• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 děkuji, jsi moc hodná :slight_smile: tak už vím teda kde to je, v tom sekáčku jsme s Jitulí nakupovali takže jsem v obraze, a autoi nechám ještě nevím kde?? kde se dá nechat?? aby nikdo neřekl půl slova??a vkolik hodin???
2. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 můžeš ho nechat buď za tou kavárničkou nebo u Conventa - toho nákupního centra u světel
2. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 a myslíš, že za kavárničkou nikdo nebude nadávat??, že je to parkoviště třeba určený pro zákazníky a pro pracovníky kavárny??
2. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to asi je, ale myslím, že to nikdo nekontroluje nebo to možeš dát ještě o kosek níž - je tam sociálka a tam bývá taky volno. Je to asi o dva vězdy níž.
2. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@monaberuska1 taky bych řekla že se to nekontroluje. Já dám auto buď tam anebo možná na placený,ať to nemáme daleko, kočár neberu :slight_smile: Ta dvacka mě za parkovný mě asi nevytrhne :slight_smile:

Jinak já mám v plánu tam tak kolem tý 2.tam být,tak snad nebudem první :wink: Těšíme se
2. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0
@eelka holky super, já to tam dám a snad mi auto neodtáhnou :grinning: a nebo přesně ta 20kačka mě kdyžtak už nevytrhne :grinning:kdybych měla dát na parkovný a já teda kočárek beru :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to můžeš dát i na náměstí, protože kolem té 3 bývá docela plno ne tom maličkém parkovišťátku
2. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,holky chci se zeptat,dělal jste někdo někdy slaný dort?myslím tím třeba z toustovýho chleba a obložený sýrem a salámem?tchán bude mít 50 a na sladký není
jinak nevím,as jsme včera nehlásili,byli jsme na 10měsíční prohlídce a malej má 67cm a 6230gramu
2. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 dělala ho teď @cisterka a peta33
2. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 pěkné míry :wink:
2. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 aha, no to mě nenapdlo, já to dám asi na náměstí, a dojedu nějak po 14:00 nebo ve 15:00 já už budu ve ždáře ve 12 hodin tak právě nevím... jak to stihnu ale možná už taky ve 14:00 tam budu
2. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo jo dělala jsem ho:slight_smile:
2. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 a holky na druhé diskuzi se divili,že je tak malinkej,ale vzhledem k výchozí váze a knemoci si ymslím,že ok,hlavní je,že přibírá
poradte,co jste dělaly za ty dorty?asi je lepší jen jedna pomazánka,že?aby se nemisily chutě
2. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 určitě máš pravdu, hlavně když prospívá :wink:
2. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
holky, chci se ještě zeptat, co oblíknete prckům? myslím jíta tady psala, že ne moc hezky, je tam škvára nebo co? nevíte některá? díky za radu :slight_smile: nevím,jak oblíct, zase abych ho nenastroji či neoblíkla do tepláků jak před barák :grinning: jinak pokud nebude chlejstat, tak jsem kolem 14hod. tam :wink:

2. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba3 Jíťa myslím psala, že je tam škvára, tak já obleču asi lepší tepláčky a plný botky
2. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 díky, já si nebyla jistá :wink: takže my taky do tepláků, vojta je ras a nemusí být pořád manekýn :grinning:
těšíme se :slight_smile:
2. čer 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ani Vás nebudu dočítat, to je zase nakecáno :grinning:
My se máme fajn, za hodinku jdu pro Kiki do školky, potom jdeme makat na zahradu :slight_smile: Udělala jsem si další skalku před domečkem a teď budu upravovat na zahrádce :slight_smile:
@d.h.86 Štěpánek měl kolem 2 kil,ne? Takže vaše váha v poho...My máme v 11 měsících 7640g a váha po narození byla 3710g :unamused: Musíme chodit každých 14 dní na vážení..
2. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak možná dorazíme taky ale ještě to není 100% ale ráda bych vás vyděla když tam budete skoro všechny... :slight_smile: zaleží co má mamka v plánu.
2. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 jj,Haní,měl 2050gramu a 43cm
a hlavně má za sebou dvě operace,že?
2. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3
@janaj0 holky tak já asi vezmu teplákovku do batohu, jelikož před potřebuji aby holky byli oblečený pěkně :slight_smile: a vezmu černý tepláky, tím pádem :grinning: a botky asi s plnou špičkou :slight_smile:a jinak se teda moc těším :slight_smile:
@kyticka33 to je bomba..doraž :slight_smile:
2. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, tam kam jdeme tak tam je aji nějaké pohoštění pro maminky s tatínkama?? nebo je to jen nějaké hřiště s lavičkou?? děkuji za info ještě
2. čer 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

krásně si to zítra užijte, nám přijede kamarádka ze střední, se kterou už jsem se snad 8 let neviděla:slight_smile:

A v sobotu nás čeká odjezd na dovču - jedeme neplánovaně, jako mamčin doprovod:slight_smile:

tak se tu mějte krásně:slight_smile:papap
2. čer 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni,je to hospoda,takže si určitě něco dát můžeme.Ale je to bez jídla,psaly holky.Jen nějaké hranolky a tak.

Holky,moc se těšíme na vás,počasí má vyjít,tak si to určitě užijeme.
2. čer 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani tak Lenka M. mají kluka Tomáška, vážil 3,9 kg a narodil se dneska v noci :slight_smile: že to byl ale chlapák,co? :sunglasses:

Těšíme se na zítra ;)
2. čer 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k je to je super,že také dorazíte.:slight_smile:

@ivis užijte si dovču.:slight_smile:

@kyticka33 hezké fotečky :wink: :grinning:
2. čer 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jo super děkuji, tak já už tam budu od 12 mám tam sraz s holkama právě z daleka :slight_smile: oni jsou tady tak na skok a právě něco Martince mám přivést tak si tam snima dám sraz tam a rovnou tam počkám na vás :slight_smile:

moc se těším na zítra :slight_smile:
2. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my teď měli dva dny nefunkční PC, totálně se rozsypal, od včerejšího večera ho máme provizorně daný do kupy od mého bratrance, tak snad zase nějakou chvíli vydrží.
.
Na srazík tedy dorazíme s Kristinkou k té druhé..Už se na všechny moc těšíme, oni tam právě ve dvě otevírají, ale když tam budete o něco dřív, tak nevadí, jen hračky na písek a houpačky vyndávají až k té druhé..Na jídlo, jak jsem už psala, tam jsou buď hranolky nebo bramboráčky, nic víc neměli, kromě nějakých sladkostí - blbostí pro děti..Na WC je přebalovák, takže to máte taky vyřešené.

@monaberuska1 - jo, Moni, je to tam jak jsme nakupovaly, akorát se jde o kousek výš směrem po silnici nahoru, je tam pak brána a tou se projde a jsi tam..Vaničku mi můžeš vzít, zpět pojedeme busem, tak ji přepravím v pohodě :slight_smile:

@gaba3 - Gabčo, ahoj, Vojtíka určitě moc nečančej :grinning: Je tam ovál - na něm škvára, takže pokud budou děti lítat i tam, budou jako čuňata, pak písek, prolízky..No prostě jak když se jde na hřiště..Jo a tráva - ta se na kalhotech obzvlášť vyjímá, co? :grinning:

@zuzimila - Zuzi, tak to je dobře, že je prso už OK :wink:

No nic, jdeme něco dělat, v deset čekáme návštěvu a pak už se těšíme na sraz! Snad to počasí vyjde..
3. čer 2011 v 05:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky tady teda vypadá že bude pršet:frowning2:((((nechci malovat čerta na zed:frowning2:
3. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady vypadá, že snad bude hezky..I je teplo, tak snad..Přinejhorším se holky sejdeme v kavárně, kdyby pršelo..A přeběhnout tam můžeme kdyžtak vždycky, je to od sebe kousíček.
3. čer 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek