• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 v pohodě přidala sem na beremku profi fotky mrkněte kdo chcete :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 fotky nádherné - až Ti závidím :grinning: . Tu společnou se Šimonkem si nechte zvětšit na plátno
17. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 moc děkujeme taky se mi líbí a tu si určo necháme zvětšit :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ostatní jsou taky nádherný, ale u téhle mě napadla hned jak jsem ji viděla - pověsit nad postel :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo jo přesně :dizzy_face:
17. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem sem dala i naší fotku. Dneska jsme měli vítání, počasí nic moc, ale Michálek byl po celou dobu hodný :slight_smile:
18. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, musím se podělit, mám velikou radost, ZUZA CHODÍÍÍÍÍÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes odpo se konečně několikrát pustila a ušla pokaždé asi 3metry, šikulka, líbí se jí to a jak se u toho tlemí, šiška :slight_smile: ale pořád na ní jde vidět ta nejistota, bojánek náš malej :slight_smile: vojtík vejskal radostí, takže u nás doma obrovská radost....

@antana123 anet, krásné fotečky, moc vám to slušelo :slight_smile: :dizzy_face: kdože vás fotil?

@zita14 jééé, já tě znám podle vidění :slight_smile: máš pěkný kluky :slight_smile: to musí být něco takovejch chlapů doma vid? :grinning:
18. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no paráda :grinning: Gratulace k prvním krůčkům :grinning: Teď už ti začne pobíhání za dvouma raráškama :wink:
18. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!
@gaba3 gratulujumeke krůčkům
Včera jsme byli na svatbě, měli to krásné. Tam jsem se dozvěděla, že jsou v rodině nové těhulky (jedna prvno a druhá druho - té se malé narodí, když prvnímu bude rok a čtvrt)
19. čer 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky :slight_smile: taky jsem se na to těšila, mě to poskakování popravdě nevadí, hlavně, že se vyběhají a unaví a hlavně taky nemusíme chovat a zádům ulevíme :slight_smile:

@janaj0 teda tak to mamince moc nezávidím, ta si asi dá co? :sweat_smile: ale zase děti si pak vyhrají, mám kamarádku, co má prcky /kloučka a holčičku/po 15měs., sice šílenost, přebalování obou, uspávání, krmění atd atd, ale od toho roku druhého dítěte si začali hrát a ted jsou parádní partáci :slight_smile:
19. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no ona říkala, že to tak chtěli, protože malý je moc hodný, tak se na to cítí. Ale obdivuju ji, já bych na to neměla :wink:
19. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo gratulujeme k prvním krůčkům,musí to být sranda, už se na to taky těším, ale to si ještě počkám. Chlapi doma moc nejsou, starší je na vysoké a mladší u své mámy, takže to jde.... :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zita14 díky , je to legrační :slight_smile: úplně jsem na to zapomněla a to vojtíkovi není zas tolik :slight_smile:však ti to taky uteče a bude lítat :wink: :slight_smile: a já si říkala, jaký to je s tolika chlapama, tak to máš fajn :slight_smile: máme tady sousedku a ta má 3kluky - 14let dvojčata a 2roky a chtěla holčičku a nepovedlo se....si nedokážu představit sama žesnká na 4 chlapi, to musí mít doma veselo :grinning:
20. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jani: já taky obdivuju, já bych do toho teda nešla :sweat_smile: své děti miluju, ale znovu bych po těch dvou letech do toho nešla, natož ještě dřív, to musí být mazec :grinning: i když u nás začíná zvrat a děti si začínají rozumnět a hrát, asi ten první rok je vždy naročný....
20. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gratuluji ke krůčkům :slight_smile: to je super :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Kubík spinká,tak nakukuji,co je tu nového :slight_smile:
Já už pomalu plánuji oslavu narozenin.O víkendu jedeme za švagrovou,minulý týden se jí narodila holčička a příští neděli oslava narozenin.To bude něco.Chystám se sama píct dort,tak jsem na to zvědavá:slight_smile:
21. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky posílám fotečkys ateliérové od těch Jančů :_)
21. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 to mi povidej to je veselo :grinning: :grinning: :grinning: taky to znám :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se po delší době máme za sebou stěhování do většího bytu moc se nám tady líbí a máme se fajn co nového tady u vás???
@monaberuska1 nádherné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucifirek jé vám už se blíží rok to tak letí to je mazec
@gaba3 moc děkuju fotila nás fotografka Veronika Vlková je od nás ze Zlína
21. čer 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monaberuska1 už jsem koukala na FB a teda krásné fotečky. :slight_smile:

@antana123 to teda jo.Tak to je fajnl,že se vám dobře bydlí.

Já zase začala dělat pokojíček a já to snad nikdy nedomaluju a hlavně to nejde tak,jak jsem si představovala:frowning2:
21. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ale aspon mám dvě dávky jahodového džemu :slight_smile:
21. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123
@lucifirek holky děkuji :slight_smile:
@antana123 jů stěhování a už hotovo?? aspoň to nejhorší?
@lucifirek ale domaluješ :slight_smile: a co už máš?
21. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: nááádherný fotky, moc vám to všem sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkujem moc :_)
21. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek jasně, domaluješ určitě parádně a dortík taky určo zvládneš :slight_smile: já už se těším na fotečky :slight_smile: :wink:
@antana123 to je super, hlavně, že jste spokojení :slight_smile: :slight_smile:
jinak u nás nic extra, přijeli jsme dnes z baráčku od tchánovců, jsou na dovče, tak jsme si to tam docela užili, až na to počasí...

co jíta? už jsem jí tu dlouho neviděla...co????

21. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 peti: :grinning: :grinning: :grinning: kdo nezažije, nepochopí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: fakt krásný, škoda, že je to tak daleko, bych tam jela taky :wink: my se chystáme asi červnec/srpen, jak budeme stíhat...ještě nevím, ke komu, ale tady v zr jsou taky dva ateliéry, posílala mi eliška odkazy a mají taky hezký fotečky, tak uvidíme, nechce se mi nikam moc jezdit, lenoch jo... :sweat_smile:
21. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monaberuska1 moni: fakt krásný, škoda, že je to tak daleko, bych tam jela taky :wink: my se chystáme asi červnec/srpen, jak budeme stíhat...ještě nevím, ke komu, ale tady v zr jsou taky dva ateliéry, posílala mi eliška odkazy a mají taky hezký fotečky, tak uvidíme, nechce se mi nikam moc jezdit, lenoch no... :sweat_smile:
21. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 už hotovo naštěstí :wink:
@gaba3 jo zatím jsme :slight_smile:
jen doufám že se brzo stěhovat nebudeme je to záhul
21. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, úžasné fotečky:slight_smile:Moc vám to všem sluší:slight_smile: Neuvěřitelné pro mě je, jak holky krásně spolupracují, to Luci by se zasekla a fotečky by stály za houby:frowning2:

Holky my už jsme opět nemocní, a opět střevní - tentokrát průjem, prý to zas řádí, naštěstí to byla jen jednodenní záležitost ale i tak jsem s Luci raději doma.

Gabčo: tak už začínáte balit? A co Vojtíšek, ten už se určitě moc těší.
22. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek