• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska Šikulka, že jsi vše zjistila, já tam chtěla jít zítra se podívat jak mají otevíračku, ale takhle jsi mi ušetřila cestu. :grinning:
25. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
26. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak jakpak se máme dneska??? :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
včera večer jsme byli s kámoškou a jejím chlapem si posedět a bylo víc než super :slight_smile: ale teda trochu sme se picla :grinning: jelikož piju bílé víno, a já už po 2dcl mluvím trochu jako bych byla po flašce :grinning: :grinning: a já včera dala 6 skleniček bílého vínka 2dcl :grinning: :grinning: takže tak..ale super jako, největší parádička to byla :slight_smile:byla sranda :slight_smile:

@cisterka jéé v jaký sokolovně?? jako tam u vás něco otevřeli novýho??? :slight_smile:

stím srazem tedy počítám, když bude počasí samozřejmě ale hlásí krásně :slight_smile: tak momentálně kdo napsal že jde tak se na vás moc těším... a děkuji :slight_smile:

všem krásný ranko :slight_smile::hearts: a hezký den přeji
26. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Včera jsem byla u kamarádky v Novém Veselí a jak jsem jela zpátky, tak koukám u Hubertky mají zahrádku a dětský koutek (polézačky a klasické lodičkové houpačky), tak by šlo udělat někdy sraz i tam, je to pod mezí, tak děti nevběhnou do silnice.
26. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem tam nenapsala, že je to ve Žďáru za nádražím směr Jihlava
26. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
já byla pro změnu včera v kavárně pod poštou. Mají zase všechny hračky nastěhovaný v té velké místnosti vzadu. Prý to sestěhovali proto,že se jim tam nevyplatí to vytápět. Takže v létě to bude tak jak je a v zimě zase stěsnaný..... Tam bysme se mohli sejít kdyby bylo v pátek hnusný počasí. co vy na to?
26. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě holky se vám taky musím pochlubit s Anetčiným pokojíčkem :slight_smile: Takže přihazuju fotečky....;)
26. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka tak to by byla fajn varianta :wink: , pokojíček krásný a Anetka už spinká ve velké postýlce?
26. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 spinká spinká :slight_smile: měli sme z toho strach, ale je to uplně v pohodě.......
26. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka já o tom už taky uvažovla, ale je to asi větší trauma pro mě než kdy bude pro Nelinku
26. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k tak to je dobře, že přibral
26. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

nestíhám, jdu vás jen pozdravit:slight_smile:

kyti: gratulace k těhu

Eliško:super pokojíček, my máme Luci stále u nás v posteli.

Super zpráva - jsme přeřazeni na Průmyslovku, takže nebudu muset lítat do školky přes celý ZR.

Luci má teď nějaké protivné období:frowning2: tak je to boj:frowning2:

užívejte sluníčka:slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Krásný pokojíček :slight_smile:
26. kvě 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Krásný.
@janaj0 Tak to můžem taky někdy zkusit, ale myslím, že je tam docela provoz, je to tah na Jihlavu, nevím nikdy jsme tam nebyli.

To počasí je takové zrádné. včera jsem se vyletnila a klepala kosu, dneska jsem se oblíkla a bylo mi vedro, když zafouká tak je chladno....
@monaberuska1 Tak tos měla veselý večer co? To já si dát tolik nemůžu, to by byla i Teuška opilá. :grinning: ale tak ymám ráda dobrý bílý vínko.
Dneska jsme měly hezký den se Zitou a Michálkem, takže super.
26. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eelka eli: krásný pokojíček :slight_smile:

@ivis jéé tak super, že vás přeřadili :slight_smile:

holky, já bych osobně radši tu sokolovnu, je to tam klidnější, ale proti hubertce taky nic nemám :wink: super tipy !!! :slight_smile:

jinak prej v německu začíná pěkná bouřka /mirek mi hned hlásil/, tak večer a zítra je to tady.... :angry:
26. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 No to snad ne, o víkendu máme v plánu grilovačku tak se už těšíme.
:wink:
26. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme taky v plánu grilovačku tak doufám že to výjde a pršeet nebude :frowning2:
26. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
27. kvě 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 všecičko nejlepší k narozeninám :slight_smile: :hearts::hearts:

Hezké ranko..u nás pěkně zamračené.. a deštivé..takže ven půjdeme až odpoledne :slight_smile:

mějte krásný den, a Jinak v neděli taky plánujeme grilovačku tak snad nám to počasí nepřekazí :wink: :slight_smile:
27. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka pokojíček je krásnej :slight_smile: máš to krásně sladěné :slight_smile:) nádherný :slight_smile:
27. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 jojo to jo :grinning: tak já už nekojím, takže Nikolka to nepocítila, jinak bych si nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak jako krásný to bylo..to jo :slight_smile:

a HOLKY včera na oplátku za ty vína jsme si dali cca 9ti kilemotrovou prochajdu :grinning: po takovém večeru a pak taková tůra ale super ..pak jsme k včeru šli s našima na zahrádku na pívo.. ale já si dala už jen nakládaný hermelín :dizzy_face: mnam.. dneska bohžel prší..tak to asi využiju a budu makat..
27. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
27. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 taky se připojuji ke gratulaci
27. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 Krásné narozeniny, ať Tě kluci moc nezlobí a jsou na tebe hodní. :grinning:
27. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nechcete nekterá med???prodáváme 100kč za sklinku je domácí a čerstvý :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
to je dneska počasíčko, co?

@petule33 - Peti, taky přejeme vše nejlepší k narozeninám! Med máme od babičky, tak jsme rádi, že je zadarmiko. Ale sto kaček to je pěkný.

@monaberuska1 - Moni, Sokolovna je tam jak se máme za týden sejít, nic novýho u nás :grinning: Myslím, že to tam bude pro srazík fajn..Koukám, že jsi měla pěkný večer, to je dobře, jednou za čas to chce :wink:

Já bych šla dneska na Zumbu, ale mám smůlu, jelikož taťka má odpolední a nemám hlídání..Takže až v neděli. Jinak včera jsme byli v Losenici, tak se Tadík vyřádil na zahradě a dneska odpočíváme doma - i když raději bych vyrazila ven, aspoň kdyby nepršelo..Taky jsem Táďu trochu zastřihla - už si ho pletli lidi s holčičkou :grinning: - to zase byl řev, ale měl slíbené Kinder vajíčko, tak vydržel až do konce..
27. kvě 2011 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 jáááááááááááááááá já chci med prosím :slight_smile: jdeš v pátek na ten srazík?? pokud ano, vzala by jsi mi prosím???
@criterska aha počkej to je v ten pátek že?? :slight_smile: ale tam půjdem jen když nebude pěkně že?? a to je tam jak jsme nakupovali spolu ??? :slight_smile:
27. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
teda to počasí dneska to je hnus fialovej :angry: :angry: Doufám, že zítra bude už líp.... Dneska sme měli naplánovanou grilovačku,tak sme ji museli zrušit a odložit na jindy :( V neděli nás čeká dětský den na hřišti, tak doufám, že už bude hezky :slight_smile:
Holky chtěla sem vás poprosit, nemáte recept na nějakou dobrou buchtu ale fakt mňamku. aby byla rychle hotová?? :slight_smile: Chtěla bych něco upíct a tak nějak si nemůžu vybrat,co :frowning2: :frowning2: TAk byste mi moc pomohly :slight_smile:

@petule33 Petí ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám a kluci ať nezlobí :sunglasses:
27. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, jo, to musí být určitě hezky, jinak by to nemělo ani cenu..Je to Sokolovna tam jak jsme nakupovaly - přesně - akorát je to na hřišti, takže o kousínek výš, prostě z druhé strany budovy..

@eelka - Eliško, pokojíček má Anetka krásný, to jsem zapomněla napsat..A ta buchta - nevím, já hodně vybírám z MMB, hlavně podle fotek :grinning:

Tuhle jsem dělala tuhle a všem chutnala.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=107568

nebo toto je dobré, jednoduché a ryché

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=92822
27. kvě 2011 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek