• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
holky,děkujeme za chválu,ale zas taková šikulka není,teda podle nás jo,ale pediatričce se nezdá,tak musíme na neurologii,prý neodpovídá tabulkám,ale tabulky jsou samozřejmě pro zdravé děti,že?ne pro kardiaky po dvou operacích,jedem do Města k Součkové,mám radost :angry:
jinak se přetočí ze zad na břicho,zpátky ne,lezení nám nejde,ale už zkouší,neví co má dělat,když ho dám do sedu vydrží dlouho sedět,ale nejradši by se stavěl na nohy,což stojí dost pevně
29. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila- Zuzi, tak už jsem na to přišla - počítala jsem to fakt blbě..Jsem tedy dneska teprve 17+1 a ne 18+0, no jo, no, já a počty..:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@d.h.86 - mně se zdá šikovný, náhodou, vždyť náš Tadík touto dobou teprve začínal lézt a to je zdravý..Ono záleží na doktorech, jiná dr by vám řekla, že je vše v pořádku, tak uvidíte co ve Městě..
29. dub 2011 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Díky za podporu, taky jsem z toho byla celá špatná. vůbec nevím, jestli jak jsme jeli autem, tak jí to nějak nesedlo, nebo fakt nevím.Třeba bude po mě, mě taky bývalo v autě špatně, tak nevím, noc trága, co 2 hodiny vzhůru. vzbudí se s hrozným řevem a nejde utišit jen u prsa. Budíček v6:30 s tátou do práce, Teď usnula tak jsem zvědavá na jak dlouho, já jsem zapla pračku s těma poblinkanýma věcima, jsem to nechala přes noc namočený, tak už jsem to nechtěla večer zapínat, protože bych to neměla kam pověsit.

Doufám, že bude krásně, dneska jde hlídat mamka, tak aby mohly ven.
Hezký pátek všem.
29. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska :grinning: :grinning: :grinning:
@d.h.86 Ty tabulky!! :angry: :angry: Obě jako sestřičky víme, že nikdy nic není podle tabulek, přeci. Mi se zdá šikovný a hlavně je kráááásný :dizzy_face: .
@peta86 Kamarádka má holčičku nar. 9.9. 2010 a taky má dny, kdy jen kojí, přesto, že zavedla příkrmy docela brzy - v 5. měsíci. Pokud to bylo je jednou a nemá teploty, vyrážky, ty zvratky jsou " normální ", tak jí asi nesedlo, no, to se stane, i když vím, jak ti je, mně se to tady píše, ale kdby to měl Zdenda, už letím k doktorovi, znám se :grinning: . A je mi hovno platné, že jsem sestra, rozumově se vysvětlím všechno, ale přesto jsem hysterická.
29. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdáračky prosim o radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dá se koupit ve ždáře nekde sedátko do vany ??????
http://www.caryfuk.cz/bmz_cache/a/a99d83bc9c060db71cfbbce2e1703ba6.image.250x250.jpg
29. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 já myslím,že jo,teda nevím to jistě,my objednávali přes net
ale zkus to pod kostelem
29. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásíme po dlouhé době
Dneska jsme byli na prohlídce v 10 měsících, máme 71 cm a 7200g, no na hov.. :unamused: Vůbec nepřibírá,teda jestli nepočítám těch 300g za 2 měsíce, no o grafech bych mohla vyprávět :angry: , no máme jít na další vážení za 14 dní a pak se uvidí, nemám se prý stresovat, no nejdřív to půl hodiny spolu řešíme a pak mě řekne, ať se nestresuju
29. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkujeme za přáníčko :slight_smile:
29. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dneska koupila jarní fusak dokočárku to sedátko nemeli :frowning2: :frowning2: tak jsem ho objednala přes net :wink:
29. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jinak Moni jsi suprhrozne ráda jsem te poznala a máš obdiv i Tomáš chválil a naše první kafičko moc chutnalo ješte jednou dekuji:slight_smile:
29. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co kdyby jsme si dali srazík na piláku šli se projit s kočárkama a pak si sedli na kafíčko do cukrárny?????mě se to tam minule moc nelibilo venku by to bylo supr co myslíte????????
29. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@monaberuska1 - Moni, Peťa má pravdu, jsi bezva a hlavně moc hodná!!! :slight_smile: :wink: Ještě jednou moc díky za svezení, pěkně sis kvůli nám zajela. Když byste sem někdy měly s holkama cestu, moc rádi vás uvidíme..Jo a holky v Betynce jsou super, moc jim to sluší, jsou fotogenické, kočky.. :wink:

My dnes chtěli jít na čarodky na Libušín, ale nakonec jsem ani neměli s kým a není tam moc hezky, tak jsme to vzdali. Už jsme jednou odpoledne zmokli na městě. Takže jsme doma..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně tu mám ještě borčus od dopoledne, tak to tu musím trochu poklidit. Dnes jsem si koupila u Vietnamců tříčtvrťáky ať mám co nosit - mám jen dlouhé těhu gatě a těhu sukni, jen za 99 Kč, tak paráda, měla jsem radost. Pak jsme byli ještě s Mončou v sekáčku a něco málo pokoupily dětem, pak přihodím fotečky co máme zase nového pro miminko.

@petule33 - Peťo, Monča mi o tom říkala, to by šlo, jen jestli nás bude hodně, tak to bude sranda, takový hromadný přesun po stezce..Já jsem pro, není to od nás daleko a ráda všechny uvidím! :slight_smile:
29. dub 2011 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33
@criterska holky neblbněte :grinning: se tady červenám až víte kde :grinning: :grinning: Jinak holky vy jste taky strašně moc moc fajn .super bezva..prostě fakt jste úžasný:hearts::hearts::slight_smile:a Peťulí já jsem strašně moc ráda,že se vám líbí:hearts: fakt mě to moc těší:slight_smile: a holky děkuji za mňaminky..ale to jsi fakt nemusela.. no jsi prostě hodná..ještě jednou děkuji:hearts:

Jitulí nakupování bylo super..fakt jsem byla překvapená..tak pěkný sekáč..já je miluju prostě :grinning: :grinning: a byla to maličkost..a navíc jaký zajetí prosímtě :grinning: vždyť to bylo kousíček malínkatý :dizzy_face: :dizzy_face: a strašně ráda přijedemena kafíčko:slight_smile: jestli nezabloudím :grinning: :grinning:

Jinak ted už sem koukala na fotečku..teda udělali mě radost z Betynky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SRAZ- holky, co se týče srazíku..já jsem pro..mluvili jsme s Peťulí o tom a aji s Jitulkou a fakt by to bylo super..já bych vás strašně ráda taky viděla.. a fakt sem ráda, že sem potkala Jitulku a peťulko.s tou jsme byli domluvený :slight_smile:
29. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, je to pravda, jsi moc hodná, věřím, že většina lidí by se na nás vyprdla. A to myslím vážně.Zajela sis fakt dost - na druhý konec Žďáru. A mimoto jsi moc fajn a kočka :wink: Fakt jsem byla překvapená jak jsi vysoká :grinning: A to už jsme se viděly - jenže v kavárně se sedí a člověk si moc nevšimne..:slight_smile:
A ten sekáček je bezva, viď? Já už jsem si věcičky nafotila a teď je mám v koši na vyprání, zítra se do toho pustím :slight_smile: Taky miluju sekáče, navíc tu mají fakt pěkné věcičky - hlavně Next - moje úchylka :grinning:
Budeme moc rádi, když sem někdy za námi zajedete. Tadíkovi ses moc líbila, pořád o Tobě mluvil potom. A ptal se na holčičky, tak jsem mu je ukázala v Betynce, pořád si je prohlížel :grinning:
29. dub 2011 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ty jsi hodňoučká fakt:slight_smile: ale určitě ne.ještě by se prali. kdo vás sveze :grinning: Mě se Tádík taky moc líbí..dobře jsme si pokecali..je nejvíc úžasnej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten sekáček je fakt super..:slight_smile:nejvíc se tady pořád kochám :grinning: a Michal normálně mi to pochválil :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úchylku máme stejnou :grinning:já a kočka jo?? hele neblbni jo?? jen sem to zamaskovala ty moje hrůzostrašný špeky mikinou :grinning: :grinning: a vysoká jsem no.. mám 180cm poctivých :grinning: :grinning: :grinning: mě se líbí pupánek tvůj :slight_smile::hearts::hearts:holčičí :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska krásný věcičky máš pro malou. A kde nakupuješ? Na proti fontáně? Já teď byla v tom bazaru pod divadlem a opět má Nelinka pár kousků na víc :wink: . A teď jsem ještě viděla těhotenské kraťasy v sekáči na pěšce. Dělá tam sestřina švagrová, tak tam chodím často, až kolikrát Jenda vrčí - ale jen naoko
@d.h.86
@hanulka190 holky klid, žádné dítě není tabulkové, některé přibývají rychle, jiné pomaleji, ale všechno doženou :wink: . Já osobně nemám ráda tabulkové srovnávání, ať se jedná o váhu nebo dovednosti.
@peta86 tak co malá, už je lepší? A nerostou vám zuby?
@zuzimila @kijonkova.k hezké fotečky
29. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,přidala jsem fotky :grinning:
29. dub 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k fotečky krásný :slight_smile:jste byli v zoo :slight_smile: krásný...

@criterska ty věcičky nemají prostě chybu :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni,díky.

Fotky jsou nové I u Štěpánka a Karolínky v albu :wink:

JInak nějak nestíhám,malá už sice od 16,30 spí :wink: Ale nějak se furt plácám.Jarda jede zítra na závody,ale jen na otočku,takže my budeme doma,snad konečně umyju ty 2 okna,co mi chybí :wink:

Ještě přidám fotku toho řetízku na kočár,co jsem dodělala :slight_smile:
29. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se chystám do pelechu - zase - spala jsem i po obědě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je se mnou hrozný, holky..Pořád ochrápaná..

@monaberuska1 - Moni, fakt díky moc, prostě jsi hodná, tak si to přiznej :wink: :slight_smile: . Tadík toho zase tak moc před Tebou nenakecal - to až potom :grinning: Pořád se ptal na Tebe a na holky..:slight_smile: No vidíš, tak to je manža dobrej, Járu to nezajímá anebo řekne, že už toho máme dost (což je pravda :grinning:). Dnešní úlovky mu ani ukazovat nebudu.A kočka jsi, ty špeku :grinning: Nemáš ani jeden, fakt Ti to sluší!180 - no, to je slušný..

@kijonkova.k - Kristinko, fotky bezva..Bavilo to Karolínku? TAdíka víc ty atrakce na konci a hlavně skákací hrad. Na ten pořád vzpomíná. Ještěže za chvíli bude pouť :grinning:

@janaj0 - Jani, v tom sekáčku v Sokolovně- to je asi ten jak píšeš pod divadlem..Jiný tam není. Naproti Fontáně už jsem dlouho nebyla, přijde mi, že to tam mají drahé a nic extra..Vím, že ta paní obchází sekáče co bývají v kulturáku - třeba akce kus za 25 Kč, hodně toho pokupí a pak to prodává u sebe tak třikrát dráž..Tak mě to docela odradilo..Ale je fakt, že na miminka tam mívali dost věcí - nakupovala jsem tam na Tadíka, jenže to už je tak dávno. Ty těhu kraťasy myslíš v Bellitexu nebo jak se to píše? Sakra, měla bych tam honem vyrazit, jestli už se neprodaly :grinning:
29. dub 2011 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k - tyjo, ten je bezvaaaa! Fakt hezký. Nejlepší je prasátko! Vypadá jak náš Mates skoro :grinning:
29. dub 2011 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jojo, pod sokolovnou. A stím proti fontáně máš pravdu, ale teď jsem tam koupila nové leginky od pleasu - že to zkouší zavést a jsou fajn. A v Bellitexu mají těch těhu věcí víc, ale rychle se prodávají. Když jsem byla těhu já, tak samo nic moc nechodilo a teď nedávno tam měli dvoje kapsáče z HM a rifle a kupu triček. Ale velikosti nevím. Jo a pod tou sokolovnou prodávají taky těhu věci, ségra tam teď prodala troje kalhoty po 70Kč.
29. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jsi šikulka a dobrý nápad
29. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - teda, tak to vůbec nevím, jsem si nevšimla v té Sokolovně teda..Já mám těhu rifle HM a jsou fakt super, mám je teda z MMB, nošené, ale prachy stejně nehorázné. No a do Bellitexu se teda stavím, musím to omrknout..Já tam nechodím a ani nevím proč :slight_smile: Přitom na Bellitex jsem do kulturáku chodila, když jsem měla čas a cestu.
29. dub 2011 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no pod tou sokolovnou se ty věci dávají do komise. Sestra tam dávala ty kalhoty a nějaké halenky a myslím i jednu sukni. Je dámská krejčová, tak si toho našila nebo upravila dost. Na MMB mají krásné věci, taky jsem pokukovala
29. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teda to je luxusní :slight_smile: ty jsi šikovná..to je uháčkované? :slight_smile: fakt krásný :slight_smile:
@criterska fakt? pak ještě povídal.. :grinning: no jak někdy přijedeme, tak se s Markétkou seznámí.. :dizzy_face: :grinning: a to bude to samé..Markýs je šíleně ukecaná :grinning: :grinning: ty jsi tak hodná, že až budu mít skleslou náladu..jedu k tobě :grinning:ty mi jí zvedneš..milou :slight_smile:děkuji..no fíha vid??? 180:grinning: je 180 no :D :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jj,háčkované :wink:
29. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska jsem jí jogurt vysadila a radši nedávala. Bllinkla akorát večer po kai tak nevím, už to nebyloo tak hrozný jako včera, ale bylo toho trochu víc, jinak oběd dneska snědla, tak se snad zase dává do kupy a bude to dobrý.

Jo mohly bysme dát srazík, hlavně aby bylo hezky a nezmokly jsme v půli cesty, přece jen je to docela daleko. :wink:
Dneska jsem sbírala prádlo, jen tak tak. :grinning:
29. dub 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek