• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@hanulka190
@petule33 holky to je strašné, co se vám přihodilo :cry: , toho se bojím nejvíc
Ten příběh Barunka jsem sledovala z povzdálí a je stašné, že tak stašné nemoce potkávají i malé děti. Ale při tom, čím si malá prošla, byla smrt vysvobození, protože už nikdy by to nebyla zdravá holčička a její maminka by se trápila čím dál víc :frowning2:
12. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

@petule33 - Peťo, kamarádčiny holčičky je mi neskutečně líto, je to fakt hrozné co se děje, tohle by se stávat proste nemělo! Je strašné, když umře mladý člověk, ale když je to malá holčička nebo chlapeček, tak je to šílené. Nedovedu si to představit..:frowning2: Přejeme hodně síly..

Jinak jste mě docela vyděsily ohledně toho, že jste přišly o miminko, děje se to hodně, já si nikdy neuvědomovala kolik takových případů je..Spíš až co máme internet a člověk kolikrát nakoukne do nějaké diskuze, kam by radši ani neměl chodit..:-/ Já se teď bojím mnohem víc než když jsem čekala Tadíka, to jsem si problémy tak nějak ani nepřipouštěla a vše naštěstí bylo OK. Tak doufám, že to tak bude i teď! Za týden jdu na gyndu, snad dostanu jen dobré zprávy, čekám na vysledky Tripple testů a taky doufám, že mi dr. potvrdí tu holčičku (ale hlavně zdravé miminko, to je jasné)..

My včera byli na pouti, vzhledem k předpovědím počasí, kdy to na víkend nevypadá moc dobře. Tadík by pouťoval o 106, člověk by tam nechal litr ani by nemrkl..:grinning: Taky jsem zjistila, že náš mladej je pěkná vzteklina, když mu něco nejde - no ostuda po půlce areálu..:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

12. kvě 2011 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
pomalu vás dočítám.
@petule33 kamarádky je mi moc líto, co se jí stalo. Nádory u dětí rostou velkou rychlostí, vzpoměla jsem si na svoji praxi v Brně na radioterapii. Taky tam chodili takovéto malé děti a za týden už tu nebyli. Vždy jsem to špatně nesla, ale bylo to pro ně vysvobození.
Mojí švagrové zemřel chlapeček v devátem měsíci/ chyba lékaře/ a taky jsem nevěděla jak s ní komunikovat. My jsme se bavili o běžných věcech a když bude chtít začne sama. Hlavně nelitovat, je to ještě horší.
12. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 Strašné. Máš pravdu, když řeším kraviny typu že mi Zdeněk málo přibírá a že budu muset asi přikrmovat dříve a jsem z toho nešťastná, tak to jsem pěkná kráva. Fakt člověk potřebuje někdy přesdržku a uvědomit si, jaké má štěstí, že má zdravé a šťastné dítě. Stydím se. Budu pokornější.
Kamarádky je mi moc líto, ani si nechci představovat, jak trpí... :frowning2:
12. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
jejda holky, to je hrozné téma, to mě moc mrzí :frowning2:
@petule33 peti: jak už je tu napsané, řekla bych nelitovat a snažit se nebavit, pokud sama kamarádka nezačně... musí to být strašné, radši si ani nebudu představovat, jak se chuděrka asi cítí :frowning2: a ty sis taky chuděro zkusila, to je mi moc líto :frowning2: taky hodně slýchám, že takových životních příběhů není málo, bohužel :cry:

@criterska jíto: jasně, že bude vše ok! hlavně pozitovně :slight_smile: pak napiš jo? a slušelo ti to dnes mamko, jsem koukala, co to jde za pěknou těhulku a kouknu a ona jíta :slight_smile: a řekla bych, že se ti ted pupíček zastavil vid?
12. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak dneska už je líp :wink: posílám kubíka dostal od jedny šikovný tety čepičky:slight_smile:
13. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@petule33 to je fešák!!! krásný :dizzy_face:
13. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Lucko nešla jsi dneska kolem 4 vedle Zahrady Vysočiny?
13. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dneska navštívili kolegini z práce. Mám 4 měsíční Marušku. Už si ani nepamatuju, že byla Nelinka tak malá. I když ona měla Maruščiny míry tak v měsíci :wink: . Ale ta cesta, malé se vůbec nelíbí v autosedačce :angry: , tak skoro 3/4 cesty křičela. A dneska ještě rodí další kolegině, tak jsem zvědavá, kdy malé vykoukne a jestli to bude zase holčička bo se u nás na oddělení rodí jen holky :grinning: (jen Dr. Málek to ruší - má 2 chlapečky)
13. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 jo,jo šla,byla jsem u babičky v Hamrech. Ty jsi mě viděla? A kde jsi byla? :grinning:
13. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 KUbíček je frajer.Krásné čepičky.
13. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska bylo celkem hezky. Já jdu sundat prádlo a žehlit ty hromady,co tu mám.
13. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jeli jsme z návštěvy, tak jsem si říkala jestli jsem Tě poznala dobře. Moc Ti to slušelo
13. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 Je děkuji :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my už máme asi odpouťováno..Byli jsme ve st a včera, Tadík se vyřádil, jak říkám, ten by projezdil litr jen to fikne, takže vyrazíme asi zase až za rok..:slight_smile:
Já jsem byla včera na Zumbě, jako vždy super a zítra zase, už se těším :grinning:
Aspoň nějaký pohyb..

@gaba3 - Gabčo, teda dík, no ale zrovna jsem vypadala hrozně, vlasy neumytý, nenamalovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyrazili jsme s Tadíkem na poslední chvíli, taktak, že nám autobus nefrnkl..Jsem ráda, že jsme pořídili ty sandálky. Však vám to se Zuzankou taky slušelo :slight_smile: Jako vždy. Jsem koukala na fotky z pouti a Vojtík je dobrej drak a kaskadér, co? :grinning:

@petule33 - malej je frajer, tyhle háčkované čepky jsou super!
14. kvě 2011 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky! Tak se dneska chystáme na pouť, když má být zítra škaredě,tak uvidím jak se tam bude malé líbit. Jinak včera kolegině porodila a má chlapečka.
14. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,holky.

Tak se hlásíme,že máme taky odpouťováno :wink: Karolínka nadšená,samo,že jsem šli k autu s brekem,ale co se dá dělat.Vytuhla už po cestě domů a pak ještě skoro 2h spala.Štěpánek to taky prospinkal,byl hodňoučký,zato teď 3h přořval,ale jak!!!Vůbec nevím,proč,zřejmě nějaký prdík,ale pak už asi dobrý,ale nemohl zabrat,šílený řev pořád.Jsem z toho špatná,protože to u něho neznám.Ve vaně spinkal,ani se moc nenapil a už spinká v postýlce.Teplotu nemá,tak snad to byly jen prdíky a únava.Ale fakt mě to dostalo,bobek můj :frowning2: Doufám,že bude hezky spinkat a ráno bude zase usměvavý jako vždycky.

Jinak se nám na pouti povozil i tatínek :grinning: Byl na té největší atrakci,jak se to to točí dokola a ještě kolem své osy.Říkal,že super,malá řvala,nechtěla ho tam pustit,bála se o něho a já taky,abych řekla pravdu.Jen ta výška je hrozná.Já byla s malou na labutích a nahoře mi to nedělalo dobře :sweat_smile: Jsem posera,co se týče výšek.Ale kdysi mi to nevadilo,asi jak stárnu :grinning: :grinning: :grinning:

@petule33 Je mi to moc líto,co se stalo.Ta bolest musí být obrovská a člověk se s tím většinou musí vyrovnat sám.
14. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky, tak my tady pouť nemáme.. :frowning2: .
Dneska jsme byli trochu utrácet, koupila jsme si rifle - bože, prč mám tak velké břicho? Fuj, ještě že se dělají dlouhá trička. Takové, jaké mám ted´, jsem měla v 6. měsíci se Zdeněčkem...
Vyzkoušeli jsme nosítko, co jsme dostali od mojí drahé kolegyně z práce- womar - Zdeněček moooc spokojený, rozhlížel se kolem, usmíval, nejvíce ho bavily světla na stropě. Dokonce na půl hodiny usnul, když jsem ho měla já. Přidržovala jsem mu trochu hlavičku a spinkal krásně, úplně spokojené miminko :slight_smile: . Ted´už spinká od 18.30.
Malému jsem koupila 5x bodynko s krátkým v CaA, vanilkové barvy a na každém je malinký obrázek na prsíčkách, za těch 5 ks chtěli 198 Kč, takže super. Vzala jsem už radši vel. 86, aby mu to vydrželo celé léto. Taky jsem mu vzala modré tričko a kraťásky . At´je frajer, blonďáček náš...
14. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k tak na tom byl i můj manžel a nadšený jak malé děcko. Já byla s malou na dětském kolotoči a udělalo se mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , holt už nejsem mladice
@zuzimila tak to jsi dobře nakoupila, já tam taky vždycky kupovala bodýčka, protože za ty peníze super kvalita a hlavně drží tvar
14. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila Tak tos dobře pokoupila :wink: Mně včera přivezla plno věcí Táňa po Filipovi,hlavně body s dl. a trička,nějaká pyžámka,kalhoty.Takže teď nic nekupuju,max.nějaké kraťásky,body s kr.taky nějaké máme a trička ještě po Karolínce neutrální.Jo a objednala jsem si na MMB tu zelenou teplákovku,jak jsem Ti posílala odkaz,je perfektní :wink: A Rifle taky potřebuju jako sůl,já si zase koupila v týdnu boty,sandálky na léto,slevněné z 1200 na 300Kč,nekup to :grinning:A taky tričko a dvě tílka,taky kupuju všechno dlouhé,to břicho je děs a ve většině věcí nemůžu ani chodit,bo by mi pupek lezl ven.Bych potřebovala vyměnit celý šatník :wink:

@janaj0 Hlavně,že byli tatínci spokojení,že? :wink:
14. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
14. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,
teď myslím Kristinku a Zuzku, vy jste prdlý, bych chtěla vidět ty vaše pupky!!! Kristinku jsem viděla před měsícem a hubeňour jako vždycky!!! Zuzi, Tebe jsem neviděla, ale dle fotek je mi jasný, že jsi stejný tip jako Kristinka..Počkejte na mně, to bude teprve maso, až se budu z porodnice vracet zase s nějakými 80ti kily a břicho vytahané až ke kolenům - o prsou nemluvě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My na pouti už dnes nebyli, tatínka máme "nepouťového", takže by na nic nešel, ani náhodou :grinning: Já byla s Tadíkem včera na takové té "dráčkodráze" jak se hází doprostřed míče do koše..Bylo to fajn, oběma se nám to líbilo. Chtěla jsem s ním jít i na loď, ale to jsme měli od taťky zakázaný..Tak za rok, no..

Dnes spal Táďa po obědě normálně tři hodiny!!! Usnul až teď, tak musím jít se psem, ale vůůůůbec se mi nechce.Tatínka máme někde na pouti, popřípadě zábavě..
14. kvě 2011 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jíťo,nejsem prdlá!!!Holt to bříško zůstalo,neříkám,že jsem tlustá nebo tak,ale to břicho jde vidět,navíc mi z většiny triček leze ven,což já fakt nemusím.A ještě,když jsou bokovky kalhoty,naprd.Musím koupit nějaké do pasu :wink:
14. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k - Kristinko, malinký, takový já neměla ani před Táďou (měla jsem větší :grinning:). Jinak jsi štíhlounká. Jsem fakt zvědavá na sebe, momentálně jsem jako tank :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2011 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme tky pouťovali, dokonce i dneska s čím jsem vůbec nepočítala ale dalo se Teuška pak dokonce usnula, už jí to asi bylo jedno že je tam randál, ikdyž mezi stánkama s jídlem takovej randál nebyl. :grinning: My tradičně pivo, klobása alangoš. Jinak jsem zvdavá koho příští rok čeká chození na atrakce s malou, protože mě je špatně když vidím řetězák :confounded: natož na něj vlézt.

@criterska tak jak dopadla oslava? a co ten slanej dortík? Jestli jsi o tom psala tak se omlouvám, ale nepostřehla jsem.
14. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k Ja tež, ty vole, bych potřebvala vyměnit všechno!!! Teda já jsem ploché břicho neměla nikdy, ale to, jak mi ted´lezou špeky, to je maras!!! Váhu mám stejnou, nohy a zadek o.k., to si nestěžuju, ale to břicho...no je to jasné, svaly atrofovaly, nejspíše jsem nějakou dobu byla k katabolismu - myslím, že to byl ten porod + cca 14 poporodních dní, a pak jsem začla jíst no a kde se uloží tuk? V břiše...Ale nasrat, hlavně, že mám Zdeněčka!!! Na těhotenství se můžu báááječně vymluvit :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jíťo, fakt, jak píše ségra. Taky jsem štíhlá, ale to břicho, to je hnus. Koupila jsem včera ty rifle a jak je zapnu, lezou mi špeky kolem nich, no hnus, jenže když jsem zkoušela větší, tak jsem v nich plavala. Teda v pase super, trochu i volnější, ale přes nohy a prdel jsem je měla hrozně velké.
Na hrudníku mi lezou žebra a na ramenou jdou vidět klíčky, ale břicho hnus. Jenže kdybych se měla dívat na to, jak vypadám v riflích, tak nikdy žádné nemám a chodím jen v teplákách :grinning: nebo kamašách :grinning: :grinning: . Tak jsem koupila i 4 delší trička a je to. Ted´rozhodně se nebudu omezovat, dokud kojím, nechám to na pozdější dobu.
Navíc obě se ségrou máme špatné držení těla - jsme pokřivené v zádech - takže tím se povolí i břicho a je vypouklé, přesto, že na něm nemusí být tolik tuku, prostě leze ven.

A ty mě tež neštvi. Po dvou dětech že budeš mít vytahaná prsa je úúúplně normální. Já je měla vytahaná i před těhu - anorexie - tak se na to vyser! :grinning: . Hlavně, že děcka odkojíš, at´jsou zdraví. A předpokládám, že Jára tě má rád celou, i s prsama :grinning: , at´jsou jakákoliv :slight_smile: . Dáš mu 2 děti....
15. kvě 2011 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 Jani, já jsem měla zatím jen jedno z CaA, ale můžu říct, že jsou lepší než z Tesca / kde už není Cherokee, jen FaF, drahé, předražené, tam už se moc neoplatí jezdit, leda do slev a výprodejů, jinak 3 body FaF stojí skorem 300 Kč.../.
Tak jsem koupila ty včera, krásně bavlněné, pevné a fakt drží tvar. A ta cena je bezkonkurenční. Příště tam pojedeme zase, chybějí nám s dlouhým, ten náš kluk tak roste :grinning: .
15. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila to máš pravdu, ty z teska se strašně vytahují do šířky a na délku se zkracují :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A Nelinka nosí 98, tak dozimy by měla být bez plínek, aby se jí nehrnula trička
15. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
kluci spí, všichni tři, tak mám chvíli klidu..Pekla jsem buchtu, musí mi trošku ztuhnout v lednici, tak se těším, až si pak dám :grinning:

@peta86 - Peti, jsi mě pobavila :grinning: Jsi jako švagrová, ta koukala na kluky jak jezdí na kolotoči a dělalo se jí z toho špatně, prý se jí motá hlava :slight_smile: Jinak oslava docela dobrý, řeknu to tak jako diplomaticky - chvílema jsem se hodně nasmála (jedna aktérka velice ráda tančí a to fakt velice zajímavým způsobem) a chvílema jsem se hodně styděla (za někoho, to radši nebudu rozebírat..) ale tak jako v konečném výsledku dobrý :grinning: Zdrželi jsme se se ségrou a tím jejím asi do půl deváté, Jára šel domů dřív, poněvadž šel vyzvednout Tadíka..Dortík se docela povedl, až nebudu tak líná jako dnes, tak hodím fotku..Dost lidí mi ho pochválilo, tak jsem měla radost..Díky za optání :slight_smile:

@zuzimila - Zuzi, tak to je dobře, že je Zdenda v nosítku spokojený, taky přemýšlím, že bych ho na miminko pořídila, asi Manducu jak ji pořád vychvaluje Monča..Určitě by mi to mnohé usnadnilo, až budeme muset chodit ještě s Tadíkem venčit psa, do obchodu atp.. A to břicho se ještě určitě trochu spraví, uvidíš..Já ho měla taky hrozné, pak už to bylo lepší..Se říká, že se tělo dává do kupy devět měsíců po porodu, ne? Jsou teda takový typy, co za měsíc (i dřív) od porodu vypadají jako když těhotné ani nebyly, ale mezi ty já bohužel nepatřím :grinning: Mně spíš sere, jak mám to břicho dodělané - samá strie!!!! No ale tak ho holt nikde nevystavuju a je to..A bokovky jsem nosila docela ráda, taky mi přes ně visel špek, ale prostě jsem je měla radši než pasovky..Jo a špatné držení těla mám taky, tak vítejte v klubu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K Járovi - snad jo, no :grinning: Ale známe chlapy, že?! Ale sám by mi neměl co vyčítat :grinning: Břicho mám teď jen krapet větší než on :grinning: A prsa zase a zase rostou, do podprsenky vel. D už je nemůžu narvat..:stuck_out_tongue_closed_eyes: To zase budou šestky, až budu kojit! :-/

A s Tescem je to svatá pravda, přijde mi, že nějak podražili, což se mi moc nelíbí..Mají tam teda moc hezké věci, ale fakt nakupovat tam se vyplatí o slevách. Tak doufám, že nějaké vychytám, až vyrazíme do Jihlavy. Rády bysme s Radkou vzaly děti do bazénu tam, tak Tesco bude při cestě..
15. kvě 2011 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek