Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
gaba3autor
4. kvě 2011
tak jsme zpět z města, dokonce nám sluníčko zasvítilo, ale zima je 😞

@zuzimila zuzi: s takovýma mírama, co má vaše prdolka, bych neřešila sunar, no a za chvilku mu budeš dávat zeleninku 🙂
mihamau
4. kvě 2011
@criterska Ahoj, díky moc, tak koukám, že asi bude ten náš prcek taky nějakej lenoch😃 Už se moc těším, až se mu to povede, prďolka náš🙂
mihamau
4. kvě 2011
@lucifirek taky je radši na bříšku, ale dneska jsem mu trošičku pomohla postavit se v ohrádce, protože se chudáček strašně snažil a pak stál a stál a stál a nechtěl se pustit, pak už se mu začaly vrklat nožičky, ale pořád tam chtěl stát, jakmile jsem ho sundala, tak řval, posadila jsem ho, řval... 😃 😃 😃
gaba3autor
4. kvě 2011
@mihamau jéé tak si mu to ukázala a jak píšeš - určitě se mu zalíbilo a za chvilku předvede sám 🙂 jinak s tím lezením, ne jednou jsem slyšela, že děti nelezou a pak rovnou chodí 🙂 😉 😉 jinak jsem koukala do albíčka a lubošek je krásnej klučík x-)

@lucifirek luci: jak jde pokojíček?

my máme tatku na fotbale, tak jdu zvířátka šupnout do vanu (koupou se společně a celá koupelna bývá pod vodou :-p ) a večer budeme mít zase hokejový, tatka upozornoval 😃
kijonkova.k
4. kvě 2011
Ahojky,tak náš Štěpánek taky nepřibírá.Vážila jsem ho dneska po koupání a má o 100g méně,než min.týden v poradně.což mě pěkně vykolejilo.Ale hladový není,tak já nevím.Počkám do příštího týdne a pokud nic nenabere,jdu do poradny.Snad neskončíme na flašce,to bych nechtěla 😞 😞 😞
monaberuska1
4. kvě 2011
Hezký večer x-)

Dneska byla opravdu zima, srazík podnikneme jak bude hezky x-) x-) Až někdo bude mít nějaký termíny tak písněte, ale spíš asi počkáme jak se bude vyvíjet počásko 🙂

Jinak Nikolka spínká, teď ještě Markéka a pofrčím dělat 🙂 Děkuji Lucinko @lucifirek za hezké odpoledne... já hned musím povyprávět o vašem bytě.. jsem z něj nadšená ještě teď 😃 😃 a normálně moje požadavky domečku sestupují zas o něco níže, jelikož fakt nádhera.. x-) x-)
a tady máš odkaz na to jak jsme se bavili http://www.kojeni.net/recepty/recept.php?&cat=1...

@kijonkova.k jejda 😞 To mě moc mrzí, že nepřibíráte 😞 |-| |-| to je ale divný pokud papká??? raději bych skonzultovala s dr. držím pěstičky .-)
lucifirek
4. kvě 2011
@mihamau Lubošek je hezoučkej,konečně jsem měla čas kouknout na fotečky. Dneska mi říkali na poradně,že nemám malého zbytečně posazovat,dokud to nedokáže sám.Ale k tomu,že nezele po čtyřech a rovnou se staví,nic neřekli,takže je to asi v pohodě. Každé dítě to má jinak. Koukám,že jsi z Velmezu,my tam máme sídlo firmy.

Jinak na poradně jsme byli pochválení. Máme 9200g 74cm.

@gaba3 aha,já myslela,že jste nemocní vy. Gabčo,ke komu že chodíš k zubaři a s dětma taky.Chci se už s Kubou objednat na roční prohlídku,když už máme tolik zubu a přemýšlím,jestli se taky nepřeobjednám jinam.AChodím ke strarší Přikrylové,dřív jsem chodila k té mladší,ale šla na mateřskou a nevím,jestli bude někde ordinovat. Já teda toho zubaře až tak nepotřebuju,ale... Mám dva dětské zuby,druhé mi nevyrostou a pak to budu muset nějak řešit.

@monaberuska1 jééé děkuji,já ti pak písnu kvůli tomu pedigu na fb. Jo tak to jsou ty stránky,kde jsem si četla o těch příkrmech,ale ještě jsem byla líná si je projít pořádně.😃Děkuji za radu a budu muset začít víc vařit,teda variabilněji.Vařím pořád,jen když někam jedeme,tak dávámskleničku.
janaj0
4. kvě 2011
@kijonkova.k a nemůže to být jiným typem váhy. Někdy se o dost rozházejí
lucifirek
4. kvě 2011
@zuzimila Zuzi já bych teda ještě počkala,ty přírůstky se můžou měnit.My to tak měli taky. A jestli vypadá spokojeně. Stolička je taky v pohodě,jak píšeš,u kojených dětí nemusí být až deset dní.Ale chápu,že jsi z toho rozhozená.Mě tohle deptalo v porodnici,to neustálé sledování,kolik vypije,vážení....... Jsem ráda,že jsem doma neměla váhu a tím pádem neřešila,kolik přibývá,jednou za měsíc ho zvážili a vždycky nabral. Někdy mín,někdy víc..
lucifirek
4. kvě 2011
@kijonkova.k @zuzimila holky držím palečky,at chlapáci přibývají a nemusíte dávat UM. Určitě to bude v pořádku a kluci budou baštit a budou spokojení.
monaberuska1
4. kvě 2011
@lucifirek jasný klidně písni 🙂 a domluvíme se x-) x-) jo? no vidíš, tak to je stejná stránka 😃 přesně to dělám jak ty, 🙂 když nikam jedeme taky dávám sklenku 🙂 chutnají jí, takže neřeším vaření na cesty x-) x-)
k zubaři jdu teď 11.5 a Markétka taky 🙂 tak sem zvědavá jak ta to zvládne.. x-) x-) jsem nezodpovědná asi 😃 😃 ale jdeme poprvé 😃 😃
burianka
4. kvě 2011
@gaba3 nápodobně, taky máme hokejový večer.
@kijonkova.k někdy se stává,že dítko nenabírá. Nebrečí hlady, tak bych počkala co bude za týden. Hlavně se nestresovat. My jsme neměli váhu ani u jednoho, neřešila jsme to a každou kontrolu máme o kilo navíc. ¨
@lucifirek Tomík prvně lezl a chodil až potom se posadil. Dr. nám řekl, no tak si to přeskočil a neřešil to. V polosedě může být, nesmí mít pravý úhel, když ještě nesedí.
gaba3autor
4. kvě 2011
@lucifirek luci: krásné míry 🙂 chodíme k hráškové, ale už nechce brát nové pacienty, pokud vím, ale zkusit můžeš 😉 jinak s dětima v průkazce se chodí myslím od 2 let, to stačí 😉
gaba3autor
4. kvě 2011
@lucifirek jo a jak dva dětské zuby? jako máš ještě mléčné? proč by ti jiné nevyrostly? ty jo, to vůbec neznám...
janaj0
4. kvě 2011
holky to jste měly fajn, že jste nemusely vážit. Mě Nelinka zhubla po porodu přes 600g a dohnala to až s příkrmama 😞
janaj0
4. kvě 2011
@gaba3
@monaberuska1 my jdeme taky k zubaři teď 10. Nelinka už podruhé, náš doktor to tak chce, aby se ho nebála. Vždycky mi sedí na klíně a doktor mi prohlíží zuby. A protože to nebolí - není se čeho bát.
monaberuska1
4. kvě 2011
@lucifirek a jak to ymslíš, stěma mléčnnema zoubkama?? to neznám =-) =-)
janaj0
4. kvě 2011
@lucifirek jé tak to jsi už druhá, kterou znám s mléčnými zuby v dospělosti. Teď jsem potkala spolužačku a že jí už vypadl, tak nosí rovnátka
monaberuska1
4. kvě 2011
@janaj0 opravdu? a malá dobrý jako? 🙂 to je šikulka 🙂 já jsem zvědavá na tu mojí cácoru 😃 😃

@lucifirek Lucí a teda Markétka u vás tý čokoládky spořádala :-N 😃 prý 5 čokolád snědla...my v autě povídala takže snad kecá 😃 😃 fakt jako bych jí nedávala najíst doma no :-N :-N
kijonkova.k
4. kvě 2011
@janaj0 Já nemám kojeneckou,vážila jsem ho na naší digitální,ale i tak ...vrtá mi to hlavou.

Ale určitě počkám,příští úterý ho zvážím a jak se mi to nebude zdát,tak ve středu má dr.poradnu,tak ho půjdu převážit tam.Ještě ho zítra změřím,je možné,že se vytáhl.Kojit chci dál,i kdyby přibíral jen 100g týdně,tak o UM ani neuvažuju.Ale je pravda,že u Karolínky jsem měla daleko více mlíka a to jsem od 6 týdnů nekojila v noci,prsa jsem měla pořád nalitá.Teď ne,mlíčko mám,ale asi tak akorát.
janaj0
4. kvě 2011
@kijonkova.k já mám doma kojeneckou, tak bych ti ji mohla kdyžtak půjčit. Teď doma leží nevyužitá
janaj0
4. kvě 2011
@monaberuska1 no šikulka zatím není, protože pusu na zubaře neotevřela, ale aspoň se ho nebojí. Uvidíme po neděli
burianka
4. kvě 2011
@gaba3 měla jsem spolužačku a ta měla jenom mléčné zuby. Druhé neměla vůbec založené.
Nám Dr. doporučila, abychom dítě brali sebou at si zvyká na prostředí. Poprvé na prohlídce u zubaře s Tomíkem jsme byli ve dvou letech, otekly mu dásně, tak jsme to spojili.
@janaj0 my po propuštění z porodnice měli přes 4 kila
My zítra jedem s Karolínkou na ultrazvuk srdce a ledvin, tak snad budem OK.
monaberuska1
4. kvě 2011
@janaj0 ještě neotevřela? aha 😃 😃 Ono to přijde 🙂 tak držím pěstičky... taky bych nejradši neotevřela, já s těma zubama mám děsný trable =-) =-) :-x :-x
kijonkova.k
4. kvě 2011
Teď jsem si namíchala koktejl:Jahodový kefír s 33% smetanou 😃 Snad se v noci neposeru 😃 😃 😃
Manžel šel na hokej do hospody a já jdu ještě chvilku háčkovat.Háčkovaná řetízek na kočárek měl veliký úspěch v mateřském centru,maminy byly nadšené,dokonce jedna,která má hračkářství,tak mi říkala,ať pár zvířátek uháčkuju a dám ji to na prodejnu,že mi to prodá 😃 😃 😃
janaj0
4. kvě 2011
@burianka Zuzka - spolužačka, je založené měla, ale museli jí je nějak vysekat. A teď si rovná zuby, aby jí mohli udělat můstek nebo nějak zpravit. Paradox je, že psala absolventskou práci na zubní higienu a pak dělala u zubaře. Prostě zdravotník
kijonkova.k
4. kvě 2011
@janaj0 jéé, jseš moc hodná,ale zatím počkám.Už se vidím,vážila bych ho každý den a byla bych ještě více nervní 😉
hanulka190
4. kvě 2011
Ahoj holky, tak jsem dneska skončila v práci, konečně si zase budu užívat klídku na mateřské 😃 Tři týdny mi bohatě stačily 😃 😃 😃 . Teda vás dočíst, to je vážně něco 😉
@zuzimila Jé Zuzi, váhu bych teda neřešila, Píšeš, že jste za tři týdny přibraly 300g, to my teda za dva měsíce :-| Otík má v 10 měsících 7200g, to mě teda přijde málo a má 71 cm, jestli nepřibere do 14 dnů, tak nás poženou na nějaké vyšetření, no co budu povídat, ukázala mě percentilový graf a málem to se mnou šlehlo...Pak ho radši roztrhala, prý mě nebude stresovat
janaj0
4. kvě 2011
@monaberuska1 ono jí bylo 9 měsíců,tak jsme to ani nečekali 😃
janaj0
4. kvě 2011
@kijonkova.k tak to ber jako možnost, kdybys potřebovala 😉

Začni psát odpověď...

Odešli