• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 mám,nevypadly my.Naštěstí. Podle rentgenu tam ani druhé zuby nemám založené.Takže až tyhle nevydrží,tak budu muset mít můstek,nebo něco jiného. Já mám v průkazce zubní kartu a tam je od roku,jenom bych si zkusila zavolat a zeptat se . A ta vaše je někde na poliklinice?
@janaj0 rovnátka mi kdysi taky nabízeli jako možnost,ale teda to se mi nechce. :grinning:
@monaberuska1 prosím tě,to jsou všechny děti. Od toho to tady bylo.I když chápu,že nechceš,aby toho spořádala moc. To já se budu snažit taky. Ale člověk se neubrání.
4. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to věřím, já je měla, ale ve 13-ti a ze začátku tio bylo dost nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no hlavně bych se asi cítila blbě. Už na to nemám věk a necítila bych se s tím .I když vím,že to nosí i starší lidi. Ale já si je trhat nenechám,počkám,až sami vypadnou a pak holt budu muset vydržet chvíli s dírou v puse,než mi udělají náhradu.
4. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no právě :grinning: :grinning: nevadí, doma snědla celou večeři tak jsem ráda :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no Kuba ještě kojení,trocha kaše a kojení.Už byl dvakrát vzhůru,tak jsem zvědavá na tu noc zase.
Jinak ta ovesná koupel super.
4. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste toho napovídaly...no mazec jako.
my jsme teda příkrmy dávali lžičkou, i mudr. nám to říkala, ať ot do flašky nedáváme.
Přeju ať děťátka nabírají a mamkám pevné nervíky.

Holky dala jsem se na gelovou nehtovou modeláž, tak kdyby jste některá měla zájem, tak se můžeme domluvit. :grinning: :wink:
4. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to ale baští krásně :slight_smile: hlavně aby se nebudil hlady... ale to asi ne.. zkus pak třeba změna místa :slight_smile::hearts: Holky spí a vzbudí se ráno---teda pokud to teď tady tím nezakřiknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt koupel ovesná super??? a ty tu linolu střídáš s čím že???

@peta86 šikulka s nehtíkama :slight_smile: určitě nabereš hodně holek :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek aha, to fakt slyším poprvé... :wink: normálně na poliklinice.... http://www.poliklinikazr.cz/stoma.html

jinak, my se zubařem nikdy neměli problém díky babičce :slight_smile: ted už má 3 výplně a bez problému, dokonce se těší, že bude vyplachovat do toho jejich otočného umyvadla :slight_smile: sestřička si s ním vždy kreslí než se opraví zoubky mně, takže paráda...já s vojtou byla u babičky asi v roce a něco a to že jsme se tam jen tak stavovali, zezačátku respekt, ale na zvykání je to asi potřeba, kazečky stejně snad dřív jak ve dvou letech nemají :wink: jen mě se**, že vojtík má tak brzo, je prostě po mně, kazivost šílená :angry:

@monaberuska1 moni: cože, snědla 5 čokolád? :grinning: jestli chápu, jste byly na návštěvě u luci že? :slight_smile:

@peta86 šikulka, sis udělala kurzík? já bych do toho šla hned, jen teda ted s těma dětma nevím nevím, ruce furt umývám a aby se mi to nezlámalo...
4. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k teda, tak to by bylo super, by sis ještě něco vydělala vid? :dizzy_face: a třeba se maličký fakt vytáhl, určitě to překonáte a budeš dál kojit :wink: já mám taky prd prsa, přesně jak píšeš....

holky, vám tak děti spí, to není možný!!!

moni: ti spí obě celou noc?? kecáš? co já to mám za děti, sakraš :sweat_smile:
4. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: jak změna místa? jako dát postýlku jinam? to pomáhá? my ten spánek máme taky na prd, když je jooo dobře, tak se vzbudí jen 2xza noc, ale to není často, ted se budíme tak 5-6 za noc, neusne, jen se ucucá, tak se obávám, že budu muset přistoupit na vyřvání jak u vojtíka :frowning2: nehodlám se nastavovat na dudlání do 3 let :frowning2:
4. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 se syrovátkou. Dá se koupit i sušená. Ta čerstvá se rychle kazí.

@peta86 tak omrknu jaký děláš nehtíky. Tak nakonec ty sama?

@gaba3 pět čokoládových bonbonu :grinning: Ty nehtíky právě tohle vydrží,to mytí a všechno kolem,neškrábou. A hlavně ten lak na nich vydrží šileně dlouho. Já si je ted nalakuju a druhý den jsou oloupané. Já gelovky několikrát měla,ale ted nevím.
4. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 taky nechápu,že holkám ty děti spí. My od té doby,co jsme tady,tak si nepamatuju nějaké super spaní. Krom teda víkendu,to dvě noci spal dobře. Jinak to stojí za prdlačku.
MOnča říkala,at zkusíme dát jinam postýlku. Protože v minulém bytě spal v pohodě a tady snad nikdy. Ale u nás to asi už nebude ani stanovištěm. :grinning:
Malý se tam nějak vrtí,tak jdu zalehout.Tak dobrou noc.
4. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
jojo byli jsme u Lucí na návštěvě, a tam jedla, jako bych jí trápila hlady :sweat_smile: :sweat_smile: baštila tam především čokoládu potají :grinning: pak mi v autě říkala, že mamika neviděla.. že jich snědla 5 :dizzy_face: co by jsi jí an to řekla :grinning: :grinning: jsem byla v koncích, :grinning: :grinning: no co nadělám...bála sem se že mi nebude jíst klas večeři, ale snědla vše..tak prominuto :dizzy_face:
Ano, spínkají mi holky celou noc od narození :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Nikolka spínká celou noc od svýho věku 7 dní :slight_smile: :wink: a Markétka ta taky spínkala hned od začátku téměř :slight_smile:
Ale když jsme se přestěhovali do Hrbova, tak Markétka se začala z ničeho nic budit :confused: :confused: a to byla děs a hrůza, pak tchýně přišla s tím, že v tom pokoji, kde spíme, byli kdysi měřiči toho kde je nej.místo na spaní a zas naopak, a řekla nám, že v tom pokoji bylo místo jedno, kde to bylo otřesný na spaní... takže jsme zkusili přestěhovat postýlku na jiné místo a pohoda :slight_smile:necelý týden týden jí to trvalo než zas začala spínkat celou ale co den to lepší.. :slight_smile: oni jsou totiž místa kde je spaní nevhodný.. a naopak...oni si to nechali tenkrát měřit nějak víš? :slight_smile:

4. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 a co se týče gelovek.. tak mám a pohoda , dělá mi je kamarádka už dost roků:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek aha :slight_smile: děkuji :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí, myslíš, že ne?? snad se to brzy zlepší s tím spínkáním :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Kurzík zatím nemám, jsem samouk. :grinning: Já jsem právě na nehty začala chodit po střední, protože jsem dělala na hospodě a moje nehty se mi hrozně třepily a lámaly, jak jsem byla furt ve vodě, takže od tý doby jsem chodila na doplňování, a teď jsem si to koupila domů a děláme to se segrou, protože se mi už nechtělo vyhazovat nekřesťanský penízky. :wink: Jinak jsem s tím i skládala uhlí, plela zahradu, štípala dříví, myju okna, prostě dělám všechno jako s normálníma nehtama, akorát, že tyhle jsou furt upravené a nelámou se. :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Nakonec já nebo segra umíme to obě. :grinning: Dneska uý nás byla Zita, tak jí je pak vyfotím a přihodím sem.
4. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 aha, tak to bych si taky nechala změřit, nevíš, kde se to dá? no já už jsem z toho taky špatná...vojta byl to samé do 1 roku a to jsme bydleli jinde... pak to přestalo... jenže, kam dát postýlku? spí mi stejně většinou se mnou v posteli, jinak bych se absolutně nevyspala, jak jí po nakojení položím, hned je vzhůru :frowning2: aha 5 bonbonů, tak to není zase tak hrozný :slight_smile: :wink:

holky, jak vy ty návštěvy stíháte, prosím vás? to nechápu, no máte hodné děti, to bude asi tím :dizzy_face:

@peta86 aha, já myslesla opak..tak to je fajn, tak to promyslím, nikdy jsem je neměla, přišlo mi to dost drahé, když jsem doma s dětima,ale ráda bych, je to pěkný, já mám nehty šíííílený :frowning2: a děláš obyč francouzskou?
4. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek luci: mě malá usnula ve 21:15 a před chvilkou se vzbudila...taky furt jak u blbejch :frowning2: to bude určitě taky super noc :frowning2: tak at kubíček pěkně spinká!!!! dobrou...

4. kvě 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka to se naučí náš na to ze začátku taky hleděl jak puk :grinning:
5. kvě 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k uvidíš jak v poradně ale doma sem měla váhu vždy jinou než tam držím palce :wink:
@lucifirek teda super míry
@mihamau taky sem to omrkla a Lubošek je krásný
5. kvě 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak příkrmy jsme dávali taky lžičkou
jinak přeju dobré ránko
5. kvě 2011 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Ségra, já jsem ráda, že tu váhu mám - pořizovala jsem ji hlavně kvůli tomu jeho blití, kdy jsem zjistila, že se přepíjí -ale je fakt, že to člověka nutí vážit každý den, a tím pádem se člověk ještě více stresuje. Např. minulý týden měl v pondělí 8,04, v úterý šel kakat pořádně a no a ve čtvrtek byla poradna + očkování = to už jsem byla připravená na 8 kg , a ejhle, měl o 140g více, přičítala jsem to tomu, že je nakojený, ale fakt je měl, vážila jsem ho i doma pak. Jinak váha u Šabraty váží ganz stejně jako ta naše.
@lucifirek
@gaba3 Holky, díky za podporu :slight_smile: .
@hanulka190 Hani, tak to je mazec! Tak to jsem spíše trapná hysterka, že? :frowning2: V porovnání s tvými starostmi...
5. kvě 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, a super míry :grinning: . Brzo vás doženeme :grinning: :grinning: :grinning: . Ten náš golemek.... :grinning: :grinning: .

Jinak my taky spaní nic moc. Včera zázrak, spal v kočárku skoro 2 hodiny, jak jsme byi na procházce, doma usnul v 18.50 - podařilo se nám koupat v 17.45 - ale v 5.25 vzhůru a hotovo. 2x kojo, 2x řvando...no nic moc.
5. kvě 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás taky novinka- i když je fakt, že letos to žádná novinka není - jsme zase nemocní!!! :frowning2:
To už snad není možný! Táďa včera večer začal horečkovat, ráno měl po páté kolem 37,6 zatím jinak nekašle ani nerýmuje, ale něco na něj leze určitě, stěžuje si na bolest hlavy.. Chytili jsme to určitě od sousedky, jeli jsme tuhle s nimi autobusem, pak jsme se ještě zapovídaly před naším bytem, děti si hrály, napadlo mě, že jedou domů brzy (malé je asi pět, chodí do školky a paní do práce), tak jsem se jí ptala, no a ona na to, že jedou od dr., že malá je nemocná, že jí to den před tím propuklo. Jsem myslela, že mě omyjou, se předtím div nepusinkovali, ona k Tadíkovi pořád dávala obličej a sousedka na to nic..Já vědět, že je Tadík nemocnej, tak s ním mažu domů a ne že ho nechám aby ještě někoho nakazil..

@lucifirek - Luci, Kubíček má krásné míry. S těmi zuby jsme na tom podobně, mně zůstaly dva mléčné, akorát s tím rozdílem, že vypadly, někdy cca v osmi letech?Místo nich už mi pak nenarostly, měla jsem je jako mléčné široké a pak vyrostl jen užší a zůstala mezera.. A od té doby mám místo těch dvou zubů protézku..:grinning: Ale nikdo by to nepoznal..Taky mi navrhovali rovnátka, ale na to prdím, mám ji už sedmnáct let a v pohodě.

@kijonkova.k - Kristinko, to určitě bude dobrý, třeba fakt ta váha u dr. bude jiná než když vážíš doma. Hlavně, že je Štěpánek spokojený..

No nic, já jdu uklízet, včera jsem nakonec skoro celý den strávila montováním blbé komody do kuchyně, zabralo mi to pěkných pár hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, doporučuji nenakupovat v Jysku :grinning:
5. kvě 2011 v 06:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, tak dnes konečně ten pátý měsíc, že? :grinning: :grinning: :grinning:
A spaní jsme měli dnes podobné, kromě kojení (měli jsme KubíkaWater :slight_smile: ) ale to je od toho marodění..:frowning2:
5. kvě 2011 v 06:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

vůbec nestíhám, a večer bývám nějaká grogy tak většinou usínám s Luci.

Dneska nám tu natahují nové trubky a možná nám budou sekat naše nové jádro, jestli se jim nepodaří ty trubky natáhnout, takže fakt úúúúúžasné :angry: Tak jsem zůstala doma a myslela si kolik toho neudělám, ale zastavili nám vodu a požád tady lítají dělňasi takže asi udělám velké 0:slight_smile:

Add spaní: nám se to zlepšilo až kolem 2roku, to už začala Luci spát skoro celou noc, až na výkyvy, třeba když je úplněk tak to je hrůza.

Add zuby: doufám, že Luci bude mít po mě, u zubaře jsme s ní ještě nebyli :unamused: protože to bychom jí nejdřív museli dát narkozu :wink:

Holky, moc moc prosím nemáte nějaký tip na vynikající dort. Maminka bude mít 50, a chtěla bych ji objednat nějaký ovocný - jogurtový či se zakys.smetanou či co se tam dává místo klasického krému, ten v žádném přípádě nechci. Díky moc

Venku je děsná zima, jsem přemýšlela jestli mám zase vytáhnout zimní věci :wink: Ale už se moc těším jak se za 10 dní ohřeju na španělském sluníčku :slight_smile:
5. kvě 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jéé, děkujem:slight_smile:
@lucifirek tak asi to nevadí. Já jsem právě slyšela od jednoho doktora (není to teda pediatr), že když dítě přeskočí nějakou fázi, tak se u něj s největší pravděpodobností časem rozvine nějaká disfunkce jako dislexie apod. Tak nevím, jestli se tomu dá věřit. A jinak gratulujeme k 10 měsícům a bezva mírám! :slight_smile: Jsem zvědavá, jak si povede Lubošek:slight_smile: Kubík je krásňoučkej...!!! :wink:
5. kvě 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásné ranko,
Dneska mám šílený hoňky, jdeme s kámoškou ven teď v 9 to budou ty dvě hodinky určitě, po příchodu hned děti uložit a v 14:00 už musím být u známe tady v Polný na změření-šije mi kalhoty, to musíme vzít hopem, jelikož v 15:00 mám být už v Jihlavě u kámošky, prodala jsem jí monitor tak dáme kafíčko, a pokecáme,ale nebude to na dlouho jelikož už v 18:00 zas musím být doma, protože přijde moje teta, máme pouť, tak se budeme domlouvat, co mám upíct já a co oni..ale já už mám jasno chci udělat tiramisu, a trojbarevný řezy..tak uvidíme…a pak klasický standart večeře, koupání, ukládání a spaní dětí, a dneska už chci pracovat na košíčkách :grinning: Tak snad mi to vyjde takže vás jdu pozdravit, a jdu uklízet aspoň na chvilku než půjdeme na prochajdu

@gaba3 jde to, ale určitě každopádně proutkaře si kdyžtak vemte..ty výpočtáři jsou k h...u :sweat_smile: :sweat_smile: Tchýně tomu nevěřila prvně, ale fakt ty proutkaři to zjistí.. :slight_smile:
určitě máš honňoučké dětičky :slight_smile:spínká u tebe?? tak to ale pak spínká celkem dobře ne? :slight_smile: já tady nebudu psát, fígle atd... jelikož podle mě jsou děti ( každý originál) takže co zabírá na nás, nemusí zabírat na druhé..doufám, že si ted o mě nebudeš myslet že sem nějaký magor, který jede podle knih..nejedu, jen jsem si z té knížky vzala takovou tu důležitou část a té se držím....jinak si dělám vše po svém :slight_smile: četla jsem už za Markétky knížku -jak dítě naučit spát- tak jsem to zkoušela na Markétku...ovšem u Niký jsem najela ihned jak jsme přijeli z porodnice a ta pohoda, spínkala hned :slight_smile: takže podle mě je důležité si uspořádat čas na ty naše dětičky.. chce to jim porozumět.. :slight_smile: ale jak říkám, každé dítko je jiné... :slight_smile:

jinak holky, psala kamarádka.. byla neštastná jak její malej pořád vstává v noci..a ted v noci, že její manžel tomu drobečkovi dal její zmuchalné tričko, on si ho přitul a spínkal dál :slight_smile: :grinning: :grinning:

@criterska cože?? opravdu??to si děláš srandu..jako asi bych něco jí řekla.. já teda toto taky nemám ráda, člověk když jsme marodi, tak fakt se vyhýbá všem a oan takhle...to by asi odemně schytala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když nevím jakým způsobem, možná bych se vynadávala jen u Michala, :grinning: :grinning: :grinning: a na víc bych se nezmohla :grinning:
držíme broučkovi pěstičky, aby se ztoho co nejdřív dostal :slight_smile: snad to bude jen 3dení třeba a bude zas fit :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek