• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Tak jsme zpět z města, jeli jsme jen na otočku dokoupit něco ještě Raduš k těm narozkám..
Dnešní oběd jsem vyřešila tak, že jsem koupila v masně čtyři špízy a udělám k nim brambory..Vypadají pěkně, tak snad budou i dobře chutnat..
Táďovi jsem koupila Nutelu, tak už do sebe tlačí druhej rohlík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zuzimila - Zuzi a ona je švagrová nějaká hodně mlaďounká nebo se pletu? Tak hlavně, že je taky pokroková a ne po mamince..:grinning:

@janaj0 - Jani, no já si myslím, proto jsem ráda, že jsem kojila, moc ráda..Ale kdyby to holt nešlo, tak co bych nadělala, že? A na srazík s námi počítejte, moc se těšíme!

@monaberuska1 - Moni, není zač :astonished:

@gaba3 - Gabčo, sekne Ti to!!!! Máš nový vlasy, viď? Jsme vás viděli s Tadíkem z autobusu..Vojtík pěkně šel a Zuzanka šermovala ručičkama v golfáči :grinning:
21. kvě 2011 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: jdu vás teprve dočíst, nestíhačka ... taktku máme opět na závodech, tak máme sobotu ve třech..

@criterska jéé jíto děkuji :slight_smile: jsem vás neviděla, bychom vám aspon zamávali :slight_smile: byla jsem včera, takže zvykačka, ale konečně jsem se odhodlala asi po půl roce:grinning: ostříhat na to moje vysněné mikádo, mirek byl sice proti, ale nakonec taky pochválil :slight_smile: ale je ti to nezvyk jak prase, najednou krk holej, jak je to vzadu vystříhané, takže musím se častěji dívat do zrcadla a šahat do zadu, abych si zvykla :grinning:

srazík holky, nevím nevím, máme všichni tři rýmu, ven sice chodíme, ale abychom někoho nenakazli, i když bych se nedivila, kdyby to bylo alergické, vojta furt chodí a jak ucítí kytky nebo posekaný trávník, tak kejchá a říká, že to hrozně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kyticka33 radu, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda to mám hned lepší náladu, takový krásný zprávičky :slight_smile: tak se šetři a at je vše tak, jak má :wink:
@janaj0 jani: moc díky, zajdu tam :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 peti: taky moc díky :slight_smile:

holky, jste zlata!!!! :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@burianka teď už je to ok a pro mě uzavřený :wink:
21. kvě 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže holky sraz bude v ÚTERÝ mezi 14 až 15 hodinou v cukrárně u 3 hvězd. Zatím: já, Peťa, Anet, Jitka
@gaba3 zamě určitě pojďte, protože budem stejně víc venku a dětem v tomhle střídavém počasí stejně pořád teče z nosu.
21. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janaj0 jani: tak já pak ještě písnu, jak jsme na tom :slight_smile:

21. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 dobře budem se těšit
21. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@burianka teda, super míry, gratuluju :slight_smile:

holky, to nám to dětičky rostou, to je děsný, jak to letí :slight_smile:

jinak co se týče macinkatých miminek, já mám oba taky macouchy a vůbec mi to neva, naopak, faldy jsou k sežrání :grinning: no a kojení, když to prostě nejde, tak to nejde a že by byla miminka tlustší po umělém mlíce, o tom slyším poprvé...ale nikomu neberu jeho názor :wink: u nás fungovalo, jak jsem přestala kojit vojtu ve 13.měs. tak super, začal spát a nebyl takovej mamánek, ale to už bylo v poho, nemusela jsem dělat mlíka v noci a někde shánět ohřívání, měl 2x za den, takže pohoda...kdybych to tak měla mít od mimínek, tak to musí být mazec, ty přípravy, sterilizace, ohřívačky a hl. taky ty peníze že? :confused:
holky, má to i pozitivní stránku, budete mít aspon pěkná prsa :slight_smile: :wink: po kojení už to není, to co bývávalo :grinning: :wink:
21. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 jo pěkný prsa :grinning: :grinning: :grinning: ,ty se zničily už během těhu a pak ty 2 měsíce s odsávačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale co hlavně, když je Nelinka spokojená
21. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janaj0 jani: to je přední, spokojenost dětí :slight_smile: odsávačku chápu, ale už i během těhu jo? no já jsem zvědává, jak to bude vypadat, až odkojím úplně i zuzku, to bude něco, co dítě, to číslo dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,
dobrý téma :grinning: Tak mně by to nevadilo, kdyby mi ubyly klidně o čísla dvě..:grinning: Teď zatím jen rostou..:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je fakt, že po kojení Tadíka se taky zmenšily..A řekla bych, že vypadaly líp než před těhu :grinning:

@gaba3 - Gabčo a fakt to máš super, moc se mi to líbí..Kdyby mi to slušelo, tak jdu do mikáda taky. Zahlédla jsem vás na poslední chvíli, takže jsem mávat taky nestihla..A na srazík doražte!
21. kvě 2011 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@criterska jíto: tak u tebe je to opačná, to se máš, to mě ani jedno těhu nevyrostly, jen když jsem kojila vojtu, to byla paráda, ale pak jak zase rychle šly dolů :-/ já z těch dvojek budu mít za chvilku nulky :grinning: a díky moc, jen si sama na to musím zvyknout, ale hlava je lehounká, paráda:slight_smile:

nic, vojta už 2 hodiny spí!!! tak snad to fakt nebude virozka, jsem zvědavá, až se vyspinká, jakej bude..chceme jít za mamkou na návštěvu, aby si dětule pomazlila :slight_smile:

nejvíc mě se*e, že nevím, jak děti oblíkat, třeba včera odpo hic a pak se zatáhlo a docela kosa a my v kratáskách :angry:
21. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@criterska jíto? a proč myslíš, že by ti to neslušelo? popravdě, já jsem z toho měla taky strach a pak mi kadeřnice říkala, že by do toho šla, já jsem na té smetance fakt spokojená, sice dražší, ale proč si to nedopřát, když nikam jinam nechodím že ? :grinning: :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já měla prsa hnusná vždycky. Ve 13 letech mi začla hrozně růst a kůže to nevydržela, měla jsem vyloženě krvavé strie od dvorců směrěm ven na obou prsech dlouhé cca 5 cm. Na moje sebevědomí, už tak sražené na kolena, to zapůsobilo tak, že jsem se začla dost nesnášet...a ta nesnášenlivost vyústila v moji mentální anorexii, která prsům taky jen vzala.
To, jak vypadají moje prsa ted´, je mi jedno. Zdeněk je má rád furt stejně :wink: , malý je taky miluje, jelikož díky nim papá a já ? Jsem matka, ne modelína, nikde krom doktorů prsa ukazovat nebudu. Rozumný člověk pochopí.
@criterska Jituš, no jo, ona má 20 v červnu..je taková jednodušší, proto se trochu snažím " ji vést" správně :wink: .
21. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem hlavně ráda, že jsem zdravá, poměrně ještě mladá :grinning: :grinning: žena, že mám spokojené manželství, vytoužené krásné zdravé dítě . Vsadím boty, že to máte úplně stejně, viďte :wink: .
21. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila to se vsaď
@gaba3 protože jsem v těhu dost nabrala a prsarychle narostla a po 6-ti nedělí rychle odrostla :wink:
21. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 teda moc gratuluju :wink:
@burianka krásné míry :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 tak co oslava?
21. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0
@eelka
souhlas dokonce ze své zkušenosti(kojila sem 5měsíců)málý přibíral hodně jako kojený asi 2kg měsíčně ted jen 500gramů co je na UM
@zuzimila tchýně no to je na delší debaty škoda slov
@janaj0 já se přidám :slight_smile:
@monaberuska1 vše nej :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ad prsa odsavačka mi je zničila :grinning:
@janaj0 super moc jsme si to užili a co vy jste dneska podnikli???
jo a hlásím další zoubek už máme 7
21. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 dneska odpoledne jsme razily za tetou - dovézt kufry na dovču a stavovaly jsme se ještě za babčo a další tetou a strejdou a tam si Nelinka zkusila trampolínu - odcházely jsme s brekem, ale užila si to a já taky :grinning:
21. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 tak to je super my dnes byli jen tady na stezce ale taky príma den
21. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 a jak je u vás? Tady byla menší bouřka a trošku sprchlo - Jenda se vypravil na úhoře. A kolikátý zub malému vyrostl tento týden? Třetí? Se těší na svatbu - na flákotu, ne? :grinning:
21. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 tady nepršelo jen se už dvakrát zatáhlo a nic tento týden 2 asi mu jde o tu flákotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 určitě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 co Nelča spinká???u nás byl včera boj ho uspat
21. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 jojo, přesně na minutu 19.53 usla, ale včera jak spala dlouho odpoledne,tak usla až kolem půl 9
21. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 teda to je šikula no nic jdu se natáhnout dobrou noc
21. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
21. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek