• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zuzimila Super, oba jste šikulky. :grinning:
30. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 v pohodě on je to nakonec prý řepkový květový a ten druhý je prý lesní tmavý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 no tak lesní je nejlepší.. mnam a ten máte za kolik?? zten oni nemají..že prý o něj je rvačka :grinning: vždycky :grinning:
30. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když v ten pátek to klapne... já už ted vím, že jedu 100% do ždáru, takže jen se chci zeptat v kolik to kdyžtak naplánujeme?? jak vám to časově vyhovuje??
31. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

@zuzimila - Zuzi, Zdenda je chlapák!!! :slight_smile: Gratulujeme, jen ať pěkně dál rostete :wink: S prsem neporadím, já měla zánět jednou a měla jsem vysoké teploty, nebylo teda zarudlé, ale tvrdé hodně, dost to bolelo..Snad už to máš dobrý..

@monaberuska1 - Moni, já se srazíkem počítám, moc se na všechny už těším a je mi úplně jedno v kolik..Tak třeba dvě nebo půl třetí, tři? Fakt nám na tom nefičí, rádi se přizpůsobíme :slight_smile:

31. kvě 2011 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky,já se srazem taky počítám,teda pokud bude nějak přijatelno.My pojedeme vláčkem asi v 13,takže kolem 13,30h budeme ve ZR.A platí to teda v té sokolovně?
31. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska
@kijonkova.k tak to je bomba holky, já teda přijedu ve 3 hodky, :slight_smile: musím před něco vyřídi, a kde si teda dýme sraz?? před čím nebo kde?? taky se moc těším. na všechny :slight_smile: a hlásí krásné počásko takže byla bych pro něco venku :slight_smile: klidně :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
holky, nestíhám dočíst, neměla jsem ted notebook, klekl, tak jsem čekala než dojde nový...
jak ten srazík? platí pátek a v kolik většina dorazíte? moc díky, fakt nestíhám dočítat :wink:

pa
31. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my jsem měli super den s Péťou a Kubíkem v Olší, takže tímto děkujeme za príma zážitky. :grinning:
31. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezky si hráli bobíšci. Foto mluví za vše.:grinning:

Jinak srazík dorazíme hned na 14, budeme muset jít dřív domů. Těšíme se.
31. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituško, jo, prso už je o.k., podle mě jsem měla z velkého nalití přicpaný mlékovod asi. Rozmasírovala jsem to a do rána zarudnutí zmizelo a dneska už to ani moc nebolí, akoro vůbec. Uff, ještě tak zánět, fuj.

No jo, Zdenda je kus! :grinning:
1. čer 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

my můžeme dorazit po té 14 hod., Doufám, že bude hezky a nebude pršet.......

těšíme se
1. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 supr fotečky to ani nevím že takhle pozovali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sluší jim to bobiškum malým:slight_smile:)))musime co nejdřív zopakovat:slight_smile:)
1. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na srazík dorazime:slight_smile:))těšíme se:slight_smile:)
1. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 @petule33 Krásné děti! :slight_smile:
1. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na srazík dorazíme taky kolem té 14. Snad se Nelinka do té doby vyspí
1. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem zapoměla popřát dětičkám k svátku
1. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, díky :slight_smile: my dorazíme taky tak kolem té 14hod... už se moc těšíme :slight_smile:

@petule33 @peta86 super fotečky, dětičky krásný :dizzy_face:

musím utíkat, odpo jdeme na alergo, vojtovi zarudly a natekly oči :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pro kapky, sanorin štípe jak blázen a on řve, katastrofa! a snad se dostaneme i na ten oval na den dětí :slight_smile:

tak pa a at neprší!!!
1. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jo fotky se povedli a Kubík krásně pózuje, to je radost s ním pracovat, to Teuška teda úsměvem šetří :grinning:
Dneska jsme se chystali ne dětský den a le nestihli jsem to , protože začalo pršet. :frowning2: , takže snad příští rok.
1. čer 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,už si připadám trapně,ale já nějak pořád fakt nestíhám.V pátek se budu snažit dorazit,snad už do toho nic nevleze. Také bychom dorazili kolem té druhé. A teda pokud bude hezky tak u sokolovny a když bude pršet tak pod poštou jo? :grinning:
1. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme teda Kubíčkovi ke dni dětí koupili jen drobnost. Za chvíli bude mít narozeniny a svátek. Takže dostal dřevěný vláček s kostičkama.A má uspěch. :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Jé tak to je super, že ho to baví. my jsem dali Teušce hrneček na učení, takovej máte vy a kruh na plavání, chci jí vzít do bazénu. :grinning: Zatím z toho pít neumí, ale ona na to časem příjde.
1. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 neboj,přijde na to.My jsme začali učit někdy od toho sedmého měsíce. Ale jenom s troškou vody a moc mu to nešlo.Ted už si i na břiše nakloní a pije. :grinning:
2. čer 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak snad platí, moc nestíhám taky, tak jsem nedočítala...ale snad půlatí , hlásí aji pěkný počasí, tak sem sama zvědavá a já jinak dorazím v 15:00 a kde?? to nevím, čekám až mi někdo písne co a jak.. nebo spíš kam mám přijed
2. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:tak mi Kubíkovi koupili jenom taky drobnost :slight_smile: jak říká Luckqa za chvili jsou tu narozky a svátek takže si to necháváme na potom vubec nevím co kupovat k oprvním narozkám:slight_smile:na pátek se těším:slight_smile:
2. čer 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tak včra tatínek překvapil a koupil Nelince sadu na vaření - prý aby mi pomáhala :grinning:
@peta86 ono je ani učit nemusíš, Nelinka pije normálně z flašky, ale když jí dám hrníček, flašku s tím ventilem a teď i brčkem, tak to zvládne už sama ze všeho :wink:
2. čer 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska počásko nic moc hlavně aby nepršelo, dneska máme uklízecí den, apak musíme valit na město, hodně vyřizování atak ybych potřebovala nahoru na brněnskou do dm, protže mi tam včera naúčtovali jinou cenu a já si toho všimla až doma.Ale nechci jim to nechat, jde mi o princip, task snad to všechno zvládneme a odpo mě čeká návštěva paní z Mary Key, že jsem vyhrála nějakou analýzu pleti, tak přijde i segra když je to pro dvě osoby.
@janaj0 Teuška si to dá do pusy, ale musí trochu sát ato jí moc nejde, jde to teda těžko, tak musí přijít na ten grif, protože ani flašku jsem neměli. Ale to se časem poddá. :grinning:
@monaberuska1 No už jsem se domlouvali že za tou sokolovnou, tak si můžeš nechat auto klidně za tou kavárnou jak jsem byli minule tak nemusíš platit, a odtud je to kousek, přímo nahoru, dojdeš ke žluté budově to je sokolovna a je to do kopce jako z druhý strany té budovy je ovál a tam to je.
2. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cisterka prosím ta sokolovna jak píše Petra to je ta jak jsme spolu nakupovali???tak tam myslí?? a tam bude srazík?? a ty jdeš taky? jestli ano, chceš vzít tu vaničku??
@peta86 děkuji za info :slight_smile: vedkle té sokolovny je taky parkoviště ale placený myslím že??a prosím to je co?? to je nějaké venkovní sezení?? nebo vůbec netuším co mám hledat.děkuji
2. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jéééé tak to tatínek udělal radost že? :slight_smile:

:slight_smile:
2. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to určitě :grinning: , jinak s tou Sokolovnou - je to nad tím bazárkem a je to venkovní posezení v areálu spotoviště (klasika ovál na běhání, ..) a to parkoviště je placený
2. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek