• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 :frowning2: to je škoda :frowning2:
9. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásné fotky
Dobré ráno všem, tak Nelinka má zase rýmu, snad se z toho rychle dostane.
9. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné fotky Moni:slight_smile:jinaik dobré ráno vypadá to na krásný počasí :slight_smile:
9. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
jsme u našich tady ve Zlíně a tady je nádherně
@janaj0 Ahojky krásné fotečky kdepak jste byli?????
9. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ahojky, na stezce u Piláku - nechali jsme se inspirovat Monikou (monaberuska1), tady je taky nádherně :wink:
9. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala do letáku Kik a mají tam - podle letáku, krásné věci, dokonce i pro těhulky
9. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 tak to ani nevím že máme zastoupení v sama doma :slight_smile: Musím juknout na stránky.... My chodíme pondělky na aerobik. Je to od půl 7, takže Anetku uspává tatínek. Sice odcházím za řevu, ale pak to už zvládnou sami :slight_smile: :slight_smile: Co se týká těch plenek tak to fakt nevím. Jeden balík sme dostali, ale co sem se pídila tak nikde po ks neprodávali. Jak to mají v Jihlavě, nevím.

@monaberuska1 Mončo fotečky super :slight_smile: Ještě že bylo hezky, že jo?

Holky jak to vypadá tento týden se srazíkem? nebo to necháme až po pouti?
9. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji všem :slight_smile:

počasí je krásné pouze do středy tento víkend má bát fakt škaredě.. takže já bych srazík nechala po vaší pouti..:slight_smile: já do středy nemůžu každopádně :frowning2:

Jinak počasí je tak nádherný, že jsme se rozhodli jed do zoo a kešky počkají příště :slight_smile:prostě nás to svádí do zoo, Marétka už spínká skoro hodinku tak jak se vzbudí jedeme :slight_smile: :dizzy_face:

Mějte všichni krásný den
9. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak asi koupíme celý balík a uvidíme. U nás zkoušel tatínek uspávat asi 2x a malá se tak rozplakala, že by se poblindila a jak jsem se objevila, tak ticho, chytne kolem krku a spí. O té mamince mi říkala sestřenka (Lenka K.), tak nevím jestli jsem to zas nějak nezmotala.
Add sraz já bych mohla, ale asi jen někam ven, protože malá má tu rýmu, tak aby někoho nenakazila. Hezky hlásí do středy
9. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: super fotečky :slight_smile: :dizzy_face:

co se týče srazíku, souhlasím s mončou, nechala bych na další týden - jen teda úterý a pátek nemůžeme....

no to tady zase bude klasicky na pout pršet :angry:
9. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 hlavně když nebude chumelit :grinning:
9. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky,to tedy bylo dneska krásně co? :grinning: A má být celý týden,jenom na pout (jako každý rok) bude zase prý pršet.
Dneska jsme byli celý den venku.
Já ted nějak nestíhám sem chodit a dočítat.
Přihazují pár foteček prvního obrázku v Kubíčkově pokojíku. Pozadí bude jiné,světle žluté a budu ještě dočištovat.Další fotečky nafotím,až bude koplet hotovo.
9. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 no to jo :grinning: radši to už ani nepiš nebo to ještě přivoláme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucifirek ty jseš šikulka!!! :dizzy_face: to bude mít kubíček krásný pokojíček :slight_smile: tak pak fot fot :slight_smile: jinak já taky moc nestíhám, jak píšeš, venku krásně, tak člověk trajdá po venku..jen zuza je ted protivná jako prdel a sezení v kočáře jí moc nebaví a pořád bučí :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby chodila, ted vydrží chvilku stát bez držení a začíná být pevnější - stabilnější, tak snad už brzy, já jsem tak namlsaná od šikulky vojtíka, tak se těším jak malá holka :grinning:
9. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ criterska
copak jíta a tádík, doufám, že jste zdravoučky už co???
9. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ahojky,no tohle je zatím jenom maličký obrázek,proti tomu,co tam všechno bude. Snad se to zadaři,podle mých představ. A ještě zvažuji tvorbu dortíku k narozeninám. My ted máme trošku noci lepší,musím rychle zatukat,protože víš jak to je. Ale přez den teda děs. Naštěstí jemu se teda v kočáře zatím líbí,tak aspon venku je chvíli klid. A dneska se mu moc líbilo. Zuzanka bude chodit určitě brzy,však už se jí daří. Ale to už budeš muset běhat za obouma.:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ty jsi strašně moc veliká šikulka :slight_smile: asi si tě pak taky pozvu do svého :grinning: :grinning: :grinning:

SRAZÍK
tak jak holky?? ař po pouti vaší??? asi ano, že?? myslím, že většina je spíš až PO... :wink: :slight_smile:

Jinak Holky, my dneska měli krásný den, jak jsem psala, jeli jsme do Jihlavy do ZOO a bylo to super.. :slight_smile: házím vám fotečky semka :slight_smile: :slight_smile: bylo tak krásně teplo, že to není snad možný :slight_smile: takže fakt jak léto :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuji :slight_smile: no vypadá to bohužel, že bude škaredě..když bude pěkně chceme jed se mrknout, ale když bude pršet prdíme na to...
9. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsme měly super den, Lucce a Kubíčkovi děkujeme. :wink:
Ale ten večer!!!! to je zase fakt, teplota 38,4 takže jsem dala čípek malá rozpálená jak pětník, tak buď byla přehřát z toho tepla, ikdyž si myslím, že zase tolik oblíklá nebyla a nebo zase třeba zuby nebo nevím, dneska usnula až o půl 10 v půl 11 řev a teď zase nanovo, to bude noc, tak se mějte krásně, my se máme na prd.
9. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo bylo to dneska bezva. Ty jo,taková teplota,ale nebyla moc oblečená. To spíš,jestli jí nebolí zoubky. u nás noc docela v klídku.
10. kvě 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucko, ty by ses mohla živit malováním pokojíků :wink: . Opravdu moc krásné
@monaberuska1 opět se opakuju, ale krásné fotky

@peta86 Peťo, to si nemyslím, že by byla přehřátá - byla to dost vysoká teplota, spíš bych čekala ten zub
@gaba3 Nelince i neteřince se v kočárku, taky moc nelíbí. Naší ale proto, že chce sama chodit a už mi začíná zdrhat, ale ještě ji doženu a spacifikuju :grinning: , ale zapár let nevín nevím, jak se s ní budu přetahovat.
10. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: jsi hodná :slight_smile:

@peta86
@lucifirek holky to je krásný, že jste si užili dník takhle krásně :slight_smile:)
a Peťulí teda to je na prd s tou teplotkou :frowning2: ty zoubky ale dokážou pozlobit, jo a víš čeho sme si všimla :D určitě budu soutěžit s hami, ale ty sedačky o který se hraje tak máme tu chicco key1 máme pro Nikolku teď a tu chicco key2-3 máme pro Markétku :grinning: :grinning: tak to je fakt náhoda..ale zítra mi doveze ségra z rossmanu ten lístek a víčka posílám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky jdeme ven pááááááááááá :slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, tak večer se Teuška pěkně poblinkala, teda já jsem byla celá na převlečení, zase to z ní lítalo, tak nevím, noc šílený, usnula jako na tvrdo kolem 12, pak zase ve 2 vzhůru, pak v 5 už chtěla vstávat a nakonec o půl 7, no a teď usnula od 8-8:20 to už byla hotová, teplota po odečtu 38 takže jsem dala čípek a vypadá to že bude dobrá Zkusím jí dát jogurt, co na to řekne nebo jestli to zase vyhodí...
@monaberuska1 No tak to je náhoda viď? já bych spíš chtěla ty termomisky, ale štve mě , že to losujou. Někdy jsou soutěže že ti to pošlou za nějaký počet a nemusíš čekat na slosování.No uvidíme. Já toho spoustu vyházela, takže teď sbíráme o 106, kdyby to člověk věděl, ale to bych tady byla jak ve skladišti, kdybych ěla všechno sbírat a čekat jestli na to bude soutěž. :grinning:
Tak si užijte hezký den.
10. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 super fotečky :slight_smile: sluší vám to!!!

@janaj0 to mi dělal přesně vojtula :grinning: pak dostane rozum a bude poslouchat :wink:

@lucifirek pokojík bude určitě perfektní :slight_smile: tak at pěkně chrníkuje, šikulka :wink:

jo musím vám napsat, že vojtíka vzali do školky - do sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám velikou radost :slight_smile:

za chvilku razíme k zubaři, tak se moc těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hezký den pa
10. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťo, vím že píšu pozdě, ale jestli Ti malá blinkala, tak jí nedávej žádné mléčné výrobky
Jinak dneska jsem potřebovala něco vyřídit a aby měl Jenda klid po noční a malá se mi poblindila už po těch 7 Km, ale doufám, že jí to vyvolalo jen sluníčko - pořád koukala z okna
@gaba3 nedívala jsi se na to vozítko za kolo v Hyperalbertu?
10. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 je to je mi líto,že je Teušce takhle špatně. My jsme teda dobrý. Jestli se to bude opakovat,tak radši brnkni dr. Ale myslím,že na sluníčku zase tak přece nebyla,aby to bylo z toho. A co ten jogurt dobrý?
My jsme ddneska trajdali zase po venku,protože s malým je doma k nevydržení. Takže domácnost a tvorba pokojíku docela vázne. dopoledne jsem si zašla do zahrady Vysocčiny pro truhlíky a kytky a zasadila je. Odpoledne hypernova a k tatkovi. Ted chrupká v kočárku,tak jsem zvědavá,kdy usne večer.
@gaba3 to je super,že vás vzali do sluníčka. Tak jsem chodila já a bylo to tam bezva. Tak budeš mít aspon víc času na Zuzika. :slight_smile: A Vojtík si zase užije s dětma a naučí se nové věci.
10. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no to je bomba :slight_smile: Markétka jde taky do školky .-) :slight_smile:))
10. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jejda..to je mi líto :frowning2: s Teuškou :frowning2: Náhoda to je..ale stejně hrát budeme :slight_smile:

Holky já byla s kámoškou na zahrádce posedět.. :slight_smile: a bylo to super :slight_smile:
10. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak teda nevím, ráno 38teplota, takže čípek a od tý doby dobrý, jogurt si dala, ale moc jí to nejelo, ale neblinkala, tak snad to ještě nezakřiknu, ale po hodinovém uspávání už zase řve, tak já teda nevím. Už jsem úplně vyšťavená.
10. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 chudák Teuška, jestli se jí nevrátila ta virózka :unamused:
10. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, díky :slight_smile: máme velikou radost :slight_smile: jen to mám krapet zruky, lae to neva, auto to jistí, když nebude počasí :slight_smile:

@monaberuska1 taky se tak moc těší do školky?

@peta86 chuděrka malá, myslíme, at je už dobře!!! slyšela jsem, že jsou ted takové blicí virozky :frowning2:

@janaj0 jejda, nevím, neviděla...a leták snad ani nemám..ot je jako to vozítko, jak tady posílala hanča?
10. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek