• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,

@kijonkova.k si šikovná :slight_smile: něco takového bych stopro nezvládla, je to roztomiloučké :wink: Fotečky jsou super, taky se chystáme do Jihlavy, tak uvidíme kdy se vypravíme.....

@peta86 třeba to bylo fakt od zubů, každý mimčo má jinou reakci.

@criterska Jíťo kdybys chtěla tak ti můžu potom půjčit kombinézku, abys jí nemusela kupovat :slight_smile: je pro mimísky od 3 měsíců, teda podle cedulky. Jo a je bílá. Jak budeš chtít....

Na srazík bychom dorazili, příští týden hlásí hezky tak se můžem na některý den domluvit. Včera sme vyrazili se ségrou a Anetkou vlakem do Brna. Anetka to zvládla uplně bravurně, až sem byla překvapená :sunglasses: Jen sme sedli do vlaku tak začala jíst :grinning: a jedla skoro celou cestu a zpátky zase nanovo.

30. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ty jo.tak to fakt jsi šikulka. já se nenaučila háčkovat do teď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
SRAZÍK
co se týče srazíku, tak sem teda závislá na autě, z Polné do žďáru to bych pěcha nedala :grinning: :grinning: a budu mít auto ve středu a ve čtvrtek, pokud by to tyto dva dny bylo, bylo by to super, :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Když ne budu muset asi počkat na další :grinning: :grinning: :dizzy_face:
30. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka s tím vláčkem, to je super :slight_smile: taky chceme pak s holkama podniknout výlet vlakem..myslím, že Markétka by byla nadšená :slight_smile:
30. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

srazík super, rádi dorazíme, ale musím mít auto, z klafaru je to kusanec...tak písněte jaký den, potřebuju vědět, aby mirek nejel do práce autem :wink:

jinak my včera byli na čarodejnicích a super, vojtík se vyblbl na hradu, klouzal se jak divej a chtěl furt a furt, to budou letos na pouti prachy lítat :grinning: jinak jsme přišli už o půl 8, takže ohen a ohnostroj jsme neviděli, ale neva, dnes se tady sejde banda před barákem, každý rok se tu se sousedama dělá opékačka, tak snad nebude pršet, vojtík se s dětičkama vyblbne, už aby i zuza lítala :grinning: mirka máme na fotbale a vojtík ještě chrní, vůbec nevím, co podnikneme, když to slunko tak zalezlo a jeslti bude pršet,no asi je nasoukám do auta a zajedeme nakoupit :slight_smile:

tak hezké čarodky :slight_smile: papa
30. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k tééda šikulka veliká!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdendova první kšiltovka, dostal ji od tety Radky :wink:
30. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila sluší :wink:
30. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila fešák :grinning:

To se nám ty čarodky teda pěkně pokazili. My jsme byli v Hamrech na chatě, takže jsem jeli autem a ještě že tak, jinak bysme zmokli,původně jsme chtěli jít pěšky. Ale masíčko bylo dobrý mňam.Zítra máme v plánu jihlavu tak jsem zvědavá jestli to dopadne, protože v dešti bysme nejeli.
Tak pěkný hokejový večer. :grinning:
30. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 taky máme v plánu Jihlavu - zoo,tak uvidíme, vyzazíme hned ráno
30. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, čarodky fakt na pytel, my si opekli párky, děti si pohrály a honem domů :frowning2: a je mi z nich pěkně těžko, nejsme na ně zvyklí a pak když si je jednou za rok dáme, tak je to znát ble...

jinak jsem přihodila fotečky, jukněte :wink:

@zuzimila frajer :slight_smile: :wink:
30. dub 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 fotečky nádherný :slight_smile: všichni jste krásný a moc vám to sluší:slight_smile: fakt moc, a ty jsi tak hubená..ty teď žiješ zdravě viď?jsi říkala.... by mě zajímalo jaký tip jídla vaříš?:slight_smile:

holky co ten srazík teda??????????? bude nebo ne??? já bych přifrčela středa nebo čtvrtek má být už aji krásně..ylo by to super..tak pište
1. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86
@janaj0 holky vždy do Zoo Jihlavy jezdíme minimálě 5x za léto :grinning: je to krásný tam..a hlavně blízko :dizzy_face: takže když se moc nechce cestovat..je to fajn varianta
1. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila uzlíček v sedajdě je úžasnej :slight_smile: a ta kšiltovka ..no hotovej frajer :slight_smile:
1. kvě 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: díky , to potěší :slight_smile: jinak hubenoučká, no je taky hodně geneticky, žeru jako tank :grinning: a děti dávají zabrat a v noci nespavci :angry: jinak zdravě se snažíme, ale taková čokoláda, tam nemáme meze, taky je zdravá že? :grinning: :grinning: :wink: jinak jíme hodně ovoce, zeleniny, vařím hodně rýži a těstoviny (ne knedlíky), hlavně bílé maso, občas hovězí (kvůli železu), sýry, luštěniny a ryby máme moc rádi, žádné uzeniny, to tak jednou za rok, ale omáčky vařím normálně :slight_smile: jinak hlavně, hlídám nezdravá “Ečka“, pač mám sama alergii (na umělá barviva, sladidla a glutaman - masoxy, polévkové koření atd), tak mě to donutilo a mirek je sportovec, takže nám to vyhovuje, děti nám jdou tímpádem v šlépějích :slight_smile: podle mé mamky jsem “magor“, že ani nežvýkám žvýkačky (obsahují aspartam) a nečistím si zuby klasickýma pastama (obsahují fluor), ale nám to tak vyhovuje, nehodlám být osypaná ekzémem a když vím, že to tělu škodí, asi trochu extrém, ale nechybí nám to :slight_smile: :wink: však vy určitě taky papkáte dobře a zdravě vid? :slight_smile:

jinak děkujeme! :slight_smile: lucka už nedala dlouho fotečky kubíčka, co luci??? :slight_smile: :wink:
1. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jo moni zoo jihlava je super, letos tam taky určitě zase vyrazíme :slight_smile: copak já bych mohla pořád, ale mirkovi to stačí jednou a dost, že to tam zná :angry:
1. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! tak dneska jsme měli akční den. Ráno jsme jeli do ZOO. A pocestě se Nelinka vyblindila zase v Rytířsku, ale já poučena z minule měla celý arzenál na převlečení i misku, ale Nelinka uhýbala hlavičkou, tak se stejně poblidila. Ale pak už dobrý. Ze Zoo byla uchvácená - chodila skoro celou dobu sama, nejvíc se jí libili hadi a ještěrky a pak kozy, no a samozřejmě prolézačky. Pak jsme se stavili ještě u Jendovi mamky a pak jsme letos poprvé vyjeli na kolech, sice jen kousek, ale Nelince se to zalíbilo až asi po 2 Km, ale je znát, že jsem dlouho needěla na kole :angry: a pak ještě na procházku. Malá usla jak špalíček, tak doufám, že se nebude budit z těch dojmů.
1. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo tak to jo :slight_smile: no podle mě nejsi blázen a ani nic jiného..:slight_smile: prostě je to fakt fajn si trochu hlídat co vlastně jíme... :slight_smile: taky si tak trochu hlídáme jídlo.. ale nezdravé věci máme moc rádi a taky je máme rádi :grinning: ale všeho s mírou :slight_smile:
jojo ti chlapi že?? :grinning:

@janaj0 teda to jste měli taky den krásný :slight_smile:)) jejda blinká v autě?

Holky hlásím se políbená pod rozkvetlou třešní :slight_smile:)) aji holčičky takže na rok to vydrží :grinning: :grinning: Jinak my jsme měli akční den..a krásný naše procházka byla víc jak 10 km Markétka šlapala jak divá..prostě je dobrá fakt jo :slight_smile: ale je zvyklá..chodíme aji víc ale tak mám radost z dnešního dníku moc moc posílám fotečky :slight_smile:
a Nikolka si poprvé dneska stoupla...byla jsme až v šoku jak je na před o proti Markétce :grinning:
tak posílám fotečky..
1. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: super fotečky, moc vám to všem sluší! kde jste to byli? tyhle sochy jsou snad po celé vysočině :slight_smile: obě holky šikulky a gratuluji ke stoupnutí :dizzy_face: :dizzy_face: za chvilku nám budou běhat, kočky vid? :grinning: no vidíš to a já políbená nebyla, nějak jsme na to zapomněli, tak snad se zuzou neuschneme :grinning: jinak si nemůžu pomoct, nevím, zda už jsem ti nepsala, ale tvůj manžel mi připomíná mého bráchu :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jééé vy jste byli i na hamronovi a na tom koni v hamrech, vy cestovatelé :slight_smile: super!
1. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jojo jsou všude rozmístěné :slight_smile: na některý jsme popojeli autem ale :grinning: ale ještě jich je hodně, chceme je objed všechny :slight_smile: :dizzy_face: fakt?? ne tak to jsi mi neříkala..ani nevím , že máš bráchu :grinning: :grinning: a děkuji..no právě nám utečou :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásné fotky a Nikolka je šikulka :wink:
1. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jo, tak to se budu ráda inspirovat, tak vždycky k fotečce písni, kde to bylo? budeme mít aspon taky tip na výlet :slight_smile: tady v zr jich je fakt dost, ale to už máme obejité a ne jednou, chce to něco nového :slight_smile: a bráchy mám dokonce dva a starší :slight_smile: fakt mi hrozně připomíná našeho petulu, on je teda ted strašně hubenej, ale když mu bylo kolem dvaceti, tak byl normální postavy a úplně ho vidím ve tvém manžovi, si prostě nemůžu pomoct :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no klidně písnu vždy k fotečce kde co je :slight_smile: tyto všecky máte obejité že?? :slight_smile: ten strom nevím ten je v Poděšíně třeba :slight_smile: jinak ty další už budou mimo ždár taky písnu kde jsou :slight_smile: :dizzy_face: právě jako výlet je to fajn :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ale víc používám FB máš? fb?
1. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: jojo a byla bych moc ráda :slight_smile: fb nemám...

nic, jdu chrnět, za chvilku se zuza bude určitě budit na kojo, ach jo, kdy konečně začne spát :frowning2: tak dobrou a klidnou noc !
1. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jo moni: na tom stromě jsme nebyli a mamlasa máme kousek od baráku, jste se mohli stavit na kafe, kdybych to věděla, že jste skoro u nás :wink:
1. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo? mamlase máte u baráku?? vy bydlíte v těch nových??baráčkách?? ty jsme obdivovali.. a snad za ty dva ročky nějaký podobný taky budeme mít :dizzy_face: :dizzy_face:
tak já vždy písnu sem kde to je a co..naházím pak do albíčku :slight_smile: taky přeji klidnou noc :slight_smile: :dizzy_face: a neboj za chvilku to přijde.. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

a co srazík holky??? šlo by to teda třeba ve středu nebo ve čtvrtek?????
1. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek