• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Dnešní výpet do Kopřivnice - Tatra museum :slight_smile:
7. čer 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33
@zuzimila opět krásné fotky. Zuzko počkej až tam pojedete za rok, to malý nebude vědět kam dřív :wink:
7. čer 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuji :slight_smile: . No máme v plánu tam jet i později, hrozně se těšíme na jeho reakce :grinning: .
7. čer 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to si bude určitě chtít zkoušet řídit - tak to bylo teda u synovce :slight_smile:
7. čer 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 ale prosím tě jsem ráda že ti pomužou :grinning: :grinning: :grinning: dáme si spolu kafičko :grinning: :grinning: :wink: :wink:
7. čer 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to nositko je supr :wink: moc vám to sluší :slight_smile:
7. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Děkujeme! :slight_smile:
7. čer 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Kafíčko si jistě dáme a něco k tomu a na MĚ!!! Ale tím to nekončí - moc díky! :slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Peťo co to má znamenat? No bereš to s humorem, to je fajn:slight_smile:
8. čer 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak hlásím, že Zdenda se už regulerně otáčí na bříško, už umí i vytáhnout ručičku a řekla bych, podle spokojeného úsměvu, že ho to baví :slight_smile: . Dala jsem nové fotky :wink:
9. čer 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to je šikulka, jen tak dál :grinning:
9. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to je super. fotečky krásnýýý :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

@peta86 @zuzimila krásné fotečky :slight_smile:

@peta86 peti: eurona dnes nebo v pondělí dorazí, tak ti pak písnu ip a domluvíme se :wink:

jinak u nás se chrápe, zuzka chodí už jen jednou denně, noc byla šílená /má průjem už několikátý den/, takže to asi dnes odpo dohání, spí už 2 hodiny :slight_smile: vojta ted jel do nákupka na bořka stavitele, vezli ho babička s dědou, pač my máme auto v servisu :angry: mirek tankoval u omv na hamerské a máme zacpané trysky, tak holky, pozor na ně a to s eo nich říká, že jsou nejlepší :angry:
10. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Díky,za pochvalu fotek. Jo to se domluvíme an příští týden, já na to nespěchám.No to si děláš srandu ne?Tomáš tam tankuje do služebního furt a je spokojenej a teď teda hodně bereme na čsd.Kod by to byl řekl takových peněz a tohle...
10. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu se s vámi rozloučit jako svobodná pak už jen paní držte palce at vš výjde jak má
10. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 o víš, že na tebe/ vás myslíme :wink:
10. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jé děkuju přání došlo a jak se máte co nového tam u nás???v pondělí na večer přijedeme
10. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 u nás nic nového, jen Nikolka už chodí za ruce a sluníčko svítí, jo a Nelinka už nejezdí v kočáru - chodí sama nebo ji musím nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a strašně teď napodobuje :grinning:
10. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Nelinka i Nikolka jsou šikulky no to je změn :slight_smile:
10. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no nic jdu spát jsem unavená
10. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak si to zítra hlavně užij a já jdu do hajan
10. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to zitra krasne zvladni.. a drzim palecky.. se budu tesit na fotecky
10. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 myslíme na vás užívej si dnešní den přeji moc moc štestíčka :slight_smile:
11. čer 2011 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Anetko, dneska si to užij, a hlavně v klidu: většina z nás vdaných t asi potvrdí, že je to mnoho povyku pro nic a vlastně jse jen o ano - ano, mlask - mlask :grinning: . Ne, vážně, přeju, at´vyjde počasí a at´se máte hezky a at´si to pořádně užiješ, je to hlavně tvůj den. Těším se na fotky :slight_smile: .
11. čer 2011 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 peti: mám to doma, tak si příští týden napíšeme :slight_smile: jo a s tím omv, tak ta by prej měla být dobrá, mirek tankoval vždy u tokozu, jak jsme jezdili ze stržanova a tam to prej je špatný, my to teda nevěděli a podle servisu, jak jednou natankoval kvalitní u omv, tak se to zacpalo, jak se to prej nějak smísilo-naředilo či co, já se v otm nevyznám, tak nám to říkal známej v servisu...tak prej omv to nebyla, že by měla být fakt kvalita, tak se omlouvám za mylnou informaci...no a my už u tokozu tankovat určitě nebudeme, nás vyjde prej oprava mezi 20-60tis. tak super :frowning2: kde na to má člověk pořád brát :angry:

@antana123 jééé už vlastně, myslíme a těšíme se na fotečky :slight_smile:

@janaj0 jani: kde to anet vůbec má? tady v zr na radnici nebo jinde?

joooo dnes dopo jsem viděla asi 4 svatební auta, nááádherně ozdobený :slight_smile: ale nevdávala bych se už, jednou stačilo :grinning:
11. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Anet to má v Otrokovicích, protože tam mají oba celé příbuzenstvo.
U nás v hospodě je taky svatba, tak jsme se byly s Nelinkou projít kolem svatebních aut :wink:
S tím autem je to blbý, máte diesel?
11. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se za dlouhou odmlku ale vůbec jsem nestíhala :slight_smile:
Dneska jsme byli na focení tak už se těším na fotečky :slight_smile:))

je něco tady nového? :slight_smile:
11. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne
Tak Nelinka už spí týden ve své posteli, ale myslela jsem, že začne spát celou noca zatím se stěhuju já za ní :unamused: . Ale úspěch je, že když zavelím do postele, tak malá maže do pokojíčku :grinning:
12. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek