• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
už svítíl.-))))))))))))
3. čer 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Tak je to dobrý :grinning:
3. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka D9ky za info, opravdu kus chlapa :grinning:
@ivis užij si dovču
jinak všem dobré ráno
3. čer 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady svítí sluníčko, já doufám že počásko vydrží, dneska páááááá
3. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis no já si říkala, jestli dorazíš..to je škoda, tak snad příště a užij si dovču :slight_smile:

@criterska jíto, asi tak nějak :grinning: já ho teda nějak extra nečančám, protože u něj to fakt nemá smysl...takže tmavé kratasy nebo tepláky a razíme :grinning: počasí vypadá dobře, tak se třeba i trochu opálíme :grinning:

tak se holky těšíme papa
3. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti: už mám nachystanej katalog z eurony, takže ti ho určitě beru :slight_smile:

3. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky !

jsem ráda, že nám vyšlo počasí, a den byl super, děkuji za něj.. ale bohužel jak je nás hodně tak člověk nepokecá se všema... :frowning2: a všechny nové co jsem neviděla, tak jsem vás moc ráda poznala osobně :slight_smile:
3. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,srazík super,jsem ráda,že jsme jeli.Karolínka vytuhla v autě po cestě domů a spí pořád :grinning: Ještě jsem se stavili v HI-TECU,tak jsem si koupila 2 trička a Jarda kraťasy,mají tam do zítřka akci 2+1 zdarma :slight_smile: Tak mám radost ještě větší :slight_smile:
3. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky děkujeme za příjemné odpoledne. Jinak jsem přihodila pár fotek
3. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky děkujeme za pěkný den, myslí, že to je super místo.

@janaj0 Hezké fotečky. :wink:
3. čer 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k taky mi Markétka vytuhla :grinning: a spí taky... a to je super, fakt?? a za kolik jste teda pořídili??

@janaj0 kouknu na fotečky :slight_smile:)

@peta86 taky si myslím, že je to pěkné místo :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 fotečky pěkné :slight_smile: aty jsi je nějak upravila?? jsou takové nasvícené :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky někdo jste zapomněli ubrousky tak je mám u sebe.Tak se přihlašte.Světle modré babylove.
3. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
holky, dnes to bylo super a jak nám hezky vyšlo počasíčko, musíme opakovat častěji :slight_smile: místečko bylo taky fajn, jsme moc rádi, že jsme dorazili :slight_smile:

@janaj0 fotečky pěkňoučké :slight_smile:

@kijonkova.k teda dobrý, s karolínkou závidím, vojta ne a ne ještě spát.. a to jsme ho pak ještě vzali kolem klafaru na kolo, aby se jooo unavil a prdlačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 nene, mě všechny režimy nešly kvůli sluníčku jen tenhle mikro - není to ono ale aspoň tam jsou vidět tváře
3. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ne to vůbec, :slight_smile: jsou pěkný, já jen myslela, že jsi je upravovala :slight_smile: :hearts: paráda :slight_smile:
3. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jo, dnešek se nám fakt vydařil, jsem moc ráda, že jsme se zúčastnili..
Až ty fotky - jsem jako velryba! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to horší než jsem myslela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my jsme byly ještě s Raduš na Zumbě večer, ona pokračovala do Polničky, já už se pomalu chystám spát a náš tatínek je samozřejmě na víně někde..Tadík taky byl nabitý energií, spát se mu teda vůbec nechtělo, usnul cca před půl hodinou..
@monaberuska1 - Moni, ještě jednou moc díky za tu vaničku, je super!
3. čer 2011 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska máš hezké bříško, ale jestli chceš, tak tu fotku smažu :wink:
3. čer 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - Jani, to nemusíš, jen si fakt na fotkách přijdu ještě hůř než ve skutečnosti..Ale to je holt realita a nic s tím nenadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsi hodná :slight_smile:
3. čer 2011 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska užívej si bříška, je opravdu moc hezké a sluší Ti
3. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@criterska teda ty jim ještě zazumbuješ na porodním sále :grinning: nemáš vůbec za co :slight_smile: hlavně aby se vanička líbila malé :slight_smile: a pak s ehlavně přihlaš o čepičky jo? :slight_smile: nechci ti cpát něco co by se ti nemuselo líbit jsou to tyo, plus ty šátečky jak měla dneska Niký :slight_smile: posílám jich jen pár... mám jich dost právě tak když je budeš chtít fakt napiš.. mám jednu přímo do porodice :slight_smile:
3. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě
@criterska jaká velryba prosímtě.. jsi moc pěkná těhulka :slight_smile:))se podívej na mě :grinning: a to nejsem ani těhotná jsi fakt krásná :slight_smile:
3. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky,koukala jsem vám na fotečky a hezký
chtěla jsem se zeptat,kde jste to měly?připadalo mi to jako sokolovna?ale fakt super,počasíčko vám taky vyšlo,že?
3. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, fotky hezké :slight_smile: , koukala jsem.

Já byla včera na vaječině , kterou pořádá každý rok interna. Ale byla jsem tam necelé 2 hodiny, jelikož musím valit domů kvůli koupání, no malý mi usnul včera v 18.10...mám to marné, asi nějaký čas prostě si nic neužiju :grinning: a budu chodit brzo dom odevšad :grinning: . Ale pro něj udělám cokoliv.

@criterska Ty pako :grinning: . Vypadáš perfektně, já nevím, co bys furt chtěla!!! :wink: I když je fakt, že já jsem byla v těhotenství vyloženě hnusná, všude jeboše, no hnus. Fakt jsembyla změněná, k horšímu. I Zdeněk říkal, že nic moc / ale já jsem nic moc furt, tak to je fuk :grinning: /.

@gaba3 Gábi, ty jsi hubená jak lunt!!! Mikádko ti sluší.
4. čer 2011 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko holky :slight_smile:
moc se omlouvám ted sem nemám moc času chodit přípravy vrcholí doufám že se máte fajn a sraz jste si užili
:wink:
dneska přesně za týden se vdávám tak doufám že výjde počasí a pakj už bude času dost a budu chodit častěji
4. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ty si opica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nestěžuj si na bříško máš je krásný a hlavně ten mimisek krásně roste :slight_smile: :slight_smile: bříško ti zmizí :grinning: :grinning: me se po nem i stýská :grinning: :grinning: :grinning: opravdu ti to sluší užívej si ho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 přeju hodne štestíčka a at přípravy dopadnou jen a jen dobře :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Anetko, taky ti přeju, at´vám to příští týden vyjde a moc se těším na fotky a zážitky ze svatby ( baba zvědavá :grinning: :grinning: )
4. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky ze včera. Prosím, omluvte sníženou kvalitu maminky, ale ....lepší to nebude :grinning: :grinning: .
4. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek