• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 nevím jestli je to stejná značka, ale je to ten "kočárek" za kolo a cena kolem 3700,-
10. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky:slight_smile:nejak vás zase nestíhám dočítat:slight_smile:
11. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji ke školkám a teušce brzké uzdravení :wink:
11. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásíme že už neblindíme, tak to snad bude o.k. jinak je teda protivnější, tak nevím, teď už spí hodinu tak úplně koukám, protože to vůbec neznám. :grinning:
Holky nemáte někdo zkušenost s nosítkem medley alpino?
11. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak snad už bude mít pokoj, ať si taky "užije" pouť
11. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No snad nebude pršet, chystáme se zítra, protože o víkendu to asi vzdáme, to bude lidstva a manža na to nemá nervy. :grinning: Jinak Teuška dneska odpo spala 2 hodiny doma na gauči, sice teda s mezikójem, ale fakt 2 hodiny, úplně jsem nevěřila svým očím. :grinning:
11. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to víš, ale 2 noci nespala tak to bude dohánět :wink:
11. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 chápu tě,mi to tak máme skoro denně.Takže vím,jaký to je .I když teda musím zaklepat,ale par dní máme ted celkem v klidu.
11. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hruza kamarádce dneska umřela Barunka bylo ji necelých 11 mesicu :frowning2: :frowning2: :frowning2: vubec nevim co delat jak ji podpořit!!!!
11. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 to je šílený :frowning2: Peťulko, ono je to blbí, ale v tomhle jí asi moc nepodpoříš, jen tak že sní budeš a hlavně aby se neuzavřela.. :frowning2: je to hrozná rána.. a člověk přemýšlí úplně jinak :frowning2: držím pěstičky..je mi to moc líto
11. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to je něco šíleného,mám z toho husí kůži a slzy na krajíčko. Nedovedu si něco takového ani představit. Co se jí stalo? To je fakt strašný. :frowning2: :cry: Ani nevím,co poradit. Jen jí být na blízku.
11. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ona byla nemocná měla nádor v hlavičce ale zvládala to dobře jednu chvilk u vypadalo že to zvládne i chemoterapii a nakonec tohle hruza holky je to hrozný jaký řeším kraviny s Kubikem a ted si uvedomuji čím dál víc jaké máme štestí
11. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 taky záleží,jestli to bylo její jediné dítě,nebo má doma ještě další. Ty starosti kolem dalších dětí asi trošku odvede pozornost od smutku. Ale pokud bylo jediné,musí to být neskutečně těžké. Nemůžu něco radit,když jsem si nic takového nezažila.Kromě teda mojí mamky. To bylo šíleně těžké,ale kdyby se stalo něco Kubovi,tak bych to nepřežila.
11. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirekbyla jediná nikoho jiného už nemají ach jo :frowning2:
11. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peti,nedávno jsem tu narazila na diskuzi Přišla jsem o dítě (třeba by jí tam holky také pomohli se z toho vypovídat s někým,kdo si zažil něco podobného) a musím říct,že jsem brečela ještě hodně dlouho. A jak píšeš,já tu nadávám,že malý dělá kraviny a pod. A pak si říkám,že musím být ráda za to,co máme .Neskutečné štěstí.Opravdu si nedokážu představit,že by se mu něco stalo. A ani si to nechci představovat. Přijde mi ten život nespravedlivé. Že umírají staří lidé mi přijde prostě koloběh života.Ale že musí takovýhle drobečci v tak krátkém životě zažívat takovéto trápení a bolest,to mi nepřijde ,,fér,,. A jejich rodiče to samé.
11. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já sem přišla o miminko v 6 mesici těhotenství vím že se to nedá srovnávat ale ta bolest je hrozná my už jsem vedeli že to bude chlapeček meli jsme všechno nakoupený já i citila pohyby mel už jméno a pak najednou tohle nechci to srovnávat pro me naštestí bylo to že jsem ho nevidela a nemohla si ho pochovat ted už si to nedovedu predstavit kdyby se neco stalo kubikovi ted když už je skoro rok s nám a jsme na nej zvyklý nezlobte se že to sem píši muselo to ven :frowning2:
11. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 fakt nemůžu nic poradit,mám z toho husí kůži. Já bych tohle neustála ani náhodou. :frowning2: :cry: A obdivuji každého,kdo dokáže začít znova žít alespon trochu normální život.
11. kvě 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pujdu se přitulit k tomu našemu zlatíčku je mi hrozne tak snad usnu :frowning2:
11. kvě 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peti,to mě mrzí,to muselo být také strašné. Já,kdyby se mi tenkrát v těhu s Kubíkem stalo,to co ted v unoru,tak bych byla asi zralá na psych. A muselo to být šílené. TO si zažila i jedna moje kamarádka a fakt to muselo být moc těžké. To prázdno.Člověk se na to miminko těší a najednou tu není. Když si přestavím,co nám KUbíček každý den dává,jsou to drobnosti,prostě usměvy,pohlazeni.... No a už mi tečou slzy.... :frowning2:
11. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek taky brečím jak želva nekdy si říkám že už to nezvládnu ale pak se na neho podívám a říkám si jaký je to štestíčko mit zdraví miminko :wink: a hned je mi lip ten náš malej drobeček nám dává tolik síly že ani neví :wink:
11. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky už několikrát jsem myslela na D.H.... a Štěpánka,strašně dlouho tu nebyla. Doufám,že jsou v pořádku. Nevíte někdo?
11. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jsou v pořádku....
11. kvě 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 přesně tak,už si to bez něj nemůžu představit.Jak by byl ten život prázdný. :frowning2: A ty máš to štěstí trojnásobné :wink: . A vy jste teda vyloženě klučičí co? Jenom samí kluci. :wink:
11. kvě 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo jo samý kluci :slight_smile:
12. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno :wink: tady vypadá že zas bude krásně :wink:
12. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
12. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no tady je to takový trošku pod mrakem,tak uvidíme odpoledne. Jestli bude hezk,tak vyrazím s malým po obědě k babičce do Hamrů.Dlouho jsme tam nebyli.
12. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno holky,
tak jsem si hned pobrečela jak jsem četla co jste včera napsali. Co to na říct, je to hrůza, ale asi to tak mělo být, a možná dobře že teď než aby se trápila maličká třeba dalších 5 let a pak by to stejně přišlo,tak třeba se jim zadaří další mimi a bude to dobrý, jinak bych se vůbec nebála obrátit na psychologa nebo tak. Taky je dobrý server dlouhacesta.cz tam chodila kolegyně z práce, taky se jim narodila holčička ale ve 23.tt a byla tady asi měsíc a pak umřela.

venku zatím dobrý tak snad se nerozprší, chceme jít dneska pouťovat.. :wink:
12. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás zatím svítí sluníčko :slight_smile:
Otíček spinká dole v chotbě, včera mi tam vydržel skoro tři hodiny :slight_smile: , já půjdu vozit dřevo, ať se v zimě ohřejeme :wink:

@petule33 Peti, to je hrůza, vůbec si to nedokážu představit...My jsme taky přišli o miminko v 24. týdnu, mělo to být naše první...Než jsem znovu otěhotněla, byla jsem zralá na psychiatra..
12. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 tak to jsme natom byli stejne hrozne jsem se bála znovu otehotnet :frowning2:
12. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek