• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska Jitu, my jsme dostali levnější nosítko, výrobce Womar Polsko, máme N7 globetrotter, barva tmavomodrá. Myslím, že levnější neznamená vždy špatné, podle mě věci určené pro děti musejí být kontrolované hodně. No snad je to naše nosítko o.k. Ale vypadá v něm jako v jiných nosítkách, snad mu tím neubližujeme, na páteř a tak... :unamused: . Je to super věc, malý mi spal na hrudníku a já ohlížela trička :grinning: , obě ruce volné, když jsem dělala klidné pohyby, což ani skoro jinak nejde, když mám na prsou přes 8 kg :grinning: , tak nebylo třeba ani moc držrt hlavičku, já mu ji spíše držela tak nějak ze zvyku :wink: .
15. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale ted´jsem hledala tady na modrém koníkovi našla, že by děti v nosítku měli mít podsazený zadeček a kolínka výš než dupku, což v tom našem nemá... :unamused: :unamused: . Tak já nevím teda, jestli je dobré ho v tom nosit. Sice to nikdy není na dlouho, jen na nákupy atd., ale přece jen...
15. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No a našla jsem, že to naše nosítko je vlastně klokanka a že je úplně na hovno!!! že malému tam nožičky visí a že se mu zatěžuje páteř!!! No to teda né tohle. Musím zlomit Zdeňka a koupit manducu asi nebo něco, co mu teda neublíží!!! Chudinka moje malá, ale byl tak spokojený... :frowning2:
15. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky zase se hlásím po týdnu už jsme opět v Jámách jak se jinak máte???,dočítat nemám šanci teda
jinak hlásím další 2zoubky nahoře čili iž máme 5 zubu
a máme snubáky konečně hodím odkaz
http://www.beremese.cz/fotoblog/antana123/album/vse-co-potrebujeme/6865406/
15. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli ještě dneska na pouti a mám hlavu jak pátrací balon. Už jsem byla ráda, že jdeme odtama. Jenda byl zas na to ramenu a koupil mi 3/4l hrnek - abych dodržovala pitný režim
@zuzimila s tím špatným postojem to mám taky a když se vidím na fotce, tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 Snubáky super!!! Máme vlastně stejné, jen jinou rytinu a nejsou soudkové, ale rovné :grinning: . Takže za mě 100 bodů, jsou podle mého gusta! :slight_smile: Už se to blíží, co? Pořádně si to, Anet, užij, je to tvůj den :wink: . Těšíš se?
15. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Furt musím myslet na to nosítko, no už jsem rozhodnutá, zítra objednám manducu. V práci mi proplatí 36 dní dovolené, což při mém platu bude hodně peněz, tak ta cena zase nebude tak strašná. Našla jsem na nosenideti.cz za 2500 Kč.....
15. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila jé díky za pochvalu moc jsme je chtěli jo blíží a no užiju si to a těším se moooc :grinning:
15. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila Koukám, že taky řešíš nosítko, já mám půjčené medley alpino tak ho zkouším, a v úterý dojede Monča z Polný s manducou aby jsme to porovnali v čem je to jiný. taky by mě zajímolo v čem je jiné beco od manduky. taky mám půjčenou klokanku, tak je super v tom, že když v ní mimi usne, tak jí můžeš předat někomu jinýmu aniž bys ho musela přendavat, u toho alpina leží málá přímo na mě, snad je to srozumitelný.já to teda mám holavně na ty 3 patra bez výtahu, jinak jsem s tím nikde daleko nebyla, protože je pro mě zatím kočár furt pohodlnější. No a těma nožička,a tak tady z toho taky visí, nebo nevím kde by měly jinde být, to vidí i z té manducy.

@antana123 krásný. :wink: hned bych se vdávala znovu. jak to bylo super. :grinning:
15. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska hrzný viď, když jsem byla mladší, tak na základce tak jsem po kolotočích chodila, nikdy ne teda centrifuga,tagada, mixery, ale na ty ramena, a ještě se to točilo dokolečka nevím jakl se to jmenuje, dance ...něco, ale pak ti uběhl rok a všechno se změnilo.i mě dělá problém přejít třeba most když tam jsou šprušle, jako že vidíš dolů.to tam radši nejdu :grinning:
15. kvě 2011 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnes jsme vzhůru zase od pěti, děs..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň kdyby o tu hoďku vstával dýl, ale to ne..

@antana123 - prstýnky krásné! Letí to jako blázen, za měsíc už budeš vdaná paní :slight_smile:

@zuzimila - Zuzi, já Manducu nevybírala podle ceny :grinning: Vím, že je dražší než ostatní všelijaká nosítka, ale zase už je osvědčená, kolikrát jsem o ní četla v časopise, na netu, že je dobrá, tak radši koupím něco co "znám" ..Zkus kouknout ještě na MMB na ty Manducy, třeba tam seženeš použitou - levnější..Třeba tu - je o pěťo levnější, ještě v záruce - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44976962&tab=2..
Ale zase asi chcete novou..

@peta86 - Peťo, to já vždycky prošmejdila na pouti všechno, ale poslední roky už to taky není co dřív..Teď by mi to teda bylo hlavně blbý lozit v 25 někde sama na centrifugu apod..:grinning: A hlavně výšky taky nemusím - takže třeba labuťě by mi fakt vadily oproti té centrifuze apod..No a navíc letos s břichem..Vyřádil se Tadík, jsem ráda, že jsem s ním byla aspoň na té dráčkodráze..:slight_smile: A s tím mostem to máme stejně :wink:
16. kvě 2011 v 06:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi nebo tu nová za 2500 v ceně je poštovné a ještě dáreček - http://www.vesely-skritek.cz/produkty/nositko-manduca-635/manduca---petrol.htm
16. kvě 2011 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jinak vkládám ten dort co jsem vyráběla - koukám, že na fotce není tak hezkej, jako byl ve skutečnosti :grinning:
16. kvě 2011 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
děkuju holky
@criterska jo jo už abych si zvykala na nové příjmení :grinning:
16. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Jitu, už jsem objednala na nosenideti.cz za 2510 Kč + nějaké návleky zdarma :slight_smile: . Píšou, že ji mají skladem, tak sned přijde brzo.
My jsme tež ještě v těho uvažovali, že koupíme nějaké nosítko, nakonec jsme ho dostali, ale jak vidím, v tomto případě levnější znamená horší :frowning2: :frowning2: :unamused: . Bohužel. Já myslela, že když je to pro děti, že by to nemělo být vadné :frowning2: , nebo teda nějak jim ubližovat. No objednala jsem tu hnědou, když už nemám hnědý kočárek, který jsem tak chtěla :grinning: .
16. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

@zuzimila ta je krásná :slight_smile: určitě budeš spokojená :slight_smile: hned se pak pochlub :slight_smile:
@criterska no pááni ty jsi šikovná neskutečně :slight_smile: fakt je moc krásnej, povedl se ti :slight_smile:
@peta86 v úterý s tím počítám a těšíme se na vás :slight_smile:

Holky dneska jedu autobusem za Blankou, takže Niký bude v manduce, jelikož se nehodlám tahat s kočárem :grinning:

mějte krásný dne, za chvilku jdeme ven, a jak budeou spát musím uklízet!!!! :grinning:
16. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě jak tak letmo dočítám, pouť jste si užili, to je super :slight_smile: a s těma kozama vytahanýma, radši pomlčím :grinning: :grinning: :grinning:

a zmiňoval jste manducu---já jí fakt zbožňuji, usnadňuje fakt moc věcí, třeba dneska ten autobus..kolikrát se skorem autobus nevejde do uličky prostě děs cestování busem.. a dneska prostě nádherně nastoupí a všichni 3 si i sedneme :slight_smile: aji prochajdy a sbírání hub..na houby a nebo na krásnou procházku lesem s kočárem to moc nejde... takže manduca taky super, my jak sbíráme ty kešky tak lesem jsme šli nedávno a jako bomba..fakt perfekt..myslím že s kočárem bych to nedala..nevím pokud je tady mezi náma aji někdo kdo má rád skály jako my :grinning: možná jsme jen my takové trotlové :grinning: ale jedeme na ty prachovské skály a myslím, že to bude taky mnohem pohodlnější v manduce :slight_smile:
na úřady taky super věcička manduca.. u nás se třeba s kočárem nedá a nebo můžeme do 3 patra šlapat pěšky s kočárem a nebo s dítětem v ruce.. a to my padají ruce..Nikča je těžká..takže toto taky chodím vyřizovat s manducou a na nákupy jako tip city park taky super manduca..člověk se nemusí motat kolem regálu s kočárem, mnohdy je to tak úzký, že sem jim shodila komínek bot :grinning: nebo jsme nemehlo jen já tady :grinning:
takže prostě závěr-
manduca je opravdu šikovná věcička....
16. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Ty jo, ten ke krásnej, šikulka super.
@monaberuska1 Taky se těšíme, dej vědět kdy dorazíte.
@zuzimila Zuzi a v té manduce ti dítě leží přímo na těle a nebo v nějaké kapse?
16. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 tak já nevím zas ve 14:00??? a jak to provedeme?? zas procházkou nikam??? budu mít zas jedno krmení tak abych někde pak případně zas mohla nakrmit, udělám to aby mi vyšlo mlíko, bude snadnější dát mlíko :slight_smile:
16. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 holky tady kuk tady uvidíte jak ta manduca je u vnitř ajak se oblíká
http://www.youtube.com/watch?v=QrgP87fRnE8

a tady kuk pro starší děti
http://www.youtube.com/watch?v=BRYn6yL-gEs&feature=related
16. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 my se přizpůsobíme.jak se to bude hodit vám, snad bude hezky.
16. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 no spíš my se přizpůsobíme :grinning: nám je to jedno :slight_smile::hearts: když bude škaredě tak manduca se dá vyzkoušet aji doma..já ji taky zkoušela po doma, :slight_smile: takže to je paráda :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Aha tak to bylo přesně to na co jsem se ptala:slight_smile:díky. :grinning:
16. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 jojo nemáš za co :grinning: podle tohoto videjka jsme manducu se učila nasazovat :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 tak člověče tady to vypadá úplně stejně jako to alpino, tak jsem zvědavá jestli budou ty zádíčka nějak vypolstrovaný, nebo je to jen látka.jinak je to stejný.
16. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 no tak pak tím líp, že ? :slight_smile: tak se na to juknem :slight_smile: zítra :slight_smile: tak já jdu s holakma ven :slight_smile: zatím pááááááááá
16. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila
@criterska a holky to nosítko, já nevím jaké máš, ale sousedka mají taky nějaké nosítko.. přijde mi, že v tom ale maloch děsně klimbe, žádná stabilita jak oběšeneček :sweat_smile: :sweat_smile: a taky naříkala na sovje záda... že asi nosítko už nikdy víc.. :frowning2: myslím si že je důležité to aby ty záda z toho neboleli nějak otřesně..jelikož to je pak na prd.. je lepší když už tak koupím ergonomické.. :slight_smile: a pokouknout vypolstrování ramen, aby to neřezalo atak...
16. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Máme Womar N7, je to polská výroba. Zkusím dát odkaz...
16. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Toto máme, dostali jsme dárkem.
16. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek