• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
holky co oblíkáte prckum??
24. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 já dávám kratase a tričko a sebou beru mikinu kdyby náhodou
24. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my dojdeme až k té třetí..Zatím ahoj!A taky dám tričko s krátkým rukávem, kraťasy nebo tříčtvrťáky a s sebou mikču.Radši..
24. kvě 2011 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
my nedorazíme, mám hroznou rýmu a není mi dobře, hnusná alergie :angry: do toho jsem dnes od 2:30 nespala, takže nějak nemám sílu, vojtíka mám u babičky, tak se radši se zuzkou natáhnu...užijte si to a všechny moc zdravíme pa
24. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 to mě mrzí,že ti je blbě,snad bude brzy lépe. Já mám ted od alergie celkem pokoj. Je to teda šílenej bordel.

Jinak se moc omlouvám,že jsem to nakonec zrušila a nedorazila.Ale ozvala se mi ségra,že by přijeli.Dlouho jsme se s nimi neviděli. A dopo jsem tu měla holky na návštěvě.
Doufám,že ste si to užili,příště snad dorazíme.
24. kvě 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky srazík supr akorát to museime příšřte vymyslet líp:slight_smile:))
24. kvě 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sraz musíme příště fakt líp vymyslet, ale jsem ráda, že jsem vás viděla..:slight_smile:

My jsme došli domů asi před hodinou a jsem úplně hotová z toho vedra, se mi dělalo až zle, motanice a třesavka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@gaba3 - Gabčo, chudáku, to je blbý..Tak snad příště dorazíte. Tadík se těšil na Vojtíška. Ať je Ti co nejdřív líp.

@lucifirek - Luci, tak příště..Snad se sejdeme všichni brzy.
24. kvě 2011 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@croitercska copak bylo za komplikace?
24. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska dneska fakt bylo vedro.
24. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek- Luci, tak nějak jsme se špatně domluvily..:slight_smile: Holky byly v cukrárně už od dvou, my dorazili s Raduš a klukama až ve tři, když ony odcházely s dětma na Pilák..Jenže my jsme klukům slíbily zmrzku, takže jsme šli do cukrárny a než jsme se dopatlali na Pilák, bylo pozdě..@eelka, @janaj0 a @antana123 už šly domů, děti nechtěly být v kočárcích, do toho na stezce docela hodně provoz..Peťky jsme pak potkali skoro až u Olšiakových soch, Kubíček od @petule33 spinkal a holky šly ještě na kafčo zpátky do cukrárny..My jsme se pak už jen prošli a pak byli tu u nás za barákem na písku. Tak to spíš bylo fakt jen tak, že jsme se viděli..

Ale @peta86 napadlo, že příště si dáme srazík na té zahrádce u Sokolovny, je to tam oplocené vlastně a prý se tam děti vyřádí, tak se musíme na co nejdřív domluvit! Už se těším.
24. kvě 2011 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doufám že jste užívali krásného počasí a srazík se vydařil :slight_smile:

já jsem ve 12:00 vlezla na balkon a do 13:00 jsem se opalovala, takže jsem chtla trochu bronz, pomalu ale jistrě se opálím :grinning: pak jsme jeli na ty narozeniny ale netrvalo to dlouho doma jsme byli už v půl 5 a v 17:00 jsem šla za kámoškou si sednout na zahrádku do pizzerie :slight_smile: manža hlídal děti a to byla bomba..takže je mi moc líto srazíku ale měla jsem nádherný den s kámoškou taky.. ale doufám že brzy srazík bude vyhovovat aji nám :grinning:
24. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám a srauík byl srazík částečně.. holky příště se na vás moc těším ..prowím naplánujeme něco moc brzy??? prosím třeba aspoň s někým co???
24. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, tak to jsi měla parádní den..Já jsem fakt dnes chcíplá z toho vedra, úplně se mi fakt udělalo zle, ale naštěstí až potom co jsme dorazili domů. Já bych srazík navrhovala klidně hned na příští týden. Dneska jsem si holek moc neužila..:frowning2: A co ještě Zumbuješ? Že už jsi dlouho nic nepsala..:grinning:
24. kvě 2011 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ahojínky :hearts::hearts: no určitě já klidně příští týden můžu a strašně ráda přijedu:hearts::hearts: chci tě taky těhule vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to se nedivím, myslím, že dneska bylo fakt vedro na chcípnutí.. a jako měla jsem den fakt boma..až na to že z toho vína jsem skoro opilá :grinning: a to jsem měla celkem 4 dcl :grinning: :grinning: :grinning:
nezumbuju..začnu zas až od října :slight_smile: ted prostě nestíhám, a hrozně mě mrzelo, že jsem šla na zumbu a Michal při jeho svátečným volnu šel sám s holkama ven.. tak sem si tak řekla..bože já sem na mateřský a chodím 3x týdně na zumbu.. když půjdu do práce budu bojoivat za každou procházku..tzak mě to bylo tak i líto..takže si naplno užívbáme rodinkování :grinning:
24. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, tak super, snad se k nám ještě někdo přidá, co holky? :slight_smile: No, břuch mám pořádnej, to budeš mrkat, i když neroste tak moc jako dřív, naštěstí..:grinning: Se Ti nedivím s tím vínem, já taky nejsem zvyklá..Já teď miluju Frisco, takže si jednou za čas jedno dám a to se pak cítím jako když jsem vypila litr vína :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsi dobrá s tou Zumbou, to já jsem ráda, že chodím..Taky třikrát týdně, když má Jára ranní, když má odpo, tak jen jednou..Ale Jaruška to utne přes prázdniny..Tak nebudu chodit tak často..
24. kvě 2011 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
souhlasím, dneska to bylo takový rozházený :( Na příští týden zatím krom úterka nic nemáme, takže bysme mohli přijet taky ;)

@lucifirek Luci myslím, že sem tě zahlídla na semaforu u okresu :slight_smile: jela sem zrovna ze srazíku ;)
24. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no jako já bych to brala já na 100% budu mít auto v pátek , sobotu a v neděli, a možná aji ve čtvrtek a ve středu ale to není až tak jistý, Michal mi řekne až v průběhu týdne jestli ve ST nebo ČT ale PÁ, SO, NE je jistá, to můžu :slight_smile: na 100% :slight_smile:
@eelka ajio tobě by nějaký den vyhovoal?? jaký jsme ted psala??

prosím já bych moc chtěla holky vás vidět, vy nějak vždy máte sraz když mě to nevyjde :frowning2: snad to vyjde
24. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme byli s dětma dnes na Romantice a taky jsem přišla domů hotová.

@criterska Jíťo a kde je Sokolovna?Tam bych mohla dorazit?Nebo ne?Moc bych vás zase chtěla vidět,i ostatní samozřejmě:slight_smile:))
24. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my můžeme kdykoliv,když bude hezky:slight_smile:)
24. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k - Kristinko, no tak super!!!! Sokolovna je od nádraží kousek, podobně jako kavárna, takže tam byste došli v pohodě..Je to fakt kousíček od Ekvilibria.

@monaberuska1 - Moni, tak záleží na ostatních, nám je to úplně jedno, my se přizpůsobíme. Tak navrhni nějaký den a uvidíme co na to ostatní..Taky bysme Tě a holčičky moc rádi viděli.
24. kvě 2011 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka
@criterska
@petule33 máte holky pravdu, příště to musíme líp vymyslet - nejsem moc organizační typ :pensive: . Za tu Sokolovnu by to šlo. Tak nahoďte datum a my se přispůsobíme. Tam by mohla Nelinka běhat - to by byla šťastná :grinning:
@criterska s tím vedrem se Ti nedivím, jak jsme dorazily domů, tak jsem zobala paralen a bylo mi blivno
@kijonkova.k je to kousek od Conventa, takže i kočárkem dojedeš od autobusu
24. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 My jezdíme vláčkem,protože busy tady většinou jezdí bez místa na kočárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když je to kousek,tak super,dorazíme :grinning:
24. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, však za to nemůžeš..Máš plus za iniciativu :grinning: Náhodou jsi to vymyslela dobře, akorát jsme měly dát, holky, přesnou hodinu a je blbý, že na tom Piláku nic není - kde bysme mohly v klidu vypustit děti..A pro nás posezení. Těšíme se na tu Sokolovnu.

@kijonkova.k - Kristinko - jo, fakt je to kousínek..Od pošty na druhou stranu než ke kavárně, kolem divadla pak nahoru, doprava a jste tam..:slight_smile: Bysme se sešli třeba u té pošty a došli tam společně..
24. kvě 2011 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska No,to by bylo nejlepší.Možná i vím,kde to je,ale nedokážu si nic vybavit.A to je nějaká restaurace?Se zahrádkou?
24. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska navrhuji tedy ten pátek..to mám 100% auto, a víkendy většinou nikdo nemůže předpokládám..takže to taky můžu ale někdo má doma své muže takže navrhuji pátek
24. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jo,jo všimla jsem si tě.
24. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k - jojo, aspoň byste nemuseli hledat. Ale věřím, že bys trefila v pohodě. Zespodu v Sokolovně je sekáč a dětský bazar a taky prodejna záclon, jinak je to klasická sokolovna :grinning: Prostě sály na cvičení, se základkou jsme tam chodili na tělák..No a je tam pak velký ovál venku, asi 300 m, oplocený, a hřiště to si pamatuju ještě ze základky právě..No a vím, že tam udělali zahrádku s posezením, ale víc nevím...To spíš @peta86 musí napsat co a jak..Já tam nebyla.

@monaberuska1 - Moni, klidně :slight_smile: Teď ještě kdo se přidá.
24. kvě 2011 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k stejně Tě obdivuju, že se pustíš tím vláčkem i jakýmkoliv veřejným prostředkem, protože ochota lidí pomoct s kočárkem je téměř nulová :angry:
@monaberuska1 který pátek myslíš už tento nebo až příští?
24. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0
@criterska
a všichni

ano příští pátek 3.června kdo by měl časík?? tedy??
24. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek