• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 a kolik chceš??
27. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tady jsou moje recepty na MMB mám tam dost buchet :slight_smile: třeba ti nějaká kápne do noty :slight_smile:)

@petule33 a kolik je to g ?? děkuji

@criterska jo jasný takhle :grinning: já to špqtně pochopila :grinning: tady někdo dával dva návrhy když nevyjde počásko právě..tak sme myslela, že to byl jeden z návrhu :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@criterska Jíťo děkujuju

@monaberuska1 Moný pošli mě prosím odkaz na tvoje stránky, nemůžu to najít :frowning2: děkujuju
28. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak zadej ID

Monika J. (11Monča11) ID 124725

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=124725
28. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak počasí hnus, velebnosti...No dneska jsem se hecla a poskládala malému sporťák, jelikož do hluboké korby se už skoro nevešel :wink: . Pěkně jsem se u toho zapotila :grinning: . Si tak říkám, kde je to moje malinké miminko, které se úplně ztrácelo v kočárku, když jsme ho tam dali poprvé? Trochu je mi líto, že to tak rychle utíká, skoro se mi chce brečet :astonished:
28. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to já mám stále malé miminko,v hluboké korbě má ještě místečko
jdeme ve středu na desetiměsíční prohlídku,tak jsu zvědavá-máme 10měsicu zítra,ale plus minus má 6500gramu a 68cm
tak Zuzi,nelenit a šup do druhého:slight_smile:
já se musím taky hecnout a uklidit malému skříň a přebrat malé věci a o své skříni ani nemluvím :slight_smile:
28. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 je to v tech 0,7l sklenicich a je to ten první ted co se stáčí řepkový
28. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 No ahoj, už jsi tady dlouho nebyla, že? :slight_smile: No je to mazec, když porovnáš ty naše kluky. Můj měl 6,5 kg ve 2 měsících, ale samozřejmě vím, že u vás jsou jiná měřítka, že malý Štěpánek se natrápil. A jak se vůbec máte? Jak si vede Štěpánek? Jste byli na nějaké OP nějakého rozštěpu, myslím, ne? Nebo půjdete?
29. kvě 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ahoj,nj,nějak není čas nebo spíš ani co psát,vy se tu znáte dýl,takže máte co řešit
my byli na operaci rozštěpu v březnu to už máme ok,i stehy jsou už pryč,ted někdy na podzim začnem cvičit jako mimiku nebo ty svaly,aby ta jizva rostla s tou pusinkou
takže super,ve středu jdeme k dr,tak jsu zvědavá,jinak cvičíme Vojtu,ale spíš jen na srovnání zad a posílení svalu,takže to nevypadá na dlouho,tak to vypadá,že by jsme si mohli užít klidné léto,myslela jsme s manžoou,že zkusíme druhý,ale nevím,mám strach,že to nepujde,tak se mi do toho nějak nechce
29. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ahojky, ráda tě tu po dlouhé době vidím. A hlavně,že jste v pořádku. :wink: Gratulujeme k 10.měsíci a míry budou určitě super. :slight_smile:
30. kvě 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přeji krásné ráno. Dneska bude zase hezké počasíčko,tak půjdem asi ven dopoledne i odpoledne. Máme uvařeno od včera.:slight_smile:

@d.h.86 je a koukám,že jste se rozhodli,že zkusíte druhé mimi. Tak držím palečky. No mám stejné obavy a že to dopadne,tak jako minule. :frowning2: Tak snad to tak nebude a podaří se nám i vám. :slight_smile:
30. kvě 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda ty buchtičky vypadají nádherně.Asi na víkend zkusím.Nemůžu píct moc často.Jak jsem přestala držet dietu kvůli Kubovi,tak se nemůžu udržet v jídle.
Včera jsme vás viděli,jeli jsme na Pilák,nakonec jsme skončili v zámku v zahradách.Bylo to hezké.
Jste krásná rodinka.Ty už máš hezký pupík a moc ti to slušelo :slight_smile:
30. kvě 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdete dneska někdo ven?
30. kvě 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek - Luci, díky moc..:slight_smile: Včera jsme šli k Pohankovi..Pupík už mám mega, to je pravda :slight_smile: A dnes jsem se vážila a ani nemůžu říct kolik mám, fakt hrůza, tak jsem se rozhodla taky omezit sladké a jíst víc zeleniny a ovoce nebo budu mít před porodem zase 90 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Buchty jsou obě fakt moc dobré, tak snad vám taky budou chutnat. A prosím Tě, Ty jsi hubeňour, co jsem Tě viděla naposledy, tak Ti to fakt moc slušelo a podle fotek taky! Vypadáš moc spokojeně :wink:
S miminkem budu moc držet palce, stejně tak @d.h.86! Určitě se zadaří, holky!
30. kvě 2011 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
30. kvě 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@janaj0 Ahojky jak se máte s Nelinkou????
30. kvě 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
30. kvě 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak dobré ráno :grinning:
30. kvě 2011 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile: nestíhám, ale pátek teda zatím platí? žádná změna?
@petule33 a ten med a to je ten dobrej?? nám nejvíc chutná právě ten luční květ... tak ted nevím jestli toto není ten nedobrý.. :frowning2:ono ich je mrakenc právě těch medů :frowning2:

a něco nového?
30. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :slight_smile: . Tak dneska nás čeká poradna v 5 měsících + očkování. Snad nebude moc plakat, minule plakal jen chvilku, bobek malý.

Holky, co jste kojily: od včera mě bolí levé prso. Bolí jako modřina, jen na dotek, jinak ne. Třeba když si vezmu Zdeněčka na odříhnutí nebo ležím na levém boku... Není tvrdé ani červené, nemám teplotu, nic. Při kojení to trochu cítím. malý totiž vynechává poslední týden jedno kojení v noci, místo 2x kojíme jednou. A z toho levého prsa jsem kojila v 18.30 včera a pak až dneska ráno v 6.30. Vždy kojím jen z jednoho prsu. Ráno bylo dost nalité / ale už to někdy bylo i více /, ale malý ho vypil do měkka, úplně. Docela se bojím zánětu. Už jsem psala i lakt. poradkyni tady na MK, ale prý se to těžko určuje na dálku...že masírovat nemám, spíše to bude z toho nalití. Měla jste taky některá?
30. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ahojky já teda ne ale zeptala bych se mudr. když tam dneska jdete. Ať je to v poho a zvládnete i očko bez následků :grinning:
30. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Díky, Peti, ale myslíš, že pediatr mi poradí? S cickama? :grinning: Spíše asi na gyndu....
30. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to je řepkový je dobrý je to ten první v tom je práve že nejvic tech zdravejch látek:slight_smile: ten luční ten je až dýl to je ten druhej
30. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,zdravíme a všem děkujeme za držení palečku při druhým,už mám v lékárně domluvená nějaká homeopatika,ale nevím,tomu moc šanci nedávám a mám spíš strach,že to bude zase na umělé a po pravdě,dotoho se mi teda nechce,tak uvidíme
jinak příští pátek to vítání občánku a pak hurá na prodloužený víkend na Vranov,tak se těším
30. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila No mě třeba kolem kojení naše mudra poradila hodně, i co sse týká stravy pro mě a tak, takže bych se zeptala u dětskýho.při nejhorším tě někam pošle on.
30. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak malý má v 5 měsících 72 cm, 8630g :grinning:. Pan doktor jen chválil, prý je šikulka a statný chlapák. Vše jako minule: poměr váha a míra ideální, 50 P :slight_smile: . U očkování byl trochu kravál, ale jen malinkou chviličku, odhadem 10 vteřin. Pak dr. rozhoupal nějakou zvonkohru - vtipně umístěnou nad vyšetřovacím lůžkem :grinning: :grinning: - a byl klid a malý se smál. Pusina moje malá. Doma si schrupnul a odpoledne jsme šli ven, s holkama z práce si sednout na zahrádku, dala jsem si čepované pivo desítku, po roce :slight_smile: . Pila jsem ji hodinu a půl, haha :grinning: :grinning: . Takovou kozu v tom horku, ale jak mi chutnala, mňam! A Zdeněček byl hodné miminko, smál se a vykládal holkám...zlatíčko.
30. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ségra,já bych to zkusila trochu namasírovat v horké sprše.Mě když bolelo bez zatvrdlin,taky jsem rozmasírovala a byl klid do rána.A taky jsem měla včera malé pivko.Jinak malý je macek,jen tak dál:slight_smile:
30. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Ale ono to není tvrdé právě. A už tam mám zarudlý flek, ale všechno je měkké, kojení nebolí. Vypadá to jako třeba flebitis po flexce, alenení to tvrdé. Teplotu tež nemám. Zkusím to namasírovat, až usne, opica malá.
Jo a pozdravuje tě Jana Kochová, čekají druhého chlapečka, termín má 2. září :slight_smile: . Dneska jsem ji potkala u hypky..
30. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 AHA.. TAK SE OMLUVÁM, ALE NAKONEC VEZMU TEDA OPD KAMARÁDKY, DNESKA MI JEJÍ MAMINKA DOŠILA kalhoty.. a taky mi nabídla med..tak jsme vzala od nich nakonec..tak se nezlob :slight_smile:
30. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zdeněček je chlapách, krásné míry :wink:
30. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek