• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
jejda, já vám nenapsala o zoubku :sweat_smile: dobrý, byl jen zaražený, večer tam měl jen špičku a krvavou dáseň, jak mu tekla krev a ráno se koukám a zub zase po celé šířce venku, no chápete to (ale máme ho vylezlej jen pár mm)? :grinning: tchýně mu na to mrkla, tak jsme tam šli jen tak, aby si v ordinaci zvykl ( a mirkovi se to prej taky stalo, když byl malej, že spadl a zarazil si ho a pak mu zase vylezl :grinning: ) no a “paní zubařka“ mu dala do pusinky zrcátko a zkontrolovalaa ani necelk, jen koukal, jak je to tam všechno bílý...
3. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,že to bylo ''jen zaražené'',a to byl Vojtík teda šikula,že mu to nevadilo.Karolínka by si do pusy nenechala šáhnout ani náhodou,ani ode mně ne.
3. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem vás zdárně dočetla, včera jsem se vůbec nedostala na pc, včera jsme byly u doktorky v poradně a máme 4,95 a 56cm :grinning: , na to že jsme z porodnice odcházely z 2,65 a ještě k tomu nechtěla vůbec papat :frowning2: jinak tam zase řvala jako tur, ach jo jsem vždycky ráda když tam odsud zmiznem :unamused: tak to je dobře že je tady nějaké čerstvoučké miminko, aspoň tady nejsme s Verčou nejmladší, když vy už máte samý velký šikulky :slight_smile:
gaba3:opožděně ti také přeji k narozeninám, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, a ať ti Vojtíšek dělá jen samou radost :slight_smile: jinak jsem ráda že jsme tak nějak postejnavě starý, aspoň my to tak nepřijde, stačí když jedu s kočárkem jak se někteří dívaj jak kdyby mě mělo být 15 :unamused:
jinak ohledne srazíku je my to jedno, my můžeme vždycky, zatím papa a snad se sem dneska dostanu víc :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, písnu jen tak narychlo, chystáme se na vycházku, odpo máme návštěvu, tak chci aspoň na hodinku, hodinku a půl stihnout vzít kluky ven..Taťku už máme v práci..Jsem šťastná, Tadík SE PLAZÍ, už opravdově, takže super, teď už jen aby pak začal lézt a sedět, třeba aspoň to sezení ještě stihneme do kontroly u dr., jinak nás pěkně sjede.. :frowning2: Ten sraz určitě nějak vymyslete, my se přizpůsobíme, nám je to fakt fuk, hlavně aby to tam bylo fajn..Asi bych taky řekla po obědě, ale ne až moc dlouho odpo, to jsou teď všude davy lidí..

Gabi - to je dobře s tím zoubkem, já jsem si říkala, jestli už ho nebude mít uražený do té doby než se budou zoubky zase měnit, to by byla škoda..Ještěže to mají ty dětičky takhle..A Vojtík je šikulka, Tadík by si taky asi moc nenechal prohlížet papulku, mrknu mu tam jen jednou za čas, co zoubky a i u toho se pěkně šklebí..

Vladuska - to je malá taky kus ženský :grinning: Skoro 5 kg..My máme těch 11, možná něco přes, do poradny jdeme 22.12., to už taky uteče..K jaké dr. chodíte? Tadík taky řval jako malinký při každé poradně, okolo 3 měsíců se uklidnil a koukal, byl zvědavej, pak se i smál na sestřičku a dělal tam lumpárny, naposledy na 8 měsíční kontrole ale zase říval jako tur, měl období, kdy se bál cizích lidí, tak moc řvát jsem ho ještě předtím snad neslyšela.. :slight_smile:
A s těma lidma máš pravdu, taky mi občas přijde že blbě čumí, jak když ještě nejsem plnoletá, dneska když jsem šla na poštu, tak mě balili nějací cca 18ti letí kluci, to se mi snad ani v těch mých 18 nestalo.. :grinning: Ale šla jsem samo bez kočárku, Tadík byl doma s Járou - přítelem..To už by si asi netroufli.. :grinning: Máš nějaké vaše foto? Že by jsi nám ho sem mohla hodit, ať se podíváme na malou..
4. pro 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdy,tak my už na prochajdě byly.Zašly jsme k babičce a pak nakoupit.Teď jsem dala vařit bramborový guláš,dřív jsem to nestihla.Malá je už po obědě.

Jíťo,tak to je super,že se plazí.Ono to fakt asi chtělo čas.Malá zase nevypadá,že by chtěla lozit,ale zato si pořád sedá.A Dr.Ti může víš co...Já bych se na ně vyprdla,stejně se furt řídí nějakýma tabulkama. :frowning2:
4. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kristi, tak my už jsme po vycházce i po návštěvě, byla to jen taková rychlovka, na 3/4 hodinky.. :slight_smile: Bramborový guláš, ten já můžu, taky jsem ho dělala, minulý víkend, jenže jsem ho udělala moc, tak jsem pak ještě vyhazovala, mně je to vždycky tak líto, vyhazovat jídlo, jsem jak stará bába.. :grinning: Za malýho jsem moc ráda, už jsem fakt měla strach, že se nikdy nerozplazí a ono tak najednou z ničeho nic.. :sweat_smile: A nejlepší dárek na Vánoce by pro mě byl, kdyby si konečně sedl..Teď pořád pronásleduje psa a bere mu jeho hračky - ten je z toho nešťastnej a přetahuje se o ně, ale víc si nedovolí.,.Je to sranda je pozorovat..Však to určitě znáš, je to vidět i podle fotek Karolínky a Kuby..A na té fotce jak hačá jí to moc sluší, je kouzelná.. :wink: Ten náš zloduch taky hačá, ale jen když ho posadíme a neuvědomuje si, že ho nedržíme, to pak vydrží sedět i 10 - 15 minut..A ti dr. - to máš pravdu, i když naše je fakt dobrá, ale stejně, už minule říkala, že by měl sedět a to mu bylo 8m, teď až tam půjdeme mu bude skoro 10 a to už nás sprdne..

Jo a Radunka s malým zůstávají v porodnici - měli je zítra pouštět, ale malýmu zesílila žloutenka, tak je propustí snad v so - byl pod lampou..
4. pro 2008 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Hani - díky za radu ohledně toho SIDS, jenže jsem hroznej strašpytel, včera usnul na břísku a samozřejmě, že jsem ho zase otáčela, tím jsem ho i probudila, tak minutku řval, bobík, ale pak usnul..Prostě z toho mám pořád stach..V noci se naštěstí sám neotáčí, jak usne, tak spí celou dobu, kdyby se točil jako Tobě Mikýsek, tak bych to taky vzdala.. :slight_smile: No, my už se tedy plazíme jak jsem psala, takže jsem ráda, měla jsem jen prostě už trošku nervy, všechny dětičky okolo jsou napřed a Tadík pořád nic, ale teď mě to potěšilo a uklidnilo..Takže Ty máš narozeniny 6.? Já zase 13., další Střelkyně.. :wink: :grinning:

A co chystáte dětičkám na Mikuláše, jestli vůbec něco? :slight_smile:
4. pro 2008 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak my byli ještě na procházce i s taťkou,ale asi taky jen tak 3/4hoďky.Hlavně kvůli Kubovi,ať se vylítá.ŠLi jsme kolem 16,30,tak už byla i tma :wink:

Taky už bych se asi nebála SIDS,prcci jsou už velcí.My sice ještě Nanny máme,ale doporučuje se stejně jen do 6.měsíce :slight_smile: A Karolínka ani na bříšku nespí,ona jen na bočku a zádech :slight_smile:

To je škoda,že tam musí zůstat,nám to taky hrozilo,malá byla žlutá pořádně,měla vysoký bilirubin,museli jsme pak i na kontrolní odběr na dětskou ambulanci do nemocnice,ale naštěstí už to pak měla snížené :wink:
4. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na Mikuláše letos nic nechystáme.Na to bude čas příští rok,letos jejavascript:addEmoticon(':wink:','vBody') to brzo,podle mě
4. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jíto: sids se taky nebojím, vojta usne jedině na břichu, ted jsem se na něj byla kouknout a dokonce měl hlavu zaraženou v dece (blázen) a zrovna si jí otočil na bok, asi aby se mu lépe dýchalo... ale detektor taky ještě zapínám, pro klid...
a mikuláše chystám! :slight_smile: a to i každej rok mirkovi, má rád sladký, tak mu koupím vždy nějakou dobrotu a vojtík taky dostane :slight_smile: už se těším, dostane sušenky a jednu hračku ode mě a od babičky, takové ale levné, blbinky :wink: a ty? uděláš mikuláše?
a zítra se chystáme ven, mají poprvé rozsvítit výzdobu, tak se půjdeme podívat na stromeček na náměstí, vojtík bude určo nadšenej, už výzdoba v hypernově u pokladen ho fascinovala, furt čučel nahoru jak se to tam blýská :dizzy_face:

a chudák kytička, snad je v sobotu pustí, v neděli se nepouští, to by pak musela až v pondělí a to bych jí nepřála, já jsem se těšila jak malá holka :grinning:

jíto: a proč by vás sprdávala, prosím tě?! Ke komu že chodíš, jsem to zapomněla? waserbauerová? každé dítě je přeci jiné ne? jo a my jsme měli jít zítra a volala mi sestřička, tak jdeme až 17.12., to už nám bude skoro 9měsíců...

jo a až půjdu okolo té restauračky či kavárny nebo jak se tam tomu říká, tak juknu na otvírací dobu, případně tam zamluvím stůl..... ale to se ještě domluvíme, stejně asi budeme s prtatama v dětském koutku že? ale vůbec nevím, jak to tam vypadá, snad dobrý a bude vyhovovat, nic jiného tady v zr není :frowning2:

kijo: co ti to tam hází to jejavacrip:addEmoticon.....? to není poprvé vid?

a vladusce děkuju za přání!

jo a máme už židličku, vojta v ní chtěl pořád sedět, to byla oddechovka, když nelítá a všude nešmejdí...
představte si, že jak máme to lehátko od haucku, tak on si na něj vyskočí a poskakuje na něm na 4řech a posunuje se s ním po bytě, na chocholouška fakt, když to vidím, to je fakt o hubu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,co to je?To se mi ještě nestalo,ale na jiných diskuzích jsem to u holek viděla.Fakt nevím :unamused:
4. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo, ty jseš rychlí, u tebe vím, že vždy odepíšeš takto večer :slight_smile: :wink: a nevím, já jsem to ještě u nikoho neviděla, ale u tebe už asi podruhé, to bude asi nějaká chybička, javascrip emotion (je potřeba, když se zobrazuje nějaká animace, smajlíci..... )nějak se to tam špatně zobrazilo, tak to tam takto skočilo :wink: :wink:
4. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: myslela jsem rychlík :wink: jdu si vyčistit zoubky a nakrémovat ksichtík, beztak se za chvilku začne dráček budit :angry: a mirek má v tv fotbal, takže super zábava a nevidím růžovku :angry:

tak dobrou noc :slight_smile:

p.s. my jsme na dnešek spali super, pil jen 2x a jednou se vzbudil, ale za chvilku usnul, takže pro mě paráda a vstávali jsme v 7:20, takže to určo dnes bude stát za prd!!! jako vždy, jednou dobré, podruhé šílené :unamused:
4. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to balím.Odpoledne jsem zvracela a bylo mi špatně,tak si půjdu lehnout.Dobrou a klidnou :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
JItuško,všechno nejlepší k dnešnímu svátku přejeme :wink: :grinning:

Jakou jste měly,holky,noc?My celkem v pohodě.Karolínka spala do 1,30 a pak se vzbudila v 5 :grinning:
Teď jsem dovysávala a dovytírala,malá už to tady zase prozkoumává.V 9 dostane jogurt,Kubovi dám taky nažrat a pak snad půjdpu spát,oba :wink: Ať mám chvilku klidu :slight_smile: Možná půjdeme spát do kočáru,uvidím,jestli nebude moc chumelit :slight_smile:
5. pro 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Kristi a už je ti dobře? To byla jen nějaká krátká blicí příhoda asi.
My jsme včera náhodou potkali v obchodě Mikuláše s čertem. Miky byl překvapenej koukal s otevřenou pusou a nechápal. Dostal kukuřičný křupky - tak je celou cestu dom křečovitě držel a vůbec nemluvil ani se nehýbal jak byl pořád v šoku. Pak jsem mu doma ty křupky rozdělala- to bylo radosti, že je to jídlo. :slight_smile:
Vojta dostane k mikuláši jen ovoce a oříšky, protože babičky mu tradičně nabalí samý sladkosti a čokolády a on se potom cpe pořád jenom tím. On by zasloužil taky aspoň jednu bramboru a kus uhlí, ale uhlí neseženu. :grinning: Jedině to dřevěný na grilování.
5. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Hani.Asi jo,jen blicí příhoda :grinning:
To si dokážu Mikyho představit,jakou měl radost z křupek,to on rád,že?Ale buď ráda,že má tak rád jídlo,já musím dělat blbosti a opičky,aby se Karolínka najedla :frowning2:
5. pro 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jídlo to on rád jakékoliv a v libovolném množství. Byli jsme na kontrole v roce a půl a vážil 13,3 kg. :astonished:

Která z vás je Jitka? Taky blahopřeju k svátku. Omlouvám se, že to nevím - ještě se tu málo orientuju.

Gabi, nejenom, že máme obě Vojtíška, ale taky máme obě Mirka manžela. :slight_smile:
5. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,criterska je Jitka :slight_smile:
A ta váho u Mikyho není tak hrozná,Tadík od Jitky má 9 měsíců a má kolem 11kg,že Jíťo? :slight_smile: Miky mi nepříjde tlustý,je to kus chlapa,Tadík s Vojtíkem taky.Tak to má být.To jen my máme doma takovou žížalu :slight_smile:
5. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky.... tak jakej byl mikuláš? vojtík byl nadšenej a z výzdoby v zr fascinován, celou dobu v kočáře ječel jéééé :grinning:

jitušce také přejeme vše nejlepší :slight_smile: :wink:

kijo: hlavně,že už ti je líp, je to nepříjemný a kor když máš doma dítě vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jseš šikulka, že už takhle brzo ráno máš naklizeno, to my s vojtíkem teprve snídáme a převlíkáme se z pyžamka....

hanai: máme to doma nějak nastejno vid? :wink: teda to musel být miky vyděšenej, ale hlavně, že mu pak křupičky chutnali :wink:

jo a my dnes asi prodali byteček (jen ještě podepsat), tak půjdeme oslavovat, vínečko... takže dobrou, dlouhou a klidnou noc papa
5. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, díky moc za přáníčka, včera jsem se sem nedostala, dopoledne jsem poklízela a vařila a odpo jsme měli návštěvy a taky jsme byli chvilinku na vycházce..Museli jsme také dokoupit plíny - už se nám tenčili zásoby.. :slight_smile: Mikuláš byl fajn, Tadíkovi přinesl Hrnec od FP, moc se mu líbí, a jídelní sadu, ta je zatím ještě zabalená, ale dnes už z ní bude papítkovat..A u babičky mu nechal nějaké dobroty.. :slight_smile: Járovi taky donesl.. :grinning: Včera, když jsme se vraceli z té vychajdičky, tak jsme potkali jednu partičku, ale Tadeášek na ně nijak nereagoval a to už čučí z kočárku, vleže už také vůbec nejezdíme, jenom když usne, tak ho položím..

Dnes jdeme na oslavu kamarádčiných narozenin, takže dopoledne jenom zase poklidím - už mi to leze na mozek - každý den vysávat a obden vytírat podlahy a prach - odpo jsou stejně všude chlupy, takže bych to mohla dělat nanovo.. :frowning2: A jestli Jára dnes přijde brzy z práce, tak bych se chtěla ještě sama podívat do Loly - chtěla bych si koupit nějaké pěkné tríčo - všechny holky na té oslavě budou kočky, v nových hadřících, však je znám, a já nic, už dloooooooooouho jsem si nekoupila nic nového, tak bych si ráda něco vybrala..Scházíme se takhle každý rok, asi 6 holek co jsme se kamarádily na střední, teď nám pomalu přibývají i děičky, Tadík letos vyráží poprvé, do babince nám přibyde chlap :grinning: Dáreček už máme koupený, moc se těšíme, začíná to ve tři..Mamka si dá dneska punč - ten bývá každoročně, nejlepší, který jsem kdy pila, min. rok - jako těhu - jsem měla minikalíšek - letos si dám hrníček, ale víc taky nemůžu, večer a celou noc prokojíme.. :slight_smile: Dnes také pouštějí z porodky Radušku a Dominička, třeba se dnes ozve,i když pochybuju, znáte jaký to je fofr s miminkem, sotva člověk přijede domů..

Jinak noc byla opět příšerná, vstávali jsme 7x, už z toho začínám být vážně vyčerpaná, přes den taky člověk za tím naším plazíkem lítá, no hrůza, co bude až bude chodit... :grinning: Už Ti věřím, Gabi, že jsi někdy tak vyčerpaná, že se až klepeš, taky k tomu asi brzy dospěju..

Jo a jinak přejeme Mikýskovi vše nejlepší k svátku, hodně dárečků a hodnou mamku :grinning: a Hance vše nejlepší k narozeninám, jestli jsme dobře pochopili, že je máš dnes.. :grinning: A ta Mikýskova váha je pěkná, věřím, že k tomu také dospějeme, jak psala Kristinka, v 9m jsme měli 11 kg, teď půjdeme do poradny 22., tak jsem zvědavá, myslím, že moc nepřibral, ale do roka a půl máme čas.. :slight_smile:

A Kristi - však Karolínce to sluší, je jako správná holčička štíhlounká :slight_smile: To bude mít po Tobě.. :grinning:

Gabi - já myslela, že byt už máte prodaný..A jak to teda budete mít potom s bydlením než začnete stavět v těch Hamrech? Budete bydlet u manžových rodičů zatím?
6. pro 2008 v 06:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenčili zásoby - já se picnu - samozřejmě, že tenčily zásoby - omlouvám se, já snad na mateřské úplně zblbnu!!!!!!!
6. pro 2008 v 06:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,chtěla jsem Ti psát sms,ale mám vyměněný telefon za starý,Karolínka mi do něj asi naplivala,tak nešel zvuk.Takže nemám Tvoje číslo,nechce se mi zase měnit sim karta.Když tak mi ho,prosím,napiš do IP.
Musím Ti popřát takhle.Takže všechno nej nej nej k dnešním narozeninám,hodně štěstí a zdraví,hodné děti i manžela a kupu lásky a peněz Ti přejeme. :wink: :wink: :wink: :grinning: Mikymu taky k svátku,dej mu od nás pusu :slight_smile:
6. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jíťo,to jste měli bohatého Mikulajdu :slight_smile:

To je fajn,že jdeš s holkama se pobavit,i když budeš mít Tadíka u sebe,ale aspoň vypadneš a pokecáš si.To já bych taky někdy potřebovala,ale není kam a s kým.Včera jsem sice byla sama ve městě,taťka byl s malou,ale co to je,že...Navíc,abych šla někam večer,to moc nejde,protože Karolínka se může kdykoliv vzbudit a to pak neusne,dokud nedostane prso.Hlavně,že taťla byl včera pryč a vrátil se po 4 hodině ráno :grinning: Jsem zvědavá,kdy tak někam budu moct jít já...jsem furt doma nebo s malou.Takže holky,rychle dávejte ty termíny na ten sraz,ať můžeme vyrazit :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro, Kristi, taky bych hned šla na sraz, já jsem to dnes na to město stihla, takže mám nové černé tričko s číčou na prsou a krásnej fialkovej svetr, je dost dlouhej, přes zadek, ale moc krásnej, fakt..Ještě jsem Tadíkovi koupila punčošky, měli v Lole za 15 Kč..Ale jen tak na doma, nejsou nicmoc..

Kristi - tak taťka se taky vrátil ve 4,jo? Tak to je jako ten můj.. :grinning: Když já to mám blbý v tom, že já bez něj nemůžu usnout, tak do půlnoci mi to nevadí, i do těch dvou to beru, ale jak už je víc, tak o něj mám strach a nespím a Tadík vždy jako na potvoru chrní pěkně.. :grinning: Já bych taky vyrazila někdy večer na nějakou kalbu, ale taky bych nemohla, teď, když se malej budí tak 6x za noc a chce prso, by to bylo blbý..To třeba v létě, když spinkal celé noci, jsem mohla, ale zase jsem tak nějak neměla kam nebo zrovna s kým - všichni byli pryč nebo holky těhotný.. :slight_smile: A dnes se už moc těšíme, vyrazíme asi dřív, ještě dáme prochajdu a pak za holkama - bude to super.. :slight_smile: Tak se zatím mějte krásně. Já dnes ani nevařím, tralala.. :grinning:
6. pro 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ Zensky,tak me tu mate zivou zdrvou celou a uz jsme dva!Kdyz by se me chtelo tak vam sem dam fotecky ale ze se me dnes nechce tak to musite vydrzet do zitra...Dnes jsem se skoro po 14 dnech vratily z nemocnice nemohla jsem se dockat ale to vse vite od Jitus.Jinac diky za pozdrav a ze jste na me myslely...Malej je dnes zatim jak andilek celou cestu prospal a tak jsem ho pak nakrmila a zase spime doufam ze mu tohle vydrzi dost dlouho nez se z aklimatizuju....Tatka poprve prebaloval kdyz jsme prijely a hned ho malej pocural to me udelal v nemocnici jen jednou :slight_smile: je celkem v poho jen to usinani je trochu tezsi ale my se to naucime...

Jinac zdracim nove clenky!
Tak se zatim mejte ja ted relaxuju u ordinace musim to dohnat jsem zavysla a VKV...ale to se stihne kdyz kojim je to na dlouho takze to je v poho...tak zatim pa pa .
6. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tě vítáme!!! :grinning: A jsme rádi,že jste oba v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak co je s váma?Co jste celý den dělali s prckama?
My zase nějak nechceme jíst,dneska to byl celý den horor.A kaše večer jen asi 5 lžiček,tak jsem zvědavá,kdy se beruška vzbudí na mlíko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, já dnes nestíhala, uklízela jsem a pekla.... zítra mi má přijít mamka s přítelem a mirkovi rodiče blahopřát...

kytička: vítáme tě, jsem ráda, že jste ok a jaký byl porod, pohoda? a co malej, kromě usínání, určite zlatíčko vid? :wink: na fotečky už se moc těšíme :slight_smile:

hanai: taktéž a mikymu taktéž gratulace :wink:

jíto: je to záhul vid :angry: vydrž, určitě se nám to brzo obrátí a budeme si chrupkat celé noci, musíme myslet pozitivně :wink: a jste šikulky, jak rostete, 11kg je nádherný :slight_smile: je to prostě chlap a tak to má být :slight_smile: miky je taky kousek a vojtík taktéž.. vážila jsem ho doma se mnou na váze a vyskočilo na nás necelých 9,5kg (a je nám 8měs. a pár dní), takže taky solidní :slight_smile: a jíto: chybičky neřeš, to se přehlídne hned, já to tady taky mrskám a velký písmenka jsou u mě hrozná, prostě se mi nechce mačkat shift :grinning:

a kijo: s tím srazem, vůbec nemám čas se tam jít mrknout na otevíračku, aby tam vůbec měli otevřeno... jo a chcete všední den nebo víkend? a nic si z těch akcí nedělej, já taky nikam nevyrazím.. a ted budeme mít srazík a opět s dětičkama, si neodpočneme že? ale můžeme třeba pak udělat i nějakej bez dětí, jenže to bude asi těžší (aby byli tatínci volní) že? teda myslíte ten sraz s dětmi nebo ne?

kijo: nic si z toho nedělej, třeba měla nepapavej den, to se občas stává i nám dospělým, i když je pravda, že ty holčičky celkovej tolik “nežerou“jako ti kluci :grinning: to vojtík má ted fakt žravou, hodinu po obědě ukazuje na jeho dozičku se sunarkama sušenkama a piškotkama, že má chut :grinning: babička už mu dávala ochutnat vánoční perníčky a jak mlaskal, my už papáme sladký, ale nechci to přehánět, aby si moc nezvykl, ale je pravda, že zeleninu má moc rád, tak proč mu nějakou tu sušenečku denně nedopřát, když papá obídek že? :wink: :sweat_smile:
6. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,ten sraz určitě s dětma :slight_smile: Ať si je navzájem ukážeme,ne? :slight_smile: Mně je celkem jedno,jestli víkend,nebo všední den,i když ten víkend by byl asi lepší,ale zase aby bylo otevřeno :slight_smile:

Doufám,že s tím jídlem to bude zítra zase lepší.Stojí mě to hodně úsilí,než ji nakrmím.Je to lumpík :slight_smile: Sušenku ji dávám třeba do kaše nebo ovoce,ale jinak do ruky spíše křupky.Já sladké nedávám,nechci,aby to malá jedla,myslím,že je času dost :slight_smile:
Gabi,a jak to budete mít teď s bytem?
6. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek