• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
tada tak to je super cena, já ted našla na netu za 799 + poštovné 110, což není tak hrozné, mají i za 750, ale potah se mi moc nelíbí a koukala jsem, že se dá sehnat i za 3000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jíta má moc pěknou, ale drahou vid?

jinak kijo, to já měla čokoládu taky odpo, jím jí většinou tak 5x denně, když mám čas nebo jen trochu, abych se zaplácla... proto tu židličku, sednu si s vojtíkem ke stolu a budu moct “v klidu“ jíst s ním a hlavně chci, aby si taky zvykl na vánoce na večeři.... :slight_smile:

tak dobrou noc! já počkám na mirka až dorazí z fotbalu a taky zalehnu papa
1. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak já už mám uvařeno a zachvilku nakrmím malou a pojedeme ven, jinak by to nebylo špatný se sejít, kolik vám je jestly se můžu zeptat :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau mamky. :slight_smile:
Dala jsem Mikyho spát a mám chvilku čas.
Kristinko, já vím, že jsi byla v Orlové - četla jsem i pár stránek zpátky. My se máme dobře. Miky už začíná víc mluvit, pořád brebentí, ale stejně mu nerozumíme. Četla jsem, že malá už se plazí - to je šikulka.

Holky děkuji za uvítání. Ještě vám napíšu něco o mně. Bydlíme v Novým Městě kousek od nemocnice v paneláku v 3+1. Máme doma kočku - dvouletou ruskou modrou a jmenuje se Máša. Mně bude za pár dní 34 let. Manželovi je 35 a dělá řidiče náklaďáku, takže je málo doma. Jo a jmenuju se Hana. :slight_smile:

Gabo, puberta u Vojty probíhá hodně bouřlivě. On byl vždycky hodně živej a teď se to ještě vystupňovalo. Navíc, jak jsem často na něho sama, tak mám někdy už nervy v kýblu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatý malý dětičky. Puberta je děs.

Vladusko, my jsme taky kdysi bydleli na Haškový v podnájmu 2 roky. Ale to už je 12 let zpátky.

Holky, lituju vás, co se v noci nevyspíte. Já jsem kojila v noci jenom do 2 měsíců a pak už Mikuláš spal celou noc a vydrželo mu to doteď. To mám štěstí, protože já nevyspaná bych byla uplná troska.
Jdu si prohlídnout vaše fotky. :wink:
2. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste všechny takový mlaďounký, hezký , štíhlý. To já už jsem oproti vám tak trochu suchá větev. :grinning:
Dětičky jsou všechny úžasný.
Renkam, na jaké byl tvůj chlapeček operaci ?
2. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,to je dobré-stejně mu nerozumíme :wink: :wink: :wink: Však za chvilku začnete,hlavně,že se snaží.Malá taky pořád něco žvatlá,ale jsou to jen nějaké slabiky,ale ukecaná je teda dost,prý po mně :slight_smile: Jo a přestaň s tím,že jsme štíhlé a mladé.To Ty jsi taky,tak nevím,co furt máš :wink:

Vladusko:mně bude v únoru 24 a ostatní holky jsou taky tak nějak,teda Gabi a criterska určitě.A co Ty?
2. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mě je 21, jsem taková mladá mamina :wink: jinak dneska jsme celý den tak hodný že to snad není ani možný, jinak nám už dneska došel konečně poslední dárek pro Verču, židlička na papání, a když to tak všechno prohlížím tak si říkám co dostane věcí mrňous jeden :slight_smile:
2. pro 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO,my to letos nebudeme moc přehánět s Vánocema,stejně z toho ještě nebude mít moc rozum,ale samozřejmě něco bude pod stromem :slight_smile: Hlavně jsem zvědavá,jak se jí budou líbit sáňky :slight_smile:
2. pro 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u vás už to bude veselejší , to my s toho mít rozum nebudeme mít vůbec žádnej, ale zase ji aspoň nebudeme muset tolik hlídat, aby na sebe nepřevrhla stromek :frowning2:
2. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to máš pravdu s tím stromkem.Já ho ani nechtěla,ale manža jo,tak jsem zvědavá,jak to dopadne :slight_smile:
2. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,my jsme okoupané a v postýlce,možná už i spinkáme.S jídlem byl dneska zase boj,je to horší a horší do ní něco dostat.Snad bude zítra lépe.Taťku máme na pivku,tak teď zajdu s Kubou ven a pak taky zalezu do sprchy :slight_smile:
2. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, přes den nestíhačka, ale už jsem vás dočetla :wink:
kijo: malá šikulka, já přehazuju režim, tak to byl boj, nic moc spánek, noc bude určitě děsná :unamused:

hanai: co to píšeš, věk máš super, my jsme sice mladší, ale žádnej velkej rozdíl, hele stáří beru nad 60, takže pak se budeme moc hanit o 106 :wink: :wink: :wink: přihod nám taky nějaký fotečky, at tě s klukama vidíme :slight_smile: :wink:

vladuska: tak mě bude zítra 23 a jitušce (criterska) za pár dní taky :wink: teda malá bude mít vánoce :slight_smile: já židličku objednávám až ted :sweat_smile: a neznáme se náhodou třeba podle vidění? taky přihod fotečky , budeme rády :wink:

a co s tím srazem, dáme datum, jinak se nedomluvíme co? třeba těsně před svátkama nebo i dřív....

kijo: jak budete řešit stromek , někam do výšky?

jo jinak my jsme si asi už ulomili kousek zoubky a to toho vrchního, co krapek čouhal, najednou koukám krvavá pusinka trošičku, ale žádnej řev a zoubek o trochu menší, tak si ho bud ulomil nebo zarazil... hned jsem si na zítra domluvila tchýni at mu na to mrkne a hlavně, at si zvyká na zubárnu, povozí ho na křesle a to světýlko, to bude nadšenej, jen nevím nevím jaké bude otevírání pusiny, vám písnu :wink:

copak je s jítou??? snad jsou ok!
2. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a víš,že bych Ti řekla tak 25? :slight_smile: To jsem Tě asi napotěšila,že? :wink:
A se stromkem teda fakt nevím,jsem sama zvědavá,jak to bude.Dáme ho na stoličku,ale stejně na něho dostane,takže si to nedokážu představit.

A s tím srazem,jen aby nám to všem vyhovovalo :wink: Kvůli prckům :slight_smile:
Já si půjdu lehnout,taťka se ještě nevrátil a mně to tu samotnou nebaví :wink:
Tak dobrou noc a zase zítra.
A Jíťa je snad v pohodě,asi taky měla dneska fofry. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: fakt, to mě právě potěšilo, mě kolikrát tipujou na 17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: díky :wink: mírovi zase tipovali 24 a včera mu řekla nová kolegyně, že mu je tak 35, tak taky čučel a byl rád, že nevypadá jak náctiletej (v lednu mu bude 30)...
tak dobrou a zítra, snad budu stíhat, dopo jdem k tchýni, nakoupit + oběd, odpo spinkat do kočárku, tak uvidíme, snad se na chvilku urvu :wink:
papa
2. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera jsme vůbec nestíhali a večer, když mi malej usnul, jsem se nechtěla připojovat, abych ho nerušila, máme to s tím počítačem blbě vyřešený..I když jsem byla zvědavá, co pěkného jste si psaly..
Abych nezapomněla - Gabčo, všechno nejlepší k dnešním 23. narozeninám - snad můžu takhle veřejně :grinning: - hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, spokojenosti a ať Ti Vojtíšek dělá jenom samou radost.. :wink:

Dnešní noc byla docela v pohodě, vstávali jsme jenom 3x, ale jinak jsme samozřejmě vzhůru už od 4:30 :slight_smile: Taťka jel dnes na krev, takže se nám brzy vrátí a bude s námi, já ve 12 letím na vlak, jedu se podívat na Kytičku - Radunku a Dominička do nemocnice, abych to taky vůbec stihla než je propustí domů.. :slight_smile: Je blbý, že nemáme to auto, někdy by se fakt šiklo, takhle než se vrátím bude asi půl čtvrté, Jára bude hlídat :slight_smile: Budou mít kluci dnešní odpoledne jen pro sebe.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže budu mít pěkné fofry, musím teď dopo rychle uvařit, vzít kluky na vychajdu, zkulturnit se, a před dvanáctou vyrazit pěšky na nádraží, abych chytala vlak ve 12:40..Včera jsem byla nakupovat v Hypernově a malého jsem nechala u mamky (skorotchyně) a byla jsem za to ráda, to je hrůza co je všude lidí, předvánoční horečka vrcholí, nedovedu si představit, jak bych se tam motala s kočárem..Taky jsem koupila dárek pro Járu, i když jsme si říkali, že si žádný dávat nebudeme, tak jsem to nevydržela, jenom maličkost..

Taky nám včera došlo chodítko a odstrkovadlo v jednom - ten hrošík - no, abych řekla pravdu, byla jsem pěkně nas...á, na aukci psali, že jde o nové zboží a to teda nové není ani náhodou, bylo plné chlupů, vlasů, sem tam škrábaneček, takhle si teda nové zboží nepředstavuju, v životě bych ho nevydražila za takovou cenu..Je to pěknej bordel..A dnes jdu na poštu vyzvednout Mluvící hrnec od FP - poslední dárek - ale dostane ho už k Mikuláši..Víc kupovat fakt nehodlám, stejně si nejvíc vyhraje s věcma, co nejsou pro něj..Tuhle byl strašně šťastnej z Bepanthenu - hrál si s ním snad hodinu, vybalil ho z krabičky, bouchal s ním o zem, hrozná prča.. :grinning:
Jinak jak jste se bavily, holky, o těch židličkách, tak my máme od Chicca Polly 2 v 1 Safari, je teda fakt krásná, jenže stála i s poštovným skoro 3000 Kč..Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, přemýšlíte už nad gofáčem? Já bych ho chtěla kupovat hned někdy z Jara, už mě ten sporťák nebaví, když člověk jde jen na město nebo tak, hodil by se..Líbí se mi Chicco Multiway..A ten srazík - to by bylo fajn, tak se poďte domluvit - nám je to celkem jedno, máme většinou čas a kdyžtak si ho rádi uděláme.. :grinning: Jenom bychom nemohli teď o víkendu - v so jdeme na oslavu narozenin a v ne na návštěvu k Járovým rodičům..Stejně ale ta kavárna kam chceme jít nemívá o víkendu otevřeno..Holky, to je sranda, teď jsem dala Táďovi na hraní dózu od kakaa Nesquik, je kulatá a velká asi jako ten válec co má být na lezení, chtěla jsem ho kupovat, ale na co, když si vyhraje i s tímhle.. :grinning: On se snad i rozplazí, snaží se o 106.. :slight_smile: Je to jenom lenoch, ale doufám, že o Vánocích se bude plazit už pěkně..

Jinak Vladusko - Gabče je 23, mně bude za pár dní také 23, Kytïčce, co sem také chodí a teď v ne se jí narodil prcek bude 23 v květnu, takže jsme tak nějak okolo sebe, nechápu lidi, co na mladé maminy čučí jako na přízraky, je to snad naše věc a kdy jsme se rozhodly mít mimča je naše věc..A kam jsi chodila na školu? Třeba se budeme znát? Taky přihoď nějaké fotečky..

Kijo - Ty jsi Kristina s oběma měkkýma i? To se mi moc líbí, jako Kristina Kloubková.. :grinning: A stromeček musí být, já ho teda letos právě výjimečně chci, akorát taky nevím jak to s ním bude, budeme ho muset bránit před ataky psa a Tadíka, v tomhle by spolupracovali.. :slight_smile: Možná taky půjde na konferenčák, v tom je výhoda, že Táďa ještě nestojí..

Gabi - chudák Vojtíšek s tím zoubkem, máte aspoň výhodu, že je tchýně zubařka..My máme úplně fialovou dásíňku, nahoře, takže doufám, že zuban už brzy vyleze..

Hani - děkujeme za lichotku, ale štíhlá zrovna já teda fakt nejsem - to jenom Kija a Gabča, to jsou dvě vychrtlinky..S Tebou to určitě tak špatný není, 34 není žádnej věk, jak píše Gabča, stárý budeme až po 60ce.. :grinning: Také bys nám mohla přihodit fotečky, ať se podíváme na malého a na rodinku.. :slight_smile: Ze ZR si Tě asi pamatovat nemůžu, když jsi tu bydlela před 12 lety, to mi bylo 11 :grinning: Můžu se zeptat, kdy Ti malej začal sedět a lézt..Třeba mě uklidníš nebo taky ne.. :grinning:

No nic, musím končit, ještě dopoledne namrknu a pak se ozvu až přijedu z porodnice co Raduška a malej..Zatím se mějte holky, román je u konce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještěže píšu všema deseti a mám státnice, jinak bych se s tím patlala hodinu :grinning:
3. pro 2008 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,děvčata :slight_smile: My měli taky celkem fajn noc,Karolínka byla vzhůru 2x,takže jsem se i vyspala,jen mě bolí za krkem,nemůžu otočit hlavu do leva :frowning2:
Dneska nám mají přijít měnit vodoměr,tak musíme být doma,snad příjdou hned ráno nebo během dopoledne,ať netrčíme doma :wink:

Gabi,taky Ti přejeme s Karolínkou vše nej k dnešním narozeninám,hlavně hodně zdraví a štěstí a pořádně si to dneska užij.A napiš,co se zoubkem :wink: Snad bude v pořádku :wink:

Holky,tak to jsem z vás nejstarší,jo?Teda kromě Hanky?

Critersko:jj,jsem Kristina,tak to mám v rodném listě,oni mi to nějak popletli.Mamka chtěla,abych byla s měkkýma i ,ale s dlouhým.A oni my tam napsali krátké :slight_smile: Co nadělám,vlastně nemám ani svátek,když na to příjde :slight_smile: A s tím chodítkem...určitě tam dej negativní hodnocení,na tu ženskou,co Ti to prodala jako nové.Já bych ji teda napsala svoje,to by mě taky pořádně nakrklo :angry: A dej vědět,jak se daří novopečené mamince a Dominičkovi

:slight_smile:
3. pro 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ráno jsem vyfotila Karolínku jak sedí,dala jsem fotečku :slight_smile:
3. pro 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristino, to je tak hezký, mně se náhodou Tvoje jméno strašně líbí, fakt originální..Líbilo se mi to právě u Kristiny Kloubkové a říkala jsem si, že je asi jediná a ono ne.. :slight_smile: Hezčí než Kristýna nebo i Kristína.. :grinning: Buď ráda, víš co je Jitek, hned bych si to s Tebou vyměnila.. :wink: A prodával mi to chlap, však už jsem mu včera psala maila a ještě počkám co mi napíše a pak píšu negativní hodnocení, to se přece nedělá, kdyby tam napsal, že je použitý, nevadilo by mi to, ale nedala bych za něj skoro litr..Je to fakt hrozný.. :frowning2:

A myslím, že než Ty je starší i Renkam..Jinak musím končit, už se mi v troubě zapékají těstoviny s mletým masíčkem, nakrmím malého a začnu nás vypravovat ven..Snad brzy dorazí i taťka..Vám přeju ať přijdou na vodoměr co nejdřív, je to opruz čekat a muset dřpět doma, aniž bys věděla, kdy dorazí..Až se vrátím z nemocnice, písnu..

JO, ještě jsem se chtěla zeptat, od kdy se můžou nechávat prcci spát na břiše aniž by hrozil SIDS? My už nepoužíváme monitor a v noci ho na břiše nenechávám spát, když tak usne, tak ho otočím, jsem z toho nervózní..Přes den na tu půl hodinku jo, ale v noci se bojím..Díky, papa..
3. pro 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Kristino, to se dneska budeš otáčet celá,že?

Critersko, no já už si to přesně nepamatuju, jak začal Miky lézt a sedět. Sedět myslím v 10 měsících a lézt po čtyřech tak v 11 měsících (předtím se dlouho plazil). Pak v roce se postavil u nábytku, ale chodit začal až v 16 měsících.Miky je ale trochu zvláštní případ - léčil se na neurologii s CKP (centrální koordinační porucha), taky jsme cvičily 8 měsíců Vojtovu metodu.Takže to opožďění se dalo čekat. Ještě teď chodíme na neurologii na kontroly.

S tím spaním na bříšku - taky jsem to řešila, protože Miky se ze spaní na břicho otáčel pořád a já nervózní jsem ho několikrát za noc vracela na záda. To nemělo smysl, vůbec jsem se nevyspala a stejně na tom břichu byl zase hned zpátky, tak jsem se na to pak už vyprdla. V 9 měsících je riziko už minimální.

Jdu vařit.
3. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, kdybych nechodila na koníka, ani bych nevěděla, že Karolínka sedí :frowning2: . Pjerune jedyn! Ta kočena je čím dál krásnější, myška malá.
3. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky určitě nějaký vložím, jenom budu muset nejdřív přijít na to, jak se to dělá. :confused:

Koukala jsem na Karolínku, jak hačá - no krásně.
Mně se jméno Kristina taky moc líbí, víc než klasická Kristýna s tvrdým dlouhým.

Mikýsek si taky nedávno hrál s Bepanthenem a od té doby ho nemůžu najít. Takhle se u nás už ztratilo víc věcí. Například taky ovladač od věže. Mám podezření, že to asi hází do koše.
3. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi se taky jméno Kristina líbí, vždycky se mi líbilo :slight_smile: . Cico, napíšu Ti maila, asi odpoledne. Líbám, čest.
3. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: holky, mají pravdu, máš krásný jméno, že bych změnila na druhé mimí z vanessky na kristinku? :slight_smile: :slight_smile: a malá sedí nádherně a s přehledem, šikulka, moc jí to tam sluší, fakt manekýnka :slight_smile: :wink:

hanai: nic těžkého na tom není, je to v nastavení, kdyžtak rády poradíme :wink: malej je teda šídlo, jestli rád vyhazuje věci, to musíš mít radost :grinning: :wink:

jinak u nás noc šílenost, jak jinak že :sweat_smile: a renkam je o malinko starší jak my jíto, ale nechci psát přesně věk, třeba by si to nepřála... už tady taky dlouho nebyla a zuma nás nějak opustila že?

a s tím srazem... je mi taky jedno, mrknu do kalendáře, navrhnu termíny, protože vy se kočky nerozhoupete :wink: :wink: :wink: to nemyslím špatně!! a třeba hned někdy po obídku, to budou prtata napapaná a hodná ne? :wink:
3. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé holky, moc díky za práníčka, potěšila :dizzy_face: :wink:
3. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, já se taky přidávám ke gratulantům - Všechno nejlepší. To jsme obě střelkyně. :wink: Já mám narozky za 3 dny.
3. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanai: děkuji :slight_smile: no nic, jdeme se přebalit, obléct a za babičkou a nakoupit a pak hají... tak zatím papa
3. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,a to já jsem měla jako dítě z toho jména depky.Kolem byly samé Janičky,Leničky a Lucinky a Já KRISTINA :frowning2: :slight_smile: Teď se tomu směju :slight_smile: Ale jinak díky :wink:

My už byly na pidi prochajdě,Karolínka teď spinká,pak se nasvačí a asi půjdeme k babičce.Potřebuju si vzít od ní brambory a jablka :slight_smile:

Zuma nás asi fakt opustila,už dlouho nepsala.Třeba jen nemá čas,nebo má zase něco s netem,to už jednou přece měla,ne?

A Gábi,určitě nahoď nějaké termíny,snad se shodneme.Já můžu teoreticky pořád,jen,aby nás tam taťka mohl hodit,takže záleží taky na něm :wink:
3. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem zpět, ale písnu jen tak narychlo, malej je šťastnej, že má mámu doma, tak se mu musím jít hned věnovat.. :slight_smile:

Tak Dominiček je krásňoučkej, ale strašně malilinkatej, člověk strašně rychle zapomene..I když teda je mnohem menší než byl Tadík, teď zhubl a má prý 2,9 kg, ale to se napraví, Radce se teprve rozjíždí laktace..Jinak jim to spolu moc sluší, fotečky Dominička mám, ale jenom v mobilu, foťák jsem zapomněla nabít a byl nefunkční.. :frowning2: V pátek by je měli pouštět, takže Radunka určitě foto dodá..Moc jim to spolu sluší a vypadají spokojeně, akorát Raduš utahaně, ale to je jasné, 3 dny po porodu, v noci moc nespí..Nakonec měla porod rychlej, i tatínek to stihl, ale taktak.. :slight_smile:

Tak se zatím mějte
3. pro 2008 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,že se mají dobře.Na fotky se těšíme,až budou doma,to zase zavzpomínám,jak to bylo s Karolínkou :slight_smile:
3. pro 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jíto, tak dobré zprávy, to ti naši bobani taková drobátka nebyli vid :wink: na fotečky už se těšíme :slight_smile: chicco vypadá pěkně, já chicca můžu :wink: a je pravda, že jsem s ním spokojená :wink: o golfkách na jaro taky uvažuju, i když ta naše trojkolka je lehoučká a super, ale jak píšeš, něco malého jen tak do města a hlavně do auta na skládání.... jen jsem si říkala, jestli nepořídit s přehazovací rukojetí, což golfky moc nedělají... nevím nevím ,ted mi právě docela chybí... ale vojtík už pak bude větší, tak ani třeba nebude potřeba :wink: jo a od perega taky není špatnej, kamarádka je s peregem moc spokojená, prej kvalita, má trojkolku + pliko sporták (myslím, že se t o tak jmenuje), ale stojí zase okolo 6tis. :unamused:

vojta dneska v postýlce šíleně řve :angry: to bude zase noc, už to vidím :angry: mirek je v posilce a já čučím na přátele :slight_smile:
3. pro 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a co zub?
3. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek