• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@ivis tady jsou moje některé recepty a na str.7 je ovocný kopec... tak třeba koukni... :slight_smile: je Mnamkový..
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=1&user=124725
5. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Asi jo, 5. měsíc :grinning: :grinning: . Utíká to. Sousedka je asi z Mimoně, ne? Bezohledná teda. Se nedivím, že jsi naštvaná, já bych byla přímo nasraná!!!!!
5. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, jo, no však já byla nasraná, hlavně teda včera když to Tadíkovi propuklo, ale samozřejmě i potom jsem si říkala, že je bezohledná. Ale doufala jsem, že to Táďa nechytí. A ejhle, je to tady. Tu imunitu má totálně na prd, myslím, že až bude chodit do školky, bude pořád nahromadě :frowning2: Řekla mi to a pak jsem se s nimi rychle rozloučila, nastoupily do výtahu a jely..No, neřekla jsem jí nic - jednak jsem takovej blbec že ani nevím co - říkala jsem teda před ní Tadíkovi, že už musíme jít aby to ještě nechytil no a pak jí je 49 a má čtyři děti, tak by to snad měla vědět sama. Jak ji ale potkám, tak jí řeknu, že to Táďa od nich chytil a marodíme..A koukám, že máš dnes teda nabitý den.. My budeme bohužel doma a já odpoledne musím na město, mám tam nějaké vyřizování a nákupy.

Holky, nenapadá vás některou co koupit chlapovi k padesátinám? Já vůbec nevím a dnes to musím pořídit, v so je osalava..Navíc půjdu asi sama, Jára prý bude doma s Tadíkem..

@zuzimila - Zuzi, však jsem nasraná! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale teď už nenadělám nic..:frowning2: Nebýt tý teploty, tak si řeknu, že je zdravej, normálně tu chodí, lítá, pořád si povídá se psem a schovávají se spolu do "domečku" - pod stůl od PC a kuchyňský, krmí ho piškotama a teď se mnou prý půjde umývat nádobí..Tak nevím, no..
5. kvě 2011 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak zita si je nechala udělat,jo. NO ukaž a pokochám se a budu zvažovat. Na upravu je to fakt super a když se dají barvičky ještě pod tu vrchní vrstvu gelu,tak to je opravdu bezudržbové a nemusí s tím člověk nic dělat.

@gaba3 ta ávštěva byla taková nárazovka. A já jinak teda taky bruálně nestíhám. To je pořád praní,věšení,vaření,mytí,vysávání,když člověk chce,aby to tu aspon trošku vypadalo a to teda nemám nějak extra naklizeno. Jen to nejnutnější. Jinak ty nehtíky jsou super.Jenom spíš já zvažuju,jestli si to nedat jenom na vlastní nehty bez těch umělých typů. na udržbu to bylo fajn.Ale také my bylo líto vyhazovat min.jednou za měsí 500,- , to radši koupím něco Kubíkovi. A navíc ted jsem doma,tak mi to tak neva.
5. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad dneska bude hezky, vypadá to nadějně.
@gaba3 Francii buď bílou nebo barevnou, dá se to různě kombinovat.
@mihamau Krásnej klučina. :grinning:
@criterska Chudáci, tak snad to nebude na dlouho. :wink:
5. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek No Luci peníze to byl ten důvod, proč jsem si to začala dělat doma. Jinak jsem je dělala segře,segra mamce a Zitě na svoje nehty, ty tipy jsme nedávali, takže to jde.
5. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak už je uvařeno, tak vyrazíme asi ven
@peta86 to jseš šikulka, jsem koukala, že máš pěkné nehty
@lucifirek ještě k tomu spaní, sestřenka brzo dávala holky do vlastního pokojíčku a až tam jí začly spát celou noc - prý je asi budila, jak se otáčela. A Nelinka spala do půl toku celou noc a pak jí začli noční děsy a od té doby se budí aspoň jednou na čaj. To by nebylo,tak zlé, ale budí se pokaždé jinak a pak chce být hodinu, 2 vzhůru.
5. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno vubec vás holky nestíhám dočíst :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lucifirek co máte za sidli ve velmezu já pocházim odtud?a taky jsem tam pracovala :slight_smile:
5. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila :grinning: no vidíš,tak se nestresuj váhou :wink: A je to pravda,jak tu váhu máš doma,tak to akorát láká k dennímu vážení. Ale zase chápu,že jste ze začátku měli problémy abyla třeba. To my jsme neřešili n.
@criterska to mě mrzí,že je Táda nemocný. A to máš protézu napevno? Teda to letí,za chvíli máš půlku těhulkování za sebou.:slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti, ty jsi šikulka, že si děláš nehtíky sama, taky se mi moooc na srazíku líbili :wink:
5. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 dělala jsem na Gremisu,máme prodejnu a stavební firmu jak ve Velmezu,tak ve Ždáře.
5. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo to vim kde je aha tak to jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to vypadá na hezký počasí holky co plánujete na vikend??
5. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá, jádro nám sekat nemuseli, Uf, to jsem si oddychla.

Tento víkend asi nic, buď bude Zdeněk v práci anebo bude doma, ale bude mít službu, takže taky nic. I když možná na Polničku bych ho ukecala, do zámku by to měl kousek :wink: A v neděli je na náměstí nějaký ukázkový den - budou tam hasiči, sanita atd tak se půjdem podívat aspoň tam.
5. kvě 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, první poporodní pro Zdeněčka na zimu :grinning: :wink:
5. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi:krásný, Zdeněček bude frajer :wink: a ty jsi šikulka :wink:
5. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Díky :grinning:. Ani jsem nečekala, že se k pletení vrátím někdy. Tenhle mi zabral asi 14 dní / dříve by byl do týdne :wink: /, tak se těším, co budu motat dalšího :grinning: .
5. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, tak to je fakt úžasné, taky bych chtěla něco umět, ale bohužel ručičky jsou obě levé :angry:
5. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Krásný, jsi šikulka. :grinning:
5. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda holky vás dočíst :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzimila Zuzi si šikulka, mě pletení nikdy nešlo :frowning2: Naštěstí ale baví tchýni a ta nemá co dělat tak plete a háčkuje o sto šest :slight_smile:

@ivis už máme hotovou koupelnu nahoře tak se stav jak tu budete, ale určitě :wink: Příští týden je v ZR pouť to tu asi nebudete,co?? tak pak,jo? :wink:

@criterska chudák Tadík :frowning2: Člověk by řekl že už je venku jakž takž a zase to chytne od někoho cizího,co? :frowning2: Já bych to té sousedce taky řekla!! My sme nechávali k 50tinám dělat kytku s uzeninama, pro chlapa myslím bezva oni si na kytky moc nepotrpí tak ať z ní něco mají. Anebo sme ještě kupovali dražší alkohol.

My na víkend neplánujem asi nic. v sobotu musíme začít čistit bazén a připravit ho na léto (když hlásí ty vedra :sunglasses: ) a v neděli nevím. Uvažuju o zoo tak uvidíme podle počasí...
5. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 @eelka Díky, holky :slight_smile: . Jsem toho napletla v těhot. hodně, ale nic nevynosil, jen asi 3 svetýrky, jelikož jsem byla blbá a pletla věci na nedonošence :grinning: , ne na chlapáka jako je náš Zdeněk :grinning: . Ještě udělám pro Štěpánka a Filípka od švagrové, ale musím koupit vlnu :grinning:
5. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila nádherný zdenda bude frajer :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky řešíte už nejak bačkurky'??????
5. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jsou-backurky-nutnosti/?page=last&post=last&lastref=it, jinak Nelinka bačkurky má, ale radši chodí v ponožkách - bačkorky si sundává
5. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Anetka bačkůrky taky má a musím říct že si na ně docela zvykla. Jak přijdem domů z venku už je chce hned obouvat :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, no tady se to rozjelo :slight_smile: moc nestíhám, dopo jsme byli v taku a v kiku, tak to bylo fajn, ted spí a za chvilku budou určtě vstávat...

@monaberuska1 moni: máš tu příručku v pdfku prosím tě? že bys mi jí mohla šupnout na mejl, byla bych moc ráda!!!!! :slight_smile: já zkoušela mnohé, četla taky nějakou knížku, snažím se udržovat řád - režim, časy...samo se jim přizpůsobuju, zuza spí se mnou, dnes jsem to počítala a asi 15x se vzbudila :frowning2: někdy toho mám fakt po krk, člověk leze ráno z postele totálně zničenej a dej ten den se dvěma dětma s úsměvem na tváři, no jde to, ale jak mě vytočí, tak jsem hysterka, ač nerada, pak mě to štve, že na vojtíka zakřičím i kvůli blbině :frowning2:

@criterska jíto: no to snad ne!! to je kravka ta tvoje sousedka, se ti nedivím, mě by to taky naštvalo, tohle se prostě nedělá! tak budeme myslet, at to brzo přejde a nic hrozného se z té teplotky nevyklube!!!!!

@petule33 dáváme :wink: někde jsem četla, že jak si dítě začně stoupat, tak by je mělo mít :wink: ale taky to flákám, zuze se s tím špatně leze :wink:

@peta86 jéje, že to sem píšeš, ted mě to láká :grinning: jak často se to vyplnuje? musím to promyslet, mě už mirek asi zabije, utrácím ted šíleně, tak nevím nevím a hlavně ten čas se dvěma dětma, nevím, kdy by se to udělalo taky, sakraš :sweat_smile:

@lucifirek taky máš pocit, že jseš doma jen služka? :grinning: tak přijdte na kafčo, co budeš ted dělat? mě děti za chvilku vstanou, tak jestli nic nemáte.. budeme rádi :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 většinou 3,5-4 týdny záleží jak rychle ti porostou nehty,a počítat ty 2hodky :wink:
5. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsou tady samé šikulky, nehtíky, pletení... radši pomlčím o svém (ne)umění :grinning: Ale pleteníčko fakt pěkňoučký!
5. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti: tak u mě jasný, dvě hodiny mi nikdo obě děti nepohlídá, tak mám po ptákách :frowning2: třeba až zuza trochu povyroste, tak jí budu moct dát i k babičce a mirek už si s ní taky víc poradí....ted je záv. hrůza :sweat_smile:
5. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihamau holky tu jsou šikulky akční :slight_smile: nic si z toho nedělej, já taky jen přihlížím a kochám se :wink:
5. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek