• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@ivis děkuji moc :slight_smile: naštěstí spolupracují :grinning: Nikolka se na čočku žulí a Markétka naopak pořád muruje jak chce fotit :grinning: ale někdy má taky blok, ale snáz jí přemluvím :slight_smile:

ať prjmové onemocnění brzy přejde :slight_smile:
22. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis ivet: ještě ne :frowning2: nestíhám.... zítra se z toho asi pos***, chci žehlit a chystat, petrášovi mají naše kufry, takže balit se bude až v sobotu odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak není auto, tak je to na pytel, nákupy atd.... do toho mi měly do středy přijít plavky a ženská je ještě neposlala, takže dovolená bez plavek, super, škoda mluvit :angry:
průjmíky prej ted řádí o 106, ještěže to bylo jen jednodenní, zase školka vid? já se taky bojím, aby ještě děti něco na tu cestu nechytli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nevim jak začit psat alenco nap jsem ze zdaru jsem svobodna a rada bich se chtela zeptat co bis te rada chtela pomoct prosim odepiš te co nejdrive jo katka :slight_smile:
23. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete někdo botky???především Zumbařky???ale i nezumbařky... jsem zavalená botma.. a ještě jedny mám..přímo na tancování.... už nevím coo stěma botma mám dělat..takže tyto jdou pryč. a ještě jedny přemýšlím ale tyto jsou vyřazeny... 890kč za ně..vím, že s eto nesmí..ale třeba někdo sháníte
nádherné botky NIKE originál !!!!jsou ve stavu naproto 100% nošeno chvilku na tancování Zumba ...nepoškozeno, jsou naimpregnované, je to kůže, ale jak pravá a ošetřená to nevím( tomu nerozumím) noha se vtom nepotí a to je hlavní !! velikost stélka je 26,5 cm , vel US je 7 a jinak 40,5 až 41 velikost dají se nosit aji běžně a nebo právě na Zumbu )))
dávám fotečku....

23. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 taky jsme eď prodělali ten střevní virus, ale naštěstí to byla rychlovka a nebylo to nic stašného. Jinak se nedivím, že nestíháš a máš toho plné kecky. Já se o dovolené zklidnila až na místě - do té doby jsem jen plašila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka792 nějak nechápu Tvůj vzkaz :confounded:
23. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka792 taky nechápu kdo má napsat a co???? :wink:
jinak dobré ráno holky:slight_smile:
24. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka792 taky jsem moc nepochopila tvůj vzkaz.... :zipper_mouth:
24. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :grinning: Snad bude dneska zase hezky.
24. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@ivis teda tak at je líp taky ty průjmy to musí být mazec
24. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jé dovolenou závidím a neboj vše stihneš zabalit :wink:
@katka792 taky nechápu
@peta86 určo bude skar svítí od rána
24. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak asi hezky nebude :frowning2:
24. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 nádherná fotečka..nová profilovka :slight_smile:

holky tady začíná pěkně hřmít...
24. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase po delší pauze, no nějak nestíhám počítač. Mončo fotky moc pěkné:slight_smile: Ten den někdy tak rychle uteče. Na dnešek jsme kojili snad po 2 hodinách, jsem KO.
24. čer 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Zituš máš novou profilovku :slight_smile: super, moc vám to spolu slušíkuje :slight_smile: a moc děkuji za fotečky :slight_smile:
jojo když si vzpomínám co hodinu nebo co dvě hodky kojendo tak člověk má skorem vykojený mozek aji :grinning: Jdi si lehnout a odpočinout, dobrou noc

jdu taky. :slight_smile:
Jinak holky nevím zda jsme vám to sem psala ale pokud budete někoho znát kdo chce koupit kočík tak prodávám ten svůj x.lander celou sestavu :slight_smile::hearts::hearts::hearts:
v úterý nebo ve středu mi PPL doveze nš nový:hearts::hearts:já se nemůž dočkat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a ta celá sestava x-loše prodávám za 3500kč myslím si že fakt levně... .-) JE OPEČOVÁVÁN :slight_smile: kdyby někdo chtěl víc tak na MMB mám inzerát mám ktomu i bohaté příslušenství :slight_smile:
24. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 ahojky,jak se máte.To mi povídej,také ten počítač nějak nestíhám. Pořád je nějaká práce .Taky si vzpomínám,že někdy jsme snad pořád kojili.Ale ono to pak bude ještě horší,jak ty děti začnou lozit. Vždycky je takové nové období,člověk si na něj musí zvyknout a přizpůsobit se a když se přizpůsobí,tak přijde nové mezidobí:grinning: takže pořád něco.
24. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 a co máš za nový kočárek?
24. čer 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , tak po delší době, nějak nestíhám, teď jsem týden chodila do práce, musím říct super změna :grinning: . Jinak jsme byli včera na roční prohlídce, takže má Otíček 74 cm, 7800g, pořád jsme na třetím percentilu..Ještě nechodí, ale je to děsnej drak :grinning: Příští týden vyrážíme s dětma na cyklodovolenou, máme teď taťku doma celé prázdniny :slight_smile:
@monaberuska1 nádherné fotky, kde jste fotili?
25. čer 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek s tím nestíháním mám to momentálně taky... prostě se semka nedokážu pořádně dostat..jen večer a to jsme spíš na FB ale mám to zaplé a pletu :D takže nevím jestli to má nějaký efekt :grinning:
Kočárek jsme si pořídili casualplay S4 přijde mi v úterý nebo ve středu..nevím jak rychlí bude PPL :_) :slight_smile: :wink:
25. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 moc děkuji :hearts: fotili jsem se tady http://foto-jancovi.webnode.cz/
je to kámoška..takže proto jsme jeli aji tak daleko... a hlavně nejvíc se nám líbí jak fotí.:hearts:
25. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak mi pořád průjmujeme:frowning2:tentokrát to ze školky není, tak já nevím kde jsme to zas chytli a to minulý týden byla taky Luci doma - měla prozměnu afty.

Gabčo: užijte si krásnou dovolenou, už se těším na fotečky:slight_smile:

Hanulka190@ mi jsme neměli v roce o moc více a to se teda máte, že máte taťku doma, u nás je to naopak, skoro ho neuvidíme:frowning2:

Mončo: jůůů krásnej bude mít Nikolka novej kočárek, ten casual se mi moooc líbí, tak pak hoď foto:slight_smile:

tak papap, jdeme obědvat:slight_smile:
25. čer 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ty bláho..to mě je líto, že zas průjem zlobí.. a smecta nepomáhá :frowning2: a ani ten odvar od HIPP? ten je dobrej, děti ho rády pijí :slight_smile:
děkuji..no na kočárek se klepu jako malá holka co dostane svůj první dárek :grinning:
casualplay je moje srdeční zálržitost, :hearts:disegn kočárku je vychytaný..strašně moc se mi líbí, po všech stránkách... je slabý na kolečka, ale to je koneckonců slabí i ten můj x-llošek :grinning: Takže sama jsem zvědavá....no tak snad už je aspoň úterý :grinning:
25. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahoj, tak to se ti nediví, že se těšíš. my jsme Teušce koupily taky sporťák, hlavně teda na cestování, je to zopa fusion, a je taky super, Tak ho hned vyfoť ať se pokochám.
25. čer 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak stímhle budeš moc spokojená, měla jsme na Markétku takovýhle.. teď nevím od čeho.. ale byl téměř stejný..oni tenhle dělají dost podbný i jiný výrobci, ale jsou skvělý... fakt si ho budeš chválit. a je lehounký :slight_smile: Dobrá volba fakt, a jakou barvu jsi zvolila? a už ho máš doma?
Děkuji, no určitě, už se těším :grinning:
25. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo: zopu máme doma, a teď už je sice hodně zničenej ale spokojenost byla:slight_smile: a používáme ho stále, ve 3 letech, no ostudy:frowning2:

Jinak cpeme do Luci smectu, dopujeme borůvkama a černou 85%čokoládou, tak doufám, že už ty průjmy zastavíme, jo a ještě swiss lactobacilíky.
25. čer 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jů fakt?? malé se nechce chodit?? :slight_smile:
25. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo už ho mám doma, teda spíš v autě v kufru a když jedem tak ho mám. my furt jezdíme v hlubokým, malá tam má víc místa než ve sporťáku a teď jak foukalo, tak jí tam nefouká, takže je víc krytá :grinning: te´d si nechávám od jedné paní šít vložku a stříšku.ale jinak jsem spokojená, ikdyž mi teda přišlo, že se hodně rychle ty kolečka ojeli, ale to je u všech stejný.a máme ten červený. na netu jsem ho viděla a vůbec se mi nelíbil, a pak jsme jeli do Kolína a tam ho měli tak jsme ho vzali.
@ivis no co, tak yse chce ještě povozit. :grinning: tak to jsem ráda.tak ať se brzo uzdravíte, chuděra malá.
25. čer 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo:jojo, jednak se jí nechce chodit a jednak je to pro mě rychlejší a pohodlnější :cry:
25. čer 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to je taky pravda, a kde vůbec bydlíte?
25. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo: Na Libušíně, když nemáme co dělat, tak jdeme pěšo, bo hodinová procházka na Convent mě nerozhází, ale v týdnu toho chci stihnout asi moc, takže pořád někam pospíchám, tak volím snazší a rychlejší způsob:slight_smile:))
25. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo to je šikovný... myslíš toto že??http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36154235&tab=0 mám tuto stříšku dělanou od této paní, na x.lander ale bude pasovat aji na S4 takže tu si nechávám, nechávala jsme si šít aji na pláštěnku toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35563787&tab=2 je to šikovný to mám taky teda na x-loš a to prodávám sním..takže to si nebudu nechávat, a pak ještě jedno stínítko a a na pítko kapsu :grinning: to je jasný, kolečka se ojedou hned... tak at dobře slouží :slight_smile:

@ivis jojo jasný :slight_smile: :slight_smile: :wink:
25. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek