• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
dobré ráno já jsem taky pro středa čtvrtek nám je to jedno auto mám takže si řeknete který den byste radši:slight_smile:
2. kvě 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
2. kvě 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 chudina ona tak trpí na to cestování???
@monaberuska1 krásné fotečky máte :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mě je to taky jedno :slight_smile: Auto mám k dispozici pořád :wink:
2. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jojo bydlíme na klafaru, v baráčkách ne, v bytovce, mirek jaksi není na práci okolo baráku, takže asi tak...ale je pravda, když vidím známé, jak pořád pracují a jsou zadlužení , hrůza a my v bytě pohoda, tak mi to ani nevadí, i když taková zahrada pro děti :slight_smile: barák mají tchýně s tchánem, tak se chodíme vyřádit tam, vojtík tam má hřiště a bazén, takže tam vždy jedeme jak na rekreaci :grinning: jééé atak vy chcete stavět? a kde? někde v polné asi že?

srazík, já mám auto středa a čtvrtek, jen ve čtvrtek jde vojta se stříhat, tak záleží v kolik by to bylo :slight_smile:

2. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, ještě mě napadlo, hlasí nic moc počasí, tak aby to vyšlo :confused:
2. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych na sraz taky dorazila ale záleží v kolik by to bylo
2. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli by to nevadilo, tak bych se taky přidala. Den mi je jedno a čas kolem 2-3?
2. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo to je pravda...někdo se zadluží až bůhvíkam..proto ještě chceme ty 2 roky počkat šetřit :grinning: aby nás to tolik nebolelo.. a budu chodit do práce tak už to půjde taky líp..než z mateřskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..teď určitě nic pořizovat nechceme..jelikož se nechceme dostat do situace kdy nebudeme mít na chleba :sweat_smile: :sweat_smile:ne že by nebylo, ale prostě co se týče finanční stránky, tak když už budu zaměstnaná, podmínky budou mnohem lepší, takže nějaký 2 roky nás víš co :grinning: :grinning: a kdo si počká ten se dočká :grinning: :grinning:
naši mají taky barák se zahradou..ale mají tam jen pískoviště pro holky..tchánovci mají taky baráak kde mají udělaný hřiště taky..ale ne pro nás...jen od švagrovky dět...ty vztahy nemáme dobré..takže jezdíme tamjen málo... manža zas v baráčku vyrostl takže hlavní pudy vedou z jeho strany :grinning: mě by byt stačil:slight_smile: byla bych spokojená taky... a taky ho nezavrhujeme..řekli jsme si pokud by nás baráček vyšel na nějak moc, tak raději půjdeme do bytu..takže máme to jakoby takhle otevřené..nechci aby děti strádaly.. a máme prostě rádi když můžeme nikam sáhnout :grinning: Stavět ale nechceme..chceme už nejlépe pořídit novostavbu nebo nějaký novější.. nebyl by čas na stavbu.. a na klíč? ..tak na to zas nemáme :grinning: :grinning: :grinning: takže asi takhle je ta naše situace co se týče bydlení..
Jinak Gábí nějak sem se chytla toho jídla..strašně se mi líbí jak jsi to už tady i psala je to dýl..tak sem si o tom něco pročetla.. a chci svojí rodinu trochu přeorientovat co se týče jídelníčku,ale zas aby nám to chutnalo..tak nějak jak vy...troch jsi mě nakopla prostě :grinning: Takže dneska jsme měli pangasiuse se zeleninovou oblohou :grinning: :grinning: Markétka měla ktomu teda bramborek trošku... :dizzy_face: ona miluje pangase tak jsme si pošmákli :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak ještě ten srazík..počkáme na dnešní počasí večerní..mysslím, že by mělo právě být ve středu krásně..
2. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak máme dnes docela pěkně, že? My jsme měli taťku na krvi, takže je od půl deváté doma, jezdí do Jihlavy, tak mi dovezl z mekáče dva bigmacy, hranolky a colu (zdravá strava hadr :grinning:) - mám obavy, že za chvíli budu mít metrák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JInak jsme měli pěkný víkend, včera jsme měli Tadíka odpo chvíli na hlídání a byli jsme na bowlingu (děsně ale fakt děsně funím, jinak dobrý, bavilo mě to a docela mi to i šlo..), potom na steaku a večer jsem byla ještě na Zumbě..Dnes jdu zase, už se těším - akorát už taky tak úplně nestíhám..

@monaberuska - Moni, no nevím, jestli já jsem zrovna pozitivní typ na zvedání nálady :grinning: Já jsem spíš pesimistka a věčně všechno vidím černě..To já se ráda spíš dobíjím od ostatních :slight_smile: Kdybyste měly kdykoliv cestu, tak vás rádi uvidíme :slight_smile: Jo a fotečky krásný, krásně výletujete :wink:

@eelka- Anetka je šikulka, má recht, taky bych celou cestu projedla :grinning: Snad taky vyrazíme vláčkem někam dál, klidně do Brna, akorát nevím co tam..Zoo se mi tam nelíbí..A děkuji moc, Eliško, za nabídku s tou kombinézkou, ale už mám dvě - no jo, maniak, no, kupovala jsem je pomalu hned co jsem se dozvěděla že jsem těhu - neutrál barvičky, bílá a hnědá..Jsou chlupatkové, ale myslím, že do fusaku a deky budou stačit..Stejně miminka do mrazů nesmí..

Jinak holky jsem taky pro srazík, den je nám jedno, hodina tak kolem té druhé, třetí? Ale jak psala Gabča, mám strach, aby bylo hezky, myslím, že moc pěkně nehlásili..:frowning2:

@zuzimila- Zdeněček je frajírek :wink: Tak malý a už má svoji kšiltovku, Tadík měl první někdy v roce a půl :grinning: A držím pěsti ať máte zase lepší dny, někdy je to fakt na palici..

@janaj0 - Jani, máte krásné fotečky ze ZOO, malou to asi bavilo, že? Je celá na manžela..:slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska děkujem za pochvalu. A že je celá Jenda říká hodně lidí :slight_smile:
2. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@monaberuska1
@janaj0 krásný fotečky, moc se mi líbili.
jo dobrej nápak s těma sochama, já ani nevím kde jsou, tak bysme pak taky vyrazili.
Včer jsme nakonec tu zoo zavrhli, vypadalo to že bude každou chvíli pršet, a políbená jsem taky nebyla takže snad neuschnu. :unamused:

ad srazík, tak můžeme jen ve čtvrtek, a mám teda taky obavy z počasí, tak snad nebude pršet, přece jen je to dost z ruky.
2. kvě 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska to neva :slight_smile: Kdybys chtěla tak bych ti mohla i něco půjčit :wink: Prodávat to ještě nechcu, ale půjčím cokoli :grinning: Třeba bys taky něco vybrala.....

add srazík - vyhovovala by mě středa, ve čt nám má dojet chlápek na rolety a nevím kdy :confounded: Kdyby to šlo, bylo by to super ;)
2. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, ještě jsem vám chtěla říct, že v rosmanu je soutěž na hami příkrmy, posílá se 5 víček od příkrmů nebo přesnídávek.Losuje se dětská sedačka do auta a termomisky.
2. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...
tak mě ve čtvrtek nedopadne auto...
takže může jen ve středu jak @eelka...:slight_smile:

@peta86 děkuji, za chvilku se vrhám na ty sochy.. a vždy pod fotku písnu kde je :slight_smile: zítra pokud bude přijatelněji jedeme na zbývající sochy, ( želva, sova, atd...) tak snad počásko bude :slight_smile: neuschneš neboj....:slight_smile: my teda políbené byli :dizzy_face: :dizzy_face: to je škoda..s tou zoo..bylo nakonec fan..ale na zoo zima no.. :frowning2: to chce fakt teploučko :slight_smile:

@criterska no ty máš hodnýho mužíčka .-) :dizzy_face: :dizzy_face: jak se krásně stará, neboj jsi hubená..máš jen bříško, což je krásný :dizzy_face: to nevadí i tak ráda přijedu :grinning: :grinning: :grinning: a Jitulí měla bych na tebe dotázek....když by byl ten srazík v tu středu , nevím kde by byl staz ale mohla bych zaparknout auto tam kvám? a šli by jsme spolu od vás?
2. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: no jo, tak to ho chápu, když vyrůstal v baráčku :slight_smile: to určitě našetříte a koupíte, budete mít parádní :slight_smile: dva platy jsou dva platy, přecejen ta rodičovská žádná velká sláva.... a co si dělala, myslím za zaměstnání? jen nepiš prosím tě, zdravotní sestřička, těch už je tady dost! jo? :grinning:
2. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teda ty jsi šikulka.

@zuzimila Zdeneček je frajer. :slight_smile:

Ahojky holky,jak se tu máte? Já ted nějak vůbec nestíhám dočítat a chodit sem. Kuba mě moc nenechá. Staví se u nábytku a všude lozí,takže u něja každou chvíli asistuju. Máme osmý zoubek. Zítra jdeme na poradnu,tak jsem zvědavá,jaké budeme mít míry.
Jo a chystáte srazík? Tak to by bylo super. To kdyžtak dejte vědět a určitě dorazíme.:slight_smile:
3. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak začínám chystat kubíčkovi pokojíček. Zatím jenom vymalovat a budu malovat obrázky. A asi to půjde docela pomalu.Tak snad to stihnu nejpozději do narozenin.Koupit kobere.Nábytek zatím kupovat nebudeme.
3. kvě 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 přesně jak píšeš :slight_smile:
Nene, zdravotní sestřička nejsem :grinning: :grinning: Je mi špatně jen když vidím jak mi berou krev :grinning: To je moje mamka zdravotní setřička, jako že má zdravku, ale stejně kvůli penízkům přešla..!
Já jsem pouze vyučena..strašně mě štvalo, že jsem nešla dál, tak jsem si dodělávala kurzíky, účetnictví.. teď mám tady knihy a kdoví co všechno co se týče mzdovýho účování a chci se začít zas učit a obnovovat....abych měla případně větší šance při hledání zaměstnání :wink: Ale vím, že mi to nemusí pomoct si najít hned nějakou super práci, ani to neočekávám , postupně se člověk může vypracovávat a co se týče účetnictví ráda bych u toho aspoň z části zůstala.. ráda bych začla obchodem, a kdybych se vyšplhala na místo nákupčí byla bych ráda :slight_smile: Ale co bude, to nikdo neví :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě sem si nastavila nějaké cíle, kterých bych chtěla dosáhnout ( pokusy o ně taky počítám) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nic nevzdám bez boje :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak defakto já zaměstnavatele teď nemám, nikam do práce mě nepřijali!

@lucifirek srazík se plánuje na středu nebo čtvrtek , za mě bych ráda středu, ve čt mi selhalo auto.. a jedná se o procházkový srazík... ale ještě přesně nic se nějak nedomluvilo..snad se dohodnem...

holky kdyby nebyl ve středu, myslím, že ještě v pátek budu mít auto, ale to zjistím až tak za 2 hoďky jak se Michal vyhrabe z postele .-)
3. kvě 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@lucifirek jé dneska máte 10měsíců tak gratulka
3. kvě 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska noc docela dobrá spal do 5 včera nespal tak aspon že tak
3. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
@monaberuska1 Mončo a jak to máš s rodičákem? Nespadneš teď do toho 4letého? Byla jsi před prvním těhotenstvím zaměstnaná? To se teď stalo sestře a stojí to za prd
3. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po dlouhé době se hlásíme, manžel je pořád na neschopence, tak moc na net nechodím. Hodně jste toho probrali, ještě jsem nedočetla.
@janaj0 mateřskou si můžeš určit sama, vyplníš formulář a podáš na sociálce, musíš to stihnout do 9 měsíce věku dítěte, jinak tě automaticky řadí na 4 roky.
3. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka ale ne když se nemáš kam vrátit. Pokud jsi byla před prvním těhotenstvím na pracáku nebo měla smlouvu na dobu určitou, tak automaticky spadáš do 4leté. Jen kdyby nastoupil na pár dnů manžel, ten si volit může a pak se prohodit.
3. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky tak nám počasí moc nepřeje že :frowning2: :frowning2: udeláme to tedy zítra nebo počkáme na počasí?
3. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

téda tady se kecá :grinning: . Jinak u nás je bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jako fakt nekecám. Teploměr ukazuje 2 stupně a chumelí jako blázen :unamused: :angry: .

Koukám, že chystáte srazík - procházku, ale v tomhle teda fakt nevím. Ještě kouknu večer, jak jste to domluvily a kdyžtak bych taky přijela :slight_smile: .

Lukáška mám ve školce, Aduš ještě chrápe, já už vyžehlila horu prádla a chci se vrhnout na úklid koupelny a záchodu a ještě chci upéct buchtu z čokoládových zajíců, protože ta čokoláda se samotná nedá jíst :confounded: .

Zatím pá :wink: .
3. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky bílo a pořád sněží. Hrůza, ale Tomík je natšený,že bude bobovat.
@janaj0 tak toto nevím, mám slouvu na dobu neurčitou. Jenom jsem si hlídala, abych stihla nastoupit mateřskou do 3 let, aby mi drželi místo. Když o místo se nebojím, už ted by byli rádi, kdybych nastoupila.
3. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka právě to, jak jsem psala, se stalo sestře. Před prvním těhotenstvím byla dotlačena k podpisu dohody a tak šla na mateřskou jako nezaměstnaná a teď u malé jí na sociálce tvrdily, že se pro ni nic nemění ( to když se na to ptala už po porodu), že musí na 4letý, ale že snížení dávek bude až od 21měsíců dítěte. No a jak už to bývá, úřednice se spletly a sestř došel dopis s rozhodnutím o smížení dávek už od 10 měsíce. A sem to píšu hlavně pro ty mamči, kterých se toto může týkat, aby si to pohlídaly, protože 3800 je výsměch
3. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 nene mám na 3 roky :slight_smile: my jsme obešli zákon víš?? manžel šel na 1 den na mateřskou :slight_smile:je to na dlouhé povídání,,a taky úřadování ale pohoda... jde to:slight_smile: takže já jsem na 3 roky.
3. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka je to jinak než píšeš.. více složitější.... a nemůžeš si vybrat pokud nemáš zaměstnavatele...
3. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek