• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahoj my se taky hlásíme na srazík....
22. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na srazík zatím dorazí: já, Anet, Peťa, Jitka Gabča?, Radka
22. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jani: aha, to si fakt nevybereme vid? mě ti zase zůstal v těhu hnusnej pupík, vylezl mi rostoucím břichem, až jsem měla čudlík a ted mi ten čudlík zase zalezl, ale mám pupík velikej a škaredej, ale co, prdím na to, jen si pak na to ještě zvyknout, až se budou nosit plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, musím utíkat, jedeme na oběd k mirkovým rodičům, děti spí, tak je jdu nabalit, at pak hned vyrazíme...papa a hezký den :slight_smile:
22. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 užijte si to tam
22. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

@kyticka33 Raduš,mooooc gartuluju ke 2 čárkám a přeju Ti,aby bylo vše v pořádku a Domča měl brzo ségru nebo bráchu.Vím,že jsi druhé chtěla,tak jsem moc ráda,že vám to vyšlo:slight_smile:

Holky,my se vrátili z víkendu v Tišnově,bylo hezky,tak bylo fajn.Jen jsem teď vážila malého a za měsíc nepřibral nic,minulý týden mi ještě váha ukazovala 200g a dneska to blikalo mezi 6,9-7kg.A před měsícem měl právě 6900g.Jsem z toho špatná,furt na to musím myslet,ve středu jdem na očkování,tak jsem zvědavá,co mi dr.řekne.Jenže já chci kojit dál,tak doufám,že mě nebude nutit dávat UM.Jako třeba 1denně jo,ale nechci Štěpána krmit výhradně UM.Ach jo,je mi na nic z toho :unamused:
22. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k neboj, to Ti zas jen blbne váha. U doktora to bude ok :wink:
22. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to nebude váhou,prostě nepřibírá,i když má očividně dost.No,uvidím,co mi na to řekne Mudra,sama jsem zvědavá.Hlavně,že je spokojený a nepláče hlady,to bych dokrmovat fakt musela,trápit ho nehodlám!
22. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Ségra, já vím, jak ti je. Vzpomínáš, jak jsem brečela, když mi Zdenda nepřibral ten první a druhý týden? Byla jsem z toho tak vynervovaná! Furt jsem brečela / bylo to po porodu, tak to se mnou mávalo jak plachetnice ve větru / a nebyla jsem schopná myslet na nic jiného. Nebudu tě uklidňovat, že ti blbne váha, i když jsem si to taky myslela z počátku, ale měsíc je dlouhá doba a pokud nic, asi fakt nepřibírá...Je to škoda, když Káju jsi kojila tak dlouho a více než úspěšně. Je mi jasné, že hlavně proto tě to mrzí a hledáš, kde je chyba, když u malé to šlo. Zajímavé je, že je Štěpánek spokojený, když to má evidentně na žízeň. Objemově mu mléko stačí, má zaplněný žaludek, ale kaloricky pokryje jen jeho výdej, zásoba žádná.
No, držím paluchy, at´tě nenutí do sunaru naplno, at´to máš max. jako dokrm, nebo už rovnou příkrmy. Pak mi MUSÍŠ dát vědět, jo?
23. kvě 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak je to se srazíkem???:slight_smile:)
23. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové ranko holky :slight_smile::hearts:

já se omlouvám za mojí absenci tady :grinning: Ale nějak jsem nestíhala dočítat, tak se omlouvám...
Jinak chtěla jsem se zeptat jak to vidíte s tím srazíkem? já bych chtěla někoho poprosit pokud by nějaký datum už padl, tak nenapsal by jste mi někdo i na FB tam chodím víc a hlavně nemusím nějak složitě dočítat.. a jak ted sem moc nestíhám tak bych byla ráda spíš za tprávu bu´d tady do IP nebo mě označte abych jako věděla :grinning: a nebo klidně na FB :slight_smile: budu moc ráda, a doufám, že srazík vyjde :slight_smile:
pokud už nějaký termínek je tak šup sme sním.. :slight_smile:
23. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33
@monaberuska1 je to domluvené na zítřek - úterý. Mezi 14-15 hodinou sraz v cukrárně u 3 hvězd a pak výjezd směr pilák. Zatím potvrzení účastníci: Anet, Jitka, Peťa, Radka, Gabča (snad, když nebudou nemocní) a já
23. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
@janaj0 Jani já se taky hlásím, že dorazíme :slight_smile: Jen nevím na jak dlouho, protože jak manža skončí v práci tak pojedem do Jysku pro skříň. Dřív jak ve 4 to určo nebude,tak stihnem kousek s vám ujít ;)
23. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak se těšíme :wink:
23. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka
@kyticka33 děkuji holky jste zlaté že jste mi to písli.. děkuji radí za zprávičku na FB a to je teda fakt na hovňajs..od švagrovky Kuba má 1 rok..takže jedeme mu přát....hmmmmmmmmm sakra...takže my bohužel až příště.to by bylo blbé nepřijít na oslavu
23. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to máš pravdu, tak to tam vyzkoušíme a pak se domluvíme na opakovačku
23. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta cukrárna to je ta žlutá????
23. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se těšíme na zítra, dorazíme pěšky, tak snad cestu zvládnem tam i zpět:grinning:
Těšíme se.
23. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 myslím, že jo. Je kousek od zámku
23. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to vypadá, že půjdeme samy cestu tam i zpět tak kdyby se k nám chtěl někdo přidat budu ráda. :wink:
23. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky jedete nekdo autem??mužu nechat auto u té cukrárny????
24. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@petule33 taky jedu autem a nechám ho někde tam
24. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky auto si můžete nechat klidně na tom velkém parkovišti na Piláku,do cukrárny je to od tamtud kousíček.

A my teda dneska asi taky dojdem,tak jsem zvědavá,jak vydržíme takhle dlouho.
24. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolik tam budete?
24. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 přeju vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@petule33 já pojedu za Janou tak se řídím dle ní s časem
24. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičkám přejí vše nejlepší k svátku :slight_smile::slight_smile:

a holky užijte si srazík, my ve 14:00 vyrážíme na oslavu..
24. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se zbláznim ted mi volal tom a asi nebudu mit auto na odpoledne takže nevím nevim ale asi nedojedu :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: kdyby neco napište mi prosim na sebe nekdo telefon a já se mu ozvu kde jste treba bych prijela dýl do kdy tam tak plánujete být??
24. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my dorazíme s Raduš, ještě přesně nevím kdy, záleží v kolik dorazí oni s Domčou a jak se vypravíme..
Už se těšíme.
24. kvě 2011 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
změna já mám auto hurááááá takže dorazím po druhé hodine jsem v cukrárně už se těšíím!!!
24. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1
@antana123 děkuji za přání
24. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek