• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahoj, tak jdu napsat, že to dnes nestihneme a ono je to zrušené... příště se nám to snad bude hodit a dorazíme :slight_smile: krásný sluníčkový den :slight_smile:

19. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto: co budete dělat příští týden? nechcete zajít na vysočinu, byli bychom moc rádi :slight_smile:

19. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo nemáš číslo na Jitku? Ona tu psala, že jde dneska na gyndu, tak aby se kdyžtak nehonila. Bych jí poslala smsku
19. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 mám, tak já jí písnu, at nemusíš :wink:
19. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 dobře děkuju
19. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Manduca je domáááá :grinning:. A je super, hnes jdem to prubla, doma v obýváku :wink: . Malý spokojený, já taky. A vážně je to jiné nošení než v tom našem nosítku!!!! To se nedá srovnat!!!
19. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 napsáno :slight_smile:

@zuzimila to je super, tak se pěkně noste :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Děkuji :dizzy_face:
19. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to bylo dneska krásně,že?

My byli na veliké procházce na koupáku,pak na pohár v hospodě a nakonec ve cvičení.5,5 h venku,jsem vyřízená.A samo,že i spálená,teda jen záda a lýtka zezadu,ale i tak.
A to jsem chtěla vyžehlit prádlo,ale prdím na to,zítra je taky den.

Jitušce ještě jednou gratulujeme :grinning:

19. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to jste si to užili
Nelinka se dneska koupala v bazénku, no moc ji to nebralo
19. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ale chvilku tam byla to je taky úspěch
za to u nás byla maximální spokojenost :grinning: :grinning: koupili jsme mu ve Ždáru taky bazének
19. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 a kde nakonec? Jenda ho asi koupí zítra
19. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 na náměstí v hračkářství stál 69kč je to malinkatý
19. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ale stačí :wink:
19. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no uvidíme aby se neočváchal jen jednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 váš živel? Toho budeš ven tahat násilím :grinning:
19. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no jsem na něj zvědavá :grinning:
19. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu spát přeju dobrou noc :wink:
19. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
u nás vstávačka ve 4 no mazec
jinak máme další zub už 6 :grinning:
20. kvě 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno tak dneska mě čeká velký uklid a bude hotovo:slight_smile:
20. kvě 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 gartuluju, Nelinka dneska chtěla vstávat v 5, ale nakonec se dala umluvit a vstávlay jsme až po 8
20. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 teda to se někdo má a díky :slight_smile:
20. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, prosím, kde je tady v zr ta půjčovna věcí pro miminka...případně, jestli máte telefon... chci si půjčit chůvičku , nová se mi na takovou chvilku nechce kupovat a nějak extra nebudu využívat, jen když bude zuza doma spát, tak at můžu s vojtou před barák na písek a na kolo a uslyším jí:slight_smile: moc díky!!!! :slight_smile:
20. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 já myslím, že je to u nádraží, pod knihovnou. Číslo nevím.
20. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že včera by na sraz nakonec nedorazil asi nikdo :grinning: My taky ne, na gyndu jsem byla objednaná sice před osmou, ale než jsem se odtama vymotala, bylo devět, Tadíka mi hlídala Mirka, tak jsme pak ještě s klukama vyrazili na Zahradu Vysočina a než jsme se dopatlali domů byla jedna hodina..
Taky jsme včera stěhovali nábytek ze ségřina expokoje, tak jsem se snažila být trochu užitečná a pomáhat, no a hotovo jsme měli až po čtvrté..Večer jsem už padala na hubu. Chtěla jsem na Zumbu, ale pak jsem si to radši rozmyslela..
Jinak na gyndě dobrý, dr. mi potvrdil holčičku, i když pořád si nechává otevřená zadní vrátka :grinning: Ale i já sama co jsem tak koukala, tam pindíka fakt nevidím..A to hlavní, testy vyšly dobře, dle utz taky vše v pořádku, tak jsem šťastná..
@gaba3 - Gabčo, to je jasný, budeme rádi, i včera jsem si říkala, že bysme Ti napsali, ale bylo to narychlo a říkala jsem si, že byste asi stejně nešli..Tak se musíme domluvit na příští týden. A Martin - ani mi nemluv, to je normální debil! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt strašný na něj koukat..Jára z něj byl na mrtvici.
O půjčovně věcí nevím.
20. kvě 2011 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 děkuji :slight_smile: a knihovna je ještě prosím kde? jsem mimo, já ani nevím, že tam nějaká vůbec je :sweat_smile:
20. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tam jak je xell (nebo jak se to tam jmenuje), dole je masna, květinka a naproti té květince je bazar, nové věci pro děti i myslím, že i půjčovna. Jen vím, že tam mají do 4. Vedle je prodejna OrangeGreen
20. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mám chvilku času Honza vzal Domču ven tak je tu ticho na psaní :slight_smile: po dlouhé době...
Nevím ani co psát o krizi u nás doma jsem vám myslím psala tak už je to v poho táta se uklidnil a je doma klid a pohoda a dokonce ještě ke všemu...... je to brzy se chlubyt ale já to asi nedokážu utajit :wink: ale dnes jsem si dělala test a vykoukli na mě // takže je to asi jasný :slight_smile: k dr.jdu až 30. ale ještě furt to vstřebávám a nemůžu tomu uvěřit :grinning:
táta to dostal zabalené v mašličce ale byl celkem nadšenej dokonce mě přišlo že víc než při Domčovi :wink:
Měla jsem trochu strach ale je to za náma je to v poho ale normálně jsem se klepala když jsem mu ten test dávala :grinning: takže takové novinky jsou u nás a jináš asi nic...furt něco na zahrádce nebo na dvoře no u baráku furt hafo práce....
Ale pokud bude srazík ráda dorazím...tak něco naplánujte. :wink:
20. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 RADU, MOOOOC GRATULUJU! TY JO, TO VŽDYCKY MUSEJÍ VŠICHNI ODRODIT A PAK ZAČNE NOVÉ KOLO :grinning: :grinning: . TO JE KRÁSNÉ!!
VY JSTE MĚLI DOMA KRIZI? JSEM SICE POSTŘEHLA NĚKDE, ŽE JSI NA CHLAPA NAŠTVANÁ, ALE MYSLELA JSEM, ŽE PROSTĚ JEN JE TO JEDNORÁZOVKA :unamused: . ASI TAKOVÁ KRIZE TO NEBYLA, CO, KDYŽ JSI TĚHOTNÁ :wink: . NEBO JO? :frowning2:
KAŽDOPÁDNĚ MOC GRATULUJEME , DÁVEJ NA SEBE POZOR, VŽDYT´CO ČTU, TAK FURT JEN MAKÁŠ A MAKÁŠ, TAK ZVOLNI TEMPO!!
20. kvě 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny po dlouhé době,
venku se žene bouřka a manžel lítá po zahradě se sekačkou.
Tento týden jsme byli na kontrole, máme v 5 měs. a 3 týdnech 9,62 kg a 76 cm. Konečně jsme dostali poslední Hexu a Synflorix, vůbec se mi to nelíbí jak to píchají zaráz. Chudák dítě. Domlouvala jsem se s Dr.na TBC, to je jediné očkování, které chci.
@kyticka33 to jsou krásné novinky, přeji at je vše v pořádku, jste zdraví a pěkně rostete.Gratulovat se nemá než se to narodí. Stará pověra.
20. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek