• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 Mončo, prosím Tě nevíš jestli v Polné v Pleasu prodávají dětská pyžámka, tepláčky a tak? A jakou mají provozní dobu. Dík
12. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ahojínky, od pleasu máme hodně věciček :slight_smile: známá pro ně i šije tak právě je to super :slight_smile: a přímo v obchodě u nich najdeš tílečka, spodní kalhotky, pyžámka, noční košile pro děti, bodýnka, s kr.rukávem a aji s dl.rukávem, overálky, trička, toto vše dětské jak na kloučky tak na holčičky :slight_smile: a to samé i pro dospělé :slight_smile: a provozní dobu tam mají myslím od 8 hod do 17:00 :slight_smile: každý den ve všední dny :slight_smile:

Všem krásnou neděli, u nás je teda zataženo..tfuj tfuj, ale je to super, neláká nás to ven, jsme všichno nějak rozlámaný ze včerejška :grinning: hlavně z té cesty..ale bylo to super... a ukázku foteček ukážu brzy, tak se koukni aji ty @gaba3... foceníčko bylo totiž fakt bomba, a super nápady, aji venku jsme pak fotili, :_) tak uvidíš:slight_smile:

Jinak holky ve středu jedu s kámoškama do Brna něco pokoupit a na čumendo a především prostě dámská jízda :slight_smile: tak se těším, včera jsem byla nucena řídit do toho Uherského hradiště a taky nazpět jelikož jsem po dálnici nikdy nejela, nějak jsem se tomu vyhýbala, spíše po starý jsme to dala, no aTed Michal že se nepotáhneme po starý přes 3 hodiny. takže dáln ice a aspon mám prý tréning na Brno jak ted pojedu, :grinning:tak jsem zvědavá, a moc se tam těším, snad bude mít časík aji kámoška z Brna a přidá se knám a pokecáme :slight_smile: tak se moc těším právě :slight_smile:

12. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@janaj0 tak to je super,že už Nelinka spí taky ve velký posteli :slight_smile: My sme teď měli trošku divočejší noci, ale dali sme tam malý světýlko a je to dobrý. Doufám, že se to zase nepohorší.....

@monaberuska1 jéé Brno závidím. Taky bych vyrazila na nákupy. Byla sem tam na střední a pak rok pracovala,tak se mi po něm občas stýská :frowning2:

Tady je taky zataženo a prší a to mají být odpoledne závody koní a poníků. Doufám,že se to trošku vybere, chtěli bysme tam ANetku vzít.
12. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 tak to je super. :grinning:
@gaba3 Gabčo v týdnu se domluvíme.díky
@monaberuska1 hned přihoď, to jste byly v tom Uherským Hradišti?
@antana123 Dneska púrvní den jak mladá Paní, jaké to je? :grinning: Moc gratuluju a hodně štěstí.
12. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka teda tak ty jsi takhle moc času strávila v Brně? tak to jo :slight_smile: to je jasný, že občas se zasteskne že? :slight_smile:
@peta86 jojo byli jsme v tom Uher. Hradišti :slight_smile: byl to nádherný dník :slight_smile: jeli jsme tam už brzko ráno a přijeli až vlastně v 8 večer :grinning: cesta ztoho byla teda jedna 2 ho´dky takže celkem 4 hodky cesta. tam a zpět, díky dálnici po starý by to byl otřes právě.. to by bylo 2x tolik :slight_smile: jednu fotečku už mám jako ukázkovou, ale říkala, že mi dneska ochutnávku dá tak pak až :grinning: :dizzy_face: se těším
12. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak po delší době se hlásíme po návratu z dovolené. Byla naprosto perfektní, krásné letovisko se spoustou obchůdku, nádherná pláž s úžasně čistou vodou a jemným písečkem, naprosto ideální pro děti, hotel byl průměr, ale za ty prachy nám vyhovoval. Počasí nám také jakž takž vyšlo, jeden den tedy celý propršelo, ale jinak bylo hezky. Po městečku jezdí vláček - ta trasa je po celém Cala dOR a cesta trvá hoďku, to bylo parádní. Je to zatím nejhezčí letovisko na Mallorce, kde jsme byli, hlavně pro děti je to perfektní. Jinak jsem se těšila, jak se o Luci postará babička, ale jak jsme byli v neznámém prostředí, tak chtěla být stále se mnou, tak jsme se aspoň pořádně užili a vyblbli:slight_smile: Let trval z Bratislavy jen 2,25h, sice při odletu na Mallorcu jsme měli asi hoďku zpoždění a zpět již let proběhl OK.

Za chvilku jedem do Losky na oběd, tak užívejte neděli:slight_smile:))
12. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ivčo to je super,že jste si to hezky užili,to teda muselo stát za to.Musím kouknout na to vaše letovisko a na ceny :slight_smile:
My měli včera výletní,byli jsme v Brně na srazu z holkama s dětma. Bylo to super,všichni tam máme děti plus mínus stejně staré. Byli sjme v Cafe Manner,je tam patro jenom s hrací místoností,takže děti si hráli a my si povídali.
12. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no to muselo být vážně báječný :slight_smile:

@lucifirek teda taky jste si užili super dník, to je bomba, já se taky takhle scházím s holkama nějací jsou taky z Brna ale i Prahy a takovýhlech končinách, ale my se známe už dlouho, a jezdíme společně už výlety jako jsou zoo, a třeba to Dářko a takhle, te´d jedeme společně do českýho ráje na víkend :slight_smile: :slight_smile: :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face: dětičky taky ty menší teda, máme stejně staré hrajou tam rozdíli dnů :grinning:
12. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek olomouc, atd.. ale my už teda i s chlapama :grinning: se mi to rozdělilo do dvou nevím proč :grinning:
12. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vše bylo super i počási moc děkuju až budou fotky tak je sem dám
12. čer 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis no super, na malorcu bych taky vyrazila :slight_smile:

@lucifirek luci: na ten průjem na dovču jsem zuzce koupila Hylac, jde ještě smecta, ale to se rozpouští ve vodě-čají a je to hnusný, jako když piješ hlínu a takový množství bych do zuzky nenarvala.... hylac je taky ale hnusnej, takovej kyselej, ale dáváš jen 1ml, tak se to dá :wink:

@antana123 na fotečky se těšíme :slight_smile:
12. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jojo právě ten diesel....nenaděláme nic, hlavně aby se to stihlo opravit do dovolené (toho se trochu bojím) a hl. at cestu chorvatsko a zpět dáme bez problémů!!!!!!!
12. čer 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 to určitě stihnou opravit a pak pofrčíte :wink: . JInak tu smektu můžeš nasypat i do rozmačkaného banánu a děti to sní
@antana123 tak jak je mladá paní :grinning:
@monaberuska1 dík moc, já bych tam chtěla zajet, protože v Brodě mají jen vzorkovnu a nic moc výběr, co do velikostí
@ivis tak to jste si aspoň odpočinuly a Lucinka musí být plná dojmů
@eelka no nám se Nelinka teď tak měsíc budí 2x za noc úplně, že chce pít a tak4x za noc si sedne a chce pryč z postele - jaky náměsíčná. Tak jsem si myslela, že ji budím já, protože spávala se mnou. Ale teď se to trošku zlepšilo - spíu otevřeného okna jen v krátkém pyžamku a nepřikrytá. Jak ji zakreju je vzhůru :rolling_eyes: . Tak snad se to brzo upraví
12. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Anetku trápí noční můry :frowning2: Dlouho třeba nic, ale pak zase třeba každý den. Teď dva dny po sobě a to je hrozný, brečí a brečí nejde utišit. Pak to zničehonic přejde a spí celou noc. Ale je to hrozný ta bezmoc.......
12. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka to znám, malá to měla tak kolem roku. Ale naštěstí to pominulo
12. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
házím foto zatím jen od kamarádů
12. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Anet a km jsi dala fotečky na beremku jsem je nenašla
12. čer 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už jsme zpět z Losky a Lucinka už spinká, zítra nás čeká totiž budíček v 5.45h takže hrůůůůza.

Jinak cenově nás to vyšlo celkově na 18tisíc - 2 dospělé osoby, 1 dítě, 6 nocí v ***hotelu, all inclusive, transfery v místě - měli jsme letenky od Ryanair - let sice z Bratislavy, ale oproti Praze už to takový rozdíl není(časově vůbec, jede se to 2,5h, pouze kilometrově vychází ta Blava asi o 30km dál) a ubytko jsme měli přes Hotel4u.com, vše proběhlo bez problémů, platba probíhá tak, že si to strhnou z vašeho účtu - Ryanair v EUR, Hotels4u v GBP, žádné poplatky tam nejsou a kurz zhruba odpovídá kurzu ČNB, je max o 1CZK vyšší, vše si vytisknete z pohodlí domova - letenky, vouchery a voucher na transfer. Jazyk v podstatě vůbec nepotřebujete, pouze na ten transfer, při odletu si zavoláte a potvrdíte, aby vás vyzvedli a oni vám řeknou čas.
To jenom pro info, kdybyste někdo nechtěl zbytečně platit cestovkám.

Gabčo a kam nakonec vyrážíte?

Antano: taky fotečky nemůžu najít. já bych se klidně vdávala znovu :wink:

Eliško:jojo, noční můry známe, to byla hrůza, Luci se úplně bála usnout, teď máme jen problémy jednou za měsíc když je úplněk :frowning2:

Jančo: Luci taky nesnáší být přikrytá, já zas jsem nejraději až úplně po krk, tak když máme svůj den, tak ji přikrývám za noc klidně 10x, dokud neusnu :frowning2: no fakt magor :frowning2:
12. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no já to dělám podobně :grinning:
12. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíte si mě na beremku najít jsem tam stejně jako tady nevám co s tím odkazem je
12. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 už jsem je našla, jen jsem se musela přilásit :wink:
12. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 anet: moc vám to slušelo a jak jste byli vysmátí, no paráda :slight_smile: jinak jde to, lae jak píše janča, musí se přihlásit :wink:

@ivis ivet: tak super cena, taky se takhle chystáme nebo přes německé cestovky, teda do budoucna...ted s nima ještě letet nechci, přecejen zuza je malá a těch krámů, co povezeme, to by nás z letadla vyhodili, nebo spíš ani neodbavili :grinning: jedeme jen chorvatsko na krk, ale těšíme se, na poprvé s dětma to myslím stačí...pojedeme na noc, tak snad to půjde hladce a děti to prochrněj :slight_smile: i když trochu se té cesty bojím, popravdě :sweat_smile:
13. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Anet, fotky super. Dokonce jsem se zaregistrovala, abych je viděla :grinning:
13. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 super fotky :slight_smile:
13. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo jedete na Krk? Tam to znám a je to tam moc super, je to taková moje srdcovka. Kam tam jedete do hotelu a nebo do apartmánu a přez jakou cestovku? Tak ať to splní Vaše očekávání!
13. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 jo jo na krk na bašku, já tem ještě nebyla, tak jsem zvědavá, loni tam byli tchánovci a byli spokojení...jinak cestovku nemáme, sháněla jsem na netu, přecejen s dětulema se mi tam nechce shánět na místě, budu ráda, že cesta bude ok a apk už vše zařízené :slight_smile:
máme apartmán tento: http://www.primaturist.hr/en/index.php?id=187&tpg=deta

a díky, doufám, že si první dovču s dětima u moře užijeme...vy tam jezdíte?

14. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 a nebo tento: http://www.primaturist.hr/en/index.php?id=189&tpg=deta
bylo mi jedno jaký, oba jsou stejně pěkný a velký a je to v jednom baráčku, pronajímá stejná paní :slight_smile:
14. čer 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 fotečky krásný. No a apartmány taky a ten druhý možná i hezčí - teda ten balkon určitě :wink:
14. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 krásný mužu se zeptat na kolik vás to výjde ?? :slight_smile:
14. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek