• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
tak jsem konečně dostala k pc.
gabi: Maťulda usíná v kočárku docela často, ale je pravda, že ho tam dávám, když už je takovej unavenej. Ale musím říct, že taky občas hodně říve :angry: - a na to mi docela pomáhá, když si ho dám do babyvaku anebo chovat a chovat - no to je rada, co
A co aftíky? Funguje fialová vodička nebo poradili v lékarně něco jiného?

No trošinku jsem uklidila - hlavně jsem vytřela podlahu, aby jsem se po ní mohli plazit :grinning:. A potom jsem chvilku účtovala,

kijo: Tak to je dobře, že se mají rádi, ale oni labradoři jsou takový hodný :slight_smile: . A kolik mu je?
My máme rotvíka, ale ten je venku v boudě, takže se s Maťuldou nějak moc nekámouší, ale to se myslím zlepší, až bude Maťulda větší a bude si s ním moc hrát.
Jinak my předěláváme baráček, je to docela šílený, ještě je před náma hodně práce, ale až to bude tak to bude docela havaj :sunglasses: .
30. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě jednou díky za radu, už chrní a jako fialovej upír :grinning: :grinning: :grinning:
zuma: to jsem “ráda“, že neřveme jediný :slight_smile: včera jsem šla z města a až od náměstí na prumku hysterickej řev, až se lidi otáčeli, si vždycky přijdu hrozně, ale přece ho nevytáhnu apak to bude vyžadovat furt že? :wink:
a jak vám bobíci spinkají v noci? já dnes byla na té akupunk. a homeopat. skrz ekzém a alergii a dr. mi dala na vojtu nějaká homeopat. na spaní, že 100% zabírají, zítra vyzvednu, tak napíšu, ale nevím, moc tomu teda nevěřím :sweat_smile:
30. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: to známk, taky mi takhle řve a úplně nejhorší jak ty lidi koukají - hlavně ty starší - a to si člověk připadá jako úplně nějaká hrozná máma, která si takhle vyrazí do městě a nechá dítě řvát.

no poslední dobou jsou ty noci docela dobrý,už třeba v osmí spí a tak 3x se vzbudí na jídlo a hned usne. Ale občas ho to chytne a to jde spát až o půl noci a potom se co hodinu budí, ale to naštěstí jednou začas.
A jak to máte vy?

A co ta akupunk. pomáhátou?
30. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé gabi ještě jsem se chtěla, vy bydlíte na průmce? Jsem se dívala na foto a manžela jako by od vidění znám, nebydlel na libušíně
30. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu našemu byl v červnu rok,jak jsem psala,puberťák hrozný.Ale už se celkem klidní,ví,že na malou musí opatrně,i když někdy je fakt divoký a mám strach,ale zatím se nic nestalo,to by taky viděl,já se s ním nemazlím :slight_smile: Mám v albu nějakou fotku,myslím.

No,malá teď usíná před 20. a budí se jak kdy,dříve spala tak do 5,teď už někdy kolem půlnoci,někdy ve 2...ale naštěstí hned zase usne a spí tak do 6,pak si zase cucne a tak do 7 se ještě válí.Ale dneska nechtěla kaši,asi byla už moc unavená,nakojit taky ne,tak jsem zvědavá v kolik se bude hlásit.

Gabi:tak to musíš vyzkoušet a pak napsat,jak ty kapky zabraly,jinak je budu chtít taky

:grinning: Ale abychom pak neměly všechny děti nějak zdrogované :grinning: :grinning: :grinning:

No,nic,musím zajít ještě s Kubou(hafanem) a pak jdu chrupkat,jsem nějaká zmožená dneska.Tak zítra ahoj :slight_smile:
30. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuma: nene manžel je z bezručky. a jojo bydlíme na prumce u toho obchůdku :slight_smile: s tim spinkáním to máš dobrý, to poslední dobou u nás jede práve po hodině a i po půl, děs! včera ale po 3hod. to byla paráda :slight_smile: před chvilkou se probudil, tak jsem ho vzala na gym balona chrápe, jdu taky, než si to rozmyslí a bude ráno :grinning:
homeopatika a akupunktura asi zabírá, ještě nevím, mám jehličku v uchu, už druhou odedneška a hrozně mi to reaguje a pobolívá, ale to je prej dobře, že to funguje, zatím musím zaklepat, že ekzém nemám, před rokem už jsem pořádně trpěla :frowning2: na to spaní napíšu, ale asi to jsou tabletky, rozpouštějí se prej ve vodičce pro mimí... no dám vědět . jdu chrnět, manža si žádá pc , tak do brou a hlavně klidnou noc papa
30. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo: No jo tak to je ještě Kuba ještě mladej, našemu už je sedm, ale chová se taky pořád jako tele :grinning:

taky jdu do hajan

Přeji všem dobrou a klidnou noc :wink:
30. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to jsem ráda, že se to tu opět rozjelo, Gabča už se mi ozvala, tak bych se ráda připojila ještě do diskuze, jestli to nevadí? :slight_smile: Kijo: Koukala jsem na fotečky - je hezký jak se Kuba snáší s malou, taky máme pesana - je mu rok a 2 měsíce a je to hrozný trdlo, musím ty svoje kluky pořád hlídat, Mates - pes , by si z malýho klidně udělal lehátko, sice ho má rád, ale je to fakl oslík.
1. říj 2008 v 06:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jak to je s měřením teploty v konečníčku? Pořád se odečítá toho 0,7 stupně nebo kolik to bylo? Teď jsem Tadíka měřila, zdál se mi nějakej teplej a červenej, naměřili jsme 37,1. Nebylo by to nějak extra hrozný ani kdyby se už neodečítalo nic, ale ptám se jen tak pro jistotu. Teď řádí všechno možný, půlka Žďáru je nachlazená, do toho tady teď začala řádit ta žloutenka, člověk by se z toho po...l. Člověk má o drobka strach..
1. říj 2008 v 06:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko, tak Mates teď na chvilku usnu. Jako noc byla úžasná - o půl dvanácté se vzbudil a do dvou řádil jako divej, no prostě super.

criter: Dr. mi říkal, že se odčítá 0,5 stupně. A co máte za pesana?
Jako náš Perun (pes) - hrozně žárlil a když jsem se vrátila z porodnice, tak se mnou asi tři dny vůbec nekamarádil a ani salámem jsem ho neuplatila :angry:

To máš pravdu, že ta rýma je všude a na žloutenku radši ani nemyslím.
1. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

criterska:Koukám,že máme stejně staré děti.Kdy se Tadeášek narodil?A co máte za hafana?
S tou teplotou je to tak,že se v konečníku odečítá 0,5 st..takže když měl ráno 37,1 ,tak měl vlastně 36,6,takže super. :wink:
1. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky, já myslela 0,7 ale to je skoro to stejné. Takže paráda :grinning:
Zuma: To jsi chudák - Tadeášek většinou naštěstí spí skoro celou noc, už jsem si na to zase zvykla, takže kdyby teď v noci začal řádit, asi bych přes den byla úplně K.O. Máme mopsa, je malej, ale 10ti kg, takže ho musím taky stejně hlídat, je divokej jako prase :grinning: i když na to nevypadá. Předtím jsme měli labíka a oproti Matesovi byl zlatíčko a kliďas..
Kijo: Táďa se narodil 26.2., takže jsme se musely určitě v porodnici potkat, akorát o tom nevím.. :grinning: Já rodila v út a Ty v pá, takže určitě jo, šli jsme domů až v po.
1. říj 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že byyyyyyyy?A rodilas ve Městě,jo?Škoda,že nemáš fotečky,třeba bych tě poznala.
Mopsíci se mi líbí,moje segra má franc.buldočka-Bobinu,to je taky taková koza střelená :slight_smile: Pořád prská a chce se mazlit.Buď ráda za 10kg,Kuba měl naposledy 35kg,teď počítám že to bude tak 37 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, rodila jsem ve Městě, takže jsme se musely potkat, na kolikátce jste ležely? My na 310, to bylo hned vedle novorozeneckého, fotečky zatím nemám - chybí mi káblík k foťáku - snad bude o víkendu, takže hned pak je sem hodím. Jo, mopsíci jsou krásní, ale v mládí pěkní divočáci a ničitelé, už jsem si s ním užila svoje ještě v těhotenství, máme ho od 10. září 2007, 3. září 07 nám zemřel náš labrador Arnošt, tak mi bylo hrozně smutno a chtěla jsem něco menšího - vybrali jsme jeho.. Kuba bude mít určitě ještě víc, uvidíš :grinning: Náš Arny měl v dospělosti 47 kg, byl teda hodně velikej a pak když nám onemocněl to bylo peklo, ke konci nemohl chodit a to jsem se zařekla, že už takhle velkýho a těžkýho pejska nechci, i když labíci jsou krásní a moc jsem ho měla ráda, je to taky něco úplně jiného než malé rasy, myslím tím, že jsou to opravdoví psi, byla jsem s ním třeba sama doma a nemohla ho utáhnout, k tomu už jsem byla těhotná, bylo to dost smutný...Váš Kubík je hezoučkej, Arny byl světlej.
1. říj 2008 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ležely na 318,teda pokud si dobře pamatuju. :sweat_smile: Tak pak sem nějaké fotky určiě hoď,ať kouknem na Tadíka :slight_smile: My jsme si Kubu pořídili v červenci 2007,na začátku prázdnin my taky zemřel pejsek-jezevčík,byl už moc nemocný,museli jsme ho nechat utratit.Ale to bylo ještě u mamky v Orlové,než jsem se stěhovala do Města za manželem.A ještě tam jsme si pořídili Kubíka,měl jen 4 týdny,taková hnědá koule to byla.Chviku byl s náma v Orlové a pak jsme se stěhovali. :slight_smile: Ale ten váš byl teda pořádný macek,to si nedokážu představit.Mám problém ho utáhnout teď,když vidí psa,tak konec.Ale chce to tvrdě hned od začátku,nějaké plácnurí přes zadek fakt nepomůže.Chodili jsme s ním k psovodovi policajtovi(dělali tady cvičení) a ten říkal,že se musí tvrdě a jinak to fakt nejde s takovým obrem.Navíc manžel je pořád pracovně pryč,tak je to většinou na mě.Ale dneska přijede na noc domů,tak bude venčit :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jste pořád v poho, náš pes má 60 kg :sweat_smile: Co tady je to dobrý ho vypustím ven a je klid, ale horší to bylo když jsme bydleli v ZR, to jsem měla co dělat abych ho udržela, páč on trošinku nesnáží psi a kočky, no byla to fakt sranda. A to si na mě musel ještě ke všemu zvykat, páč já jsem s ním od jeho roku a půl.

No nic jdu, přišla návštěva - tak se jí jdu věnovat :unamused:
1. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme byly na přesně opačné straně chodby.. :slight_smile: Ale ani podle fotek si Tě nevybavuju, no, možná to je tím, že jsem byla tak zdrchaná a vyplesklá, že jsem byla ráda, že jsme OK a víc jsem tak nějak ani nevnímala..To jsem zvědavá jestli nás poznáš Ty.. :grinning: Arny byl divoch do toho roku, pak už se to s ním dalo, zemřel ve3,5 bylo mi to strašně líto, to už byl i klidnej, k malýmu by byl akorát, zato Mates je torpédo, to jsem vůbec netušila, takže každé dopo chodíme na dlouhé vycházky - skoro ještě delší než s Arnoštem - abych ho utahala, ale stejně to nepomáhá :slight_smile: Taky chodíš s Kubou a kočárkem? Jak to zvládáš? Já taky Matese ráda přehrávám na přítele, ať si ho venčí, když je doma, naštěstí střídá ranní a odpolední, takže je doma každý den, i tak toho mám plný zuby, s Matesem se musí chodit nejdýl po 5 hod, takhle blbě jsem si ho naučila.. :frowning2: Ale Tadík ho má strašně moc rád, už teď je to vidět, až budou fotečky, tak uvidíš sama.. :slight_smile:
1. říj 2008 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuma: To je fakt, rotvíci jsou pořádní, ale nádherní, já bych si teda na takovýho psa netroufla, občas jsem měla co dělat s labíkem. Rotvajlera měli sousedi, ale opravdu perfektně vycvičenýho, takže jsem jim ho dřív venčívala, poslouchal na slovo i mě, byl zlatej.. Ty máš fakt výhodu v tom, že ho můžeš vypustit na zahradu, my bydlíme v bytě, takže jednou jdu ven s oběma klukama společně, na vycházku a podruhé - po těch cca 4 hod - sama s Matesem - většinou malej spinká - vždy max. tak 20 min, takže dáváme 10min okruh a domů, ale někdy je vzhůru, tak vybíhám se psem jen okolo baráku a za 5 min jsme zpět, ale stejně to nemám ráda, mám o Tadíka strach..Návštěva- tak si to pěkně užijte :wink:
1. říj 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já venčím většinou,když malá usne nebo ji dám do kočárku a vyběhnu s ním jen vyčůrat.Někdy ho vzmu i s kočárem,ale dost tahá,takže je to na prd.To vám umřel ve 3,5?Tak brzo?My se snažíme Kubu taky utahat,když je manža doma,jdeme někam do lesa,to je pak úplně mrtvý,ale za dvě hoďky by už chtěla zase dělat blbosti.Má energie na rozdávání. :sweat_smile:

Zuma:60?Tak to bych asi nedala!
1. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teď obědvali a za chvíli asi taky vyrazíme ven, trochu se tam zlepšilo počasí, i když stejně nicmoc to není. Arny umřel ve 3,5 měl rakovinu, byl na operaci, pak se to na chvíli zlepšilo, tak na měsíc, ale pak to udeřilo znovu a mnohem hůř, ke konci měl asi 25kg, ani nebudu popisovat jak vypadal, byla to hrůza.
Kijo: A co Karolínka? Co už umí? Hačá, leze? Tadík nic, línej chlap :slight_smile:
1. říj 2008 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky po obědě a za chvilku asi půjdeme spinkat a pak na návštěvu.
S pejskem jste si museli užít svoje,musel se trápit,chudáček.

Karolínka ještě neleze,sice se snaží zvedat zadeček,když leží na bříšku,ale moc se jí to nedaří.Já ji posazovat nechci,počkáme,až si sedne sama z lezení.Ale uvidíme,jak to půjde.My ještě namáme ani zub,tak nevím,kdo je tady lenivý :grinning:
1. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
criter: chudinak pejsek :frowning2: - ten musel trpět

kijo: my taky ještě nemám zub :wink: a zatím to asi ani nevypadá, že nějaký bude

Holky měla bych dotaz ohledně příkrmů - kupujete je nebo vyrábíte doma?
1. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme po procházce, na chvíli se udělalo docela hezky, tak jsem sbalia oba kluky a šli jsme naproti taťkovi, vracel se z práce.. Teď už to tam zase nijak extra nevypadá. Taky čekáme návštěvu, prababičku a dědu, dostaneme prý dvoje dupajdičky :slight_smile: Se zoubkama se netrapte, nám vylezl první asi před 14 dny a klube se další - pak už to jde rychle :slight_smile: Zato kojení teď stojí za to, když už nemá takovej hlad, tak pěkně kouše, lump :slight_smile:
Kijo: tak to jsou na tom ty naše dětičky stejně, Tadík se jen točí na bříško a zpět na zádíčka, když je na bříšku, tak zvedá zadeček, ale lézt mu zatím nejde. Ale ty sudy válí perfektně, projede tak půl pokoje :grinning: Taky neposazujeme, jenom při papání ho dávám do židličky, ale to je tak max. na 20min.
Zuma: příkrmy vyrábím doma - teda masozeleninové, četla jsem co za humusy dávají do Hippek a dalších výrobků, jenže zase kam různý éčka atd. nedávají, dneska je to všude, takže tu Hippku kupuju tak 2x do měsíce, pro zpestření. Ovocné přesnídávky kupuju, Sunárek a Hami - měly by být bez přídavku cukru a soli, ale nevím nevím, jestli jim má člověk věřit.. :angry: Jinak už od 7. měsíce dávám jogurtík a banán a strouháme jablíčko, takže každý den nekrmím přesnídávkou kupovanou..
1. říj 2008 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu vás zatím jen pozdravit a až bude chvilka času, tak vás dočíst... ted jsme přijeli z brna a doma bordýlek a vojtík si vyžaduje pozornost.
1. říj 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byly na návštěvě,malá teď dospává v postýlce.Já taky vařím doma,kupuju jen brokolici ve skleničce a tu vždycky do něčeho přimíchám.Ovoce ještě nedávám,ale příští týden začnu,ale budu to ze začátku taky dusit,mám strach,když měla malá ekzém,aby se neosypala.Později budu dávat čerstvé a střídat to s kupovanýma přesnídávkama.Taky mám nějaké udělané doma od mojí mamky.

Teď budu čekat na manžela,má dneska přijet.Uvařeno mám,jen těstoviny ještě,tak může taťka přijet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabčo - co v Brně? My jsme přebalení, napapaní a spokojení, Tadík si teď hraje vedle mě na zemi se svýma klíčkama.. :slight_smile:
Kijo: A co vaříš manžovi dobrýho? Já dneska dělala jen těstoviny se salsou, takže dost rychlovka.. A stavovala se skorotchyně, donesla květákovou polívku a uzený maso - ale já nic takovýho nejím - držím dietu, jde to ale ztuha.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nic moc.Vepřové masíčko se žampionama a smetanou,takovou omajdu na ty těstoviny.

Dietu?tak to bych asi nezvládla.Já potřebuju denně něco sladkého.A nejlépe aspoň 3x :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,to znám.My jak odněkud přijedeme,tak to je maras,než všechno vybalíme a uklidíme-hrůza... :unamused:
1. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic moc? To zní náhodou krásně..I když mně teď zní krásně všechno.. :grinning: To určitě uděláš manželovi radost.
Nojo, Ty dietu držet nemusíš, jsi hubeňoučka, já nevím jak to děláte (myslím vás všechny - hubeňourky), já mezi vás bohužel fakt nepatřím, donedávna jsem teda jedla normálně, kvůli kojení, ale od Táďova 6 měsíce jsem si řekla, že už se sebou musím fakt začít něco dělat, tak aspoň už tak nežeru - jinak se to nazvat nedá. A když mám štěstí, tak jdu jednou za 14 dní do bazénu, to je vše co pro to dělám, takže výsledek si dovedete samy představit.. :unamused:
1. říj 2008 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že trochu přeháníš a určitě to nebude tak horké.

Je pravda,že u mě to šlo dolů samo,asi kojením,nevím.Před otěhotněním jsem měla 59 a teď už mám 57.A to se nějak zvlášť nehýbu,necvičím a žeru sladké pořád.Ale já jsem to tak měla vždycky. :wink:
1. říj 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek