• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,tak se po dlouhé době hlásíme ale jaksi nemám čas sem psát a ani není co...furt bych jen spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže když dám Domču spát tak jdu taky pokud to situace dovolí :grinning:
jináč jsme byly u pana dr.tak nám potvrdil samé dobré zprávičky...jsem 10+1 mimísek roste,hejbe se a srdíčko mu buší tak co víc si přát :slight_smile: tak snad takové dobré zprvávy budou chodit dál :wink: jináč se u nás nic nového neděje...jezdíme k babičce a seču trávu na zahradě a to je furt dokola :grinning: a chodím zumbovat Domča je děsnej divoch neposlucha a lump no a hlavně ted mě nejvíc ser...že některý dny nechce vubect jíst a to mě vytáčí k šílenství...jináč fotečky máte krásný dětičky vám rostou o 106 :wink: tak užívejte pěkného počasí my se zítra jedeme asi koupat do Příby... :grinning: tak pa pa
28. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jančo:ať je Nelinka brzy fit, teda to měla vysoké horečky, to už bych šílela :unamused:

My už zítra zkusíme do školky, sice ještě stále chodí Luci tak 5xdenně kakat(a ráno to je boj, to u toho pláče bolestí ale k večeru už normoš a jinak celý den taky dělá jak ďáblík), a dle Dr. je OK, tak na ty dva dny tam ještě půjde(bude se loučit se školkou a s učitelkama, bo od září nastupuje do nové školičky) a pak jí začínají malé prázdniny(prvních 14dní v červenci) a v srpnu bude doma celý měsíc tak to budou velké prázdniny.
Já chci taky prázdniny!!!:slight_smile:
28. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se nepochlubila jak jsem si nakřápla malíček u nohy, mám ho nateklý jak bambula, bolí to jak sviňa, tak snad to není zlomené, jsem dělala doma vylomeniny a takto to dopadlo :wink: Prostě Tele :grinning:
28. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kubíkovi míry 10,76kg a 80cm:slight_smile:)))
28. čer 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 úžasný míry :slight_smile:

@kyticka33 no to je úžasný, gratuluji k super zprávičkám :slight_smile:))
a do Přibys..se jezdíme taky koupat, chystáme se tam taky.. musím si koupit ty plavky a frčíme :slight_smile:

Jinak holky dneska jsme zajeli kočárek :slight_smile: je nejvcí super, lehounkej jak peříčko.. prostě úžasný :slight_smile: házím fotečku..sem musela hned malou v něm vyfotit :slight_smile:

a ještě jak markétka trhá rybíz, byli jsme u našich a moje segra tam dala hlídat Toma s Verčou..takže bylo veselo...
28. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@kyticka33 Gratulace, jen tak dál a žádné nevolnosti :grinning:

@petule33 Krásný, Kubík je pěkný dlouhán a kilama vás teda pěkně doháníme na to že je nám o 2 měsíce míň! :grinning:
@monaberuska1 Pěkný.

Holky, nikdy si neobjednávejte nic z www.babydirekt.eu !!!
Naslibujou hory doly a nikde nic, fakturám není rozumět, komunikace už vázne, slibovali dárky když objednáte nad 2000 a objednávku mi poslali na dvakrát a dárek žádnej, fakt dál od nich.Musela jsem vytelefonovat aspoň co bylojako dárek k autosedačce, no mazec. :angry:
28. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahoj Luci, dneska jsem četla ve family star o tom plážovém overálku jak jsi říkala.www.outdoorbaby.cz tak ti posílám odkaz co u toho psali. :grinning:
28. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peto díky,ta známá to prý kdysi kupovala v Lidlu.Ale tady se mrknu. I když asi bílé tričko to jistí i na koupání.Ale tohle byl takový obleček s krátkým rukávem a nohavičkami.http://www.outdoorbaby.cz/plazovy-overal-upf50-modry-ruzovy?category_ident=eshop/k-vode/plazove-obleceni&index=0
29. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek No ten jsem myslela. :grinning: pak tam mají i neopreny, ale já to as tak neštudovala.
29. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobré ráno, tak to vypadá na super krásný den. My se chystáme na oběd na Tálák s kámoškou, uděláme si výlet, a pak ke známým na kolaudaci baráčku. Taťku máme odjetého, tak aspoň máme program. :grinning:
Krásný den všem. :sunglasses:
29. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, já ten obleček viděla v sekáči (buď pod sokolovnou nebo naproti cukrárně Fontána( Byla k tomu ještě kšiltovka do vody
Jinak krásný den! Dneska jsme byly u doktora a Nelinka má nějakýho bacila ( v pátek budem vědět co), tak musíme být týden doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkná odpoledne holky :slight_smile:

@peta86 Petí děkuji :slight_smile: Jsem nadšená a náš tatťka když to vezl tak si pochvaloval blaze :grinning:
Užijte si s kamarádkou dník pěkný, kampak vám taťka odejl?

@lucifirek Ty scháníš tenhle obleček? Škoda že jsi neřekla dřív, objednávala jsem od kamarádky plavečky a bylo tam aji toto a cenově by to vyšlo úplně jedna báseň. Na co sháníš toto? Jedete k moři?

My máme pro Nikolku tyto plavečky http://www.plavani-potapeni.cz/plavecke-potapecske-potreby/kojenecke-a-detske-plavky/kojenecke-plavecky/kojenecke-plavecky-happy-nappy-hvezdice/

tady je super, že nemusíme mít ty plavací plenky atd... :hearts: je to fajn materiál a vypadají oblečené úplně božácky :grinning:

Jinak my máme te´d trochu veselejší dny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikolce lezou horní jedničky :sweat_smile: a nějak je chudina z toho rozmrzelá... Markétka se nám včera večer pozvracela a dneska už je dobrá, ale přijde mi taková dost unavená, takže asi ven půjdeme bu´d až tak v 18:00 a nebo vůbec, byli jsme ráno a vůbec neměla náladu..a Nikolka ta taky ne..jak jí lezou zuby...
Taťku máme na odpolední takže co budeme dělat?? ještě nevím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi pouklízávat a nebo si jen hrát...
29. čer 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkuji za radu,mrknu tam.

@monaberuska1 ano pojedeme k moři a nechci Kubíka nechávat nahatého,aby se nespálil.Ono teda asi dobře poslouží i bílé tričko jak na koupání,tak na pláž.Ale přece jenom tohle lépe vypadá
29. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 a máte moc hezký kočárek:slight_smile:
29. čer 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 kočárek je opravdu moc pěkný. A to jsi koupila jen sporťák a hluboká se prodává zvlášť?

Holky co máte holčičky a jdou Vám do školky - nosí se ještě zástěrky? Známá uvažuje o tom, že by šila nějaký hezký zástěrky a neví jestli se do toho pustit - jestli je o to vůbec ještě zájem :wink:
@lucifirek Luci ještě koukni na pěšku, tam to občas taky mají - vůbec si nemůžu vybavit kde jsem to viděla, ale chodím jen do těhlech 3
29. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děvčata :slight_smile: . Tak jsme dneska baštili první mrkvičku..( řeknu vám, ten půlrok utekl ani nevím, jak ). Samozřejmě plival, furt ho natahovalo, šklebil se a tvářil, jako bych mu dávala jed! Opica malá. A jakou měl radost, když jsem vytáhla prso :grinning: :grinning: . A to jsem mu do té mrkve odstříkala, no marné, prso je prso :slight_smile: .

Dneska jsme koupili taky konečně oblečení pro mě ,zatím jenom, na tu svatbu švagra. Mám černou sukni, bílou halenku a černou vestičku, jdu za slušňačku, ale kupodivu v tom nevypadám hrozně. Ještě koupit boty, ale to bude oříšek, mám velikost 41 :frowning2: .... sice jsem chtěla jít v něčem úplně jiném, ale to by neprošlo, protože jsem musela " ladit " k obleku...Zdeněk jde za svědka. No ale jsem docela spokojená, vestička mi dělá pas a hezkou postavu :grinning: :grinning: .
29. čer 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my dneska strávili většinu dne doma u bazénu a pohoda lahoda :slight_smile:

@lucifirek kam razíte k moři?do Chorvatska nebo jinam?
@monaberuska1 kočárek je pěkný, hezká barvička
@janaj0 tak Blanka mají od včerejška kluka jak buka, vážil skoro 4,30 kg a měřil 54 cm
@zuzimila no vidíš jak to uteklo :slight_smile: za chvilku přidáš bramboru a maso a je to velký chlap :slight_smile:
29. čer 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak to je teda chlapák :wink:
29. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 gratulujeme, Kubík je šikulka
29. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlásíme míry ve 4. měsících: váha 5195 a míra 63,5 cm dobrý ne? A pořád kojíme a kojíme.... Michálek je mazílek, dostal taky 2 injekce a už spinká, tak jsem zvědavá, jaká bude noc. Asi taky zalezu do perin, tak dobrou :slight_smile:
29. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 No perfektní, tak přejeme klidnou noc bez reakce a jen tak dál. :grinning:
29. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak toto budu řešit taky co si obléct, jdeme na svatbu 13.8..no to bude..já aelegant..to nejde dohromady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šaty jsem měla jen na své svatbě :grinning: :grinning: :grinning: takže u mě sukně neprojde :grinning:

@eelka děkuji, to je jen vložka mám ještě náhradní a to je zas jiná barva :grinning:

@lucifirek jojo, určitě, to pořiď, k moři jsou tyhle věcičky opravdu perfektní..:slight_smile: neuděláš chybu :slight_smile: a kdy jedete?

@janaj0 Markétka nastupuje. a co jsme tam byli 2x tak vždy holčiky zástěrky tam měli, ale takové ty moderní :slight_smile: taky mi bude teta šít :slight_smile:

@janaj0 děkuji, koupili jsme pouze sporťák, a korba se dá dokoupit samozřejmě ale tu my už potřebovat nebudeme :grinning:
@zita14 super, moc gratuluji :slight_smile:
30. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, já taky chtěla kalhoty, kdyby bylo po mém, vezmu si rifle, nějakou tuniku a žabky a jdu :grinning: . Jenže to doma byla bitka, jelikož Zdeněk svědčí a chtěla, bych ladila. jako já taky jsem chtěla být za hezkou, no nakonec jsme udělali kompromis a jdu v pěkném a ještě se budu cítit i dobře...i kojit můžu pohodlně, což je nejdůležitější :slight_smile: :slight_smile: . Jen ty boty, tobude průser, jelikož mám velkou nohu a málokdy trefím...mám 41... a třeba sandály nebo ty žabky bych nejradši 42, aby mi nelezly palce, ale to je problém jako hrom!!! Kdo ví, pochopí.
30. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi já tě chápu dokonale :slight_smile: Sama mám 42, takže si dokážeš představit moje nakupování bot. Nekupuju jaké se mi líbí, ale jaké jsou :angry: :angry: Ale teď sem měla štěstí, narazila sem sice na pánské, ale uplně super sandále, tak sem podlouhé době spokojená. Jinak co se bot týká je to na prd.
30. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den!
@zita14 krásně rostete
@monaberuska1 no ona by právě chtěla šít nějaké hezké a ne ty co se vidí v obchodech - aby nevypadaly jak uklízečky, ale jak hospodyňky :grinning:
@zuzimila
@eelka sestřenka má taky velkou nohu (9 nebo 10) a ta nakupuje v nadměrných velikostech - tam boty začínají 40 nebo prý i v Deichmannu mívají větší velikosti
30. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka No přesně!!! :grinning: Teda dneska jsme zajeli do Karviné, je tam Diechman, takže mám boty na svatbu ve vel. 41 - krabice označená XXL + mám ještě žabky za 249 Kč ve vel. 42 označené stejně. Já jsem byla asi v Deichmanu poprvé, mám ráda Baťu, ale asi změním názor. Botů hafo, super ceny, boty krásné a dokonce teda v našich velikostech :grinning: :grinning: . Super, jsem nadšená . Na svatbu mám piškotky černé, bez podpadku - to jsem nechtěla, už tak mám 177 cm a nechci si rozbít hubu nebo zakopnout s malým a rukách. A hlavně...ty balerinky využiju i na běžné nošení. Jsou super. A žabky za tu cenu? Balerinky stály 549 Kř. No musím tam ještě někdy zajet a něco koupit. Boty mám ráda moc!!!!
30. čer 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ano, ano, v Deichmanu :grinning:
30. čer 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no já to budu muset překousnout taky jako elegant :grinning:
pořídím si nějaké společenské kalhoty s nějakou tunikou krásnou společenskou, chci aby jsme všichni nějak ladili..takže něco taky budu muset sehnat...

@janaj0 jojo :grinning: a ty moderní zástěrky jsou krásný :slight_smile:

Holky taky je děsný počasí :frowning2: vítr jak blázen a brzy se schyluje asi aji k bouřce...

My byli celý den doma... Na střídačku jsem přebalovala pokakanou Nikolku.. má průjem jak blázen a měla v plíně co půl hodiny Mezitím Markétka blila o sto šest, takže jsem jí musela dát kýbl k posteli jelikož jsem potřebovala aji žehlit..protože Holky jsem převlíkala snad každou hodinu, takže přepírání, praní a rychle schnout na balkon..no jako mazec.. se tomu musím trochu smát, jelikož jsem si připadala fakt srandovně chvilku hned nakakáno ( na plnou hubu..posraná Nikča až za ušima, ) hned poblitá Markétka a komplet postel a zem a když se netrefila do kýble tak aji ona samotná..no ještě že mě nikdo u toho mýho dnešního kolotoče neviděl obě dvě víceméně hodně spínkali, ale budili se často kvůli tomu, že jim nebylo dobře....Nikolka ale vypila celkem 480ml čajíku..takže paráda a smectu jsem nasadila hned taky. tu vypila na 2x takže doufám, že co nejdřív zabere, Markétka pokračuje dál v teplotách a ted konečně žvýká piškotky...aspoň něco do žaludku.
Takže jsme měli krásný den..co říkáte?
No nic jsem připravená na večer, mám vše vyprané a vyžehlené takže holky můžou zvracet a kadit o 106.... já půjdu plést..musím to dodělat do soboty takže musím máknout a pak hned spát abych mohla popřípadě s holkama nocovat, Michal přijede v půl 11 večer...tak se ho zeptám kde chce spát jestli v obýváku nebo snámi..jelikož jemu taky není nic moc... snědl ale ptáčka co jsem dneska dělala a prý je mu líp On miluje ptáčky právě
30. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi a nejsou takové vepředu s takovou nařasenou aplikací -myslím, že je mám taky ale v bílé a přemýšlím o těch černých :wink:
@monaberuska1 ať se rychle holky uzdraví. Nelince dost pomáhá (když nezvrací) Nutrolin B sirup a mě Hylac. My to teď měli všichni a trvalo to naštěstí 1 den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule 33 a peto86 děkuji za super dník :slight_smile: Opravdu super den, ani to počasí u Vás nebylo škaredé a to grilování... no nemělo chybu - máš šikovného manžela, to Ti může kdekdo závidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem se tak dobře a MOC najedla, že jsem nemohla ani podávat Teušce hračky v autě, co házela na zem :grinning: Michálek už spinká, tak by mohl spát jako včera po injekci - spal od půl 8 do rána do půl 7. Super ne? Jen toho mléka bylo nějak moc hi hi. Tak pěkný večer a dobrou:slight_smile:
30. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek