Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
janaj0
6. kvě 2011
@monaberuska1 dík moc, tak už vím. Ta tvoje je moc hezká s těma motýlkama
peta86
6. kvě 2011
@monaberuska1 Jo to jsem myslela, ještě zkusím se tady stavit v půjčovně jestli to tam nebudou mít, že bych to prubla a pak bych do toho asi šla.díky.
monaberuska1
6. kvě 2011
@janaj0 děkuji🙂 taky se mi moc líbí právě x-) x-) 😃 😃 tak je to úplně něco jiného že?? než šátek 😃 😃

@peta86 jako v půjčovně na půjčení?? to je ve žďáře:? ani nevím x-) kdyby to tam nebylo, tak jak jsem už předtím psala, za srazík si to můžeš vyzkoušet, půjčím ti to a uvidíš 😃 já to oblíkla na sebe abyla jsme nadšená 😃 😃
burianka
6. kvě 2011
@janaj0 máme 70 cm. Jenom kojím a každý měsíc má kilo nahoře.
@monaberuska1 Tomík byl taky cvalík a ted je hubený. Kojené děti to vyběhají rychle. Horší je,že se už pěkně pronese.
mihamau
6. kvě 2011
@monaberuska1 no mně taky ne, je to fakt spíš na výlety.... ale ani tak bych to nechtěla tahat. Ale zas do těch schodů by se dalo.
monaberuska1
6. kvě 2011
@burianka jojo, přesně, a já nevím já ty Nikolky faldy všude ukazuji..já mám znich radost 😃 jde vidět že jí nic nechybí prostě 😃 a že s emá dobře 😃 😃 a Markétka taky byla cvalda a ted je akorát 🙂 x-) x-) takže to ty naše buřtíci vyběhají 🙂 🙂
monaberuska1
6. kvě 2011
@mihamau jojo 😃 😃 to asi bude něco už hodně starýho.myslím to jako tak, že ted už se to ani nevyrábí 🙂 x-) 🙂 zůstanu u manducy 😃 😃 😃
peta86
6. kvě 2011
@monaberuska1 Je tady bazar a půjčujou monitory dechu, odávačky,šátky a právě nějaký nosítka, tak se tam zajdu podívat jestli tam něco nemají. bych si to na dva dny půjčila a zkusila.Ještě to zkusím po známých, přece jen je to investice.
monaberuska1
6. kvě 2011
@peta86 určitě, my to s manžou taky dost svažovali, ale u nás to byla dost jasná volba nakonec, kvůli těm keškám, tůry, skály, lesy..to prostě jedině bez kočárku a toto se jevila jako bezva nabídka 🙂 Ale po známých jsem to taky zkusila a vyplatilo se 🙂 Mám jí koupenou od kamarádky 🙂
mihamau
6. kvě 2011
@monaberuska1 to by ses divila, kolik lidí si to ještě pořád kupuje... a ještě se to pořád vyrábí... ono to zas tak těžký není, má to kámoška a ta konstrukce je z nějakého odlehčeného aluminia nebo tak něco a to polstrování vevnitř je fakt luxus pro mrňouse a tím, že to máš na zádech, tak z toho nebolí záda, takže je to spíš na nějaké výlety. Na jednu stranu dobrý, ale jak říkám, já bych to taky nechtěla nosit... A manduka může být taky fajn, zkušenosti nemám. Měli jsme jen ten malý nosič do 9 kg, ale tam se Luboškovi stejně moc nelíbilo... takže to vidím tak, že do 4. patra budeme dál nosit😞
monaberuska1
6. kvě 2011
@mihamau jo?? no vidíš jaký mám přehled 😃 žádný 😃no já teda manducu nepoužívám do schodů 🙂 my jí pozžíváme na výlety a tak..do schodů nosím klasicky v rukách, v jedný ve druhý většinou vleču tašku s nákupem nebo Markétku 😃 😃
peta86
6. kvě 2011
@monaberuska1 My právě zas až tak netůrujeme, ale občas by se to hodilo, proto do toho nechci až zas tak investovaat. Kdybys měla ještě jednu kamarádku tak dej vědět 😃 😉
mihamau
6. kvě 2011
@monaberuska1 tak to jsme na tom podobně😃 taky v jedný ruce Lubíka, v druhý nákup a přes rameno taška na kočár narvaná věcma a přes ní ještě deka😃😃😃 jinak se to fakt nedá😃 Takže závěr: krosnička je zbytečně velká a vlastně pro naše účely ne moc praktická... takže se zavrhuje😃 My kešky teda nesbíráme, takže se spokojíme na výletech s kočárkem. Ale napadlo mě, něco jsem o sbírání kešek slyšela, ale jaké to vlastně je? A kam tady v okolí na kešky chodíte?
monaberuska1
7. kvě 2011
@peta86 kdybych věděla zeptám se, zeptám se na jedné uzamčené diskuzi kam chodím, tam máme manducy všechny 🙂 tak třeba některá se rozhodla prodat 🙂

@mihamau přesně ještě taška a deka 😃 😃 takže víš o čem mluvím, když vyjdeš do 4.patra tak taky splavená lapíš dech že?? 😃 😃 😃 😃 Tady je v okolí kešek hodně, jen v Polné máme 3 v Jihlavě jich je víc jak 100, okolo Hamrů je 15 myslím, a ve žďáře tam jich je taky moc..takže fakt máme co dělat než je najdem... a pro nás je to super, Markétka té jsou 3 a půl roku, ta se v tom vyžívá s tatínkem docela hodně 🙂 mě baví zas o tom ty dějiny 😃 x-) x-) pro rodiny super, 🙂 čloověk pozná významné místa, my jsme nadšeni z toho :§-) x-) x-)
petule33
7. kvě 2011
dobré ráno holky vypadá že bude zase krásne dneska se chystm asi do jihlavy na nákupy tak uvidíme co pořídíme🙂
janaj0
7. kvě 2011
Dobré ráno! Tak už jsme se vrátily z procházky, na oběd už nachystáno a teď pověsit prádlo s dát prát druhou. Co člověk stihne, když je budíček v 5.30
mihamau
7. kvě 2011
@monaberuska1 to zní dobře, možná se do toho časem taky pustíme, až bude Lubík větší a hlavně až přemluvím našeho taťku, aby vstal taky někdy z pohovky... 😃 Jo a jinak než to vylezu do toho 4. patra, tak jsem opravdu splavená, jazyk až na zemi, nemůžu polapit dech a Lubík mě poplácává po rameni a děsně se řehtá😃
mihamau
7. kvě 2011
@petule33 tak to vypadá, že máme stejné plány😃 taky se chystáme do Jihlavy na nákupy a ještě bychom to rádi spojili se zoologickou, snad nám to všechno vyjde a bude aspoň trošku teplíčko:-)
peta86
8. kvě 2011
Ahoj maminky🙂), tak nám přeju k tomu dnešnímu dni, aby jsme měly jen krásné slunné dny bez mráčků, hodné děti i tatínky a jen samé radosti!!!😃
monaberuska1
8. kvě 2011
@mihamau určitě vyzkoušejte někdy 🙂 x-) x-)

Všem přeji krásnou slunečnou neděli 🙂jedeme na pouť takže jen sem vás pozdravila, včera jsme tam celý den makali..řízky atd... salát, chlebíčky.. atd..samé tyhle šílený jídla 😃

a já ještě včera upekla, Mascarpone řezy a kinder řezy a holky já si dala k snídani a velká mňamka 🙂 fakt aji manžel tady mlsal, a Markétka kinder řez si prostě taky neodpustila 😃 x-) x-)
janaj0
8. kvě 2011
Všecno nej ke dni matek
janaj0
8. kvě 2011
Ahoj holky, dneska jsme byli na Piláku, bylo tam krásně a Nelinka ťapala jak o život. A asi ji bolí nožičky, protože je teď v noci neklidná. Jinak jsem se tady domluvila s jednou maminkou,že od ní koupíme odrážedlo, tak jsem zvědavá, jestli se na něm naučí - zatím ji žádné neoslovilo.
@eelka krásné fotky a ty moje komentáře ber s rezervou
eelka
8. kvě 2011
@janaj0 Janí děkuju. Komentáře jsou v poho 🙂 My jsme koupili odrážedlo (je i na fotkách) a na tom ještě neumí dopředu jen couve. A nedávno sme koupili ještě i malou motorku a na tý se moc pěkně odráží. Tak uvidíte 🙂

my sme byli odp. v Baumaxu. Tak sme něco pokoupili. a zítra zas pondělí, chodím cvičit tak se už těším 😉
mihamau
8. kvě 2011
Ahoj mamči, tak doufám, že jste Den matek oslavili pěkně s rodinkou. My jsme si už včera udělali výletík do jihlavské zoo, nádherné počasí nám vyšlo a malej byl ze zvířátek úplně hotovej... v pavilonech teda měl asi trauma, šíleně tam řval, ale venku se na zvířátka pěkně chechtal. A dneska grilováníčko v pergole u bábinky a malej mi nadělil dáreček, začal konečně lézt (po 9 týdnech houpání se). Jupí, tak jsme se dočkali🙂 Zlatíčko moje🙂
janaj0
8. kvě 2011
@eelka jé cvičení, o tom si teď můžu nechat zdát, jen vycházky nebo rotoped, ale ten mě nebví :-p . Od vás hubne se sama doma jedna maminka na tom Vaku ... Sestřenka tam teď taky chodí a prý je to dobrý
janaj0
8. kvě 2011
Jo ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se dají koupit ty koupací plenky v jihlavským Ráji u pokladny nebo se prodávají po kusech v drogerii? Chcem zkusit Nelinku do bazénu, ale nevím jak se na to bude tvářit, tak nechci kupovat celý balík
janaj0
8. kvě 2011
@mihamau Lubošek je šikulka
mihamau
8. kvě 2011
@janaj0 já chodím na zumbu, je to paráda, pořádně se zapotíš, protáhneš celý tělo a svaly, o kterých ani nevíš, že je máš... Já se vždycky vyřádím a vytancuju, sešla se nás tam prima parta holek a co je nejdůležitější - zmizely mi i špíčky na bříšku a zadeček... chodila jsem 2x týdně, teď už jen 1x, je to opravdu super, doporučuji!
janaj0
8. kvě 2011
@mihamau to je fajn, když je to v místě a nemáš doma závisláčka, co se budí po půl hodině,aby si tě zkontroloval 😞 . U nás je aerobik, ale od 7 do o8 a to chodíme spát, tak mi zbývají procházky dopo, odpo a to kolo
monaberuska1
9. kvě 2011
Ahojky holky,
tak jak jste užívali víkend, my měli tu pouť tak posílám fotečky na pokouknutí... a jinak teda konečně je prxč... to je šílený kolik jídla se sejde ....pak člověku je jen bídně ztoho 😃 naštěstí sem se držela.. a dala si jen ke kávě 🙂 x-) x-) a Markétka vůbec...vůbec jí to nelákalo..takže já bayla jedině ráda 🙂 x-) x-)

Jinak dneska jedeme na kešky..tak se jdu chystat.. mějte krásný den všichni 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli