• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,
koukám že řešíte manducy a nosítka :slight_smile: Určitě je to super věc a pokud si ještě pořídíme mimíska,tak o tom budu vážně uvažovat ;) Zatím to nepotřebujem a pak Anet je už i tak dost těžká......

@antana123 prstýnky jsou krásné, hnedka bych se vdávala znova :slight_smile:

@criterska Jíťo si šikulka s dortem :slight_smile: já na něco takového nemám fantazii

Holky a na kdy naplánujeme srazík??
16. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: ty jsi šikulka!!!! měl určitě úspěch :dizzy_face:jaká byla oslava?
16. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 prstýnky krásné :dizzy_face:
16. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky :dizzy_face:
16. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Není zač..už se těším na svatební fotky :slight_smile: . Já jsem svoji svatbu moc neřešila, teda těšila jsem se, ale třeba šaty jsem neměla svatební, jen 13 lidí u nás doma. Teda oběd v restauraci a pak u nás doma . Fajně bylo. Nakonec jsem zjistila to, co jsem tušila: MNOHO POVYKU PRO NIC :grinning: :grinning: :grinning: . Jde tam jen o ano, ano, mlask mlask, a 4 podpisy :slight_smile: . Ale vdávala jsem se z lásky, pořád , i po 9 letech, jsem zamilovaná :dizzy_face: , sice mě někdy sere, ale miluju ho a nedala bych ho ani za nic :grinning: :grinning: .

Dneska nás vzal Zdeněk do ZOO, nečekané překvapení. Zdeněček byl hodný, schrupnul, pak měl hlad, tak jsem poprvé kojila venku v ZOO na lavičce :grinning: , sice Zdeňkovi se to nelíbilo - v tomhle je hrozný!!!! - ale neměl na výběr, jelikož malý ječel :wink: . Stejně tam při pondělku nikdo nebyl, tak jsme si vlezli na opuštěnou lavičku a bylo.

Jak já se těším na tu Manducu!!! :slight_smile:
16. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti, asi leží mimčo na tobě, ale to neřeším, jelikož malý přes den nespí více jak těch 30 minut :slight_smile: . Takže případné přendávání spícího dítěte někomu jinému nehrozí :grinning: :grinning: .
16. kvě 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila jéé, tak to jste měli super :slight_smile: máš fotečky? :slight_smile: mirek taky těžce nesl, když jsem kojila někde naveřejnosti, ale pak si zvykl i na kojení v obchodákách, když dítě začně řvát a chce kojit, tak přišel na to, že je lepší nakojit mezi lidma, protože naše děti jako mimí nepláčou,a le přímo šíleně řvou, se zuzou, když jí byly asi 4 měs., jsme zastavili celou ikeu v brně, jsem byla rudá až na prdeli, ted se tomu směju :grinning:

manduca vypadá suprově! at se ti hezký nosí :slight_smile: já mám jen klokanku po vojtovi a u zuzky jsem použila asi jen jednou, vojtu jsem v tom odtahala hodně, ale jen na nákupy v brně...pak začal brzo chodit a nechtěl v ničem být, tak my jen za ním lítali a lítali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak holky, hezký večer, děti dělají jak zvěř, honí se kolem křesla a řvou jak šílený, tak je jdu zkrotit :grinning:
16. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, fotky máme, ale ve foťáku ještě, musí je Zdeněk dát do PC, já mám v noťasu jen ten starý foťák...tak já bych se asi tež styděla mezi hodně lidma, kdyby koukali, ono totiž v ČR není moc slušných lidí, kteří ti dopřejou alespoň nějaké soukromí. Spíše na tebe čumí jak na dementa, co si to vlastně dovoluješ a kojíš na veřejnosti / flaška je ale nepobuřuje, že? Jídlo jako jídlo, ne? /. Přitom dementi jsou oni, že...co je na tom, že dítě má hlad a chce jíst?
16. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky !
tak máme autobusovo-manducový den za sebou :grinning: a paráda :slight_smile: aji návštěva byla super, a Markétka byla odvařená z autobusu, jelikož, my jezdíme pořád jen autem, tak je to pro ní fakt zážitek...autobus :grinning:

@zuzimila to ti věřím, neboj dočkáš se brzy, dneska mi v ní Nikolka 2 x spala, a super :slight_smile:
@gaba3 na nákupy je to super . to je pravda :slight_smile:běž krotu zvěř, mě jedna spí, a jdu uložit druhou a bude klid :grinning:
16. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tam , Moni, super, že se malé líbí v nosítku :slight_smile: .
Dnešní noc byla zajímavá. Miminko okoupané a voňavé leží v postýlce v 18.15, do 20.00 dělá bordel :grinning: , první kojo ve 2 ráno, budíček v 5.30. Nechápu, že mu stačí spát tak málo. Ted´usnul v mojí posteli, jsem zvědavá, jako dlouho bude spát, zda zase těch svých 30 min. nebo déle...Spal všeho všudy 9,5 hodiny, opica malá. Jo a včera jsem ho vážila a má 8,47 kg. Takže přibírá cca 100g týdbě. Super :slight_smile: .
17. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
tak jsme se včera byli zvážit pro klid mojí duše a přibral skoro za 3 týdny 200g, takže máme 7500g :slight_smile: Tak jsem trošku v klídku, za 14 dní máme přijít znovu...
@zuzimila Otík chodí spinkat kolem 7, někdy se jednou vzbudí, ale vstává pravidelně přesně v šest :grinning: má snad v sobě budík či co :grinning: :grinning: . Kiki se budila po 15 minutách do 7 měsíců, přes den spala třeba šest hodin v kuse, v noci takhle..
17. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
17. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 všechno nej k svátku
17. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jé děkuju :slight_smile:
17. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Tak to je fajn, že ti malý přibral. Ono to člověka trápí, když děcka nenabírají, já vím. Kamarádka ted´řeší problém, její syn má 4 roky a když si nechala zavést minulý týden váhu a výšku do grafu u dr., obě křivky mají sestupnou tendenci, váhová křivka hodně oploštěná. Možná by to tak neřešila, kdyby malý nebyl furt nemocný / a vždy s velkýma komplikacema, v únoru atypická pneumonie...navíc má malý Kawasaki sy, se kterým leželi v nemocnici, když měl Jiřík 1,5 roku.../. Kamarádka je moje kolegyně sestřička...ono těm zdravotníkům se vždycky něco musí posrat! A tím hůř, jelikož do toho vidíme více, známe metody, dg., prognosy, komplikace...někdy je to na prd.
A co se týče usínání, vždycky usnul do 19 hod., ale dnešní noc spal jen 9,5 hodiny...což se mi zdá hoooodně málo :frowning2: .
@antana123 Dneska je Anety? Tak to taky gratulujeme :slight_smile:
@zuzimila jo je a děkuju :wink:
17. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco málo ze ZOO. Krásní sloni a kačka frajerka, co si chodí po můstku s výrazem: Ted´kráááálovnou jsem jáááááááá :grinning: .
A fotky pampelišek? I na Ostravsku je občas hezky a " nečerno ", i my máme přírodu :grinning: .
17. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenda naposledy ve Womaru...příště Manduca.
17. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
tak dneska u zubaře ráno, mám další antibiotika, jelikož s emi zánět rozšiřuje, vyvrtala mi krček a teď to jde k sobě a je to děsný...takže opět jdu pro prášky na bolest.. :frowning2: já myslela, že to bude dobrý ale není :frowning2: a moc se omlouvám @peta86 nebudu moct dorazit, jelikož jak to přichází k sobě, tak přes bolest bych se ani nesoustředila na jízdu a už vůbec ne na vás :frowning2: byla byhc bez nálady a skuhrala bych.. snad mi spíš holky dovolí si lehnout :frowning2:
17. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jé nádherný fotky máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila krásný fotečky.. :slight_smile: manduca bude super, je mnohem stabilnější než jak vypadá to nosítko ... mě mrzí že Peě neukážu tu manducu :frowning2: achjo..blbé zuby..proč já snima musím mít takový trápení :frowning2:
17. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jé chudino zuby to je humus
17. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Tak to se nedá nic dělat, tak třeba příště, tak ať se uzdravíš.Já to nosítko musím zítra vrátit, tak škoda že to nesrovnáme.
17. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Gratulujeme k svátku!!! :grinning:
17. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 je mi to moc líto.. ale myslela jsme že už mám do bojováno když mi napsala antibiotika v pátek tak sem myslela, že jsem za vodou :frowning2: ktomu beru ještě homeopatika , a dneska tam jedu, a ona chudák nešťastná že s emi ten zánět rozšiřuje takže ještě jedny antibiotika :frowning2:a musela mi rychle spravit jeden zub aby to mě nechytlo :frowning2: takže 1200kč v prdeli, jelikož je přední takže bílá plonba nějaká spešl ještě ktomu... takže mám radost jak na kost.. :frowning2: mě to hlavně štve že jsme měli srovnat tu manducu :frowning2:

@antana123 je to šílenej humus...možná radši bezzubá :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: všecičko nejlepší k svátku
17. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY! cOŽ TAKHLE DÁT SI SRAZÍK. MŮJ NÁVR JE ČTVRTEK MEZI 14-15 HODINOU V CUKRÁRNĚ U 3 HĚZD (V ZÁMKU) A PAK SMĚR PILÁK? Kdo se přidá? Čtvrtek navrhuji jednak kvůli počasí a jednak kvůli Anetě ( v pátek jede pryč) a jednak na zítra by to asi byla moc hurá akce
17. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila krásný fotečky:slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahoj nestačím dočítat manža je dom a deláme novoukuchyn takže super bordel doma:slight_smile:srazík bych si dala oni hlásí ke konci týdne velký tepla tak by to šlo :slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek