Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
antana123
17. čer 2011
@janaj0 v pohodě přidala sem na beremku profi fotky mrkněte kdo chcete 🙂
janaj0
17. čer 2011
@antana123 fotky nádherné - až Ti závidím 😃 . Tu společnou se Šimonkem si nechte zvětšit na plátno
antana123
17. čer 2011
@janaj0 moc děkujeme taky se mi líbí a tu si určo necháme zvětšit 🙂
janaj0
17. čer 2011
@antana123 ostatní jsou taky nádherný, ale u téhle mě napadla hned jak jsem ji viděla - pověsit nad postel 😃 😃 😃
antana123
17. čer 2011
@janaj0 jo jo přesně x-)
zita14
18. čer 2011
Tak konečně jsem sem dala i naší fotku. Dneska jsme měli vítání, počasí nic moc, ale Michálek byl po celou dobu hodný 🙂
gaba3autor
18. čer 2011
holky, musím se podělit, mám velikou radost, ZUZA CHODÍÍÍÍÍÍ x-) x-) x-) x-) x-) dnes odpo se konečně několikrát pustila a ušla pokaždé asi 3metry, šikulka, líbí se jí to a jak se u toho tlemí, šiška 🙂 ale pořád na ní jde vidět ta nejistota, bojánek náš malej 🙂 vojtík vejskal radostí, takže u nás doma obrovská radost....

@antana123 anet, krásné fotečky, moc vám to slušelo 🙂 x-) kdože vás fotil?

@zita14 jééé, já tě znám podle vidění 🙂 máš pěkný kluky 🙂 to musí být něco takovejch chlapů doma vid? 😃
eelka
18. čer 2011
@gaba3 no paráda 😃 Gratulace k prvním krůčkům 😃 Teď už ti začne pobíhání za dvouma raráškama 😉
janaj0
19. čer 2011
dobré ráno!
@gaba3 gratulujumeke krůčkům
Včera jsme byli na svatbě, měli to krásné. Tam jsem se dozvěděla, že jsou v rodině nové těhulky (jedna prvno a druhá druho - té se malé narodí, když prvnímu bude rok a čtvrt)
gaba3autor
19. čer 2011
holky díky 🙂 taky jsem se na to těšila, mě to poskakování popravdě nevadí, hlavně, že se vyběhají a unaví a hlavně taky nemusíme chovat a zádům ulevíme 🙂

@janaj0 teda tak to mamince moc nezávidím, ta si asi dá co? :-N ale zase děti si pak vyhrají, mám kamarádku, co má prcky /kloučka a holčičku/po 15měs., sice šílenost, přebalování obou, uspávání, krmění atd atd, ale od toho roku druhého dítěte si začali hrát a ted jsou parádní partáci 🙂
janaj0
19. čer 2011
@gaba3 no ona říkala, že to tak chtěli, protože malý je moc hodný, tak se na to cítí. Ale obdivuju ji, já bych na to neměla 😉
zita14
20. čer 2011
@gaba3 Gabčo gratulujeme k prvním krůčkům,musí to být sranda, už se na to taky těším, ale to si ještě počkám. Chlapi doma moc nejsou, starší je na vysoké a mladší u své mámy, takže to jde.... 🙂
gaba3autor
20. čer 2011
@zita14 díky , je to legrační 🙂 úplně jsem na to zapomněla a to vojtíkovi není zas tolik 🙂však ti to taky uteče a bude lítat 😉 🙂 a já si říkala, jaký to je s tolika chlapama, tak to máš fajn 🙂 máme tady sousedku a ta má 3kluky - 14let dvojčata a 2roky a chtěla holčičku a nepovedlo se....si nedokážu představit sama žesnká na 4 chlapi, to musí mít doma veselo 😃
gaba3autor
20. čer 2011
@janaj0 jani: já taky obdivuju, já bych do toho teda nešla :-N své děti miluju, ale znovu bych po těch dvou letech do toho nešla, natož ještě dřív, to musí být mazec 😃 i když u nás začíná zvrat a děti si začínají rozumnět a hrát, asi ten první rok je vždy naročný....
monaberuska1
20. čer 2011
@gaba3 gratuluji ke krůčkům 🙂 to je super 🙂
lucifirek
21. čer 2011
Ahojky,tak Kubík spinká,tak nakukuji,co je tu nového 🙂
Já už pomalu plánuji oslavu narozenin.O víkendu jedeme za švagrovou,minulý týden se jí narodila holčička a příští neděli oslava narozenin.To bude něco.Chystám se sama píct dort,tak jsem na to zvědavá🙂
monaberuska1
21. čer 2011
holky posílám fotečkys ateliérové od těch Jančů :_)
petule33
21. čer 2011
@gaba3 to mi povidej to je veselo 😃 😃 😃 taky to znám 😃 😃 😃
antana123
21. čer 2011
Ahoj holky hlásím se po delší době máme za sebou stěhování do většího bytu moc se nám tady líbí a máme se fajn co nového tady u vás???
@monaberuska1 nádherné fotečky x-) x-) x-) x-)
@lucifirek jé vám už se blíží rok to tak letí to je mazec
@gaba3 moc děkuju fotila nás fotografka Veronika Vlková je od nás ze Zlína
lucifirek
21. čer 2011
@monaberuska1 už jsem koukala na FB a teda krásné fotečky. 🙂

@antana123 to teda jo.Tak to je fajnl,že se vám dobře bydlí.

Já zase začala dělat pokojíček a já to snad nikdy nedomaluju a hlavně to nejde tak,jak jsem si představovala😞
lucifirek
21. čer 2011
Ale aspon mám dvě dávky jahodového džemu 🙂
monaberuska1
21. čer 2011
@antana123
@lucifirek holky děkuji 🙂
@antana123 jů stěhování a už hotovo?? aspoň to nejhorší?
@lucifirek ale domaluješ 🙂 a co už máš?
gaba3autor
21. čer 2011
@monaberuska1 moni: nááádherný fotky, moc vám to všem sluší x-) x-) x-) x-)
monaberuska1
21. čer 2011
@gaba3 děkujem moc :_)
gaba3autor
21. čer 2011
@lucifirek jasně, domaluješ určitě parádně a dortík taky určo zvládneš 🙂 já už se těším na fotečky 🙂 😉
@antana123 to je super, hlavně, že jste spokojení 🙂 🙂
jinak u nás nic extra, přijeli jsme dnes z baráčku od tchánovců, jsou na dovče, tak jsme si to tam docela užili, až na to počasí...

co jíta? už jsem jí tu dlouho neviděla...co????

gaba3autor
21. čer 2011
@petule33 peti: 😃 😃 😃 kdo nezažije, nepochopí 😃 😃 😃 😃 😃
gaba3autor
21. čer 2011
@monaberuska1 moni: fakt krásný, škoda, že je to tak daleko, bych tam jela taky 😉 my se chystáme asi červnec/srpen, jak budeme stíhat...ještě nevím, ke komu, ale tady v zr jsou taky dva ateliéry, posílala mi eliška odkazy a mají taky hezký fotečky, tak uvidíme, nechce se mi nikam moc jezdit, lenoch jo... :-N
gaba3autor
21. čer 2011
@monaberuska1 moni: fakt krásný, škoda, že je to tak daleko, bych tam jela taky 😉 my se chystáme asi červnec/srpen, jak budeme stíhat...ještě nevím, ke komu, ale tady v zr jsou taky dva ateliéry, posílala mi eliška odkazy a mají taky hezký fotečky, tak uvidíme, nechce se mi nikam moc jezdit, lenoch no... :-N
antana123
21. čer 2011
@monaberuska1 už hotovo naštěstí 😉
@gaba3 jo zatím jsme 🙂
jen doufám že se brzo stěhovat nebudeme je to záhul
ivis
22. čer 2011
Moni, úžasné fotečky🙂Moc vám to všem sluší🙂 Neuvěřitelné pro mě je, jak holky krásně spolupracují, to Luci by se zasekla a fotečky by stály za houby😞

Holky my už jsme opět nemocní, a opět střevní - tentokrát průjem, prý to zas řádí, naštěstí to byla jen jednodenní záležitost ale i tak jsem s Luci raději doma.

Gabčo: tak už začínáte balit? A co Vojtíšek, ten už se určitě moc těší.

Začni psát odpověď...

Odešli