• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 no, to sestře taky poradili, ale až když tam přišla s tím rozkodnutím, které jim podlali 4.4 s platností od 1.4. tak už se nedalo nic dělat :angry: . Ale hlavně, že se jich na to na podzim ptala.
3. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 aha :frowning2: jeje..tak to je opravdu na prd... když sem si to vyřizovala já tak otom nikdo moc nevěděl právě..dopídila jsme se sama s pomocí tety teda..ta dělá na těchlech úřadech :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda vy toho naklábosíte...já nemám vůbec čas vás dočíst tak vás beru jen tak letecky...

jináč ted je u nás tichá domácnost a asi ještě dlouho bude...takže ani nemám náladu...sakra ty chlapi jsou takový sv....

srazík by byl fajn ale pochybuju že to tento týden dopadne ven...odložíme to na jindy né?A co ta kavárna ještě to tam je zavřeny???Co tam dělají?Nevíte?

fotečky máte krásný...

my dnes cestovaly do N.M.n.M. byla jsem tam na kontrole a jely jsme hned domů páč to počasí děs běs dokonce i chumelilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: no co nás ještě čeká...a to tenkto víken je u nás pout.... :unamused: tak snad do pátku to bude už vypršený... :wink:

3. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 držím pěstičky, aby se to mezi vámi co nejdřív urovnalo :slight_smile: ... je mi líto, že máte ale trbalíky, snad se to do pátku urovná a na pouť u vás zas vysvitne sluníčko :slight_smile: :hearts:

taky máme v Jamném pouť...takže v sobotu budu zas jen píct a píct..jelikož, jsme byla zas tím pověřena :grinning: :dizzy_face: ale tentokrát se musí zapojit i další jako je segra a teta ..jelikož sama bych tolik toho neupekla :dizzy_face:
3. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to koukám, kolik jsem toho zase prošvihla. Pokouším se vše dočíst, když je venku tak škaredě. Michálek teď na chvilku usnul, tak toho musím využít. Se srazem to vypadá bledě co? Gabčo taky by mě zajímala ta strava, až se potkáme, určitě budu zvědavá neva?
3. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 děkujeme.:slight_smile:
3. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda seš dobrá s tou zumbou :wink:
@lucifirek teda 8 zoubek jste borci teda :wink: náš se nejen staví u nábytku ale i podel něj chodí no sranda to už nebude :grinning:
ad srazík čekám jak se vyjádříte at si zařídím auto
3. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 držím palce at se to u vás uklidní :wink:
3. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 taky držím pěsti, ať se domácnost rozmluví
3. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahoj Lucí, dlouho ses tu neukázala, tak jak jste dopadli u mudry? Jinak teda šikulka, takhle už se staví, tý jo to je mazec.a te yzoubky taky, my furt nic. :wink:
3. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci: taky gratulace :slight_smile: my dnes měli jít k dr., ale je nemocná, takže míry v 10ti měs. nemáme...co vy?
@monaberuska1 ty bys chtěla být nákupčí? fakt by tě to bavilo? ono asi zálaží kde...já byla referent nákupu v zahraniční firmě v jihlavě a teda docela mazec, člověk musí být nátura, lidi zmáčknout a být prostě tvrdej, dobrej jazyk nemluvě...ted už bych se s mojí aji po těch letech asi nemohla vrátit, člověk snad všechno zapomne :angry:

holky, tento týden asi padá že?
3. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 neva :slight_smile: :wink: nejsem sice výživový poradce a odborník, ale ráda poklábosím :slight_smile:

3. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jéé moni, tys to takhle hezky obešla jo? ale to je sakra papírovaní a správa sociální atd...to ste si dali, ale stojí to za to vid? jen když to jde, tak je zákon potřeba taky obejít :wink: já to taky znám, švagrová dělala na sociálce a poradila mi to, kdysi tady pro jednu holčinu na mk, měla stejný problém... já jsem sice osvč, u lightingu zaměstnaná už nejsem, ale vyšlo mi to, že jsem to obcházet nepotřebovala, tak to bylo fajn, jinak jsme se na to taky chystali :wink:

3. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jé vám taky gratulka k 10měsícům
3. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, snad se k vám můžu připojit, i když bydlíme trošku dál od Žďáru... Mamči, za jak dlouho vám prcci začali lézt po kolínkách po houpání se? Náš mrňous má 9 měsíců a už 8 týdnů se houpe na kolínkách, ale nějak mu to dopředu nejde, vždycky sebou buchne na bříško... :grinning:
3. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 děkujeme, zuzanka je vevstejný den jako kubíček :slight_smile:

3. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau Ahojky :slight_smile: náš začal lozit v 7měsících ted chodí okolo nábytku ale ono je to u každého jinak nesrovnávala bych
3. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau ahoj, jak píše antama123 nemůžeš srovnávat, někomu to trvá déle než začne lézt někomu zas dělá problémy vstávání, ale naučí se to vždycky. Za chvíli budeš vzpomínat na doby, kdys ho mohla položit a nikam ti neutekl
3. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau vítám Tě mezi námi. Tomík začal lézt v 7 měsíci, za týden se postavil, obcházel kolem nábytku a přestal lézt. Užívej si,že neleze, nemusíš ho nikde nahánět. Podle tabulek se nemůžeš řídit, každé dítě je jiné.
Holky v pondělí jdeme na nastřelení naušnic, budem něco k tomu potřebovat a jak jste ošetřovali po nastřelení.
3. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka tak to přeju pevné nervi. Po nastřelení jsme týden lihovali a pak až vyměníš ty nastřelené za zlaté, tak znova týden. Jinak kromě lihu a peněz nic. Nelinka křičela jen u značení, protože jsem jí chytla hlavičku, ale nastřelení snad ani necítila
3. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka tak my jsme teda nic nelihovali. Normálně nám to nastřelili a nějak jsme se o to nestarali.
3. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ten srazik asi odložíme že počkáme na lepší počasí souhlasite???
@peta86 No já bych to uvítala, přece jen je to pomalu celodenní výlet :grinning:
3. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@lucifirek Gratulace k 10ti měsícům :grinning:
3. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau ahoj :slight_smile: :slight_smile: nám to trvalotak 14dní pořád péroval a potom najednou z ničeho nic začal lezt :slight_smile: :slight_smile: a ted je to už mazec :slight_smile: :slight_smile: lítá jako blázen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to nám říkal doktor, ale při výměně naušniček ( podědila po mě) se jí zanítilo jedno a asi za měsíc druhé, ale teď už dobrý. Prý to mohlo být i tím, že dětské naušnice nejsouz tak kvalitního zlata.
3. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨holky, já tu budu za hodinku..tak všem odeíšu.. a co srazík????
3. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 peti: souhlasím :slight_smile:

jo holky, za chvilku drobci budou slavit rok :dizzy_face: letí to :frowning2:

jdu chrnět, dobrou....
3. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Já ti odepíšu na vše jen ted mám ruce špinavé....prosím ty jsi ještě vzhůru,,asi sraz neplatí že?? nedočetla jsem
3. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek