá je šikulka, že se nebojí a zvládne to, vojtas by to asi nedal... zatím má to odrážedlo, rovnováhu už zvládá z lonska, tak ho chceme učit bez postraních koleček, ale nechce se mu moc šlapat, prej ho to nebaví... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ivis ivet: písnu, mám sluníčko a pohádku - tady nahoře na staloši, třetí jsem ani nepsala, nevím, kam... ale vlastně budu ráda kamkoliv, jen ho nevodit třeba až na vysočany, v zime s kočárem...ale je dobrý, že mirek nejezdí denně naším autem do práce, takže auto budu mít na vození k dispozice, to bude super! :slight_smile:
28. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tu pěkně leje, ráno vypadalo kdoví jak nebude krásně a takhle se to posralo..:stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kijonkova.k - Kristinko, tak gratulace, Karolínka se už určitě těší. Tadík až za rok - ať si to ještě užije doma..:slight_smile: Zatím ani o školce nemluví. S tím řetízkem na kočárek jsi fakt dobrá, jsi moc šikovná, co jsem viděla to jedno zvířátko, tak to bude paráda..A ta čepička co jsme od vás dostali je taky super, sklízeli jsme jenom samou chválu :wink:

Já taky vůbec nejsem manuálně zručná, navíc abych pravdu řekla, tak by mě to ani nebavilo, takže tak..:grinning:
Tak si z toho vy ostatní ne tak šikovné nic nedělejte, nejste v tom samy :grinning:

@gaba3 - Gabčo, tak si představ, že ten náš lenoch skoro celou zpáteční cestu šel pěšky a kolo táhl taťka, prý ho bolí zadek a nohy a kdoví co ještě..No děs..

28. dub 2011 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koukala jsem tu někomu do albíčka a dle tabulek bych měla dneškem začínat pátý měsíc..Je toto možné? Nějak moc to letí..:slight_smile:
28. dub 2011 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A sestřičce nenapíšeš, že jí jde neteřinka do školky? :angry: :grinning: :grinning:

Zdenda ve 4 měsících: 69,5 cm, 8140g :grinning: . Oboje 97P k věku, BMI 50P = ideální :grinning:. Máme pokračovat kojení, jsme prý největší miminko do jednoho roku věku, které má pan doktor v péči. Malý obr / zlobr? :grinning: :grinning:
Je zdravý. Očkování bylo lepší než minule, plakal jen málo, konečně začíná být statečný po mně? :grinning:
28. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitu, 5. měsíc začíná, když jsi 17+6 t.g. To je vlastně už 18. týden.....

Začla jsem znova plést, už dělám druhý díl :grinning: Zdeněčkovi na podzim - zimu. Ještě bych chtěla Štěpánkovi udělat, Karolínka toho měla ode mě spoustu a tak nechci malého šidit, kocourka :slight_smile: .
28. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, to je teda kusanec, ten Zdenda :grinning: No, má být po kom, rodiče má vysoké..
Aha, tak jsem asi blbá, já myslela, že je 17+6 a pak, další den je 18+0 jakoby, že to je prostě až ten další den..Tak až zítra, no..:grinning:
28. dub 2011 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska No však jo. 17+6 je 18. týden, ale ty máš v pasu uživatele 17. týden...Jinak samozřejmě je 17+6 a pak už 18+0, 17+7 není, to sis myslela dobře, takže blbá určo nejsi!!!!!!!!!! Kozo jedna :grinning: :grinning: .
28. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - no, sedmnáctý týden, ale jsem 17+6 dnes, od zítřka by měl začínat tedy ten 18.týden, ne? :grinning: Tyjo, teď jsem úplně zblblá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v té tabulce píší, že od 17+5 je začátek pátého měsíce..Tak teď Ti vůbec nevím..
28. dub 2011 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no,tak to je teda kousek-to budeme mít tak kolem jednoo roku
@criterska ty jsi těhotná?jsem to bu´d přehlídla nebo jsem tu tak dlouho nebyla,takže gratuluju
jak jste se dlouho snažili?
28. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 - děkuji, jojo, no, rozhodli jsme se koncem prosince a vyšlo to hned napoprvé :slight_smile: :wink:
Docela fofr :grinning: Stejně jako u Tadíka, to jsme se ani nesnažili..A co vy, co malý?
28. dub 2011 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska aha,tak to je fajn,gratuluju
no,my se máme fajn v rámci možností,ted jedem jen 9.5.na neurologii,ale to snad bude ok

28. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás katastrofa, malá je už 3 den protivná, v noci se budí po 2-3 hodinách, to už jsem dlouho nezažila, dneska odmítala veškerý příkrmy, takže jen kójo, odpo se tak strašně pozvracela, jako ještě nikdy, normálně to z lítalo, jako z dospělýho.večer teda kaši už si dala, pak hodinu u prsa a snad konečně usnula. Takže vůbec nevím co by to mohlo být, jestli zuby nebo nevím.Ale ještě takhle pár dní a jsem případ pro chocholouška.
28. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak gratuluju všem k přírůstkům na váze, jsou to děti šikovný. a taky k přijetí do školky.
Zručným fandím a tiše závidím. :grinning:
28. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitu, 17+6 znamená 18. týden. 18+0 je ukončený 18. týden, můj gynekolog říká, že už je to začátek 19.týdne. Např. 27+1 je podle gynekologů 28.týden, podle pediatrů 27. týden.
Když jsi dneska 18+0, jsi už vlastně na začátku 19. týdne, takže v pase uživatele to máš špatně, tam jsi o týden pozadu.
Věř mi, už jsi 19. týden, jelikož jsi 18+0.
29. dub 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 No, taky si užíváš, Peti...to zvracení by mě teda rozhodilo, ale jestli to nebylo celý den, tak je to o.k. Třeba fakt ty zuby...
29. dub 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Štěpánek je šikulka!!! :grinning:
29. dub 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, aha, takže to počítám špatně..Dle gynekologa bych asi dnes spíš byla teprve 17.týden..Asi to spíš píšu já špatně, tu jsem zadala termín porodu myslím a ty týdny skáčou samy..Mám v tom pěkný guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co vy, jaké máte teď noci?

@d.h.86 - Štěpánek je krásný a jsem ráda, že se máte v rámci možností dobře.
29. dub 2011 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek