Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
zuzimila
7. čer 2011
Dnešní výpet do Kopřivnice - Tatra museum 🙂
janaj0
7. čer 2011
@petule33
@zuzimila opět krásné fotky. Zuzko počkej až tam pojedete za rok, to malý nebude vědět kam dřív 😉
zuzimila
7. čer 2011
@janaj0 Děkuji 🙂 . No máme v plánu tam jet i později, hrozně se těšíme na jeho reakce 😃 .
janaj0
7. čer 2011
@zuzimila to si bude určitě chtít zkoušet řídit - tak to bylo teda u synovce 🙂
petule33
7. čer 2011
@zita14 ale prosím tě jsem ráda že ti pomužou 😃 😃 😃 dáme si spolu kafičko 😃 😃 😉 😉
petule33
7. čer 2011
@zuzimila to nositko je supr 😉 moc vám to sluší 🙂
zuzimila
7. čer 2011
@petule33 Děkujeme! 🙂
zita14
7. čer 2011
@petule33 Kafíčko si jistě dáme a něco k tomu a na MĚ!!! Ale tím to nekončí - moc díky! 🙂
petule33
8. čer 2011
@zita14 😃 😃 😃 😃
zita14
8. čer 2011
No Peťo co to má znamenat? No bereš to s humorem, to je fajn🙂
zuzimila
9. čer 2011
Ahoj, holky, tak hlásím, že Zdenda se už regulerně otáčí na bříško, už umí i vytáhnout ručičku a řekla bych, podle spokojeného úsměvu, že ho to baví 🙂 . Dala jsem nové fotky 😉
janaj0
9. čer 2011
@zuzimila tak to je šikulka, jen tak dál 😃
peta86
10. čer 2011
@zuzimila tak to je super. fotečky krásnýýý 😃 😃
zuzimila
10. čer 2011
@peta86 Díky 🙂
gaba3autor
10. čer 2011
ahoj holky 🙂

@peta86 @zuzimila krásné fotečky 🙂

@peta86 peti: eurona dnes nebo v pondělí dorazí, tak ti pak písnu ip a domluvíme se 😉

jinak u nás se chrápe, zuzka chodí už jen jednou denně, noc byla šílená /má průjem už několikátý den/, takže to asi dnes odpo dohání, spí už 2 hodiny 🙂 vojta ted jel do nákupka na bořka stavitele, vezli ho babička s dědou, pač my máme auto v servisu ]-( mirek tankoval u omv na hamerské a máme zacpané trysky, tak holky, pozor na ně a to s eo nich říká, že jsou nejlepší ]-(
peta86
10. čer 2011
@gaba3 Díky,za pochvalu fotek. Jo to se domluvíme an příští týden, já na to nespěchám.No to si děláš srandu ne?Tomáš tam tankuje do služebního furt a je spokojenej a teď teda hodně bereme na čsd.Kod by to byl řekl takových peněz a tohle...
antana123
10. čer 2011
Ahoj holky jdu se s vámi rozloučit jako svobodná pak už jen paní držte palce at vš výjde jak má
janaj0
10. čer 2011
@antana123 o víš, že na tebe/ vás myslíme 😉
antana123
10. čer 2011
@janaj0 jé děkuju přání došlo a jak se máte co nového tam u nás???v pondělí na večer přijedeme
janaj0
10. čer 2011
@antana123 u nás nic nového, jen Nikolka už chodí za ruce a sluníčko svítí, jo a Nelinka už nejezdí v kočáru - chodí sama nebo ji musím nosit :-p a strašně teď napodobuje 😃
antana123
10. čer 2011
@janaj0 Nelinka i Nikolka jsou šikulky no to je změn 🙂
antana123
10. čer 2011
@janaj0 no nic jdu spát jsem unavená
janaj0
10. čer 2011
@antana123 tak si to zítra hlavně užij a já jdu do hajan
luciebx
10. čer 2011
@antana123 to zitra krasne zvladni.. a drzim palecky.. se budu tesit na fotecky
petule33
11. čer 2011
@antana123 myslíme na vás užívej si dnešní den přeji moc moc štestíčka 🙂
zuzimila
11. čer 2011
@antana123 Anetko, dneska si to užij, a hlavně v klidu: většina z nás vdaných t asi potvrdí, že je to mnoho povyku pro nic a vlastně jse jen o ano - ano, mlask - mlask 😃 . Ne, vážně, přeju, at´vyjde počasí a at´se máte hezky a at´si to pořádně užiješ, je to hlavně tvůj den. Těším se na fotky 🙂 .
gaba3autor
11. čer 2011
@peta86 peti: mám to doma, tak si příští týden napíšeme 🙂 jo a s tím omv, tak ta by prej měla být dobrá, mirek tankoval vždy u tokozu, jak jsme jezdili ze stržanova a tam to prej je špatný, my to teda nevěděli a podle servisu, jak jednou natankoval kvalitní u omv, tak se to zacpalo, jak se to prej nějak smísilo-naředilo či co, já se v otm nevyznám, tak nám to říkal známej v servisu...tak prej omv to nebyla, že by měla být fakt kvalita, tak se omlouvám za mylnou informaci...no a my už u tokozu tankovat určitě nebudeme, nás vyjde prej oprava mezi 20-60tis. tak super 😞 kde na to má člověk pořád brát ]-(

@antana123 jééé už vlastně, myslíme a těšíme se na fotečky 🙂

@janaj0 jani: kde to anet vůbec má? tady v zr na radnici nebo jinde?

joooo dnes dopo jsem viděla asi 4 svatební auta, nááádherně ozdobený 🙂 ale nevdávala bych se už, jednou stačilo 😃
janaj0
11. čer 2011
@gaba3 Anet to má v Otrokovicích, protože tam mají oba celé příbuzenstvo.
U nás v hospodě je taky svatba, tak jsme se byly s Nelinkou projít kolem svatebních aut 😉
S tím autem je to blbý, máte diesel?
monaberuska1
11. čer 2011
Ahojky holky, omlouvám se za dlouhou odmlku ale vůbec jsem nestíhala 🙂
Dneska jsme byli na focení tak už se těším na fotečky 🙂))

je něco tady nového? 🙂
janaj0
12. čer 2011
Dobré dopoledne
Tak Nelinka už spí týden ve své posteli, ale myslela jsem, že začne spát celou noca zatím se stěhuju já za ní :-| . Ale úspěch je, že když zavelím do postele, tak malá maže do pokojíčku 😃