• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Přeju dobré ránko :slight_smile:
15. čer 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky :slight_smile:

@petule33 peti: vyjde nás to ted na nás čtyři na 59eur/noc...ale je to ještě levnější termín, pak začíná sezona a to pěkně leze nahoru, znáš to :angry: měla jsem poptaný ještě jeden přímo u moře- 20m, ale ten by nás vyšel na 82eur/noc, takže radši budu chodit 150m k moři :grinning: strašně se všichni těšíme, vojta u moře ještě nebyl :slight_smile: i když se dvěma dětma to bude aktivní dovolená, příště musíme vzít babičky, at taky pohlídají a my vyrazíme :grinning:

15. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska jsme měli super dník:hearts:
jeli jsme s kamarádkama na nákupy do Brna.. Micha hlídal holky a super to zvládnul, je to miláček přijela jsme až vpůl 8 a na stole jsme měla připravenou večeři bramboráky..o holky super postaráno..prostě je to fakt můj miláček, a šikovnej..všechno zvládl na jedničku.. mám hroznou radost..
cesta byla fajn, až na kolonu která nás držela 15 minut pak se to rozjelo a cestou zpět začal být slejvák jak blázen a já neviděla na cestu..což je docela blbé na dálnici...ale dobrý ujeli jsme tomu.. a super..nakoupili jsme užili dník..fakt bájo den :_)

@gaba3 krásný fotečky :slight_smile:
15. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo fotky jsou super,ale vypadá to, že je ap. dál od moře ne? Jo ne Bašce jsem párkrát byla a je opravdu pěkná, ale někdy na mě dost lidí.
15. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo fotky jsou super,ale vypadá to, že je ap. dál od moře ne? Jo ne Bašce jsem párkrát byla a je opravdu pěkná, ale někdy na mě dost lidí.
15. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 150m píšou... jsem na to zvědavá, taky jsem slyšela, že tam bývají narvaný pláže... tak snad to nebude tak hrozné, když ještě nebude červenec...
@monaberuska1 moni: to si měla super :slight_smile: já bych mirkovi děti nechat nemohla, teda vojtu jo, ale zuzu nebo oba ne, máš šikovného manžela :slight_smile:
15. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@monaberuska1 Tak tos měla fakt super den a manžel je moc hodný,ještě večeři Ti nachystal...fakt super.To by u nás nehrozilo ani náhodou :wink:

My jsem teď měli pondělí a úterý taky rozlítané,byli jsme venku celý den,jen na oběd domů.Dneska mě bolí záda jak sviňa,takže jsme tomu moc nedali.Včera jsme šli s dětma a kamarádkou na dlouhou procházku a šli jsme kolem nějaké zahrady,kde nás paní pozvala,ať si natrháme třešně,tak jsme trhaly jak divé.Dokonce i děti rovnou ze stromu :grinning: Takže dneska jsem si šla koupit odpeckovávač a byla bublanina :slight_smile:
15. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuji, jojo den to byl fakt super :slight_smile:děkuji, to on ano, fakt jsem se přesvědčila že se dokáže suprově postarat :slight_smile: jsme ráda.

@kijonkova.k děkuji, ale kdoví? třeba jen manžela tvého podceňuješ, počkej až jednou to udělá to bude to pravé překbápko :slight_smile: fotečky báječný :slight_smile:a bublanina je určo vynikající :slight_smile:
15. čer 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 super že sis užila den
@gaba3 jé dovča já bych taky jela užijte si to :wink:
@kijonkova.k pěkný fotečky :wink:
16. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj:nepůjdeme ven dopoledne???
16. čer 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ahoj malá už dávno spí -dneska vstávačka v půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo v poho ale odpoledne to asi nestihnu chodíme spát později a můj brzo končí příští týden má odpolední tak bude víc času :wink:
16. čer 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jo to je jasný :wink:
16. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Fotky super. Ta malá je tak boží, hrozně mi chybí :frowning2: . Všichni 3 mi chybíte :slight_smile: . Doufám, že to v létě po té svatbě vyjde a úřijedeme, bude to sice bojovka, ale snad to zvládneme :wink: . Hlavně, aby Jarda ten blázinec ustál :grinning: :grinning: .
Večeři mi chystá i můj manžel, teda ne každý den, ale dost často... :slight_smile:
16. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
@kijonkova.k pěkné fotečky a to se jen tak nevidí, to je od paní hezké :slight_smile:

jinak u nás při starém, dnes tu byla sousedka nás ostříhat, tak máme s vojtou letní sestřih, at se nám nepotí krčky, tak jsem ráda, ted už jen ještě něco málo pokoupit v drogerce a jídlo a jsme nachystaní :slight_smile:

@zuzimila to je manža hodnej :slight_smile: nám včera taky tatka dělal fazolovou polívku a povedla se mu :slight_smile:
16. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 a kdy jedete Gábi??
16. čer 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k krásné fotky
@monaberuska1 oni se chlapi dokážou postara vždycky, jen ne všichni to přiznají :wink: :grinning: . Jenda si teď vzal na starost večerní koupání a jak spolu blbnou :grinning: .
Jinak včera jsem si udělala radost a koupila nové brýle - jako náhradní no a dneska mi ty staré Nelinka strhla a odštíplo se mi klíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to máš pravdu :slight_smile: takže si uživali koupáníčka jo? :slight_smile: to je paráda :slight_smile: taky si musím koupit brejle ale dioptrický :grinning: už je mám opravovaný :grinning:
16. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no já si koupila právě dioptrické, protože jsem měla jen jedny a bez nich nemůžu řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla napsat, že Nelince se prořízly zbylé 3 špičáky - všechny špišky jsou venku
@antana123 koupili jste autosedačku? Výběr nic moc, viď?
16. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se pochlubit dostali jsme větší byt v pondělí se stěhujeme
@janaj0 jo koupili pierre cardinali nebo tak nějak i Šímovi se v ní líbilo
17. čer 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak jestli je to sou základnou, tak tu máme taky :wink: . Ještě jsme o tom bytu tuhle mluvily :grinning:
17. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré dopoledne
17. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo se základnou
a to je jinný byt není to po jeho matce je menší než ten její ale pořád větší než garsonka
17. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak aspoň tak a má taky balkon? A vejde se Ti tam ta sedačka?
17. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 balkon nemá a proč by se nevešla???to mě ani nenapadlo já myslím že jo nevím nezkoušeli jsme to vzadu je místa dost
17. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jé já to tak nemyslela, jen jak jsi jednou říkala, že je to velké elko a že do toho druhého se v pohodě vejde. Jsemráda, že tu zůstáváte :wink:
17. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 v pohodě já myslela že mluvíš o autosedačce
17. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 nojo sem to trubka :grinning: , chvíli mluvím o tom, pak o tom
17. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek