• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ségra, máš něco v IP :slight_smile:
30. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, pčeji vám krásný advent :slight_smile:
30. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
*přeji :grinning:
30. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak je? My dnes šílená noc, byli jsme vzhůru snad 9x, určo zub, ráno jsem to nevydržela a dala mu Nurofen, i když jsme pauzu dlouhou taky moc neměli..Celkově je dnes takové zlobidlo..Tátu jsme měli celé dopoledne na bowlingovém turnaji, přišel až okolo 12 hod, chtěla jsem mu udělat radost, tak jsem dělala obalovaný květák - to jsem si naběhla, s protivným prckem se vaří dost blbě.. :slight_smile: Jinak mám novinku - DOMČA je na světě - narodil se dnes ve 14:40, 3,2 kg a 49 cm..Chudák Radunka mi ještě tak v jednu psala, že to vůbec nevypadá, dostávala druhou tbl, ve tři jí měli píchat vodu a kdyby nic, měla už naplánovaného císaře - malý nesestupoval..A najednou mi došla zprávička, že se narodil.. :grinning: Takže fofr.. :grinning: To jsem ráda, že už to mají oba za sebou a jsou v pořádku..Nějaký den se na ně chci zajet podívat..

Renkam - taky přejeme krásný advent..

Gabi - bačkůrky krásný, fotečky též, Vojtíšek je šikulka, čertíci mu opravdu koukají z očí.. :wink: A už vím tu prodejnu kde jste nakupovali, takže díky, pak tam taky zajdeme..

Kijo - no nádherný fotky, Karolínka je fakt jako manekýnka :grinning: Ty pózy.. :grinning: A Kuba je dobrej, že si nechá vše líbit..To nevím jestli by ten náš původní labrador byl taky takovej dobrák..
30. lis 2008 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé,takže další miminko :grinning: :grinning: :grinning: To je dobře,že jsou v pořádku,určitě pozdravuj,až tam půjdeš :slight_smile:
30. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kijo - díky, budu..Pojedu tam až ve st, nechci se tam cpát, když teď bude jezdit rodina..Já mám dnes tak šílené bolesti zad, že bych řvala, no hrůza, takže pomalu vypínám PC, pak nakojím toho našeho protivku a v šest budeme koupat- doufám, že brzy usne, potřebuju si lehnout jako sůl..Ach jo..Tak dobrou :grinning:
30. lis 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jíto: super zprávy! až s ní budeš mluvit, takže moc gratulujeme a pozdravuj :wink: a vem i foták, at vidíme, jak bobíček vypadá :slight_smile:a z té noci si nic nedělej, já jsem živej dudel, v noci nakojím, položím a řev a když ne hned tak do 5min., tak abych se aspoň trochu vyspala, tak ho nechávám dudat :sweat_smile: :unamused: a doma mi přes den opět zase nechce spát hajdalák malej :angry: se zádama se drž, máš nějakou tu mast na úlevu a bolest? hele mě taky od včera chytaj, ale nic hrozného, chudáku, musíš trpět, to máme z těch našich “malinkatých hubených mimíneček“ :grinning:

kijo: no tak malá nádhera, to je fakt manekýnka, pózuje pěkně :dizzy_face: :wink:

jo, vojta je pěknej zloduch, dnes mě po koupání při utírání počůral ruku - zrovna, když jsem ho dole mazala rybilkou a šíleně se u toho škodolibě tlemil, to jsme s mirkem čuměli a nechápali, že by měl z toho rozum :grinning: já myslela, že ho přerazím, furt se mi točil na záda a když jsem ho přinutila ležet na zádech, tak jak za třest toto :grinning: :grinning: :grinning:

jinak taky krásný advent, my už od 17hod. pálíme první svíčku :slight_smile: to z ní za chvilku nic nebude a čtyři asi najednou hořet nebudou :grinning: :sweat_smile:
30. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jsem taky ze Žďáru, mám sice holčičku teprve dvou měsíční, ale myslím že bych se mphla přidat :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky a taky vladusko101 :slight_smile: Určitě se přidat můžeš,budeme jen rády.A já jsem ráda,že nejsme s Karolínkou samotné holky mezi tolika chlapy :grinning: :grinning: :grinning: Jak se Tvoje holčička jmenuje?A jak vám to jde?

My jsme byly ráno s Karolínkou ve městě něco nakoupit,teď ji vařím oběd-telecí masíčko s bramborem a cuketou a troškou těstovin,tak snad bude chutnat :slight_smile: Nám dělám kuřecí stehna s rýží.Taťku máme doma,teď budou pracovat tady ve Městě,tak jsem ráda,že nebudeme samy.A Karolínka určitě taky,protože tatínek je miláček :grinning: Když slyší,že přišel domů,tak se plazí mu naproti a výská u toho.Už hezky pozná maminku,tatínka i Kubu.Stačí říct-dej kubovi-a už se na něho kouká a natahuje ručičku.Je zlatá.A krásně si sama sedá,už to není polosed,ale opravdový sed
:grinning:
1. pro 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kijo nám budou zítra teprve 2 měsíce a jmenuje se Verunka jinak nám to jde dobře je to naše zlatíčko a sluníčko :slight_smile: je strašně hodńoučká ale když si představím co nás čeká co tady holky píšou, ach ty zoubky :cry: jinak jsem teď dovařila a chystáme se ven.
1. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni.
Holky, ráda bych se přidala k vám - řekla mi o téhle diskuzi Kristina (kija). Jsem její kámoška (doufám :wink: taky z Novýho Města. My se občas navštěvujem. Děti mám 2. Jednoho už puberťáka a menší má rok a půl. Vezmete nás do party?
1. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,Haniiii :grinning: :grinning: :grinning: To víš,že Tě bereme,všemi 10 :grinning: A co jinak?Jak se máte?My jsme teď byli 2 týdny v Orlové u mamky,tak jsem ani nepsala.
1. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
vladusko:to je sladké...2 měsíce,to už si ani nepamatuju :slight_smile: My máme 9.Karolínka vůbec neposedí,furt se někde plazí,musíme ji hlídat...A bude hůř :wink:
1. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: a vítám nové tváře, to je fajn, že se nám to tady hromadí :slight_smile: :slight_smile:
vladusko: to je krásný 2 měsíce :slight_smile: a odkud přesně ze zr jsi?

jinak my byli venku a čučíme na pc na bořka, aspoň vám můžu psát :slight_smile: jinak noc děsná, jako vždy :unamused:
1. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hanaj: koukám, že máš taky Vojtíka :slight_smile: :wink: a jak zvládáš pubertu? :wink:
Kijo: my se o ně celé dny staráme... a jak přijde tatínek, tak jančí štěstím a nás neznají, zlobidla vid? :grinning: :wink:
1. pro 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi,přesně tak :slight_smile: Ale je to hezké,pozorovat ji,jak má radost,že je taťka doma :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sladký to je, ale když vidím jak my roste před očima, probírám se hadříkama, právě ji přebírám hadříky co ji jsou už malé, a je to neuvěřitelné, když jsme přijely z porodnice tak ji to bylo ještě velký a najednou nějak rychle my to dítě roste. :unamused:
gaba3:bydlím na Haškový u nádraží a ty jsi odkud?
1. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jeden den tady člověk není a přibudou hned dvě nové mamči s mimčama, super :grinning: :slight_smile: :wink:

Gabi - nic si z toho nedělej, my noc taky strašná, vstáváme pořád a jak říkáš, taky mám občas pocit, že jsem živej dudlík, když chci, aby Tadík usnul, tak ho dám na prso a čekám tak půl hodinky, teď i víc, pak ho dám do postýlky, zhasnu, lehnu si a když začnu usínat, znovu řev a vše je nanovo.. :frowning2: Taky jsme se byli dnes venčit, vzali jsme to okolo cukrárny, takže to byla taková sladká procházka.. :grinning: Nechcete zítra vyrazit společně, když by bylo trochu ucházející počasí?

Jinak jsem zjistila, že Tadeášek je pěkná potvůrka, dnes se asi 3x doplazil kus dopředu pro hračku, ale je to prostě lenoch, radši válí sudy, hrůza, jaký umí hrát divadýlko..Taky často říve, když odejdu z místnosti nebo se od něj jen vzdálím, teď je to samá mamamamama, až si říkám, že jsem byla tele, když jsem se těšila, až to začne říkat :grinning: Teď mě z toho někdy až bolí hlava :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: K tomu dnes máme škytakvovej den - taky to tak někdy mívají vaše dětičky? Prostě od rána mívá skoro po každém jídle nebo i mezi jídly škytavku, třeba 5 - 6x za den, tak jednou měsíčně, když byl menší míval to častěji..Už vypil skoro 150 ml vody a nic, tak snad to brzy přejde samo..A jak píšete, tátu vítá taky, když se vrací z práce, tak už kouká na dveře a směje se.. :slight_smile: A psa taktéž miluje, v tom jsou všechny děti asi stejné, máme výhodu, že s ním vyrůstá od narození, chci aby měl rád všechna zvířata..

Kijo - jsem ráda, že máte taťku doma, kór teď v zimě to bude fajn, jak se brzy stmívá, tak na mě leze blbá nálada, fakt Tě obdivuju, jak to vše krásně zvládáš, k tomu velkýho hafana, jsi šikovná..Já dnes vařila čočku s pórkem a vaječým žloutkem, blivajz roku, nevěřila jsem, že to bude malej baštit a měla jsi ho vidět, jak mu to jelo, neuvěřitelný... :grinning:

Vladuska - ahojky, taky už si ani nepamatuju, jaký to bylo, když byl Tadík 2měsíční, máš pravdu, strašně to letí, rostou tak rychle..Taky jsem tuhle třídila hadříčky, když jsem viděla tu vel.56, tak jsem nevěřila, že to kdy nosil.. :grinning: Jinak my bydlíme na Purkyňovce - to je přesně druhý konec Žďáru :sweat_smile:

Hanai - ahojky, jsme moc rádi, že tu máme maminku se starším prckem, můžeš předávat rady a zkušenosti :wink: A co puberta u druhého synka? Já mám ségru - 17 a té se stále drží.. :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
critersko:moc ti děkuju,ono je to tak hezké,když Ti tohle někdo napíše,jako,že jsem šikovná.A to mě znáš jen přes net.Jsi mi udělala radost,neslýchám to často :angry:
1. pro 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
To já taky ne, chlapi to neocení, to víš.. :slight_smile: A nemáš zač, protože je to pravda.. :wink: A někdy si musíme dát všechny ten sraz, ať se poznáme i osobně.
1. pro 2008 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jéé no holky, vy se tady chválíte, teda :slight_smile: ale je to potřeba, ono to vážně potěší, nechápu, jak stíháte vařit, to já ani náhodou, díkybohu, že si chodíme pro obídek :grinning:

jíto: to je děs s tím spaním vid? mě už asi dojde trpělivost a nechám ho řvát, dnes mi bylo tak špatně, že jsem se únavou a slabostí klepala, jsem nemohla ani vojtíka nosit a do toho mě nehorázně chytají záda :unamused: snad už ta naše drobátka budou lepší vid?třeba dostaneme vánoční dáreček, to by bylo fajn, celou noc spát :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: tádík je šikulka, říká mama super :slight_smile: a koukejme na něj, že umí lézt a vojtík chce taky, abych s ním byla a hrála si, jsou to mamánci :slight_smile:

vojta ted jezdí s tou krabicí na hračky po obýváku, nevím, na co jsme kupovali k vánocům to chodítko za tolik peněz, kdy může před sebou tlačit krabici :grinning: jinak už kolem postýlky chodíme, to mám radost, ale chodí i kolem nábytku (ale jen pár krůčků) a dojde na konec stolu a šup na hubu brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vladuska: a počkej za pár měsíců, jak rychle rostou :wink: ale bude to jen lepší, nejsou to už pak ležáčci, ale i pěkný čísla :wink: :wink: jinak já jsem ZR4 - u prumky....

no neuděláme nějakej předvánoční sraz hm???
1. pro 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo holky, pokud nechávát občas prcky koukat na tv či pc, tak zkuste toto, vojta to zbožnuje, tlemí se a já mám chvilku klid :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=3IWKhYQarJU
http://www.youtube.com/watch?v=ghnqGSde5VI
1. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi - ježiši, to jsi chudák, tak to jsem se asi ještě nikdy neklepala z únavy, ale pokud je Vojtíšek na noční vstávání ještě horší než Tadík, vyžaduje celodenní pozornost a ještě k tomu pomalu už chodí, tak věřím, že se nezastavíš ani na chvilinku..To dokud se drží na zemi je výhoda, člověk nemusí přeci jenom tolik hlídat a koukat v jednom kuse, i když je to taky záběř..Já jsem říkala, že asi nebudu kupovat malýmu žádný hračky, stejně má největší radost z toho, co není určený pro něj a taky si s tím nejvíc vyhraje, když si má vybrat, tak hračku zahodí..Dnes si hrál s Bepanthenem, vybalil ho i z krabčky, čte mi časopisy, pořád děsně chce klíč od dveří z našeho pokoje, ale když mu ho půjčím, tak s ním hned jde do pusy, takže jsem mu ho sebrala a řev, pořád tahá šňůru od lednice, hrůza.. :slight_smile: A s tím chodítkem to je teda sranda.. :slight_smile: Tak bude pak fungoat jako odražedlo, na to je krabice moc široká a nemá řidítka.. :grinning: A dnes jsem četla názor psychologa, nejlepší pro dětï jsou prý Teletubbies, to by člověk neřekl, taková kravina hnusná..A já jsem to vzdala, občas ho nechávám koukat, jinak by člověk nic neudělal..
1. pro 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, holky, já musím končit, malej je šíííííleně protivnej, půjdu ho převléct do pyžamka a pak si asi budeme ještě chvíli hrát, na spaní je to brzy a dnes spal výjimečně přes den dohromady 2 hodiny, takže jsem zvědavá, jaká bude noc. Vám přejeme klidnou a pohodovou, ale o tom si asi můžeme nechat jen zdát.. :slight_smile: Tak papa zítra
1. pro 2008 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Gabi,u nás nic moc,asi nebudeme moc na Tv :slight_smile: Šikulky jsme všechny a je jedno,jestli vaříme nebo ne :slight_smile: Srazík by šel,když teď máme taťku doma,tak by nás mohl přivézt a odvézt :slight_smile:
1. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jíto: to u nás je to samé, taky nás nejvíc zajímají věci jako vařečky, dozy, koš na prádlo a šnůry, jo ty jsou nejlepší :grinning: nač kupovat drahé hračky :wink: a s tou krabicí, počkej až ti tádník s ní taky bude jezdit po bytě, to je rachot, kolečka docala jezdí a když jí nemá obracená, tak má co dělat, aby jí stíhal, no fakt sranda :grinning: :grinning: a o teletubbies jsem taky slyšela, přitom je to magořina na zblbnutí :grinning: jinak v noci to mám podobné asi jako ty, ale už nekolik nocí nespím, přes den vozím kočár (když spí) nebo mi chrní na břiše, prostě přes den postýlka ani náhodou a jak furt stojí, tak mám o něj strach a jsem furt u něj, když si představím, co by se mohlo stát a vidím ty pády :frowning2: i když ho musím pochválit, už se naučil dělat kec na zadeček, ale kolikrát se zasní nebo nadchne hračkou nebo se předvádí před tátou a poskakuje jak blázen a pak je to raz dva :sweat_smile: a bylo mi asi i blbě, jak jsem neměla čas se ani najíst a napít, nevím, jestli to znáte, někdy prostě zapomenu :sweat_smile: ale jinak jím jak divá a večer to všechno doháním :grinning:

a my ještě nespíme, spal od 16 do 16:30 a prostě se mu ještě nechce, tak si tam povídá, hlavně, že neřve! kolikrát vám bobani chodí přes den spát na jak dlouho? četla jsem, že by dítě v tomto věku mělo spát max. 2,5hod (přes den), a měly by být 3hod. přestávky, kdy je vzhůru a před nočním spánkem 4hod, prej to zkvalitní noční spaní, tak to chci zkusit! ale my chodíme spát po dvou hodinách vzhůru 3x denně a spí 2x po půl hodce a jedno asi hodku někdy hodku a půl a ty 4 teda plníme před nocí, jen se mi nedaří natáhnout ho po 3hod... pak spí jen půlhodinky a to uspávání je u nás fuška, pokud nejdeme ven :angry:

kijo: tak Karolínka není asi magor do tv jako vojta, vojta na tu písníčku s údivem čumí a směje se a na tu pohádku se řechtá nahlas, hl. když tam jede nějaké z těch aut a mluví, to řve smíchy, blázínek :grinning:

kijo: jakou máš židličku na krmení, nemáš klasiku dřevěnou?
jejda, zase to nějak přeháním :sweat_smile: tak už radši dost... jíto dobrou a klidnou hlavně :wink:
1. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi,taky se někdy zapomenu najíst,spíše není čas,vždycky nejdříve obstarat malou a uklidit a pak najednou zjistím,že je čas oběda a já ještě ani nesnídala.Zato teď jsem si udělala vaječinku se salámkem :slight_smile: A židličku máme dřevěnou,je to vlastně stoleček a židlička,je to na sobě,ale dá se to pak využít i později třeba na kreslení,když se to rozloží.A co máte vy?
Jinak Karolínka dnes spala dopoledne ve městě asi 40min v kočárku a pak až odpoledne,ale za to 2,5 hodiny v kuse,to je rekord,vzbudila se v 16,30 a v 19,30 už byla zase v postýlce,je tak naučená,večer usíná dobře,je zvyklá už od narození :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kijo: jojo to je přesně ono :wink: karolínka je šikulka teda to koukám :dizzy_face: my jsme zvyklí chodit hajat mezi 19:30 - 20:00, ale pokud spí dlouho odpo, tak někdy ulítneme na 20:30....
jinak my právě ještě židličku nemáme, doted krmím v lehátku,a le už je nejvyšší čas... chci taky dřevěnou, to samé jak píšeš. kde si jí kupovala a kolik tě stála?
1. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hmm a vaječinka zní dobře, je se zaplácla obloženou houskou a obr jabkem a ted se ještě na to noční kojení posilním čokoládou :grinning:
1. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
My ji kupovali v Kika v Brně,myslím,že stála 650 Kč,ona je celkem všude k dostání,ale většinou kolem 800-1000.Tam ji mají nejlevnější.Sice není polohovatelná,ale malá už stejně sedí sama,tak to neřeším.jinak jsem ji krmila na křesle,tam byla opřená a byla v polosedu.Mně se hlavně líbí,že se to dá pak rozložit,až bude starší :slight_smile: Čokoládku jsem měla odpoledne ke kávě :grinning:

No nic,jsem utahaná,tak už to balím.Kdo ví,co bude zase v noci :angry:
Tak dobrou noc a pokud možno,tak dlouhou :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek