• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zuzimila krásný!!!!tý jo Zdenda už je kus chlapa krásně rostete :slight_smile: a mamince to samozřejmě sluší!!!
4. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Nevím co máš, ale moc vám to spolu sluší. :wink:
4. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
včerejší srazík byl opravdu super :slight_smile: Musíme zase brzy zopakovat.......

@peta86 Petí ty ubrousky budou asi naše, utírala sem Anetce ruce a pak si je už asi neuklidila :slight_smile:

@criterska Jíťo co blbneš, bříško máš krásný :slight_smile: doufám, že si to taky ještě jednou užiju ;)

@monaberuska1 Moný chtěla sem se tě zeptat na spoustu věcí ohledně ubrouskování a pedigu a uplně sem na to zapomněla. Tak snad někdy příště nebo se budu ptát průběžně :sunglasses:

@janaj0 Jani fotečky jsou super :grinning:

@zuzimila Zuzi fotečky krásný :slight_smile: Zdeneček je takovej roztomiloučkej :slight_smile:
4. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila krásná maminka
@petule33 ta opice byla asi na Jíťu,že :grinning: . Já ač tak vypadám těhu nejsem :grinning:
4. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to víš že jo promin já jsem trubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ty si opica nestěžuj si na bříško máš je krásný a hlavně ten mimisek krásně roste bříško ti zmizí me se po nem i stýská opravdu ti to sluší užívej si ho
4. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ale jdi ty... :wink:
4. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky, jste zlaté, ale vidím co vidím..Fakt děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě ten postoj! Jako Helenka Růžičková, to je přesný, i Jára to tak odhadl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepsala jsem to, abyste mě uklidňovaly, tak dopředu, Radunko, klid..Jen jsem se fakt zhrozila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janaj0 - Jani, neblbni, to jsi mě pobavila :grinning: Prý vypadáš jako těhotná :grinning: Jsi ten můj pupek asi pořádně neviděla, když tohle napíšeš..Náhodou Ti to sluší :wink:

@zuzimila - Zuzi no a Ty jsi fakt kočka, moc vám to se Zdendou sluší, i mi hodně připomínáš Kristinku. Je vidět jak jsi spokojená, z těch fotek to jde znát, to jsem ráda..Jo a co já bych chtěla? Nemít ve 23. týdnu 8 kg nahoře!!! To je děs, fakt. A to nemám pocit, že bych se nějak moc přežírala, aspoň poslední dobou, pohybu mám taky dost, tak nevím nevím..

@monaberuska1 - Monča je taky kočka, takže se k tomu nebudu dál vyjadřovat :grinning: Být po porodu pak jako Ty, tak si pískám!!! A to jako fakt! :wink: A Moni jsi strašně moc hodná s těma čepičkama, líbí se mi moc, ale zadarmo si je nevezmu, to by mi bylo blbý..Nikolce to v nich sekne :slight_smile: A kdo myslíš, že u nás už používá vaničku? Tadík je v ní pečenej-vařenej, navíc tam pořád láká psa :grinning: Ten zatím odolává..

@petule33 - Peti, já vím, že nejdůležitější je miminko, to je jasné, jsem moc ráda, že je vše OK, ale mám fakt pocit, že vypadám jako v osmém měsíci..Tak se jen hrozím jak budu vypadat třeba v srpnu..
4. čer 2011 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska děkuju, ale sama vím kolik kil můsí dolů abych se cítila dobře, ale teď jsem zaseklá na jednom čísle a je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 - jooo, Jani, to mi povídej :wink:
4. čer 2011 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, už jsem ti někdy řekla, že tě chci domůůůůůůůůůůůů? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já doufám, že se poznáme osobně v létě, jak přijedu za ségrou, at´si pohladím pupík.
A vážně ti připomínám ségru? No hodně lidí to říká, ale hodně taky že jsme úplně jiné :grinning: . Ale je fakt, že vyjadřování, smysl pro humor, gesta a možná i chůzi máme podobnou :slight_smile: . Hlavně teda gesta a mimiku. To jo. Ale jinač: pšššt, ale ségra je ta hezčí :grinning: :grinning: .
4. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska A přihod´další fotky!!! :wink:
4. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska přijela kámoška a bomba dník, přijeli s jejím chlapem ve 14:00 a odjížděli před chvilkou, no prostě super.. a to jsme si ještě nestihli říct všechno :grinning:

@eelka určitě příště musíme probrat ubrouskování, já jak jsem tě viděla na živo poprvé, tak jsem si nebyla jistá, že jsi to ty :slight_smile:)))) jsem trubka že? :grinning: :grinning:

@criterska ale jdi... no to opravdu nechtěj, ale je to milý slyšet, děkuji :slight_smile: o čepičkách si popovídáme osobně :grinning: ale znáš to dar je dar :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda, že vím, že se ti líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to je bomba že vanička funguje už te´d, :grinning: :grinning: a fakt jsi krásná maminka, a pupíček ti fakt sluší, :slight_smile:
4. čer 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
náš chlapeček opět dnes vstával ve 4:30, to je fakt hrůza..Jsem jak zombie!
Taťku máme v práci, ale dnes jen tak na tři hodiny, tak se za chvíli dáme do žehlení a vaření..

@zuzimila - Zuzi, no to by sis dala :grinning: Určitě by jsi brzy litovala :grinning: :wink: Taky doufám, že se poznáme, Kristinka říkala myslím, že dorazíte někdy v červenci? Už se těším..A pupík nemám - to je obr břuch.. :grinning:
Jo a ségru mi fakt připomínáš, řekla bych, že podobné jste si hodně a kočky jste obě! Fotky přihodím nějaké po dovolené - odjíždíme v úterý a vracíme se ve čtvrtek - takže jen dvě noci, ale už se strašně moooooc těším. První dovča s Tadíkem, poprvé a naposledy jsme s Járou byli před čtyřmi roky v Liberci v Babylonu a když jsme přijeli, tak jsem asi do týdne zjistila, že jsem těhotná :slight_smile:

@monaberuska1 - Moni, tak to jste se měli teda fajn, a dle hodin co jste spolu strávili, soudím, že jste s kamarádkou pěkně ukecané :grinning: Vaničku už jsem musela schovat, jinak bych z ní Táďu asi nevykopala :grinning: Je jak prdlej..Já včera byla nějaká chcíplá spíš - asi z toho vedra, to byl extrém..Ble. Snad dnes bude o něco líp.
5. čer 2011 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska hezký ranko Jitulko :slight_smile:no to máš pravdu, včera to byl hnus humus vedro..fakt šílenost.. :frowning2:a dneska si myslím, že bude to samé..no uvidíme,:slight_smile: No jako jo, asi jsme ukecané, to asi jo :grinning: chodila jsem sní do školy víš? 3 roky, a taky takhle po škole pak pít.. :grinning: takže jsem jí strašně ráda po delší době viděla, ale ted už se postaráme oto abychom se neviděli bůhví za jak dlouho :grinning:
s vaničkou jsem zvědavá jak ti to projde teda :grinning: Tadík jí bude hledat že?, tak si užijte neděli :slight_smile::hearts::hearts:slunečnou

všem krásný den
5. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jo jo srazík byl super velká učast samej kočárek :slight_smile: fotečky pěkný...
Jituš opět jako VELKÁ VERLIBA vid??? :grinning: :grinning: :grinning: no s ní už to lepší nebude.... :angry:

my měli divoký víkend ale zvládli jsme to...v so. táta slavil 60 a akce se povedla počasí přálo já vstávala v 7,30 a o půl noci jsem se teprve dostala do postele a to jsem už málem lezla po čtiřech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsme se vrátily a už jsem si trochu odpočala a Domča valí spát...a pak už pohoda až do rána :wink: takže dobrou... :slight_smile:
5. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
vůbec nestíhám, víkend jsme měli plnej...

@criterska jíto: to mi dělal i vojtík :grinning:

@zuzimila zuzi: moc vám to sluší :grinning:

holky, kilča neřešte, všechny jste kočky :wink: ale chápu, každá žena chce právě to, co nemá... já bych zase hrozně ráda nabrala tak 5kg a nejde a nejde...prostě jsme takové jaké jsme :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
5. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Ahoj pojedete nějak do zr že bych ti ty ubrousky někam donesla?nebo jak to vidíš?
6. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, my víkend taky plnej ale hezkej. V sobotu jsme byli na svatbě v zámku se podívat, pak jsme jeli na grilovačku a včera v Hamrech u táty na chatě, takže super, ale byli jsme uchozený, zralá do postele a Teuška úplně free takže mazec,lšla spát a až v 21:30. Z toho čerstvího vzduchu jě nějaká rozdivočen a člověk by si myslela že bude spát dřív.. :grinning:
6. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@peta86 Petí tento týden do Žďára jet neplánuju.... Kdyby náhodou,dala bych ti vědět :wink: Tak to necháme na příští srazík

My sme měli takový poklidný víkend. V sobotu jsme poprvý vyzkoušeli vodu v bazéně a pak tady byla hasičská soutěž,tak sme tam byli. No včera poklidná neděle u bazénu :slight_smile: Jen Anetka teď v noci moc nespí :angry: Jestli zas ty zuby nebo co, já nevím....
přeji pěkný sluneční den :sunglasses: :sunglasses:
6. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme fotili, fotky vznikly náhodou, když Zdeněk mi donesl malého na koupání. Nemohla jsem si to nechat ujít a vyblejskla... :wink: Kdyby věděl, že to tady ukážu, zabije mě :grinning: :grinning: . Takže pššššt :wink:
6. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila moc krásné fotečky :wink:
6. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi krásné fotečky.Jo manža taky nerad,když uveřejnuji fotky s ním. Máš doma krásné chlapáky :wink: A máš se na co těšit. Mě to ted přijde čím dál lepší. Prcek se na tatínka klepe a těší,až přijde z práce. A dělají blbiny. A co ty děti vymýšlejí a vyváděj,to prostě nemá chybu. :slight_smile: Fakt si užíváme malého oba.
Včera jsme měli najaký blinkací,asi mu neseděl oběd,nebo nevím. Po obědě šel spát,byl dopo uplně v pohodě. Vzbudil se se šíleným řevem a řval asi půl hodiny,pak začal zvracet a asi během dvou hodin několikrát zvracel.Pak už to bylo fajn,zase usměvavé miminko.
6. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0
@lucifirek Holky, díky :slight_smile: . No taky se, Luci, těším, až bude Zdenda větší a bude s velkým dělat kraviny. Minulý týden už se spolu koupali :slight_smile: , až bude větší, budu mít v koupelně Pacifik :grinning: :grinning: . Už ted´se na něj Zdeněček směje jak na svatý obrázek :wink: .
7. čer 2011 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my dnes odjíždíme na dovču - jen na dvě noci, ale strašně moc se už těšííím! Jedeme do Liberce do Babylonu, takže Aquapark, Lunapark atd., to se tam s Tadíkem vyřádím :slight_smile:
Za chvíli má dojet ségra - hlídačka pro Matese, toho bychom s sebou brát nemohli..Ještěže už má jen zkouškové, tak tu může být.

@zuzimila - Zuzi, fotky krásné, takové skoro umělecké :slight_smile: :wink: Sluší jim to oběma..Vidíš, bych manžu ani nepoznala oproti té fotce kde ho máš s Karolínkou, když byla miminko..Náš taťka by mě taky zabil, kdybych sem dala jeho fotku a dozvěděl by se to :grinning:
7. čer 2011 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska krásnou dovolenou:slight_smile:holky hážu pár fotek koupili jsme kubikovi šnečka je perfekktní že je nízkej a stabilní malej natom řádí že sem ho ani pořádně nemohla vyfotit :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila uplně profi fotečky krásný!!! :slight_smile:
7. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitu, fotky nejsou umělecké, fotila jsem je jen já :grinning: :grinning: . Ale Zdeněk má kamaráda, teda dva kamarády, co krásně fotí, mají i své stránky. Prosila jsem jednoho z nich, Petra, jestli by nám malého nevyfotil, ale furt to odkládal na příští týden a pak na ten další, že už je to přes měsíc, možná i měsíc a půl, tak už s tím ani nepočítám. Jsem z toho docela zklamaná, chtěla jsem malého nafotit fakt profi a krásně, abychom měli nějaké pořádné fotky z jeho miminkovsjého věku a popřípadě si nechat něco zvětšit jako plakát a dát na zed´...no, asi z toho nic nebude :frowning2: :frowning2: . Tak ho nechám vyfotit na 1 rok u foťáka a mezitím si ho budeme fotit doma...

@petule33 Díky :slight_smile:. Ono to bylo po haluzi a takhle pěkně to vyšlo :grinning: . Havně ta první je super, akorát jsem, kráva, zapomněla na blesk, tak to má aspoň takovou patinu..
Kubík super, to je čertisko :wink:
7. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Peťo moc děkuji za prsní vložky, ale takhle bez zaplacení by to nešlo!!! Jsem velkým dlužníkem a musíme se srovnat při nejbližším setkání:slight_smile: Ještě jednou moc děkuji!!!
7. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 šneček je nádhernej,to jsem ještě nikde neviděla
7. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek