• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,nestíhám,jen vždycky dočtu:slight_smile:

@hanulka190 Hani,fajn,že malý přibral.Mně Štěpánek teď za necelé 3 týdny taky přibral asi 200.Je to málo,ale aspoň něco.Dneska spal v kočárku a vydržel 5,5h bez mlíčka,takže zřejmě nestrádá :slight_smile:

@zuzimila Hezké fotky,taky bych chtěla do Ostravy,snad to vyjde někdy.

Taky přidám fotky,jedna je,jak Karolínka v pátek usnula,než k nám přišla sousedka,prostě si hrála a najednou ticho :grinning: A ta postelová je z dneška,hlídala jsem Matýska a takhle to dopadlo.A ještě si hráli na Dr. :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijonkova.k krásné fotečky, nejhezčí pohled na dítě :grinning:
17. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k krásné fotečky.
17. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 tak at kuchynka dopadne,pak přihod fotečku.:slight_smile:
Holky já bych srazík dala,ale teda nevím,jak budu stíhat,ale snad jo.
17. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek takže zatím jsme 4, tak jen doladit čas - jestli spíš až k té 3 hodině nebo to nechat na půl? Kdyby nás bylo víc tak bych zavolala do té cukrárny, ale myslím, že tam mají místa dost
17. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já bych na srazík šla,ale na pilák nedojdeme ,je to daleko a já neřídím,takže musíme vláčkem.Tak jindy. :wink:
17. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak když by byly jiné návrhy kam jinam, tak se můžeme domluvit na bližším místě nebo zjistit jak jede doprava.
17. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jenže ve ZR není moc kam jít s více kočárama a já MHD nepojedu s kočárkem,člověk nikdy neví,jestli bude v buse místo,taky může jet jak na potvoru zájezďák...
17. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k to máš pravdu :confounded: , to jsem si neuvědomila - to víš už dlouho jsem busem nejelaa s tím jiným místem by musely poradit holky Žďáračky. popřípadě jak je to ve Městě?
17. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Městě?Tady už vůbec není kam jít,max.do parku na lavičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jako do hospody by to šlo,ale taky je to z ruky dost.
17. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k aha já myslela nějaký park nebo tak. J8 znám ve městě jen nemocnici a náměstí :confused: :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,hezký park je v areálu nemocnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tady fakt moc není kam,jako dalo by se,ale je to moc z ruky,navíc většina je vás ze ZR nebo okolí,takže je blbé,abyste jezdili za mnou,když já jsem tu sama :wink: Já bych přijela,ale zámek a pilák máme z ruky.
17. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Super fotky. Co k tomu dodat? K té postelové jen: celá maminka ve školce :grinning: :grinning: :grinning: .
18. kvě 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@antana123 - vše nejlepší ke včerejšímu svátku!
@eelka - Anetce taky vše nejlepší!!
Píšu pozdě jako vždy, ale to je u mně normální.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme včera byli kupovat nový koberec do obýváku, konečně už tady nemáme ten hroznej hadr..:grinning:

Jinak srazík - no, nevím přesně jak budeme stíhat, mám zítra gyndu, pak ještě něco, záleží kdy se Tadík dostane do postele, teď mi po obědě spává většinou dvě hodiny, i víc..Ale ráda bych dorazila!
Mně teda přijde, že ve ZR se toho taky podniknout zase až tak moc nedá..V kavárně nám zrušili tu dětskou část, takže to je na prd, a někde u náměstí toho taky moc není, takže cukrárna a pak vycházka po Piláku by byly fajn..

@kijonkova.k - Kristinko, fotky dobrý :grinning: Taky bych potřebovala, aby mi Tadík takhle vždycky odpadl..U nás je na jednu stranu blbý to odpolední spaní - dá dvě hodiny, večer usne kolem půl deváté a v pět je vychrápanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já jsem jako chcíplina..Kdyby sis to přeci jen s tím zítřkem rozmyslela, tak se můžeme nějak domluvit, že byste dojeli sem - zkusila bych mrknout na busy - měli by psát v kolik jezdí bezbariérové MHD, případně by se tam dalo zavolat a dojeli byste sem k nám, pak bysme na sraz dorazili společně a zpátky by vás mohl vyzvednout taťka nebo bysme to taky nějak vyoslili..Záleží na Tobě, jak se na to cítíš. Teď jezdíme busem hodně a skoro pořád jezdí ty nízkopodlažní, ZDAR obnovuje vozový park a máme tu takové ty modernější busy teď na zkoušku - hlavní je, že se do nich dobře nastupuje..:grinning:
18. kvě 2011 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - Gabčo, dík, ale zase tak těžký to není, upatlat takovej dort..Určitě je to jednodušší než dělat sladkej..:slight_smile: Oslava tak jak jsem psala Peti, místama jsem se hodně styděla, místama jsem se dobře bavila..:grinning: Víc radši nebudu rozebírat..:stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. kvě 2011 v 06:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
@kijonkova.k krásné fotečky :dizzy_face:
všem moc děkuju že jste si na mě vzpoměli se svátkem :dizzy_face:
18. kvě 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my srazík teď už nestíháme, už máme do pátku naplánováno, tak jedině až příští týden. :wink:
18. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak by nás bylo zatím 5, tak ještě jestli se přidá Monča (snad bude mít auto a zuby ji už nebudou bolet), Eliška, Gabča a Radka
@criterska tak snad Ti to vyjde.
18. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Anetce také přejeme vše nejlepší
18. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

děkujem za přáníčka k svátku :slight_smile:

@janaj0 Jani bohužel se tento týden nechytáme :( Až dokonce týdne máme zaplánováno...... Příští týden můžem krom středy kdykoliv. Tak kdyby to šlo přesunout.... taky hlásí hezky.
18. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka nebo udělat sraz číslo 2 :wink: , zítra obhlídneme terém
18. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
vy chystáte srazík, koukám :confused: vůbec nevím, jak budu stíhat (tento celý týden máme strašně našláplej) a zda vůbec budu mít auto.... tak uvidím, bud dorazíme nebo ne.. jo a holky, napiště mi ještě v kolik přesně sraz? abych veděla, kdybychom stíhali :slight_smile:

@criterska fakt? tak mi pak musíš popovídat ...co martin? ten tady ted furt jen machruje, když ho vidím venku, tak honem utíkám domů :grinning:
18. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka jéé včera bylo anetek :slight_smile: taky přejeme :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak čtu že bude srazík ale my bohužel nedorazíme v sobotu dělám opožděnou oslavu narozenin a celý týden v jednom kole...tak třeba příště ráda vás všechny uvidím a počasí bude už jen lepší a lepší....moc si to užijte....pa pa stíhám vás max.číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy písnu víc pá... :slight_smile:
Fotečky máte krásný....
18. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33
@gaba3
@criterska
@lucifirek tak holky sraz by byl mezi 14 až 15 hodinouv té cukrárně a až by jsme se sešly všechny, tak vyrazíme na tu prochajdu. Schválně nechávám větší časový rozptyl, aby se dětičky mohly vyspat a my se sejít :wink:
18. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO holky já asi zítra nestihnu sraz.Museli jsme něco z dneška přeložit na zítra takže se moc omlouvám,ale nedorazíme. Snad brzy příště.
18. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to se nedá nic dělat, tak někdy příště
18. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky tak já se taky omlouvám ale nedorazim mám tady opravdu moc práce tak příště nezlobte se treba příští týden ju? :slight_smile:
19. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@criterska sraz je dneska zrušený. Manželráno nenastartoval druhé auto, tak nemůžu přijet :frowning2: a vám by se to asi hodilo taky jindy, že?
19. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek