• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 jéééé tak to je super, strašně ráda, tě poznám my dvě to bude premiéra že? :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to jo, snad už nám to vyjde. I když dneska mě holky taky moc nepoznaly. Buď jsem lítala za Nelinkou po cukrárně nebo po stezce nebo se Nelinka tak vztekala, že nebylo slyšet slova a já sní běhala po stezce (pohled pro bohy :grinning: )
24. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0
@criterska holky tak jsme nejvíc ráda :slight_smile: nejvíc se už teď těším :hearts: :hearts: :hearts: a třeba se ještě někdo přidá a pokud ne tak nevadí :slight_smile: dáme dámskou jízdu a Tedeášek bude náš bodigárd :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
Janí příště běhat třeba nebudeš muset, ona ráda běhá Markétka za dětma, je to chůva :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to by bylo fajn, ale třeba Nelince už vyleze ten špičák a bude v lepší náladě. A děti má moc ráda - teď hlavně miminka, ale nestydí se ani starších
24. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 tak to je super :slight_smile: Nikolka se začíná všech koho nezná strašně bát :frowning2: tak to musí vyjít:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 hlavně, aby vyšlo počasí a to ostatní přijde :wink:
24. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ano, přesně, počásko vyjde, hlásí nádherně, takže nic jiného než sluníčko nepřipouštím :grinning: :grinning: a to ostatní přijde :grinning: to je jasné :slight_smile:)))
24. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska @lucifirek holky: znáte to prostě alergie, několikátý den rýma jak prase, bolí mě z toho hlava, teče z očí, budí mě to, ale v pohodě, jen jak jsem ještě nespala (vojtík se celou noc budil, že se bojí a pak jsem s obouma nakonec skončila v ložnici v jedné postli a nespala, bud se vzbudil jeden nebo druhej)... a jíto: tyhle stavy, jak píšeš z tepla jsem měla přesně já ted v těhu u zuzky, večer to na mě přišlo, mirek mi jen nosil studené ručníky a já ležela jak chcíplina...

jinak koukám, že se rýsuje další srazík :slight_smile: to je fajn, snad už konečně taky dorazíme :slight_smile:

@monaberuska1 moni: myslím, že by to šlo, ještě záleží v kolik :slight_smile: a my dvě jsme se ještě myslím taky osobně neviděly vid?

tak holky, dobrou :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 vy jste nebyli na srazíku??? no hodinu holky nechám na vás, my máme na vás celý den :slight_smile: takže já se přizpůsobím jakékoliv hodině :grinning: a my jsme se ještě neviděli, taky premiéra :hearts: to je boží,a my jsme tady úplně na prvních stránkách že?? ty jsi zakladatelka a já hned druhá se ktobě přidala:grinning: takže my úplně první tady a ještě jsme se neviděli to je dobrý co?? moc se na tebe a dětičky těším :slight_smile: fakt moc :slight_smile: jak jsme tu od začátku, tak sem tě toužila poznat tak snad to vyjde :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme zdárně došli,pak jsme šly s tátou ještě na pivko a taky jsem teda toho měla plný kecky a přišla jsem si jako bych jich měla 10. :grinning:
Za tou sokolovnou je to spíš hospoda, na jídlo tam dělají nějaký bramboráky, hranolky,a takovýhle rychlovky do friťáku, na pití klasika, jen s kafem neím jak jsou na tom a sladký možná tak tatranka.ale zase mají + na dámským wc mají přebalovací pult, takže s mimi se tam dá v poho jít. letos jsem tam teda ještě nebyla ale snad se to nezměnilo moc od loňska. kdyžtak bych se tam stavila a zjistila situace a od kdy mají otevřeno.
@criterska Jo to si pamatuju jak mi tak ybylo hrozně v hicech, musela jsem furt pít, pak to bylo dobrý a nejlíp mi bylo v bazénu na Fitu. :grinning:
Co se týká termínu tak bych raději v týdnu, víkendy si chceme užít tatínka.
@monaberuska1 Tos měla super den akorát na to opalování sis vybrala nejhorší dobu, co? :wink: Já bych tam nevydržela.
jinak jsem si tak ysmahla pěkně ramena, ale hezky mě to hřeje. :grinning:
24. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo den super, právě, že super dobu, jak jsme ve 4 patře tak nějak foukalo a chvilkama mi byla až zima :grinning: a krásně jemně jsme se opálila, takže právě je fajn že bylo tak větrno..být pařák tak asi se spálím :grinning: ale pařák byl až tak po 15:00 bych řekla :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jinak taky jsme měli období, že se na malou nemohl nikdo podívat, protože hned řvala, a hlavně jak viděla nějakýho chlapa.ale už to začíná být dobrý.
24. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo Markétka ho měla taky od toto cca 9-10 měsíce a to řvala na každého chlapa jako... .. Nikolka ta křičí i na babičku kterou dlouho neviděla atak....ono to přejde :slight_smile: :slight_smile: :wink: ty doeazíš Petí?? příští pátek?
24. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
srazík super jen škoda že mi Šíma už nechtěl v kočárku vydržet
ad další srazík já se nezůčastním budu u našich 4 máme rozllučku se svobodou ale vy si to určo užijete škoda třeba příště :wink:
25. kvě 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 No asi dorazím, ale raději bych to udělala od po-čt.
25. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
hlásím že my bysme v ten pátek taky mohli dorazit ;) Čas nám je jedno, Anetka chodí spát za poledne,takže odpoledne nás nic netíží.

@monaberuska1 Mončí my sme se spolu taky nikdy neviděli :( a s @gaba3 Gabčou taky ne :(

25. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak na srazik jeste nevim ale asi by se mi taky libilo spiš v týdnu od po do čt ten pátek to už je takový malý víkend :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka taky ne, to je fakt :grinning: jů holky tak doufám, že ten pátek vyjde :slight_smile::hearts:a strašně moc vás ráda poznám a věřím, že si to užijeme :grinning: upozorňuji příští pátek :grinning:

a co se týče srazíku teď koukám že Peta86 a Petule33 nabízí spíše veškerý dny mimo pátek... takže já opravdu jsme dost vázaná na tom autě, z Polný to pěšky nedám :grinning: Tím chci říct, že je mi líto, že se mi nikdo se srazem nikdy nepodřídí :pensive: :pensive: :pensive: ale to je jedno, já můžu momentálně pouze pátek.... kdyžtak mi dejte vědět teda.....
jinak kdyby to teda nevyšlo tak škoda....ale nedělám si vrásky, hold jsme kus od žďáru.. holky a děkuji těm kdo s pátkem souhlasí,cením si vašeho vstříc jednání :slight_smile: když by to vyšlo byla by to paráda :slight_smile: Jsem v takové náladě řešeta, takže to možná hodně řeším, a proto je mi možná v momentální dobu líto, že jsem psala situaci s mým autem a i tak se navrhujou jiné dny:frowning2: je to třeba jen dnem :grinning: třeba zítra bych nad tím mávla rukou :grinning:ale je to asi tím, že s emoc neznáme..já znám tady jen někoho...tak třeba je to taky tím...ale snaha z mé strany byla :dizzy_face: mějte se krásně

25. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 já to nemyslela zle a asi jsem nedočítala že mužeš jen v pátek kvuli autu takže dobrý podřídím se:slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Ta jak se máte? U nás nic nového...Zdenda se ted´poslední dobou budí v noci jen na jedno kojení, ale zato dříve vstává, včera ve 4 a dneska v 5, ale pak zase dochrapkává přes den ty svoje půlhodinky a já jsem v 5 odpoledne k.o :grinning: :grinning: .
Jinak mám slíbeno od Zdeňka, že mě o prázdninách hodí k ségře do NMnM, jeloíkož bude dělat kuchyň, tak abysme s malým nebyli v tom bordelu a prachu. Vidí to tak na 4-6 dní, tak uvidíme, bylo by to super, ségře jsem už psala, jestli se vejdeme :grinning: . Naposledy jsem tam byla před rokem a jak jsme přijeli domů, tak jsem zjistila, že jsem v jiném stavu :grinning: :grinning: .
25. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A doufám, že když budu na Vysočině, že některou z vás poznám, hlavně na Jitku se těším, snad nám to vyjde.
25. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťulko to je v pohodě :slight_smile: já vím, že ty jsi to nemyslela zle, to vůbec ani nemělo vyznět tak že by jste to i měli nějak zle brát :grinning: :grinning: nebo mysleli :grinning: to vůbec jestli to z mýho příspěvku tak zní, tak to s eomlouvám, to vůbec nemá být myšleno nějak zle na vás :slight_smile::hearts: můžu právě jen pátek, ale když to zas nedopadne tak se nedá nic dělat..já jak jsme o kus dál, je to složitější no.. :sunglasses: :grinning: :grinning: ale pokud by ses taky zůčastnila v ten pátek já budu moc ráda, :hearts: strašně fajn se mi stebou povídalo před tou gyndou a jsi fajn, takže bych byla fakt moc ráda :slight_smile:

@zuzimila Jitulka je skvělá, to souhlasím :slight_smile::hearts::hearts: a třeba až zas jednou se sejdeš tak přijedeš domů a bude zaděláno an druhý :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: no právě, jak se to tu napsalo, tak mě trklo, že jsme se vlastně ještě ani neviděly, na jednom srazu v kavárně jsem nebyla, pak na tom druhém zase ty ne, tak snad už příště!!! :slight_smile: :slight_smile: i když je pravdě, že už se tady všechny známe za tu dobu celkem dobře, ale osobní kontakt je osobní kontakt vid? :slight_smile: budeme se taky moc těšit:slight_smile: a na srazíku jsem nebyla....
@eelka no jo, tak to se musí napravit ! :slight_smile: ten příští pátek moc rádi dorazíme, tak snad se už uvidíme :slight_smile: už se těšíme :slight_smile:

my můžeme klidně už na tu druhou hodinu... a u sokolovny je nějaká hospoda - zahrádka jo? já zase vím prd :sweat_smile: nebo mě ještě napadl pohanka nebo zahrada vysočina (ale tam odpo bývá dost lidí a uhlídej děti na těch prolejzačkách, to bychom si nepokecaly)

jinak dnes zatím teplota venku nic moc, oproti včerejšku že?

25. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi: tak super, to pak tady musíš dát info a spácháme speciálně srazík :slight_smile: s jittulkou souhlasím, kdo by taky nesouhlasil že? :dizzy_face: a budete dělat novou kuchynku? a zdenda sám? to je šikula!!!!

tak holky, pak písněte, jak dopoadl ten termín se srazíkem, at víme radši předem.. já bych s tím pátkem fakt souhlasila, už taky kvůli @monaberuska, když je “z daleka“.....díky za info :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my doarazily domů až v půl 7 taky jsem byla hotová ten hic je děsnej...ještě jsem s Domčou šla na cestu jezdit dovazli jsme si ze ZR nové odrážedlo je z něj nadšenej hned jak ráno nstal tak ukázal z okna a brm brm... :grinning: tak jsme dopoledne chvíly šli ale já jsem ted poslední 3 dny hrozně unavená takže asi začnu chodit spát s Domčou v poledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těhu začíná projevovat... :wink:
škoda že jsme nemohly sednout a pokecat...no ale čtu tu že se chcete sejít v pátek tak to nám teda nevyhovuje to je teda škoda...tak jindy...

@monaberuska1,jakto že nezumbuješ??a já se do té Polné už chystám že dorazíme...musím toho využít když ten lístek máme pak už budu s pupkem a doví jak budu dlouho chodit....a co ty v sobotu dorazíš? prosím písni mě do zprávy na FB jak tam ta zumba u vás je?dík.
25. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme byli na poradně.Malý má 7200 a 69cm,za měsíc přibral 300g,Dr.říkal,že to stačí,že vypadá dobře,že si nadělal zásoby na začátku,takže moc přibírat nemusí.Tak mě uklidnila.Už taky nebudu vážit,pak se zbytečně nervuju,počkám,kolik bude mít zase za měsíc :wink:

Holky,mně je jedno který den,pokud bude pěkně,takže klidně pátek.Sice možná pojedeme do Tišnova,ale klidně můžeme jet i v sobotu.Hlavně,aby vyšlo počasí.
25. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, no jo, sám bude dělat, ale nebude to noc extra, jelikož jsme kupovali byt a nemáme nazbyt, resp. ta kuchyň tež bude jen tak za málo peněz. Ale určo to bude lepší než to, co máme teď. Vždat´to je katastrofa. lechová komunistická linka, hnusné lino a 30 let stará rohová lavice... chceme dělat nové štuky, vymalovat, nová podlaha, nová linka + obložení u linky, myslím kachle, nové sezení - asi zase lavice,nový sporák. Nic víc, na víc nemáme. Žádná myčka, žádné nové spotřebiče. My totiž nemáme v plánu v tom bytě zůstat. Chceme koupit barák, až se vrátím do práce.

@monaberuska1 Moni, dej pokoj s druhým :grinning: :grinning: . I když chtěla bych, to je jasné, ale ne ted´.

Jinak bych vás ráda poznala, pokud by to šlo a vyjde to v létě, známe se už přes 2 roky, řešíme spolu spistu věcí a ani nevíme, jak vypadáme na živo :grinning: :grinning: . Jíťa je super, to je fakt, už jednou jsme si slibovaly, že jak budu u ségry, že se uvidíme, ale nevyšlo to, no.
25. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, tak ránojsme si vyrazily na lehko adocela mi byla zima, foukal studený vítr, takže oproti včerejšku ochlazení. :grinning:
Co se týká srazu, tak pro mě je lepší v týdnu, v pátek se většinou chystáme na víkend a nákupy a tak, takže snad dorazíme,proto bych raději další srazy dělala od pondělí do čtvrtka. Hlavně aby bylo počasí.
25. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak my hlásíme, že jsme dnes byli s kamarádkou a ještě jejím chlapečkem otestovat tu Sokolovnu :grinning:
A jsem nadšená, je to tam moc fajn, děti fakt nikam neutečou, je tam hodně prostoru, pískoviště (s erárními bábovkami), dvě houpačky, skluzavka, tyč na šplhání, potom žebřík na lezení..A hodně zatravněné plochy na běhání..Jo a na oválu škvára, tak děti moc hezky neoblékejte :grinning:
Otevřeno mají od dvou, ale dá se tam sedět dřív - jen bez bábovek a bez houpaček + občerstvení, to vyndává až v ty dvě obsluha..
Na pití je k dostání skoro vše, na jídlo dělají jenom bramboráčky a hranolky plus pak prodávají nějaké blbosti - sladkosti - bonbony, Kinder vajíčka atp..
Nám se tam moc líbilo! Takže už se těšíme na pátek.

A jinak děkuji za chválu, jste hodné, holky, až se červenám :grinning: :slight_smile:
Však jste taky všechny moc fajn!!!

No nic, my vyrážíme zase do terénu, musím vrátit kamarádce knížku, už mě urguje přes Smsky, tak aspoň vyvenčíme psa, snad nám někde nezkolabuje na chodníku, ale už není takovej hic, tak to asi dá..
25. kvě 2011 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek