• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
jee já zapomněla napsat, jak s tím bytem... jíto: jak si psala, on byl fakt už skoro prodaný, ale jak naschvál, co se nestalo... asi 2 nebo 3 dny před schůzkou, kdy se měla podepsat kupní smlouva (kupující už měl vyřízenou hypotéku), tak se kupujícímu oběsil zaměstnavatel a on tím pádem přišel o práci, takže to padlo :angry: tak jsme hledali dalšího a ted se konečně zadařilo, museli jsme jít krapet s cenou dolů (jak je ta krize + před vánoci lidi byty moc nekupujou dle realitky..) a zatím půjdeme k rodičům, bude to asi na 2 měsíce (to bude děs a já mám na tento byt krásný vzpomínky, takže to stěhování určitě obulím, jako s autem, naše první bylo prtavé saxo a to jsem při prodeji řvala, pak nové mondeo a to nekápla ani slza a to byl proti saxu opravdu luxus, zajímvé, prostě když je něco první a má to vzpomínku).. a pak než budeme stavět, máme takovej plán, ale nechci o tom mluvit, dokud to nebude jisté, i když to asi na 90% jisté je, ale nechci to zakřiknout... určo vám dám brzo vědět.. a stavět budeme asi tak za 2-3 roky, uvidíme, jak to půjde, pozemek je skoro koupený, takže to pak záleží na nás, žádná lhůta tam naštěstí není :slight_smile:

kijo: taky jsem piškotky (ty amarantové hlavně, ale i klasiku) a sunarky dávala do přesnídávky, ale ted si vojtík říká, že chce samotnou do ručičky, tak mu je zase necpu do přesnídávky, ale jestli sní tak 2-4 za den, to není tak hrozné, kdyby mi přestal jíst zeleninu... tak bych mu to fofrem zatrhla, ale když mu chutná i zdravé, tak at si zahřeší... my s mirkem jíme celkem zdravě, nic tučného, ale na sladkostech taky ulítávám, asi to bude mít po nás :slight_smile: jinak mi ted ty krupičky kukuřičné nechce jíst, asi mu moc nechutnají nebo už se jim z dřívějška přežral a vždycky se mu nalepí na ruku a na patro, tak možná i to mu vadí...
6. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,Gábi,Ty nás úplně napínáš :slight_smile:

A jaká byla noc?U nás nic moc,ale to asi tím,že večer malá nejedla ksši,tak se budila co 3 hoďky.Dopoledne snědla celý jogurt a ještě 2 sušenky,tak jsem zvědavá,jak to bude s obědem :slight_smile:
7. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,no porod byl takovy fofr ze jsem to ani necekala ve 12 me daly 2 tabletku a v 13,45 me preskla voda a 14,40 byl malej na svete.to jsem vazne necekala :wink: a jsem za to jenom rad ta bolest stacila trpet do 17-19 h.jak me jedna porodni asistentky tvrdila ze driv rodit nebudu tak jsem myslela ze to nepreziju ale ono to vzalo rychlej spad...a jsem stastna.

Ale po dnesni noci mam nervy na pochodu...Malej nechtel vubec spat porad chtel byt na prsu kojila jsem ho tri hodiny s pauzama porad u toho usina a kdyz to vypada ze uz je tuhej tak mu opatrne prso vezmu a zacne to na novo uz jsme nevedela co s tim tak jsem mu prdla dudlika moc ho nechce ale vydrzi par minut nekdy i ctvrt hodinky byt sticha bolela me vcera silene hlava a jeste jsme mela horacky tak jestly treba to nepoznal a nebyl taky nevrlej jak me bylo blbe...

Holky poradte me nakej zpusob na kojeni a usinani at vydrzi aspon hodinu spat at si trochu oddichnu nebo uz vazne nevim pritom mleka mam dost...je proste nenazranej...

No tak jsme chtely jit dnes poprve ven a ono tam zacne takhle hnusne padat...
Potrebuju uz jit ven 14 dni byt zavrena v nemocnici a ted jeste male zlobydlo doma k tomu taky by mu prospel cerstvy vzduch.No ale dnes se budem poprve koupat doma tak to se mu libilo tak treba bude hodnejsi uvidime musime vyzkouset vsechno...
Jdu na ty fotky.Zatim pa ZDAR A SILU!
7. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,Dominiček je nádherný,fakt moc hezké miminko.A s tím kojením to musíš nějak vydržet,oni někdy prcci takhle zlobí,malá mi dělala to samé už v porodce.Ono se to upraví,tak držíme palce.
7. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kijonkova,no neni to opravdu lehky ale dnes ho ucim po pul hodine na prsu a 2 hodiny spat v noci to skusim na 3h.tak snad se zadari odpledne to celkem fungovalo ted spi uz 2 hodiny a necham ho pac pak by nam to vychazelo blbe na koupani tak se pokusime ho nechat 3 h.spat a pak koupat a snad se to povede.Jo bude to boj...
Jinac taky se divim ze se nam takhle povedl... :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Moc vám s Mikym děkujeme za gratulace. O víkendu jsem se sem vůbec nedostala, bylo to náročný. V sobotu přípravy, pečení a v neděli oslava. Já mám narozky stejně s mamkou, takže vždycky děláme společnou větší oslavu. Ta se letos vydařila, akorát jsem se přejedla a Miky taky, protože tam jedl všechno možný i nemožný, co mu jinak vůbec nedávám, tak byl dost přeplácanej.

Jitko, malej má fakt slušnou váhu. :slight_smile: 11kg měl Miky až v roce.

Ahoj Kytičko. Jsem tu nová, tak se neznáme, ale poznáme. :wink: Na začátku jsem to měla s kojením taky tak - ono se to pak upraví. S Mikulášem to nebylo až tak zlý, ale s tím starším Vojtou to bylo kojení v jednom kuse. On ani neměl tak hlad jako spíš chtěl sát a být u mě. Dudlíkem se to trochu zlepšilo. Dominik je krásný miminko.

Kdyby ten sraz byl o víkendu, tak bych se možná taky zůčastnila, teda jestli bych mohla. Ve všední den se bohužel nedostanu.
8. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,díky za to číslo :slight_smile: A věřím,že jsi měla náročný víkend,si to dokážu představit :slight_smile:
8. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem na chviličku tady, taťka nám marodí se zádama, takže nemám moc času, teď ještě musím žehlit kupu prádla a v šest se budeme koupat..Dnes jsem byla dokupovat vánoční dárky, tak už mám všechny, konečně to mám z krku, jsem ráda.. :wink: A ještě jsem kupovala dáreček pro Martínka co se má do týdne narodit :grinning:

Hani - na fotce Ti to moc sluší, to byly řeči jak vypadáš a přitom jsi kočka :wink: :slight_smile: Ještě nám dej víc foteček ať vidíme i Mikýska a budu spokojená :grinning: Já mám narozky o víkendu a nic dělat nebudu, kdo přijde, tak přijde a pro tu příležitost nakoupím pár dobrot, ale nebudu to přehánět, víc slavit budu až 30, což je až za 7 let, takže mám čas :grinning: A Táďa je takovej cvalíček, ale už se rozplazil a rozpohyboval, tak věřím,že už ta váha nepůjde tolik nahoru..

Radu - fotečky krásný, moc se mi líbí, snad se brzy uvidíme..A co Domča? Dnes jsem potkala Janu a říkala, že jste prý měli dobrou noc, to jsem ráda, my zase prořvanou, už aby ty zoubky byly venku, fakt. Jsem mu dávala čípek a jak jsem mu ho zavedla, tak se potentil... :grinning: A co říká malej na vycházky? To kojení - jak říkají holky, musíš vydržet, zpočátku jsem měla Tadíka taky přicuclého skoro pořád, tak to prostě je a nic s tím nenaděláš.. :slight_smile: A už pečeš? :grinning:

Gabi - to jsem zvědavá kde teda budete bydlet :grinning: :wink:

Tak musím končit, holky, zavítám zase zítra ráno..Papa
8. pro 2008 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani taky te rada poznam ted uz jsem tak casto nechodim ale budu se snazit aspon jednou dene... :wink:
Jinac to kojeni des tu byl pan doktor a rikal ze kojeni bez prestani jako ze se nechyta nebo u toho dela kraviny trva prej jen 15 minut pak ho mam oddelat a bud dat na druhy nebo si prej to prso namasirovat abch to mleko setrasla dolu byla to celkem prdel kdyz to vysvetleje chlap.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinac prej se pak to dite na tom prsu vali a mamne ho nici takze se budu snazit ho do te pul hodiny oddelavat a radsi mu mam prdnout dudlik rikal doktor ale ja mu ho dala akorat tu prvni noc jinac zatim ne usiname na koze :grinning: :grinning:

Ahoj Jitus.dik me se nektere moc nenpovedly ale vybrala jsem ty nej...
Jo jo dnesni noc byla parada chci ho naucit v noci na jidlo po 3h.ale on jak kdyby mal v sobe hodinky s budikem a presne po 2 hodinach je vzhuru ale naji se a zase 2 hodiny spi takze parada dnes si opravdu nemuzu stezovat..Na prochazku jsem uz dnes vyrazila i kdyz to ukazovalo jen 2 stupne protoze me to vazne doma uz nebavi.byly jsme vanku hodinku.A to jeste byla srand pac jsem chtela vyjet s chodby a ono to nejelo ja mela vsechny 4 kola prazdny takze jsme je z Vaclavem nafouknuli a hura ven malej hned usnul sotva jsme ho dala do kocaru trochu knoural nez jsem se oblekla ale hned jak jsem vajela tak byl tuhej zima mu asi taky nebyla pac byl celej taplej trochu mel studenej nos ale to si myslim ze to neva...a vyndala jsem ho dala do postylky a spi dal...takze mam ted chvily pro seba a muzu vam napsat.
No a co se tyce peceni tak kdyz se me bude chtit tak zacnu zitra ale jsem naka s te nemocnice zlenivela nic se me nechce ale Honza je sikulka a dela zatim vse za me v nedeli varil obed a v so. vysaval...
8. pro 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jsem marod a dnes měl mirek pc v práci, takže jsem nemohla napsat....
kytička: malej je krásnej a porod si měla teda fajn :slight_smile: s tím usínáním a spánkem, jak píšeš, bylo a je podobné i dodnes, je nám už přes 8měsíců a ještě to neumíme, zkoušela jsem všechno, nejvíc pomohlo se vyřvat a unavit,ale to bobínkovi nedělej, ještě je malej :wink:

hani: jitka má pravdu, sluší ti to, to bylo řečí :wink: :slight_smile:

jinak se nechte kočky překvapit, to bude rána s tím bydlením, ví to jen rodiče a moje mamka to nemůže rozdejchat :sweat_smile:

no nic, my řveme jak tuři, včera jak mi bylo blbě, tak jsem si ho vzala už o 19hod. do postele na ududání a dnes mi to dává zežrat :angry: hádě prtavý!!!
8. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé kytičko, ty tam máš 471tt, to je hezký :grinning: jinak jak marodím, tak se nemůžu jít podívat na tu otvíračku, tak nevím nevím, kdy se sejdeme.....
8. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,Ty seš teda tajemná,jsem zvědavá jak opice,tak snad nám to řekneš co nejdříve :slight_smile:
Já taky v noci pořád vstávala a dneska to bude určitě to samé.Už mě to neba :frowning2:
8. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: neboj to se určo zlepší,musíme držákovat :wink: já jdu ležet je mi zle a mirek tady taky skučí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a zas taková bomba s tím bydlením to není, ale je síla tak rychle se vystěhovat, si nedokážu představit, pak chvilku u rodičů, to bude taky něco :sweat_smile:
jo a my jsme začali opět děěěěsně slintat, že by další zub, ach jo, to zase bude :angry: :frowning2:
8. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,no snad se to brzy zlepsi,dnes jsme opet hodni v noci to byla sranda v jednu jsem odmitala maliho jit prebalit a poslala jsem Honzu na nic se naptal tak si rikam zvaldly to.ale mile prekvapeni bylo kdyz jsem ho sla prebalovat ja on se mu boji tu plynu stahovat prej ze tam musi bejt naka vule jenze malej se krasne posral a trochu mu to proteklo az do dupacak ale jinak ma snaho ze sel ani moc neremcal :grinning: :grinning: :grinning: ale nemuze pochopit ze se ta plyna tolik stahuje :grinning: ale to ho naucime no a jak to bylo dal tak me ho donesl ja ho zacal krmit po 1 v noci a pak jsme se vzbudily az v pul treti oba jsme u kojeni usnuli ale aspon ze se vyspime :grinning:

Dves opet vyrazime ven krasne tady v Nižkove sviti a musim toho vyuzit.ted spi uz pres dve hodky ale budit ho nebudu ucim ho to protahovat ma vsugerovany 2h.a hned se vzbudi a tak ho to chci naucit na 3 a vic postupne..
No a co se tyce toho 471tt tak me to jaksi nejde zmenit na 1 ditatko... :unamused:

Jinac jsem vam toho chtala vcera napsat vic jenze prisla necekana navsteva a tak jsem to rychla ukoncila a uz jsem zapomela co jsem vam chtela kdyztak kdybych si vzpomela tak vam pisnu.Zatim se mejte fajn papapa

Ahoj Jitus tak co Mirka????
9. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdy holky,moc nestíháme, jak je taťka doma, tak je pořád co dělat, je to náročné.. :grinning: Jinak taky jsme byli dnes na dvou vychajdách, bylo docela pěkně, jen už je to na rukavice ke kočárku, měla jsem docela omrzlé ruce..Za chvíli musím jít vařit Járovi kaši, už mi tady kňačí.. :slight_smile: Na obídek jsme měli sójové masíčko a malýmu jsem vařila zeleninku s masíčkem, sleduju, že mu ode mně chutná mnohem víc než ze skleničky, teď ji dávám jednou týdně, jak je menší výběr zeleninky, říkám si, že je to výhoda, ty skleničky, tam nezáleží na ročním období, k dispozici je jakákoliv zeleninka..Ale nejede mu ani z půlky tak jako uvařené.. :slight_smile: Dnes jsem zkoušela Tadíka dát v kočárku do sedu, ale přišlo mi, že ten kočárek vypadá tak nějak divně, tak musíme ještě proštudovat návod.. :sweat_smile: A mimochodem noc byla zase nicmoc - vstávali jsme 4x, teď už pravidelně spinkává na bůčku.. :grinning: Už to neřeším, nechávám ho, i na bříšku..

Radu - no to to krásně zvládáte a Honza je šikula, to bych do něj neřekla a ani to nečekala :grinning: :wink: Taky se nám malej párkrát pros..l :grinning: když byl malinkej, jednou to měl skoro až na krku, celý zádíčka měl hnědý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spíte teda líp jak my, jak tak koukám, buď ráda, máte zlatíčko, my máme to spaní takový nicmoc, ale asi to má po mně, já jsem jako malá taky za žádnou cenu nespala, ráno jsem o 5 vstávala, po obědě mě do postele nedostali ani za nic, takhle je to co pamatuju, pamatuju si i že jsem jednou brečela v postýlce, jak jsem tam nechtěla přes den být a spát, takže to jsem musela být fakt prcek - pak z toho má člověk trauma :grinning: Takže Tadíka nenutím, ať spí jak uzná za vhodné, jednou si bude říkat, jak byl hloupej, přesně jak si teď říkám já.. :grinning:
Kdopak se už na vás přišel podívat? A co Václav, jak si užívá roli dědečka? :slight_smile: Venku taky Domeček spinká, máte fakt zlatý mimčo..A Mirča nic, včera byla u dr., termín se započítaným přenášením má daný na sobotu 13. a druhý na neděli 14., když nic, tak v po nastupuje do nemocnice a pak budou Martínka asi vyvolávat..Ale já myslím, že do pondělí už bude na světě, nějak to cítím.. :slight_smile:

Kijo - taky mě nebaví v noci pořád vstávat :grinning: Je to občas boj, že? Se někdy úplně musím přemlouvat, abych se vyhrabala z pelechu, třeba když už je to po 7.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi - to je mi líto, že na Tebe zase něco leze, snad Ti bude brzy líp, je to blbý takhle před Vánoci..A jak se vydařila oslavička narozek? Co jsi dostala pěkného? A taky jsem teda zvědavá jako opice, jak psala Kristinka.. :grinning: To vyjádřila přesně :wink: :grinning:

Taky se tu už neukázala Vladuska, škoda..

Zatím se mějte, všichni chrápou a já půjdu vařit kaši..
9. pro 2008 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus,mame za sebou prochazku bylo tak krasne ze jsme tam vydrzely skoro 2h.ale pak uz jsem radsi sla domu.
Colou dobu spal ale ted jsme po jidle a ne a ne usnou tak tu zapasime ale je vydet ze by spal ale nejde to ale davam mu tak 10-15 min a je tuhej... :grinning:
Jo jo je to celkem zlaticko..
No Vaclav si dedecka zatim moc neuziva byl akorat v porodnici a dnes ho vydel ze odpoustly radiatory delaly s Vlckem dole tan kotel na tuhe paliva.
Jinac tu zatim byla Stepa s Petrem a to jenom ze si prisly pro vajcka jinac prijdou az jindy.a zitra tu budu mit cely den mamku.Nikoho zatim necakame kazdej caka az bude vetsi...Vcera tu byl pan doktor a v patek jedeme do nemocnice na kontrolu...

Ja myslala ze tohle pondeli jde Mirka uz do nemocnice tak to jo.tak drzim palce at to jde samo at tam nemusi lezet jako ja. :unamused:

Tak pa
9. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky: tak jsem byla mrknout na otvíračku a víkendy jsou zavřený.... nešla jsem dovnitř, protože mi vojtík v kočáře spal a byla tam nějaká akce - vypouštění balonku či co... jinak mě je blbě, bolí v krku :frowning2: a to musím s vojtou chodit ven na spánek, nechala jsem ho dvakrát spát doma u sebe, jinak by mi neusnul a tak toho zneužil, že celou noc mě odudával a ocucával a v kočáře při usínání dokonce řval a nevydržel zase dýl jak půl hodky a budil se po 10 min. :angry:
kytička: malej je zlatej spinkáček, bud ráda :slight_smile: a jak píše jíta: my byla pros*aní na záda furt, vojtík byl na to expert :grinning: :grinning: skončilo to, až když jsem přestala kojit, měl to při kojení hooodně řidké a pěnovito-hlenové - to ta kolika, chudáček.

jíto: díky :slight_smile: ale jak chodím s klukem ven, tak se z toho nemůžu dostat, žeru pořád ibalgina a cucám septisan, ale žádná sláva.. potřebovala bych nějakou hlídačku-vozičku :grinning: oslava byla dobrá, jen mi bylo hooodně zle, moje mamka mi hodně pomohla, dostala jsem horečku, tak mi kluka přebalila a převlíkla do pyžamka a pohlídala, abych se nachystala i já do postele.. pak odešla a my šli spinkat :slight_smile: a jinak jsem dostala čokoládky :slight_smile: dva parfémy: lanvin a esprit a košilku (jako podvlíkací suprovou) a 500 od tchýně a tchána a ty si přidám na riflíky :slight_smile:
takže spokojenost, to tak bohatého ježíška mít nebudu.
a to má taky boj mirča vid? nějak se těm miminkám nechce, je toto možný, ale není divu, do dnešního světa že? :wink: tak nás pak informuj, budu na ní taky myslet, občas jí potkám, znám jí podle vidění, ale ona mě asi ne a vlastně se ani neznáme... ale vždycky jí omrknu pupíka :slight_smile: :wink:

a vladuska nepíše to je fakt :confused: zuma nás už asi fakt opustila....
9. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dnes krásná noc - vstávali jsme jen 1x - v 11 a pak se vzbudil až před pátou a to už jsme byli pak vzhůru, paráda, ale jsem taková nějaká utahaná..Takže Jára teď šel s malým ven a já mám chviličku pro sebe..Uf, krásá.. :grinning: Jak často vytíráte a vysáváte kvůli prckům, když teď lezou a plazí se? No, spíš mě to zajímá u Kristinky, ta má taky bafíčka, my to máme o to horší s údržbou, že? :slight_smile: Já každej den a už mě to nebaví, pak má člověk něco stíhat.. :frowning2:

Radu - tak co,jaká byla u vás dnes noc? Jestli zase dobrá, tak máte fakt zlatíčko..My jsme fakt v šestinedělí neměli dobrou ani jednu noc, byla jsem jako chodící mrtvola.. :slight_smile: To se máš, že u vás dnes bude mamka, včera jsme ji potkali, vypadá nadšená,má určitě z vnoučka velikánskou radost :wink: Aspoň Ti s něčím pomůže nebo malého aspoň na chvilinku ohlídá, já jsem zpočátku měla strach ho nechat samotnýho i když jsem šla do sprchy nebo na WC.. :grinning:

Gabi - to jsi chudák, já naštěstí nachlazená teď nejsem, ale za poslední dobu jsem byla dvakrát, takže vím, jak se cítíš.. :frowning2: Třeba bude mít mamka nějaký den čas a malého Ti vyveze..Nebo Mirek, ale ten zase končí pozdě, viď? Jára ten má teď vycházky, ale jinak taky nechodí..Dárečky super - to se máš.. :grinning: S tou restauračkou jsem si to myslela, že o víkendech je zavřeno - je to blbý, ale co naděláme, tak se musíme domluvit někdy v týdnu, třeba by si to mohla zařídit i Hanča s Mikym, mohli by se třeba svét s Kristinkou a Karolínkou, pokud je to nějak proveditelné..Já už se těším, i když jsem na Tádíka zvědavá, ale na té sobotní oslavě se choval pěkně a ani jednou nezafňukal, takže jsem byla příjemně překvapená.. :grinning:

No nic, zatím končím, musím pověsit prádlo a trochu poklidit, když jsem tu teď sama a taky pořádně ohulím hlasitost u přehrávače - to si jindy dovolit nemůžu :grinning: :slight_smile: :wink:
10. pro 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak se mi povedlo to fotoalbum. Zatím jen do jednoho roku. Večer budu pokračovat. Jsou tam některé fotky dost nekvalitní, protože my jsme tehdy neměli foťák a fotili jsme jen mobilem. Ale aspoň něco.
Teď už bohužel nemám čas, ale dneska se sem dostanu večer. :wink:
10. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Karolínka zase vstávala 3x a já s ní,klasika.Jsem teď unavejavascript:addEmoticon(':frowning2:','vBody')ná jako blázen,štípou mě oči,no hrůza.Až usne odpoledne,tak taky zalehnu :slight_smile:
Jinak každý den hned ráno,než dám malou na zem,tak buď vysaju nebo zametu a obden vytřu.Taky mi to leze krkem a malá je stejně večer celá od chlupů a špinavá :angry: Většinou to zametu ještě po obědě jednou.No,hrůza. :confounded:

Před chvilkou odjel můj otec,byl tady,aby malé založil vkl.knížku,tak jsme to byli vyřídit ve spořitelně.Přivezl ji válec na lození,takový ten nafukovací a ještě vkládačku.Z válce už spadla,byl řev.

Gabi.brzo se uzdrav :wink:
10. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitus,tak dnesni noc byla opet dobra 3 jsme se krmily ale nemuzu si stezovat vyhoda kojeni Domca se krmi a mamka spi :grinning: budi se sam po 2h.snad se to odnauci dnes tu teda byla mamka a malej pakne radil vypadalo to ze bude hodnej ale od 15,00 jak se vzbudil byl nakrmenej tak ne a ne usnout jen se prevaloval knoural a rval tak jsem jen cestovala pri uz velkym revu davat mu dudlik utisil se a do 10 minut znova mezi tim jsme s mamkou vytvarely cukrovy pak me u toho nechala a chodlila za malym sama to vis babicka tak rozmazovala ja bych ho nechala rvat pac jsme zjistily ze si nas jenom vola aby jsme u nej staly u postylky.a to bych opravdu jak rikas namohla jit ani na zachod takze ho tak 10 minut nechame knourat nebo brecet a vetsinou je pak klid... :wink:
Mas pravdu mamka je unasena s malyho porad nedokaze pochopit ze je to takovej bobisek malej ona nas vsechny mela velky... :grinning:
Jinac se nam dnes povedlo se tak krasne posrat ze mel i ty zada posrany :grinning: tak musel do umyvadla :grinning: :grinning: celkem sranda moc se mu to libilo... :grinning:

Ahoj Hani krasne fotecky.Malej je take krasne miminko...
10. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kytičko,tak to máte doma zlatíčko :slight_smile: A to po*rání....to bude víckrát.Malá to taky krásně uměla,ještě u toho vždycky tlačila,dělá to i teď.Kolikrát to měla všude a museli jsme komplet převlíkat :slight_smile:

Hani,fotky super.Je sranda vidět Mikyho jako miminko,já ho znám už jako ''velkého kluka'' :slight_smile: Ale byl zlatý a je pořád,to je jasné :slight_smile:
10. pro 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO,málem jsem zapoměla.Dneska mi přišel balíček od Hami,takovou radost jsem měla hned po ránu :slight_smile: Poslali nám koj.mlíčko od 6+,celou krabici 200g,pak příkrm špenát a brambory 125g,nějakou svačinku-jogurtovo-ovocnou a brožurku s recepty a radami.Fakt to potěší,by mohli posílat častěji něco :grinning:
10. pro 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
hani: hezký fotečky a tobě to sluší, tvůj věk bych ti netipovala :wink:
kijo: teda ty se máš :slight_smile: to jseš někde registrovaná, nebo jaktože ti to došlo?
my dnes spinkali taky dobře, vzbudili jsme se pouze dvakrát, ve 3 a pak v 6:30 a vstávali jsme v 7:30, takže super :slight_smile: já dnes byla u dr. mirkovi pro prášky, tak jsem se zmínila, že mě bolí v krku, tak mi tam koukla a mám prej ležet, že ho mám rudej a zduřelej a já lítám se spícím vojtou po venku a zařizuju zařizuju zařizuju....
a jak s tím srazem? kdo všechno by šel? nemám příležitost se dovnitř dostat, tak nevím, jak tam bývá narváno, zda je potřeba rezervačka.... jíto nevíš, jak to tam je? a bylo by to dobrý už příští týden, pak už jsou vánoce nebo jak to vidíte?

jíto: tádík je šikulka :slight_smile:

teda holky, denně vysávat, to by se mě nechtělo! to jsou ti hafánci že :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vysávám tak 2x někdy 3x týdně a jednou týdně tak vytírám, jak kdy je potřeba... u nás je to celkem pohoda, ale za pár dní se už dělají kocouři (prach v rohách) ale jinak samé drobečky od vojtíka.

jo jinak vojtík mi nechce jíst ovoce :angry: asi už je toho přežranej, dnes jsem mu v dm koupila rýžové chlebíčka neslané, tak snad mu zítra na sváču budou chutnat, asi to chce nějakou změnu... nemáte s tím některá zkušenost?
10. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak Karolínka se dneska hlásila o mlíčko v 1 a pak v 5,takže celkem dobrý,ale stejně by to nepotřebovala :unamused: Taťka nám odešel na nějaké školení,je to na celý den a pak ještě půjdou určitě s chlapama někam to zapít,takže budeme samy.

Gábi,registrovala jsem se na stránkách Hami a na 6měsíční prohlídce mi dala Dr.leták,ten jsem poslala poštou vyplněný.Ale je to už dlouho,trvalo jim to.
11. pro 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky.
Miky usnul, tak mám chvilku. Dneska mám uvařeno ze včera, ale zas musím pro změnu žehlit, tak za chvilku na to vlítnu.
Já vysávám a vytírám 2x týdně. Ale někdy mezitím jen vysaju, když někde někdo udělá bordel. Kočka je sice krátkosrstá, ale chlupy z ní taky přecejen jsou.

Díky za pochvalu fotek - to mě moc potěšilo. :dizzy_face: . U toho vkládání jsem si krásně zavzpomínala, jakej to byl bobeš malinkej a co jsem měla času, když ještě nechodil. :grinning: Jinak večer jsem udělala další album, jak byl už Miky starší od 1 roku, tak mrkněte. :wink:

Gabi, to je blbý,že nemáš nikoho, kdo by ti s malým šel ven s kočárkem. To by chtělo vyležet, ta nemoc

Holky pečete?? Já už třetí rok ne. Předloni jsem byla ve čtvrtým měsíci a bylo mi zle, loni se mi nechtělo a letos nemám čas. To jsou krásný výmluvy, co ? :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, jak jsem ti psala o té akci, tak to budem mít dneska předvánoční večírek s ženskejma z práce. To my děláme každej rok, taková tradice. Mám domluveno, že Míra přijede dřív a bude hlídat, abych mohla v 5 odejít.Doufám, že to vyjde, protože se těším, že někam vypadnu po dlouhý době. :grinning:
11. pro 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,to se Ti nedivím,že se těšíš.Aspoň se odreaguješ a pobavíš se s babama :grinning:

Já jsem dneska udělala těsto na perníčky,a zítra udělám na linecké,o víkendu budu péct,až bude Jára doma,jinak bych to s malou sama asi nedala.

My už jsme po obídku,zase nic moc toho nesnědla. :angry:
11. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem otet krasne vyspani...vsera vecer po koupani a po jidle v pul sedme usnul a zbudil se az v 1 v noci!Ja byla stastna jako blecha pak usnul ve dve jenze se me nako nalilo prso a tak jsem ho musela ve 4 zbudit sice narada ale neslo me to odstrikat tak jsem mu to musela vnutit vypadalo to ze nejevy zajem ale pak se probral a mamce prso vysal a me se ulevilo mela jsem strach aby se me neudelal zanet a pak jsme vstavaly v pul 9 zavidite co? :grinning: :grinning: :grinning: opravdu zlaticko.

Ahoj Hani-Letos poprve pecu vcera s pomoci mamky linecke a dnes se chci pustit bud do rohlicku nebo Honza chce takove strojkove kokosove...takze nevim.ale malej se ted ozval je po jidle ale bude chvily trvat nez usne takze nevim.jdu uspavat....tak zatim pa
11. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se nam to povedlo byly jsme venku a spime jako dudek...spokejene miminko a maminka tak muzu vklidu dozehlid pradlo...a pak se vrhnu na to cukrovy...pokud malej bude spinkat... :wink:

Zensky kde vam je konec?

Jitus jak se mas?Neprijedes na navstevu???jsme tu samy je nam smutno nekdy pristi tyden?Hm?
11. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek