Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kijonkova.k
17. kvě 2011
Ahojky,nestíhám,jen vždycky dočtu🙂

@hanulka190 Hani,fajn,že malý přibral.Mně Štěpánek teď za necelé 3 týdny taky přibral asi 200.Je to málo,ale aspoň něco.Dneska spal v kočárku a vydržel 5,5h bez mlíčka,takže zřejmě nestrádá 🙂

@zuzimila Hezké fotky,taky bych chtěla do Ostravy,snad to vyjde někdy.

Taky přidám fotky,jedna je,jak Karolínka v pátek usnula,než k nám přišla sousedka,prostě si hrála a najednou ticho 😃 A ta postelová je z dneška,hlídala jsem Matýska a takhle to dopadlo.A ještě si hráli na Dr. 😃 😃 😃
janaj0
17. kvě 2011
@kijonkova.k krásné fotečky, nejhezčí pohled na dítě 😃
lucifirek
17. kvě 2011
@kijonkova.k krásné fotečky.
lucifirek
17. kvě 2011
@petule33 tak at kuchynka dopadne,pak přihod fotečku.🙂
Holky já bych srazík dala,ale teda nevím,jak budu stíhat,ale snad jo.
janaj0
17. kvě 2011
@lucifirek takže zatím jsme 4, tak jen doladit čas - jestli spíš až k té 3 hodině nebo to nechat na půl? Kdyby nás bylo víc tak bych zavolala do té cukrárny, ale myslím, že tam mají místa dost
kijonkova.k
17. kvě 2011
Holky,já bych na srazík šla,ale na pilák nedojdeme ,je to daleko a já neřídím,takže musíme vláčkem.Tak jindy. 😉
janaj0
17. kvě 2011
@kijonkova.k tak když by byly jiné návrhy kam jinam, tak se můžeme domluvit na bližším místě nebo zjistit jak jede doprava.
kijonkova.k
17. kvě 2011
@janaj0 Jenže ve ZR není moc kam jít s více kočárama a já MHD nepojedu s kočárkem,člověk nikdy neví,jestli bude v buse místo,taky může jet jak na potvoru zájezďák...
janaj0
17. kvě 2011
@kijonkova.k to máš pravdu :-S , to jsem si neuvědomila - to víš už dlouho jsem busem nejelaa s tím jiným místem by musely poradit holky Žďáračky. popřípadě jak je to ve Městě?
kijonkova.k
17. kvě 2011
Ve Městě?Tady už vůbec není kam jít,max.do parku na lavičku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Jako do hospody by to šlo,ale taky je to z ruky dost.
janaj0
17. kvě 2011
@kijonkova.k aha já myslela nějaký park nebo tak. J8 znám ve městě jen nemocnici a náměstí =-) 😃
kijonkova.k
17. kvě 2011
No,hezký park je v areálu nemocnice 😃 😃 😃 😃 Tady fakt moc není kam,jako dalo by se,ale je to moc z ruky,navíc většina je vás ze ZR nebo okolí,takže je blbé,abyste jezdili za mnou,když já jsem tu sama 😉 Já bych přijela,ale zámek a pilák máme z ruky.
zuzimila
18. kvě 2011
@kijonkova.k Super fotky. Co k tomu dodat? K té postelové jen: celá maminka ve školce 😃 😃 😃 .
criterska
18. kvě 2011
Ahoj holky,

@antana123 - vše nejlepší ke včerejšímu svátku!
@eelka - Anetce taky vše nejlepší!!
Píšu pozdě jako vždy, ale to je u mně normální.. 😃 :-p

My jsme včera byli kupovat nový koberec do obýváku, konečně už tady nemáme ten hroznej hadr..😃

Jinak srazík - no, nevím přesně jak budeme stíhat, mám zítra gyndu, pak ještě něco, záleží kdy se Tadík dostane do postele, teď mi po obědě spává většinou dvě hodiny, i víc..Ale ráda bych dorazila!
Mně teda přijde, že ve ZR se toho taky podniknout zase až tak moc nedá..V kavárně nám zrušili tu dětskou část, takže to je na prd, a někde u náměstí toho taky moc není, takže cukrárna a pak vycházka po Piláku by byly fajn..

@kijonkova.k - Kristinko, fotky dobrý 😃 Taky bych potřebovala, aby mi Tadík takhle vždycky odpadl..U nás je na jednu stranu blbý to odpolední spaní - dá dvě hodiny, večer usne kolem půl deváté a v pět je vychrápanej :-p A já jsem jako chcíplina..Kdyby sis to přeci jen s tím zítřkem rozmyslela, tak se můžeme nějak domluvit, že byste dojeli sem - zkusila bych mrknout na busy - měli by psát v kolik jezdí bezbariérové MHD, případně by se tam dalo zavolat a dojeli byste sem k nám, pak bysme na sraz dorazili společně a zpátky by vás mohl vyzvednout taťka nebo bysme to taky nějak vyoslili..Záleží na Tobě, jak se na to cítíš. Teď jezdíme busem hodně a skoro pořád jezdí ty nízkopodlažní, ZDAR obnovuje vozový park a máme tu takové ty modernější busy teď na zkoušku - hlavní je, že se do nich dobře nastupuje..😃
criterska
18. kvě 2011
@gaba3 - Gabčo, dík, ale zase tak těžký to není, upatlat takovej dort..Určitě je to jednodušší než dělat sladkej..🙂 Oslava tak jak jsem psala Peti, místama jsem se hodně styděla, místama jsem se dobře bavila..😃 Víc radši nebudu rozebírat..:-p 😉
antana123
18. kvě 2011
Přeju dobré ránko
@kijonkova.k krásné fotečky x-)
všem moc děkuju že jste si na mě vzpoměli se svátkem x-)
peta86
18. kvě 2011
Ahoj holky, my srazík teď už nestíháme, už máme do pátku naplánováno, tak jedině až příští týden. 😉
janaj0
18. kvě 2011
Tak by nás bylo zatím 5, tak ještě jestli se přidá Monča (snad bude mít auto a zuby ji už nebudou bolet), Eliška, Gabča a Radka
@criterska tak snad Ti to vyjde.
janaj0
18. kvě 2011
@eelka Anetce také přejeme vše nejlepší
eelka
18. kvě 2011
Ahojky,

děkujem za přáníčka k svátku 🙂

@janaj0 Jani bohužel se tento týden nechytáme 😞 Až dokonce týdne máme zaplánováno...... Příští týden můžem krom středy kdykoliv. Tak kdyby to šlo přesunout.... taky hlásí hezky.
janaj0
18. kvě 2011
@eelka nebo udělat sraz číslo 2 😉 , zítra obhlídneme terém
gaba3autor
18. kvě 2011
ahojky 🙂
vy chystáte srazík, koukám =-) vůbec nevím, jak budu stíhat (tento celý týden máme strašně našláplej) a zda vůbec budu mít auto.... tak uvidím, bud dorazíme nebo ne.. jo a holky, napiště mi ještě v kolik přesně sraz? abych veděla, kdybychom stíhali 🙂

@criterska fakt? tak mi pak musíš popovídat ...co martin? ten tady ted furt jen machruje, když ho vidím venku, tak honem utíkám domů 😃
gaba3autor
18. kvě 2011
@eelka jéé včera bylo anetek 🙂 taky přejeme 🙂
kyticka33
18. kvě 2011
Ahoj holky,tak čtu že bude srazík ale my bohužel nedorazíme v sobotu dělám opožděnou oslavu narozenin a celý týden v jednom kole...tak třeba příště ráda vás všechny uvidím a počasí bude už jen lepší a lepší....moc si to užijte....pa pa stíhám vás max.číst :-p někdy písnu víc pá... 🙂
Fotečky máte krásný....
janaj0
18. kvě 2011
@petule33
@gaba3
@criterska
@lucifirek tak holky sraz by byl mezi 14 až 15 hodinouv té cukrárně a až by jsme se sešly všechny, tak vyrazíme na tu prochajdu. Schválně nechávám větší časový rozptyl, aby se dětičky mohly vyspat a my se sejít 😉
lucifirek
18. kvě 2011
NO holky já asi zítra nestihnu sraz.Museli jsme něco z dneška přeložit na zítra takže se moc omlouvám,ale nedorazíme. Snad brzy příště.
janaj0
18. kvě 2011
@lucifirek to se nedá nic dělat, tak někdy příště
petule33
19. kvě 2011
dobré ráno holky tak já se taky omlouvám ale nedorazim mám tady opravdu moc práce tak příště nezlobte se treba příští týden ju? 🙂
janaj0
19. kvě 2011
janaj0
19. kvě 2011
@gaba3
@criterska sraz je dneska zrušený. Manželráno nenastartoval druhé auto, tak nemůžu přijet 😞 a vám by se to asi hodilo taky jindy, že?

Začni psát odpověď...

Odešli