• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
tak jsme zpět z města, dokonce nám sluníčko zasvítilo, ale zima je :frowning2:

@zuzimila zuzi: s takovýma mírama, co má vaše prdolka, bych neřešila sunar, no a za chvilku mu budeš dávat zeleninku :slight_smile:
4. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj, díky moc, tak koukám, že asi bude ten náš prcek taky nějakej lenoch:grinning: Už se moc těším, až se mu to povede, prďolka náš:slight_smile:
4. kvě 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek taky je radši na bříšku, ale dneska jsem mu trošičku pomohla postavit se v ohrádce, protože se chudáček strašně snažil a pak stál a stál a stál a nechtěl se pustit, pak už se mu začaly vrklat nožičky, ale pořád tam chtěl stát, jakmile jsem ho sundala, tak řval, posadila jsem ho, řval... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihamau jéé tak si mu to ukázala a jak píšeš - určitě se mu zalíbilo a za chvilku předvede sám :slight_smile: jinak s tím lezením, ne jednou jsem slyšela, že děti nelezou a pak rovnou chodí :slight_smile: :wink: :wink: jinak jsem koukala do albíčka a lubošek je krásnej klučík :dizzy_face:

@lucifirek luci: jak jde pokojíček?

my máme tatku na fotbale, tak jdu zvířátka šupnout do vanu (koupou se společně a celá koupelna bývá pod vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a večer budeme mít zase hokejový, tatka upozornoval :grinning:
4. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak náš Štěpánek taky nepřibírá.Vážila jsem ho dneska po koupání a má o 100g méně,než min.týden v poradně.což mě pěkně vykolejilo.Ale hladový není,tak já nevím.Počkám do příštího týdne a pokud nic nenabere,jdu do poradny.Snad neskončíme na flašce,to bych nechtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :dizzy_face:

Dneska byla opravdu zima, srazík podnikneme jak bude hezky :dizzy_face: :dizzy_face: Až někdo bude mít nějaký termíny tak písněte, ale spíš asi počkáme jak se bude vyvíjet počásko :slight_smile:

Jinak Nikolka spínká, teď ještě Markéka a pofrčím dělat :slight_smile: Děkuji Lucinko @lucifirek za hezké odpoledne... já hned musím povyprávět o vašem bytě.. jsem z něj nadšená ještě teď :grinning: :grinning: a normálně moje požadavky domečku sestupují zas o něco níže, jelikož fakt nádhera.. :dizzy_face: :dizzy_face:
a tady máš odkaz na to jak jsme se bavili http://www.kojeni.net/recepty/recept.php?&cat=12&rec=28

@kijonkova.k jejda :frowning2: To mě moc mrzí, že nepřibíráte :frowning2: :pensive: :pensive: to je ale divný pokud papká??? raději bych skonzultovala s dr. držím pěstičky .-)
4. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihamau Lubošek je hezoučkej,konečně jsem měla čas kouknout na fotečky. Dneska mi říkali na poradně,že nemám malého zbytečně posazovat,dokud to nedokáže sám.Ale k tomu,že nezele po čtyřech a rovnou se staví,nic neřekli,takže je to asi v pohodě. Každé dítě to má jinak. Koukám,že jsi z Velmezu,my tam máme sídlo firmy.

Jinak na poradně jsme byli pochválení. Máme 9200g 74cm.

@gaba3 aha,já myslela,že jste nemocní vy. Gabčo,ke komu že chodíš k zubaři a s dětma taky.Chci se už s Kubou objednat na roční prohlídku,když už máme tolik zubu a přemýšlím,jestli se taky nepřeobjednám jinam.AChodím ke strarší Přikrylové,dřív jsem chodila k té mladší,ale šla na mateřskou a nevím,jestli bude někde ordinovat. Já teda toho zubaře až tak nepotřebuju,ale... Mám dva dětské zuby,druhé mi nevyrostou a pak to budu muset nějak řešit.

@monaberuska1 jééé děkuji,já ti pak písnu kvůli tomu pedigu na fb. Jo tak to jsou ty stránky,kde jsem si četla o těch příkrmech,ale ještě jsem byla líná si je projít pořádně.:grinning:Děkuji za radu a budu muset začít víc vařit,teda variabilněji.Vařím pořád,jen když někam jedeme,tak dávámskleničku.
4. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k a nemůže to být jiným typem váhy. Někdy se o dost rozházejí
4. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi já bych teda ještě počkala,ty přírůstky se můžou měnit.My to tak měli taky. A jestli vypadá spokojeně. Stolička je taky v pohodě,jak píšeš,u kojených dětí nemusí být až deset dní.Ale chápu,že jsi z toho rozhozená.Mě tohle deptalo v porodnici,to neustálé sledování,kolik vypije,vážení....... Jsem ráda,že jsem doma neměla váhu a tím pádem neřešila,kolik přibývá,jednou za měsíc ho zvážili a vždycky nabral. Někdy mín,někdy víc..
4. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k @zuzimila holky držím palečky,at chlapáci přibývají a nemusíte dávat UM. Určitě to bude v pořádku a kluci budou baštit a budou spokojení.
4. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jasný klidně písni :slight_smile: a domluvíme se :dizzy_face: :dizzy_face: jo? no vidíš, tak to je stejná stránka :grinning: přesně to dělám jak ty, :slight_smile: když nikam jedeme taky dávám sklenku :slight_smile: chutnají jí, takže neřeším vaření na cesty :dizzy_face: :dizzy_face:
k zubaři jdu teď 11.5 a Markétka taky :slight_smile: tak sem zvědavá jak ta to zvládne.. :dizzy_face: :dizzy_face: jsem nezodpovědná asi :grinning: :grinning: ale jdeme poprvé :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 nápodobně, taky máme hokejový večer.
@kijonkova.k někdy se stává,že dítko nenabírá. Nebrečí hlady, tak bych počkala co bude za týden. Hlavně se nestresovat. My jsme neměli váhu ani u jednoho, neřešila jsme to a každou kontrolu máme o kilo navíc. ¨
@lucifirek Tomík prvně lezl a chodil až potom se posadil. Dr. nám řekl, no tak si to přeskočil a neřešil to. V polosedě může být, nesmí mít pravý úhel, když ještě nesedí.
4. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci: krásné míry :slight_smile: chodíme k hráškové, ale už nechce brát nové pacienty, pokud vím, ale zkusit můžeš :wink: jinak s dětima v průkazce se chodí myslím od 2 let, to stačí :wink:
4. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek jo a jak dva dětské zuby? jako máš ještě mléčné? proč by ti jiné nevyrostly? ty jo, to vůbec neznám...
4. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to jste měly fajn, že jste nemusely vážit. Mě Nelinka zhubla po porodu přes 600g a dohnala to až s příkrmama :frowning2:
4. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@monaberuska1 my jdeme taky k zubaři teď 10. Nelinka už podruhé, náš doktor to tak chce, aby se ho nebála. Vždycky mi sedí na klíně a doktor mi prohlíží zuby. A protože to nebolí - není se čeho bát.
4. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a jak to ymslíš, stěma mléčnnema zoubkama?? to neznám :confused: :confused:
4. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jé tak to jsi už druhá, kterou znám s mléčnými zuby v dospělosti. Teď jsem potkala spolužačku a že jí už vypadl, tak nosí rovnátka
4. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 opravdu? a malá dobrý jako? :slight_smile: to je šikulka :slight_smile: já jsem zvědavá na tu mojí cácoru :grinning: :grinning:

@lucifirek Lucí a teda Markétka u vás tý čokoládky spořádala :sweat_smile: :grinning: prý 5 čokolád snědla...my v autě povídala takže snad kecá :grinning: :grinning: fakt jako bych jí nedávala najíst doma no :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Já nemám kojeneckou,vážila jsem ho na naší digitální,ale i tak ...vrtá mi to hlavou.

Ale určitě počkám,příští úterý ho zvážím a jak se mi to nebude zdát,tak ve středu má dr.poradnu,tak ho půjdu převážit tam.Ještě ho zítra změřím,je možné,že se vytáhl.Kojit chci dál,i kdyby přibíral jen 100g týdně,tak o UM ani neuvažuju.Ale je pravda,že u Karolínky jsem měla daleko více mlíka a to jsem od 6 týdnů nekojila v noci,prsa jsem měla pořád nalitá.Teď ne,mlíčko mám,ale asi tak akorát.
4. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k já mám doma kojeneckou, tak bych ti ji mohla kdyžtak půjčit. Teď doma leží nevyužitá
4. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no šikulka zatím není, protože pusu na zubaře neotevřela, ale aspoň se ho nebojí. Uvidíme po neděli
4. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 měla jsem spolužačku a ta měla jenom mléčné zuby. Druhé neměla vůbec založené.
Nám Dr. doporučila, abychom dítě brali sebou at si zvyká na prostředí. Poprvé na prohlídce u zubaře s Tomíkem jsme byli ve dvou letech, otekly mu dásně, tak jsme to spojili.
@janaj0 my po propuštění z porodnice měli přes 4 kila
My zítra jedem s Karolínkou na ultrazvuk srdce a ledvin, tak snad budem OK.
4. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ještě neotevřela? aha :grinning: :grinning: Ono to přijde :slight_smile: tak držím pěstičky... taky bych nejradši neotevřela, já s těma zubama mám děsný trable :confused: :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si namíchala koktejl:Jahodový kefír s 33% smetanou :grinning: Snad se v noci neposeru :grinning: :grinning: :grinning:
Manžel šel na hokej do hospody a já jdu ještě chvilku háčkovat.Háčkovaná řetízek na kočárek měl veliký úspěch v mateřském centru,maminy byly nadšené,dokonce jedna,která má hračkářství,tak mi říkala,ať pár zvířátek uháčkuju a dám ji to na prodejnu,že mi to prodá :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka Zuzka - spolužačka, je založené měla, ale museli jí je nějak vysekat. A teď si rovná zuby, aby jí mohli udělat můstek nebo nějak zpravit. Paradox je, že psala absolventskou práci na zubní higienu a pak dělala u zubaře. Prostě zdravotník
4. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jéé, jseš moc hodná,ale zatím počkám.Už se vidím,vážila bych ho každý den a byla bych ještě více nervní :wink:
4. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska skončila v práci, konečně si zase budu užívat klídku na mateřské :grinning: Tři týdny mi bohatě stačily :grinning: :grinning: :grinning: . Teda vás dočíst, to je vážně něco :wink:
@zuzimila Jé Zuzi, váhu bych teda neřešila, Píšeš, že jste za tři týdny přibraly 300g, to my teda za dva měsíce :unamused: Otík má v 10 měsících 7200g, to mě teda přijde málo a má 71 cm, jestli nepřibere do 14 dnů, tak nás poženou na nějaké vyšetření, no co budu povídat, ukázala mě percentilový graf a málem to se mnou šlehlo...Pak ho radši roztrhala, prý mě nebude stresovat
4. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ono jí bylo 9 měsíců,tak jsme to ani nečekali :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to ber jako možnost, kdybys potřebovala :wink:
4. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek