• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 dík moc, tak už vím. Ta tvoje je moc hezká s těma motýlkama
6. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Jo to jsem myslela, ještě zkusím se tady stavit v půjčovně jestli to tam nebudou mít, že bych to prubla a pak bych do toho asi šla.díky.
6. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 děkuji:slight_smile: taky se mi moc líbí právě :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: tak je to úplně něco jiného že?? než šátek :grinning: :grinning:

@peta86 jako v půjčovně na půjčení?? to je ve žďáře:? ani nevím :dizzy_face: kdyby to tam nebylo, tak jak jsem už předtím psala, za srazík si to můžeš vyzkoušet, půjčím ti to a uvidíš :grinning: já to oblíkla na sebe abyla jsme nadšená :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 máme 70 cm. Jenom kojím a každý měsíc má kilo nahoře.
@monaberuska1 Tomík byl taky cvalík a ted je hubený. Kojené děti to vyběhají rychle. Horší je,že se už pěkně pronese.
6. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 no mně taky ne, je to fakt spíš na výlety.... ale ani tak bych to nechtěla tahat. Ale zas do těch schodů by se dalo.
6. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@burianka jojo, přesně, a já nevím já ty Nikolky faldy všude ukazuji..já mám znich radost :grinning: jde vidět že jí nic nechybí prostě :grinning: a že s emá dobře :grinning: :grinning: a Markétka taky byla cvalda a ted je akorát :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: takže to ty naše buřtíci vyběhají :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihamau jojo :grinning: :grinning: to asi bude něco už hodně starýho.myslím to jako tak, že ted už se to ani nevyrábí :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: zůstanu u manducy :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Je tady bazar a půjčujou monitory dechu, odávačky,šátky a právě nějaký nosítka, tak se tam zajdu podívat jestli tam něco nemají. bych si to na dva dny půjčila a zkusila.Ještě to zkusím po známých, přece jen je to investice.
6. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 určitě, my to s manžou taky dost svažovali, ale u nás to byla dost jasná volba nakonec, kvůli těm keškám, tůry, skály, lesy..to prostě jedině bez kočárku a toto se jevila jako bezva nabídka :slight_smile: Ale po známých jsem to taky zkusila a vyplatilo se :slight_smile: Mám jí koupenou od kamarádky :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 to by ses divila, kolik lidí si to ještě pořád kupuje... a ještě se to pořád vyrábí... ono to zas tak těžký není, má to kámoška a ta konstrukce je z nějakého odlehčeného aluminia nebo tak něco a to polstrování vevnitř je fakt luxus pro mrňouse a tím, že to máš na zádech, tak z toho nebolí záda, takže je to spíš na nějaké výlety. Na jednu stranu dobrý, ale jak říkám, já bych to taky nechtěla nosit... A manduka může být taky fajn, zkušenosti nemám. Měli jsme jen ten malý nosič do 9 kg, ale tam se Luboškovi stejně moc nelíbilo... takže to vidím tak, že do 4. patra budeme dál nosit:frowning2:
6. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihamau jo?? no vidíš jaký mám přehled :grinning: žádný :grinning:no já teda manducu nepoužívám do schodů :slight_smile: my jí pozžíváme na výlety a tak..do schodů nosím klasicky v rukách, v jedný ve druhý většinou vleču tašku s nákupem nebo Markétku :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 My právě zas až tak netůrujeme, ale občas by se to hodilo, proto do toho nechci až zas tak investovaat. Kdybys měla ještě jednu kamarádku tak dej vědět :grinning: :wink:
6. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 tak to jsme na tom podobně:grinning: taky v jedný ruce Lubíka, v druhý nákup a přes rameno taška na kočár narvaná věcma a přes ní ještě deka:grinning::grinning::grinning: jinak se to fakt nedá:grinning: Takže závěr: krosnička je zbytečně velká a vlastně pro naše účely ne moc praktická... takže se zavrhuje:grinning: My kešky teda nesbíráme, takže se spokojíme na výletech s kočárkem. Ale napadlo mě, něco jsem o sbírání kešek slyšela, ale jaké to vlastně je? A kam tady v okolí na kešky chodíte?
6. kvě 2011 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 kdybych věděla zeptám se, zeptám se na jedné uzamčené diskuzi kam chodím, tam máme manducy všechny :slight_smile: tak třeba některá se rozhodla prodat :slight_smile:

@mihamau přesně ještě taška a deka :grinning: :grinning: takže víš o čem mluvím, když vyjdeš do 4.patra tak taky splavená lapíš dech že?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tady je v okolí kešek hodně, jen v Polné máme 3 v Jihlavě jich je víc jak 100, okolo Hamrů je 15 myslím, a ve žďáře tam jich je taky moc..takže fakt máme co dělat než je najdem... a pro nás je to super, Markétka té jsou 3 a půl roku, ta se v tom vyžívá s tatínkem docela hodně :slight_smile: mě baví zas o tom ty dějiny :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: pro rodiny super, :slight_smile: čloověk pozná významné místa, my jsme nadšeni z toho :§-) :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2011 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky vypadá že bude zase krásne dneska se chystm asi do jihlavy na nákupy tak uvidíme co pořídíme:slight_smile:
7. kvě 2011 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno! Tak už jsme se vrátily z procházky, na oběd už nachystáno a teď pověsit prádlo s dát prát druhou. Co člověk stihne, když je budíček v 5.30
7. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 to zní dobře, možná se do toho časem taky pustíme, až bude Lubík větší a hlavně až přemluvím našeho taťku, aby vstal taky někdy z pohovky... :grinning: Jo a jinak než to vylezu do toho 4. patra, tak jsem opravdu splavená, jazyk až na zemi, nemůžu polapit dech a Lubík mě poplácává po rameni a děsně se řehtá:grinning:
7. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 tak to vypadá, že máme stejné plány:grinning: taky se chystáme do Jihlavy na nákupy a ještě bychom to rádi spojili se zoologickou, snad nám to všechno vyjde a bude aspoň trošku teplíčko:slight_smile:
7. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky:slight_smile:), tak nám přeju k tomu dnešnímu dni, aby jsme měly jen krásné slunné dny bez mráčků, hodné děti i tatínky a jen samé radosti!!!:grinning:
8. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihamau určitě vyzkoušejte někdy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem přeji krásnou slunečnou neděli :slight_smile:jedeme na pouť takže jen sem vás pozdravila, včera jsme tam celý den makali..řízky atd... salát, chlebíčky.. atd..samé tyhle šílený jídla :grinning:

a já ještě včera upekla, Mascarpone řezy a kinder řezy a holky já si dala k snídani a velká mňamka :slight_smile: fakt aji manžel tady mlsal, a Markétka kinder řez si prostě taky neodpustila :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Všecno nej ke dni matek
8. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byli na Piláku, bylo tam krásně a Nelinka ťapala jak o život. A asi ji bolí nožičky, protože je teď v noci neklidná. Jinak jsem se tady domluvila s jednou maminkou,že od ní koupíme odrážedlo, tak jsem zvědavá, jestli se na něm naučí - zatím ji žádné neoslovilo.
@eelka krásné fotky a ty moje komentáře ber s rezervou
8. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 Janí děkuju. Komentáře jsou v poho :slight_smile: My jsme koupili odrážedlo (je i na fotkách) a na tom ještě neumí dopředu jen couve. A nedávno sme koupili ještě i malou motorku a na tý se moc pěkně odráží. Tak uvidíte :slight_smile:

my sme byli odp. v Baumaxu. Tak sme něco pokoupili. a zítra zas pondělí, chodím cvičit tak se už těším :wink:
8. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamči, tak doufám, že jste Den matek oslavili pěkně s rodinkou. My jsme si už včera udělali výletík do jihlavské zoo, nádherné počasí nám vyšlo a malej byl ze zvířátek úplně hotovej... v pavilonech teda měl asi trauma, šíleně tam řval, ale venku se na zvířátka pěkně chechtal. A dneska grilováníčko v pergole u bábinky a malej mi nadělil dáreček, začal konečně lézt (po 9 týdnech houpání se). Jupí, tak jsme se dočkali:slight_smile: Zlatíčko moje:slight_smile:
8. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka jé cvičení, o tom si teď můžu nechat zdát, jen vycházky nebo rotoped, ale ten mě nebví :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Od vás hubne se sama doma jedna maminka na tom Vaku ... Sestřenka tam teď taky chodí a prý je to dobrý
8. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se dají koupit ty koupací plenky v jihlavským Ráji u pokladny nebo se prodávají po kusech v drogerii? Chcem zkusit Nelinku do bazénu, ale nevím jak se na to bude tvářit, tak nechci kupovat celý balík
8. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihamau Lubošek je šikulka
8. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 já chodím na zumbu, je to paráda, pořádně se zapotíš, protáhneš celý tělo a svaly, o kterých ani nevíš, že je máš... Já se vždycky vyřádím a vytancuju, sešla se nás tam prima parta holek a co je nejdůležitější - zmizely mi i špíčky na bříšku a zadeček... chodila jsem 2x týdně, teď už jen 1x, je to opravdu super, doporučuji!
8. kvě 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihamau to je fajn, když je to v místě a nemáš doma závisláčka, co se budí po půl hodině,aby si tě zkontroloval :frowning2: . U nás je aerobik, ale od 7 do o8 a to chodíme spát, tak mi zbývají procházky dopo, odpo a to kolo
8. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jak jste užívali víkend, my měli tu pouť tak posílám fotečky na pokouknutí... a jinak teda konečně je prxč... to je šílený kolik jídla se sejde ....pak člověku je jen bídně ztoho :grinning: naštěstí sem se držela.. a dala si jen ke kávě :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a Markétka vůbec...vůbec jí to nelákalo..takže já bayla jedině ráda :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak dneska jedeme na kešky..tak se jdu chystat.. mějte krásný den všichni :slight_smile:
9. kvě 2011 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek