• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@peta86 jojo to je šikovný... myslíš toto že?? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36154235&tab=0 mám tuto stříšku dělanou od této paní, na x.lander ale bude pasovat aji na S4 takže tu si nechávám, nechávala jsme si šít aji na pláštěnku toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35563787&tab=2 je to šikovný to mám taky teda na x-loš a to prodávám sním..takže to si nebudu nechávat, a pak ještě jedno stínítko a a na pítko kapsu to je jasný, kolečka se ojedou hned... tak at dobře slouží

@ivis jojo jasný
25. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no něco podobnýho, ona má na výběr spoustu látek, tak si to můžeš sladit jak chceš. mě jde´hlavně o tom aby ta vložka sála pot, no a k tomu tak clona bude taky dobrá, vezmu to komplet. mě by se tam ten batoh nnevešel, já bych do toho kopala a to bych vyletěla z kůže, navíc to má teda velkej košík což je super.jinka na tom mimibazaru teda nevím, já tam neumím asi hledat.furt mě tam skáče něco co nechci. :confounded:
25. čer 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
házela jsem v týdnu nějaké věci na mmb, tak kdyby se někomu něco hodilo:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=116294

Dobrou a klidnou noc
25. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis super už jsme si objednala :grinning: ještě že mi někdo tu teplákovku nevyfoukl :grinning:

@peta86 to je super a u koho si to necháváš šít? já na ten Casualplay mám 2 vložky.. jednu červenou a jednu taky černou.. sajou pot atd..taky jsme si dávala tady na to pozor :slight_smile:tak pak hod fotečku..:hearts: to bude krásný jako set... ted bude krásně tak to využijete, ne neumíš na MMB ?
25. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Nějaká Michaela domaxbaby Nový Jičín, teď když jí chci znovu najít tak už tam není, je to hrozně nepřehledný, jak říkám něco si tam vyplníš do vyhledávače a stejně ti tam skáče něco jinýho. :angry:
25. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni zkus jestli se ti něco zobrazí.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44592336&tab=5

25. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no to je úžasný...na to koukám..ty bláho to je krása..jdu ještě mrknout..krása valím oči
25. čer 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo to je ono.akorát toho má paní moc, už nám psala kdy se na nás dostane řada a je to za měsíc.
25. čer 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jůůůůůů a co že si bereš ty?? teda valím očim... jako kouknu jestli dělá i něco na S4
25. čer 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 kde najdu ceny???
25. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty posílá na meil
25. čer 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a ty ho už máš??? ale to asi záleží konkrétně na typu kočárku že?
25. čer 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Jo už ho mám komunikujeme přes meil. říkala, že si nechá poslat rozměry které potřebuje změřit a podle toho to šije.látku si vybereš.
25. čer 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přeju dobré ránko :slight_smile:
26. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

tak snad konečně je Lucinka z nejhoršího venku, zítra si ji ještě nechám doma, ale už se těší do školky, jakpak by ne, vždyť už je skoro 14 dní doma:frowning2:

Moničko a Eliško díky za objednávku, vůbec mě to nebaví to házet na net, ale strašně se mi to tu začíná hromadit, tak se věciček potřebuji zbavit, bo v Losce už mám asi 5 krabic a nemůžu tam přeci zarovnat celý pokoj. Akorát jsem koukala, že mi to u něčeho hází jakoby šmouhy, i když ty věcičky jsou bez chybiček, tak to musím zkusit nějak přefotit.

Hezkou neděli všem
26. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem! Tak se u nás spustil průjem na plné pecky :frowning2: , ale snad se ho rychle zbavíme
@monaberuska1
@peta86 kočárky i doplňky vypadají nádherně
26. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a klidně ještě nahaž :grinning:

jsi mě nakonec navnadila a taky sem něco naházela..takže můžete taky mrknout :grinning:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=124725
26. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky. Ani nestihnu dočít...
O víkendu tady byla ségra, bylo fajně, konečně jsme se po 3 měsících viděly....děti jsou super, kluci byli několikrát v sobě :slight_smile: . Zdenda byl zprvu trochu vyděšený, když po něm Štěpánek šel, ale nakonec dobrý. Štěpánek mu pořád cumlal hlavičku nebo prstíky, a Zdenda držel jak hluchý dveře :grinning: .
Nevím, jestli jsem psala, že Zdenda už válí sudy po baráku, takže musím hlídat, stačí zajít si na záchod a on je překulaný přes celý obývák :wink: , takže oči na šťopkách.

A dneska má půl ročku. Strašně to utíká, úplně s hrůzou v očích sleduju, jak se mi blíží nástup do práce :frowning2: :frowning2: .
27. čer 2011 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@zuzimila Zuzi, o tom mi něco povídej, Otíčkovi je v pátek rok, blíží se mi nástup do práce mílovými kroky :frowning2: Už teď po tom v okolí pokukuju, nechci do nemocnice....Mám to tady docela dost z ruky
Za hodinku se chystám do školy, mám před sebou ještě jeden rok, tak se s nima musím nějak domluvit, no uvidíme, ráda bych to už měla z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpo jdu zase do práce, minulý týden jsem byla na ortopedii-ambulanci a super, pěkné zpestření mateřské :slight_smile:
27. čer 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přidala sem pár foteček, tak mrkněte :slight_smile:

@peta86 krásný fotečky ;) golfky Zopa máme taky, akorát myslím že to je Jumper. Sme s nima spokojený, takže určitě nebudete litovat :slight_smile:

@zuzimila Zdendovi gratulujeme k půlročku

@ivis až budeš něco zase vyřazovat tak dej vědět, mrknu co by se nám mohlo hodit ;)
27. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Hani, no já se toho hrozím. Teda do nemocnice zpátky se nebojím, ale bojím se, že mi ten můj chlapeček vyroste tak rychle, že ani nemrknu... :frowning2:
@eelka Děkujeme :slight_smile:
27. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Eliško, fotky super! :grinning:
27. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka který fotky?? já žádný nevidím :frowning2: jakto?

@peta86 krásný fotky :slight_smile:

27. čer 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 ty jo,už rok?toto utíká,že?my od středy za měsíc
a na jak dlouho máš mateřskou?
27. čer 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jakto že je nevidíš?? :( jinak jsou i na FB tak mrkni tam :slight_smile:
27. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka já nevím.... :frowning2: ještě mrknu.. a když tady neuvidím, mrknu na FB a v jakém albumku je tady máš??
27. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 na 3 roky, ale s Kiki se mi to děsně vleklo, teď jak jsou dvě, to utíká ani nevím jak, no děs..Vlastně Kubík a Zuzanka budou mít taky rok :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tak Nelinka pořád horečkuje, ale už nemá spoň přes 39, teď se to drží spíš kolem 38 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale řádí pořád :grinning:
@eelka fotečky moc hezké
28. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@janaj0 chudina Nelča je nemocná to je mi líto
@zuzimila gratulka k půlročku a Zdenda je šikulka
28. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek